• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Skin,
tak to je dobře že nejsem sama :unamused: ,neboj to dáš dolu,já nemela vůli a taky ani čas,ale Šimon se ted zlepšuje a dá se i dát na hlídání bez řevu,takže paráda,musim s tim neco delat

na rozvecení jdem taky,minulej rok bylo narváno,tak uvidíme letos :wink:
22. lis 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
rendy,
jj přesně tak,každej si tu myslí,že to vyvolávám já,at si myslí,ale pokud se do tebe pořád nekdo naváží,schání info,čte to tu,aby mela drb,tak už fakt toho mám dost a ozvat se musim a je to tak,když hned odpovedela,takže pro všechny co reagovali opet na mou osobu negativne,asi takhle :frowning2:
22. lis 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendy, plavání pro těhotné tu bylo snad ještě loni, ale zrušili ho. Třeba ho zase zavedou. Já už jsem na něm bohužel nebyla.
22. lis 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni asi Tě zklamu, Závěrku znám už dlouho, jednou sme spolu byli na školení, a ptala jsem se nedávno, že mám známou, která chce odejít od Toroka, ale nebere, prý jsou rádi, když mají místo pro nově příchozí. Mají úplně plno :frowning2: ...promiň, že takové info. Ono v Děčíně je to s doktorama, myslím gyndu těžké, skoro nikdo nechce brát. Samozřejmě pokud přijde ženská, která nikoho nemá tak ji vezmou, ale přebírat pacientky, které mají doktora, ale chtějí odejít tak to nechce snad nikdo.
Já dneska chystám oslavu svátku, tak za chvíli půjdem nakoupit do našeho pro mě hrozného bynovského Tesca a pak začnu kouzlit nějakou pomazánku našla sem jednu na MMB, vypadá moc dobře...už sem upekla bábovku. Takhle má potom člověk hubnout, já pořád říkám, že sice chodím cvičit, ale jn proto, abych mohla debužírovat. Kdo vymyslel jídlo? Kdyby sme měli jen kořínky víte jak bysme byly hubené :grinning: ...ale asi by nám to moc dlouho nechutnalo. Tak radši zůstanem u těch dobrůtek a já zkusím zapracovat na své pevné vůli a přestanu péct :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. lis 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím,že pacientky bere (i když chtějí od jiného doktora) snad jediná gyndařka-Bezáková v Boleticích.Pokud udělám řidičák a koupíme auto,tak bych o tom možná uvažovala.Chodí k ní ségra a nestěžuje si.
22. lis 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
simce- poslední reakce - nevím, proč sypeš mě popel na hlavu, já jsem to nezačala -nevytáhla jsem to tady.a když už se do toho chceš montovat, tak si to pořádně přečti, jo?

nedělejte tady ze mě debila! krávu, která všechny rozhádala... nevíte všechno!

Ale nebudu vám to tady kazit - nejste hloupé,abyste si nevšimly, že sem nechodím,ale pokud vidím svoje jméno,tak na něj reaguju.

Nechápu...
22. lis 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alenadc promiň, nechápu o co jde, ale řešit to nemíním. Kvůli dohadování tu nejsme..snad v tom nebudeš pokračovat.
Tohle mi přijde trochu zbytečné, tedy spíš dost zbytečné
22. lis 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nattally: tak vždycky se najde někdo, kdo nám nemusí být po chuti. Já tedy nevím, co a jak mezi vámi bylo anebo nebylo - možná naštěstí, ale přijde mi to takové "dětinské". Dohadovat se před "cizími" .
Mimochodem - toto platí, o tom dohadování i pro alenadc.

lenik_25: zkusím vypátrat něco o tom plavání, škoda, že jej zrušili.

petrunka01: děláš si řidičák? Kdy budeš dělat závěrečné zkoušky? Já už bych do autoškoly teď nešla, kolem sebe slyším, jak jsou těžké testy...
22. lis 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenko,fakt už to došlo tak daleko,že Vojta uvažuje ( hodně hodně reálně ) o výpovědi.Už jednaj 4 hodiny,tak nevim,jestli je to dobré znamení nebo špatné. :confused: :confused:

Rendyx - máš fakt odvahu,to obdivuju.Já měla problémy přestěhovat se z jednoho konce města na druhý.Neboj,Děčín je opravdu dost pěkné město a hlavně máme krásné okolí a krásnou přírodu - je možnost spousty výletů.A lidi tu jsou taky docela dobrý,až se nastěhujete,tak se s tebou určitě všechny rády sejdem,ať rychle zapadneš,najdeš přátele a nejsi tu opuštěná. :slight_smile:

K tomu zámku - já tam byla s kočárkem už na několika akcích - i jarní a vánoční trhy a nikdy jsem neměla sebemenší problém ( teda kromě toho kopce,ale to mám problém i bez kočárku :slight_smile: )Navíc vždycky tam na mě byli lidi milý,dokonce víc,než když jsem tam byla s břichem - a to jsem byla už v 8 měsíci,takže panděro pořádný.Ale na kočárek reagují líp než na břicho. :wink:
22. lis 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky,nemáte někdo nějaký SPOLEHLIVÝ recept na perníčky?Dneska je po obědě budeme patlat s Andrejkou,těsto jsem udělala už včera,ale hrozně se lepí.Přidala jsem tam už mouku,ale pořád je to divný.Budem je dělat do vánoc ještě minimálně jednou,tak by se nějaký dobrý recept šiknul.Jinak já už taky peču - u Kučerů. :slight_smile: Doma děláme jen vosí hnízda,rafaelka a rumové kuličky.No a letos,když už mám elektrickou troubu,tak uděláme s Andrejkou rohlíčky a vykrajované s mandlemi. :slight_smile:
22. lis 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simce, ty myslíš podle té fotečky k náhledu? To není Dorka, to je nějaká cizí holčička, to mi poslal ta fotografka k náhledu, abych viděla jaké hezké fotky umí, ale moc bychom si takové krásné vlásky přály, bohužel jestli zafungují geny tak to bude pešek, jinak jsme stále skoro plešaté... :grinning: :grinning: :grinning:

Přidávám se do klubu poprodních pneumatik, u mě je to obzvlášť patrné, jsem docela štíhlá, žádný prsa, žádnej zadek jen pupek jak v pátym měsíci, chuť do cvičení nulová, asi bude muset vymyslet nějaký předsevzetí do roku 2009 :wink: , ten aqu aerobic byl bezvadej, chvíly jsem chodila než jsem otěhotněla a docela mě to bavilo a fakt tam žádný hubeňourky nebyly, takže Natt žádnej stres a s chutí do toho, dáš pak info, jaký je to teďka s novym vedením, jestli je to furt dobrý :slight_smile:

Leni, díky za odkaz.

Milo a mýho muže tam lanařej a jemu se tam právě vůbec nechce, prý se tam hodně zhoršily podmínky i jednání...tak snad to nějak dobře dopadne!!!

Natt, ty ses zase nechala takhle vyprudit??? Já se ti holka zlatá divim, že na to ještě reaguješ, udělej si trošku nadhled, některý lidi nezměníš, kámošky počítám nebudete už nikdy, prostě už neraguj, tak se ta daná jedině sama ztrapní, když bude psát nějaký nesmysly na tvou nebo jinou holku.

Ali, tobě se fakt divim, demontrativně jste odešly na jinou diskuzi, protože už jste sem nechtěly chodit, kvůli jiným z nás, možná by bylo fakt lepší, kdyby to tak zůstalo.... :zipper_mouth: . Možná se zase ohradíš, že nevím o co jde, to máš pravdu, nevím a fakt nechci vědět, ale dost mě obtěžuje tohle štěkání tady, to nemáte holky trošku zdravího rozumu??? Některý spory jdou řešit i slušně!!!!
22. lis 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
pbauerová - vim o tom,že tam má tvůj muž nastoupit ( teda myslela jsem si,že už tam je).I proto jsem to sem napsala,abyste věděli,co se děje.Ještě pořád jednaj,sepsali jsme s Vojtou takové požadavky a uvidíme.Určitě ti dám vědět,jak dopadli.Ještě pořád jednaj,nevim jestli je to dobré znamení. :confused:
22. lis 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
milo,
já nemám,ale segra má,jestli budeš chtít,delali perníčky do školky na besídku :wink:
22. lis 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milo, díky moc, právě, že ještě nenastoupil, kvůli těm jobovkám co se okolo šířej, moc děkuju za info!!! Určitě dej vědět, kéž by se nějak rozumě dohodli!!! Tuhle právě dones papír za co všecko jim můžou strhnout peníze ze mzdy, celkem mě to přišlo jako dost zbytečná buzerace, ale nerozim samo tomu provozu....no ještě hledá i dál něco jinýho :unamused:
22. lis 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pbauerová - Vojta tam dělá už 4 roky a bylo to v pohodě,jednání dobrý,peníze dobrý,šlo to.Ale teď jim tam dali nového ředitele,šéfuje to od stolu a dostal nařízeno víc vydělávat.Jenže to vzal za špatnej konec - sebral peníze řidičům a nastolil nehorázné podmínky.Jenže takovým stylem,že je to fakt do nebevolající.Ty papíry Vojta přinesl taky,ještě s nějakýma tabulkama na výpočet výplat a diet,když mu pak Vojta volal,že mu to podle taho nevychází,tak mu řekl - to je jedno,ty tabulky stejně neplatěj.Tak kde to jsme? Ještě pořád nic,jsem jak na trní.

Natty - tak se prosím ségry zeptej,ty naše fakt asi nedopadnou dobře. :slight_smile:
22. lis 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu Jan a kdyby nahodou Vojta skončil ,tak se ničeho nebojte poněvač s podminkama jako má selekra se jen tak nesetka a i přes krizi ktera zde panuje je stale nedostatek řidiču.Sam sem si job již našel a za daleko rozumnějších podminek.Pozdravuj V. pa Jan
22. lis 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendy-jo,už jsem skoro v půlce kurzu.Na příští týden na jízdy se moc netěším,jelikož má být pořád zima,tak to bude namrzlý-to bude síla.Ale ty testy mi nepříjdou těžký-dělám je na netu a naprosto většinu udělám s přehledem.Naopak si myslím,že jsou lehčí,než dřív,protože už je jen jedna možná odpověď a ta se dá často logicky vydedukovat :unamused:
22. lis 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo, neblbni, ty jo, to mě hodně překvapilo. Vím, že se Vojta zmiňoval, jak to jde do kelu, ale až takhle. A měl by případně něco jiného? Tak to je paráda s tím kočárkem na zámku. Uvidíme. Možná bychom mohli vzít rodiče s sebou a šli bychom hromadně. Daneček zas bude polykat naprázdno, až nás uvidí jíst klobásu :grinning:

Spolehlivý recept na perníčky bych taky brala, takže jestli někdo máte, tak ho prosím písněte sem. Přestože jsem si stála za tím, že letos nepeču, chci doma udělat marokánky, linecké a perníčky. K tomu nepečené - vosí hnízda a raffaelo.

Simcecz, nemáš se za co omlouvat, díky za info :wink: Myslela jsem si to.

Petrunko, díky, to bych mohla zkusit, ale nevím, jaká je :slight_smile:

Álo, já se do toho taky nebudu míchat. Nesoudím ani jednu z vás, jen konstatuji, že by bylo lepší řešit si to přes IP :slight_smile: V poho :slight_smile:

Rendy, to je škoda, já jsem tam totiž chtěla taky chodit od začátku roku. Snad ještě loni touhle dobou to fungovalo, ale zrušili to. Škoda.
22. lis 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,já právě taky nevím,jaká ta Bezáková je.Akorát jsem teda slyšela,že nebere ženský,co mají Všeobecnou pojišťovnu.Já ji teda nemám,ale nevím,jak Ty. :slight_smile:
Na perníčky recept někde mám,ale teď jsem líná ho hledat :wink: :slight_smile: .Navečer se ho pokusím dodat... :slight_smile:
22. lis 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, já má pojišťovnu min. vnitra
22. lis 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
pbauerová - tak Vojta už je doma,zatim je zaměstnaný :slight_smile: ,něco dohodli,něco museli ustoupit,uvidíme jaký to bude po další výplatě.Dost si toho vyjasnili,takže teď budem vyčkávat,jak věci půjdou dál.

Vojta si sbalil holky k rodičům na zahradu ( konečně mi přezuje auto ),takže si jdu napustit vanu horké vody a jdu se napařovat.Budou asi za hoďku zpátky,tak si musim pospíšit.

Jo a perníčky - chuťově jsou výborný,sama jsem jich slupla už 6,ale nemáme žádné tvary,hrozně se to lepilo a nešlo vykrajovat.Tak jsem to vyválela na placku,nožem rozřezala na čtverečky a upakla.Jsou krásně měkký,jenom vyzáž nic moc.Takže prosím prosím o nějaký vyzkoušený recept. :slight_smile: :slight_smile:
22. lis 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ja tedy pecu pernicky kazdy rok, ale testo zadelava segra - ma nejaky novy recept - napisnu ji o nej a dam to sem, jeji pernicky jsou vzdycky super!!! ;)

Na rozsveceni stromku asi nepujdeme, pro nas je to v 17h docela sibenicni termin, jen me tesi, ze vloni jsem si moc prala, abych tam letos byla s kocarkem a ono to klaplo... ;)

Na trhy rozhodne pujdeme, chodim kazdy rok, tak s kocarkem v tom nevidim problem, vzdycky tam je spousta kocarku a pro me to je strasny relax a je tam prijemna atmosferka, jen toho svaraka si holt letos nedam... :sunglasses:
22. lis 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

vánoční trhy na Úštěku jsou fakt pěkný. Byli jsme tam asi před 2 lety a na ty létající (padající) andílky jsme koukali jak blázni.Bylo to opravdu vydařený. Hodně stánků, bylo na co koukat. A jako všude - nechyběl samozřejmě svařáček, medovinka a baštinka :slight_smile:

Prin, aby to s tím panelákem nedopadlo jako s tím věžákem V sídlišti. Taky ho vlastní rusák, ale ci... tam bydlí pořád. Sice musí uklízet a platit řádně nájem, ale projít okolo je pořád o život.No ale kdyby to vyšlo, hned by se líp dýchalo, že?Hlavně v létě to tu díky nim žije do pozdních nočních hodin. Včera jsem se tlemila, když jsem četla článek o těch z Janova (Litvínova) - vyhrožují, že pokud nebudou zrušeni extremisti, tak hromadně emigrují :grinning: :grinning: Myslím, že tím každýho fakt vyděsili - nedej bože, abychom o ně přišli :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
22. lis 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
rendyx,
držím palce při stěhování, já jsme se přestěhovala z Moravy a v pohodě.Když máš za kým a pak budeš mít ještě miminko, tak je to snažží!! :sweat_smile:
Co se týká toho cvičení, tak než jsem otěhotněla, tak jsem chodila do posilovny a bylo to fajn i mě to bavilo.Teď to vůbec nepřichází v úvahu-škoda, ale nedá se nic dělat! :wink:

zdenkaz,
to jo, ale on to chce hned prodat, tak by to bylo super, ale uvidíme!

Jo a taky se musím pochlubit, Jarda ležel na bříšku a poprvé si sám sedl, měli jsme radost jak blázen... :sweat_smile: :sweat_smile:
22. lis 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, velká gratulace k sezeníííí :slight_smile: Ten náš moula se ještě neposadí a to mu bude za pár dní 9 měsíců. Ale dneska ráno už taky došlo k pokroku- konečně začal lézt. I když většinou ještě dává přednost plazení po bříšku s odstrkováním jednou nohou :grinning: Než se mu to pořádný lezení zažije.Jak už jsem tu psala, tímhle stylem je schopný se dopravit kamkoliv po bytě. Začíná rabovat šuplíky, převrátí koš na žehlení a okusuje šňůru od žehličky :grinning:
22. lis 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perníčky I.

Chutné perníčky z těsta lze i dobře modelovat

Ingredience:

3 vejce

200 g moučkového cukru

6 lžic rozpuštěného medu

100 g tuku (Hera)

700 g hladké mouky T650

(na vykrajované a modelované perníčky nutno zahustit přidáním mouky podle potřeby)

1 lžička sody bikarbony

1 lžička prášku do perníku

1,5 lžič. mleté skořice

1 lžička mletých hřebíčků

Popis přípravy:

Vejce, cukr a tuk utřeme do pěny, přidáme med a koření. Přidáme prosátou mouku s přimíchaným práškem a sodou. Dobře vypracujeme rukama. Těsto zabalíme do mikrotenu a dáme do lednice odpočinout na 12 -24 hodin. Před zpracováním těsto necháme při pokojové teplotě 2-3 hodiny. Vykrájené tvary pečeme na pečícím papíře do zlatova při 200 - 220 °C. Po dobu prvních 2 minut troubu neotvíráme. Horké perníčky potíráme rozšlehaným vejcem a necháme zchladnout na rovné ploše. Zdobíme sáčkem bílkovou polevou. Perníčky se musí nechat nějaký čas rozležet.

Bílková poleva:

150g moučkového cukru

1 bílek

Cukr 2 - 3 krát přesijeme jemným sítkem. Bílek mícháme vidličkou a po částech přidáváme cukr, až je poleva tak hustá, že na povrchu drží linka udělaná polevou. Příliš hustou polevu naředíme pár kapkami citronové šťávy.
22. lis 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, to je krasa, ze uz sedi!!!!!

Zdeni, to je taky pekny zpusob "dopravy" - muj prvni syn nikdy nelezl - on radsi rovnou chodil - v 9m - to byla HRUZA!!! :dizzy_face: Otevrel si treba troubu a vylezl na ta dvirka a hospodaril na sporaku... A jine... :D
22. lis 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nattally : No ja jsem byla vzdycky, tak akorad si myslim ale ted jsem fakt oplacana a daleko silnejsi jak muj mladej a jemu to uz docela vadi. Ani ne to, ze jsem tlustoch ale spis to, ze s tim nic nedelam. Jenze ja jsem proste posledni dva roky nejak lina a ted nemam ani kam malou dat a ani s kym chodit :unamused:

Jinak jsem teda byla i u Makra a tata tam dosel aspon koupit prasek, kdyz nas tam nepustila pani u pultu a pak jsem byla nakoupit v Usti v Tescu. A nechala jsem tam 4tisice a doma stejne vlastne nic neni :confounded: Tak uz fakt nevim jak nakupovat aby se mi zdalo, ze za ty penize clovek neco poridi :grinning:

Dneska jsem malou mucila a nenechala ji pres den moc spat. Porad jsem ji budila a hrala si s ni a povidala a asi to zabrala. Sice to bylo s brekem a ani jist nechtela ale uz spinka :sunglasses: A ja muzu v klidku doklidit nakup a jit naporcovat masicko a dat ho do mrazaku
22. lis 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my byli v Olympii,cesta tam šla,ale zpátkz už to bylo horší a ted z Tesca děs,bála jsem se teda hodně,jela jsem snad deset :frowning2:

koupili jsme v Deichmanu,nebo jak se to píše sněhulky,už má nožky v teplíčku :wink:

skin,
Tomáš nic neřiká,ale asi si myslí........po porodu jsem si pořídila kolo,nejdřív stálo v obýváku,ted je v ložnici a ted jsem si ho poročuli dát do pokojíčku,že budu už konečně jezditaž bude spát.........prostě musim,to už se nedá :angry:
22. lis 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooj !
Teda jste toho zase napovídaly.... (napsaly). Já než si stihnu zapamatovat, na co chci zareagovat, tak to do konce zapomenu.

Na vodním aerobiku jsem byla, moje tchýňula tam pravidelně chodí. No jednou jsem s nima byla - netěhotná a opravdu nic pro mě. Zrovna tam byly vesměs starší ročníky a je to pro mě moc "nudný". Pak jsem tam šla jako těhul, že by to mohlo být dobrý, žádný náročný a plavání v těhu prý je vhodný, ale to mi nějak nešlo, pořád mě to břicho stahovalo ke dnu, ani plavat mi nešlo :unamused:

Na rozsvícení vánočního stromečku se taky moooc těším ! Vloni jsme tam byli, Luci byly 2 měsíce a klidně si chrněla, letos už bude jen žasnout, to bude paráda. Žasne teď u každýho stromečku, hlavně teda v Praze v těch obchoďácích, jak mají ty giga stromy, tak u nich bysme mohli stát pořád a ona celou dobu bude dělat jen ách, éch, óch, čotojéé (co to je ?) :grinning:

Nejeli jste dneska někdo dopolko městem autem ? To byl fakt brutus ! Jeden kus ledu, na novým mostě se jelo krokem, já staženou prd...., hodně aut skončilo ve svodidlech. U tchýňáků na Lesný už je to fakt jak na horách - nádhera ! Ale tam si ten sníh člověk aspoň užije, né jako tady to bláto ve městě :confounded:

S tím Makrem a zákazem dětí mě to taky pěkně sejří :angry: .

Skin, klidně můžem vyrazit spolu na to cvíčo ! Já taky zpočátku nechtěla Lucinku dávat komukoliv na hlídání, že jí nezvládnou uklidnit, takže chápu tvoje obavy :wink: . Ale když se rozhodneš, tak si dáme vědět a půjdem.

Máma s tátou mi posílaj provokativní mmsky z Egypta, jak si ležej na pláži s totálně modrou oblohou pod palmou nebo dneska třeba od pyramid, prostě to beru jako provokaci největší :angry: . Já tady SAMA bez manžela hlídám smečku čtyřech psů a dítě, který jakmile není doma, tak je jak utržený bez řetězu, venku hnus největší a ještě mám koukat na takovýhle mmsky ??????????? Kde je spravedlnost ??????? :angry: :frowning2: A to až se mi vrátí v pondělí manžílek z nemocnice a bude tady jen ležet nehybně a naříkat bolestí, tak už si asi půjdu rovnou hodit mašli :unamused:
22. lis 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek