• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
no,tak to asi nic... zeptám se dr.osobně- chtěla jsem vědět,jak postupuje při Tělísku Mirena-uvažuju o ní po porodu... švagrové jí nechtěla totiž dát , že prý aby nejprve zkusila to obyč. tělísko na rok a pak teprve mirenu- no to se mi tedy nechce,když jsem z okolí slyšela samá negativa na ty obyč. , ale stejně snad by měla do roka od zavedení Mireny vrátit peníze,když to ze zdravotních důvodů nebude vyhovovat,tak nechápu,o co jí jde :unamused:
1. únor 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko
koukám,že máme skorko stejný termín porodu- já dle pohybů dokonce 9.4. a TOmášek se mi narodil na 39 +0tt,tak jsem zvědavá teď s Aničkou- tak třeba se v Děčínské porodnici potkáme :slight_smile:
1. únor 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdybych te nepoznala a potkaly jsme se tam,tak se prihlas,ja jsem na obliceje skleroza,obvzlast,kdyz znam cloveka jen z fotky...
S teliskem zkusenosti nemam,mela jsem ho v planu po Maxovi,kdybych nabyla lenora pro nej jit....tak bych dneska nebyla tehule... :grinning: Ale tentokrat hned po sestinedeli o nem zacnu s mudrou diskutovat!Prisaham!!! :grinning:
1. únor 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jestli tě poznám,tak se přihlásim :grinning:

Mě vyhovoval i tri-regol,ale na to se musí furt myslet,tak myslim,že Mirena bude pohodlnější,jen musim u dr. zjistit ty podmínky,zda kdyžtak vrací prašule,nerada bych vyhodila 6000Kč jen tak... taky bych si ho nechala zavést hned po šestinedělí pro všechny případy...
1. únor 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrá, já tedy taky v 1. :grinning:
No, Péťa je hrdinka!! Ale zase se jí to vynahradí těma 2 holčičkama. Stejně jí obdivuju. :slight_smile:
Tobě se to tedy už blíží....
1. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blizi,blizi...uz aby to bylo,nejak me to vic zmaha,nez s Maxem.No jo,to jsem se jenom valela,ted litam okolo dracete. :grinning:
1. únor 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem myslela,že nejsem správně,když se mi to otevřelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale na po druhé jsem koukla pořádne :wink: ,to tu máme tehulek paráda :wink:

zdenkapo,
koukala jsem do albíčka,ten kočárek ten sporták mám a mohu jen doporučit,jestli ho chcete,nebo máte zálusk :wink:

a kde jsou všichni??????????? :unamused:
1. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hier, ale už jdu spát :slight_smile: Tak brou noc :slight_smile:
1. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tadýýý :grinning: ,lale nešel mi celej den net a te´d večer válim břicho na gauči a skučim jak důchodkyně.Byla jsem ndeneska zase s Janičkou na plavání :confused: .

Maki,ráno hodim před devátou Jaňuli k bábě a letim ke Košařce.Počítám,že tam nějakou minutu po tej devátej budu :wink: .

Holky,jak to tak dočítám..........už teď je jasný,že bude v porodnici začátkem dubna zase narváno :grinning: :grinning: :grinning: .
1. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, vcera nam bylo nabidnuto dat Milu do skolky do Kresic. V Boleticich je plno a jelikoz mam materskou na 4 roky tak jsem se tim jeste moc nezabivala. Nevite jak probiha zapis?
2. únor 2010 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natally
kočárek Baby Merc máme ještě po Tomáškovi z roku 2007 a je pořád jako nový- kupovali jsme ho v Děčíně v Mateřince :wink: dám holčičí doplňky a bude fajn i pro Aničku :slight_smile:
2. únor 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
mami- u nás zápis probíhal tak,že jsem jen předala přihlášku,oni ji zkontrolovali a konec.Ani jsem malýho nemusela brát s sebou.Ale každá školka to má asi jinak..
2. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Petrunko a nebylo potřeba nějaké potvrzení od doktora?

Lucko, jakto, že v Boleticích není místo? Říkali, že se místo vždycky najde. Je fakt, že my už tam přihlášku máme rok a kousek dopředu. Tak jak koukám, nejsme zas takoví blázni, když by pak místo nebylo... A kde je v Křešicích školka?
2. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni..papír pro doktorku jsem dostala u zápisu a dodala jsem ho do školky ještě ten samý den.Mám totiž doktorku pár metrů od baráku,tak jsem to vzala jedním vrzem... :slight_smile: .
2. únor 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.Hlasim,ze holcicka je v poradku,ma asi 1,5 kilo a ma se k svetu.Ja mam nahore 5,2 kilo,zatim jsem spokojena. :wink: Potkala jsem tam Bell,uz ma taky pekny brisko. :wink:
2. únor 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, aha :slight_smile:

Makinko, tak to je super. Strašně to letí. Před chvílí jsi ukazovala jako překvápko test a najednou má 1,5 kg :slight_smile: Už se na ní těším. Zase si poňuchňám jedno pidi miminko :slight_smile: A teda ty máš nahoře malinko, to ti tedy závidím. Ale ty jsi asi ani moc nepřibrala s Maxem, co? Pamatuju si tě z předporodního kurzu, že jsi měla nejbližší termín a přitom nejštíhlejší postavu.
2. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
S Maxem necelych 9 kilo. :wink: Doufam,ze to ted bude taky tak.
2. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To asi bude stejný, všechno tomu nasvědčuje.
2. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenkapo,
já myslim ten druhej :wink:

maki,
ty jo to letí :wink: ........za chvíli jdeš rodit :wink:

jj váhu taky závidim,já mela na hoře 15 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: ,jj v poradně jsem byla a kdybych ráno nečuměla překvapeně,stojíc v závěji, na znova čertstvě napadlej sníh na autě a dvoře,tak bych bejvala přijela do poradny dřív a mohla s Maki pokecat :grinning: ,takhle jsem přijela včas.......na půl desátou,což jsem teda byla objednaná,ale chtěla jsem tam bejt o půl hoďky dřív :grinning: :grinning: :grinning: .
No jo Maki je jak tajlička :sweat_smile: ,za to já :grinning: .Tak podle těhu průkazky mám nahoře zatim jen 11 kilo......ale když připočítám kila ještě před prvnim vážením,tak mám už 15 :grinning: .Kočička v bříšku je taky v pořádku,odhad .....no chvilku kroutila Košařka hlavou,chvíli si podpírala bradu rukou,chvíli jen tak zírala na monitor...a pak řekla,že to vidí asi na 1630g,ale že možná víc,že jí přijde že je na 31.tt dost velká a hlavně má hodně dlouhý nožičky,takže asi větší bude :grinning: ........no tak jsem teda na to zvědavá :grinning: .....jak budem šatit dvě dlouhonohý kozy :grinning: a až se začnou hádat,která má lepší/horší hadry.... :grinning: :grinning: :grinning: .Ale přetočená hlavičkou dolu nejni.Jsem Košařce řikala,že se mi o víkendu zdálo,že je přetočená neb mi brutálně mačkala močák a kopala do žeber :confused: .Ale je fakt,že včera po seriálu se mi vzedmulo zasejc břicho ,vylezly mi oči z důlku na chvíli....tak jestli se zasejc obrátila? :confused: .Každopádně je prej ještě čas.Ještě mě uklidnila,že se klidně může přetočit i těsně před porodem.......což mě zas až tak moc neuklidnilo :confused: .Manža se mě tak teď hned ptal jak je tam natočená.........taky nejni moc velkej fanda císařů :confused: a hned proč mi neporadila nějaký cviky na přetočení mimča :confused: ........no ale tak jako že jo no.Se ještě uvidí :slight_smile: .

Jooo Maki,tak jdu zasejc do poradny 2.3. ráno v 9.Hele a řekla sis ještě o to lejstro na mateřskou?Já jsem hned jela do práce se poptat,jestli mi to přepošlou k účetní,ale samo zrovna dnes na osobnim nikdo nebýl :rolling_eyes: ,ch jo.
2. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak když jsem si četla kolik Maki přibrala, tak jsem jen záviděla a kroutila hlavnou, jako že to se někdo má, ale Bell mě uklidnila, prtože já přibrala s Jardou 15 kg, což bylo v pohodě a tak jako jsem si myslela že to bude i teď, ale do porodu relativně daleko a já mám asi 4kg nahoře :grinning: No jo, co se dá dělat, jenom doufám že budu zase kojit a poletí to dolů. Dneska na mě v Cipísku hleděli jaké mám panděro a mysleli že budu teda jako rodit dřív :grinning:

Jo holky, nevíte někdo jestli se dá v Děčíně koupit jedlý papír s těma obrázkama?

a mimochodem, vítám nové maminky :sweat_smile:
2. únor 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ty kila pocitam od prvniho ofiko vazeni v poradne ve 12 tydnu,ono je to ale stejne fuk,protoze ja do ty doby asi spis hubla...
Bell,takze zase vetsi mimco...Polohu neres,jeste se otoci buhvi kolikrat!Jestli bude velika,tak teda asi tesne pred porodem se ti uz moc otacet asi nebude,bych rekla,ze nebude mit misto...Ja ji mam hlavou dolu,xichtikem dovnitr.Jaka je normalni poloha pri porodu,myslim oblicejem nahoru,ze jo?
2. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tchanovci mi privezli dite,teplota 38,1,lehke pokaslavani... :confounded: Ale jinac veselej.Ach jo...
2. únor 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Gratuluji maminkam k dobré kontrole :slight_smile:

Já byla dnes poprvé v práci - bylo to super, těším se na čtvrtek
Babi s Petříkem t taky zvládli - jen lehce něco přetvořili k obrazu svému :grinning: ale to doladíme...
2. únor 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nattally
aha- ty golfky,tak ty máme taky po Tomáškovi,ale máme je pořád v autě a jsou spíše pohotovostní- vzhledem k tomu,že nemají pevná záda bych v tom asi dítě nevozila denně...
2. únor 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Všem maminám držte se a hlavně klid a pohodu :wink: to že jsou výsledky v pořádku nasvědčuje tomu jak se máte dobře a páni tvorstva o Vás pečují :grinning:

My dnes-čínská medicína,pak do školy na kroužek,přečkání na Jiříka u kamarádky,Kristík tam snědl co šlo :grinning: a pak hurá domů,úkoly,večeře a pelech.Klasika......

Natt a dnes u kámošky Kristík zlobil!!!!A to doopravdy!! :grinning: Věř tomu!!!
2. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze teplota vylezla na 38,7,okoupala jsem ho letecky ve vlazny vode,l veceri odmit,nechtel vubec nic,ani kasi,ani chleba,ani rohlik-a to je co rict a nakonec ani mliko.Napil se caje a hned usnul. :unamused:
2. únor 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxíku ať jsi brzy fit!!!!!!
2. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
tak snad bude o.k. a bude to to jednodenní,jako u všech :wink: ,doufejme,nemá třeba afty?????

zdenkapo,
jak nemají pevná záda??????????? :unamused:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30240488&tab=0,já mám tento,samozřejmě,že od naroezní v tom nebyl,mela jsem Takkoa pak jeste asi další tři kočárky,než jsme objevili tento,kerý se nám konečně vešel do auta,byl mu asi rok,tak v nem byl-akorát já mám takovou pekne svítivou(malinovou) :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
to neni možný :zipper_mouth:
2. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek