• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
2. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem nejaka zmatena. vcera me gynekolozka poslala prevetivne na ultrzvuk, je to normalní :confused: ? nikdy jsem nemela s nicim problemy, rekla mi ze jsem v poradku a tehotna nejsem.
3. únor 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem právě dojedla snídani, Daneček si hraje, do toho jí kukuřičný křupky a chodí se neustále vážit :slight_smile: Nějak ho to chytlo :grinning:

Těhulkám gratuluji k bezva kontrolám. Bell, neboj, ještě má čas se otočit. A i kdyby císař, já si na něj nemůžu stěžovat, takže můžu podpořit. Ale chápu, přirozený porod je přirozený porod. A skutečně se mimi otáčejí i na poslední chvíli. Porodní asistentka nám říkala, že se jedné paní otočilo mimi, když šla na sál... a mně se Daneček začal otáčet taky až na sále, ale blbym směrem, bohužel. Byl předtím hlavičkou dolů a prostě si na poslednní chvíli usmyslel, že si asi ještě kopne do močáku nebo co. Takže se šprajcnul a byl šikmo.

Verčo, to je super, že se ti v práci líbí. A kolik hodin jsi třeba včera učila?

Lucko a proč tě tam posílala, když jsi ok?
3. únor 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mami,
to se neboj,to je normální,me delá ultrazvuk,při každé kontrole........proste to je preventivní :wink: a ke komu chodíš,že tam nemá UZ :wink:

jinak kamarádka mi včera večer psala,že ji malá zvrací a malá prujem :unamused: ,no a co my??????v půl jedné,mami ke me,me bolí bříško a už to začlo,zvracení,uklid,všechno povlíknut lehnout,udelali jsme mu kulíška,ten jontovej nápoj a už usínal a zase :unamused: :unamused: :unamused: ,takže znova uklid a to už nemáme pod čim spát :cry: :cry: ,takže já jedu k zubaři a celej den budu prát,mám vanu plnou prádla.ach jooooooooooooo

maki,
jak je???????????????
3. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
natally
máme Moon Buggy fit,ten co mám v albu- no je super skladný,tak ty zádíčka jsou jakoby na výšku rozdělené na 3 části,aby se právě dali složit,to máš asi taky tak,aby se to dalo složit- normální golfky,co se skládají na délku mají normálka tvrdá záda vcelku,ale ty teda skladné vůbec nejsou,nám toto do auta vyhovuje,v kufru nezabere skoro žádné místo a nemusim je vyndavat ani při velkém nákupu :wink:
3. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co se to děje s těma vašema dětičkama? Přeju Maxíkovi i Šimonkovi brzké uzdravení. To je naprd, když je jim ouvej. Daneček začíná pokašlávat, tak zkoušíme zatím bylinky.
3. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Max v noci 39,2 dostal leky,ted sice knoura,ale teplotu ma jen zvysenou,posledni cipek mel v 7 rano.Ryma nic,kasel minimalni.Hraje si,ale musim byt porad s nim,jinak place.Kdyyz bude mit teplotu i zitra,tak pujdeme k doktorce.
3. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem přišla od zubaře a Šimon má 37,9,tak mu dám jen polovinu léku a uvidíme,ale jinak taky vapadá dobře :wink:
3. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted mi psala sousedka,že její dve deti,maj teplotu,prujem a zvracej od noci,tak asi fakt neco řádí :angry:
3. únor 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, snad jste nic nechytli v kolektivu v Rákosníčkovi...
3. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Leni ja se taky divila, jinak jsem tam byla a vse ok. Milu jsem dala k mame, jela nahoru a pak se jeste courla po meste. Byla jsem v rodince, koupila Milovi vestu za 59, sobe kalhoty za 29 a jela spokojene domu.

Jinak chodim do Bletic k Bezakovi.
3. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to je hrozné, jak zase mají děti trápení - tak přeji brzké uzdravení...

Já prostě do toho Rákosníčka na Paci paci chodit už bohužel nebudu. Jednak mám každý den něco a fakt je toho hodně, jednak tam už 2x Petřík chytil rýmu... :frowning2:

Leni, myslím, že už jsem to tapdy psala - 2x týdně 3 hodiny - vždycky 1 dvouhodinovka a 1 hodina a ten druhý den to je naopak. :wink:
3. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,bohuzel se pripojuju k Verce.Myslim,ze to ma z Rakosnicka.Jinde jsme nebyli,ven chodi oblekany teple,v kocare neprochladl,protoze v nem byl asi 5 minut,jinak celou dobu chodil.Radi toho spousta,vcera mi psala Radka,ze jeji Tomasek problindil celou noc.V nedeli byli na karnevalu v DDM.Stopro to tam chytil....Lepsi je byt venku na vzduchu,kdyz neni inverze,detskyho kolektivu si uzije ve skolce....
3. únor 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak máme 37,4 a spali jsme od dvou do půl 6,tak to fakt nevim,v kolik pujdem spát :angry:
3. únor 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxule vypada trosku lip,v lednici zahlidnul Activii tvaroh,tak si ji vyzadal,pak snedl i pulku chleba se sunkou a ted taky spi.Aspon,ze neco snedl,obed nechtel,i kdyz jsem mu davala jeho oblibenou Hippku.Je takovej vlacnej,gumidkovej.Capnul me za ruku,vzal si dudynku a odvedl me do postele.A hned vytuhnul.Jen at spi,bobek,on bude chrnet i v noci,kdyz mu neni dobre,vzdycky vic spinka.
3. únor 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oblečení
1. dítě - Začínáte nosit těhotenské oblečení, jakmile vám doktor potvrdí, že jste těhotná.
2. dítě - Nosíte své normální oblečení tak dlouho, jak je to možné.
3. dítě - Vaše těhotenské šaty jsou vaše normální oblečení.

Jméno
1. dítě - Studujete knihy se jmény a trénujete vyslovování a psaní kombinací všech vašich oblíbených jmen.
2. dítě - Někdo musí pojmenovat své dítě podle pratety Alfonsie. Můžete to být klidně i vy.
3. dítě - Otevřete knihu se jmény, zavřete oči a přečtete jméno, do kterého se zabodl váš prst.

Příprava na porod
1. dítě - Pravidelně trénujete dýchání.
2. dítě - Nezdržujete se trénováním dýchání, protože si pamatujete, že posledně to vůbec nepomohlo.
3. dítě - Zažádáte o epidurál již v 8. měsíci.

Výbavička
1. dítě - Vyperete, roztřídíte oblečení podle barev a srovnané uložíte do skříňky.
2. dítě - Zkontrolujete zda jsou oblečky čisté a vyřadíte pouze ty s nejtmavšími skvrnami.
3. dítě - Chlapečci mohou taky nosit růžovou, ne?

Starostlivost
1. dítě - Při prvním náznaku zafňukání či zamračení zvedáte dítě do náruče.
2. dítě - Zvedáte dítě v okamžiku, kdy hrozí, že vzbudí prvorozeně.
3. dítě - Naučíte 3-leté dítě jak natáhnout mechanickou houpačku.

Aktivity
1. dítě - Berete dítě na každé cvičení rodičů s dětmi a vyprávění pohádek v knihovně či divadle.
2. dítě - Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi.
3. dítě - Berete dítě do supermarketu a čistírny.

Odchody z domova
1. dítě - Když poprvé zanecháte dítě doma s někým na hlídání, zavoláte během té doby 5 krát domů.
2. dítě - Před tím než odejdete zanecháte telefonní číslo, na kterém je vás možno zastihnout.
3. dítě - Zanecháte následující instrukce: Volat pouze tehdy, když se objeví krev.

Doma
1. dítě - Strávíte velkou část dne pouze pozorováním dítěte.
2. dítě - Strávíte část dne hlídáním, aby starší sourozenec nezmáčknul, nestrčil nebo neuhodil toho mladšího.
3. dítě - strávíte většinu dne ukrýváním se před dětmi.

Co se všechno člověk naučí od dětí
1. Brzdová kapalina smíchaná se Savem vytváří kouř - spousty kouře...
2. Šestileté dítě dokáže křemenem založit oheň i přesto, že dospělý tvrdí, že je to možné pouze ve filmu.
3. Lupou lze rozdělat oheň dokonce i za zamračeného dne.
4. Dříve než zapneš troubu, podívej se dovnitř.
5. Umělohmotné hračky nemají rády trouby.
6. Hasiči nikdy nepřijedou dříve než za 5 minut.
7. Lego je schopno projít zažívacím traktem čtyřletého dítěte.
8. Duplo toho schopno není.
9. Slova jako plastelína a mikrovlnná trouba by nikdy neměla být vyslovena ve stejné větě.
10. Videopřehrávač nevyhazuje sendviče s nugetou.
11. Z pytlů do koše nelze vyrobit kvalitní padáky.
12. Kuličky v nádrži auta způsobují za jízdy spoustu hluku...
13. Odstřeďovací režim automatické pračky nezpůsobí žížalám točení hlavy.
14. Avšak kočkám ano.
15. Ticho vždy neznamená - není třeba si dělat starosti.
16. Vodní dvojlůžko obsahuje tolik kapaliny, že stačí na vytopení 60 m2 bytu do hloubky 10 cm.
17. Když postříkáte chuchvalce prachu lakem na vlasy a přejíždíte přes ně na kolečkových bruslích, můžou se vznítit.
18. Hlas tříletého chlapečka je pronikavější než hlasy dvou stovek dospělých v narvané restauraci.
19. Když uslyšíte spláchnutí záchodu a slovo "jejda", už je pozdě.

Také zjistíte, že
20. 80% žen tyto informace rozešle většině svých známých, ať už mají děti nebo ne.
21. 80% mužů po přečtení půjde zkusit smíchat brzdovou kapalinu se Savem.
3. únor 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. únor 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, tak to je paráda. Možná jsi to fakt psala, ale já jsem totální skleróza. Já i když jdu koupit tři věci, musím je mít napsaný na papírku. A to jako fakt :frowning2:

Makinko, něco na tom opravdu je, bohužel :frowning2: A některý maminky nemají rozum a jdou tam,i když jsou děti nemocný nebo jsou třeba děti zdravý, ale aby si "užily", tak nachcípané maminky si tam jdou zachrchlat mezi ostatní. Už jsem se tam s tím setkala. Dneska jsme si taky krásně užili sluníčka. Byli jsme venku, Daneček se prošel pěknej kus, postavili jsme pidi sněhuláčka, udělali pár fotek... až najdem kablik od foťáku, stáhnu a ukážu.

Natt, tak to je super! :grinning: :grinning: :grinning: A upřímně, už vidím svýho chlapa, jak jde míchat tu brzdovku se savem :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
My tam nechodili kvuli chripce jakou dobu a jen tam vlezem,je to tady... :unamused: Uz aby bylo jaro,budeme chodit na hriste,pekne na vzduchu a bude dobre.
3. únor 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, já souhlasím - já tam nechodila celý listopad kvůli chřipkám, pak jsme šli 30.11. na mikulášskou a od středy 2.12. měl rýmu jako trám - 10 dní!!!!
Takže i to, co piše Lenka mi mluví z duše.
Chodíme hodně ven a je to 100x llepší a zdravé děti chodí k nám ;)
3. únor 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,presne tak!!!
Maxule se na chvili vzbudil,teplotu nema,hura!!!Vypil asi 50 mlika a spi dal. :wink:
3. únor 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
tak to je dobře...........šimon teda nejí,dneska vubec nic,asi se bojí,že by zvracel,ale jak to to dítě ví,to nechápu :wink:
3. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono kdyz neni cloveku dobre,tak jde holt jidlo stranou.Ja se teda dneska az divila,ze toho snedl docela dost.Vcera vecer nejedl vubec.Hlavne,ze pijou,par dni bez jidla se jim nic nestane.
3. únor 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo, jaro a hřiště... zrovna dneska jsme si doma říkali, jak se těšíme, až bude hezky, vezmem Danečkovi ven motorku, zajezdí si, půjdem na písek...

Makinko huráá! Tak držím palce, ať už je z toho venku. Večer bývají nejvyšší teploty, tak věřím, že už mu to nevyleze. Jen ať papá a všechno dožene.

Natt, má instinkt brouček. Tak zítra už si určo něco dá. A přesně jak píše Makinka, říkala mi to i doktorka, je jedno, že pár dní dítě nejí (Daneček nejedl absolutně nic skoro týden, pak jen 1 přesnídávku za den, rozjedl se po 10 dnech), hlavně ať pije.
3. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
jj ted jsem ráda v techto situacích,že nestrádá :wink: ,má z čeho brát,dal si jeden muj grahamovej chleba a pije celej den,tak aspon tak :wink: ...........uvidíme ráno,práve usnul a já jsem vyspalá,tak čumim sem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, nějaká dobrá duše mi Danečka vzbudila v 6 ráno, protože měla zapotřebí něco přitlouct ke zdi :frowning2: No a dítě spí ještě teď, jak pak nemohlo zabrat. Tak čekám, až vstane a dneska určo nepůjde odpoledne spát.

Makinko... Babo Jago, ukaž, jak se na lopatu sedá... :grinning:

Natt, ani ribomunyl ho nezachránil, co? Nebo už jste ho dobrali? Hlavně, že pije!
4. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopoledne,

leni,
nezachránila,le dneska už je uplne o.k.,bez teplot,noc krásná,celou noc spal :wink: ,takže to asi bylo jednodenní :wink: ,ale pije,ale nic moc si nevezme,ale já ho nenutim :wink: ,však on si řekne :wink: :wink: ,ne ne nedobrali,máme ho až do dubna,pak se uvidí :wink: ,ale i když ho vysadí,prej na zimu mu ho zas dá a vysadí uplne až přítí jaro a jak zabírá na přítele?????????? :wink: :wink:

já se chystám s kamardákou ke Košařce,aby jsme se tam nenudili a nečumeli do blba,tak aspon pokecáme :wink:
4. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.V noci zase vylezla teplota na 38,4,coz neni az zase tak hrozny,rano nemel,tak jsem si myslela,ze uz je to v pohode,ale ted jsem mu zase namerila 38,5,takze zitra jdeme k mudre,i kdyby byl rano bez teploty.At se neplacame o vikendu na pohotovsti.
4. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, Tomáš to začal brát teď v pondělí, takže ještě to účinek nemá. Uvidíme. Daneček bude Ribomunyl brát o měsíc dýl než vy. Pozdravuj Šímu, už snad bude lepší.

Makinko, tak to už bych k doktorce fakt šla. Přesně... abyste pak nemuseli na pohotovost.
4. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek