• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
holky tak ke Košařce jsme šli ve 12.30h byli jsme 13-14 a domu jsem přišla v 17.15 h...........kluci to výborně zvládli,sice malej nespal,ale zase už jedl :wink: ,myslim,že jsme z toho venku :wink: tuk tuk tuk :wink:

leni,
dekuju vyřídim

:wink:
4. únor 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz se moc "tesim",az ke Kosarce zase budu chodit jako netehotna,na ty super fronty. :angry:
My z toho venku nejsme,malej je uknouranej,dostal cipek,ale chvili kadil,tak mu asi nezabral.Dalsi mu dam az na spani.Chjo,uz je to otravny,ani ven s nim clovek nemuze,se nedivim,ze je otravenej....
4. únor 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, Daneček je taky otrávenej, když nechodíme ven. Zajděte zítra určo k doktorce, ať máte jistotu před víkendem.
4. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holký,já dočítám,dočítám...........ale jak tak koukám,tak všichni marod :astonished: .Tak přeju všem hodně brzký vyzdravení :slight_smile: .

Já už jsem dneska taky nějak načnutá,že bych přeci jen to jaro.Až jsem z toho vložila na facebook nový fotky z léta z chalupy......jako na zahřátí :grinning: aspoň na duši.U nás zatim choroba žádná ťuk,ťuk,tuk.Naštěstí mi moc sil na rákosníčka už nezbejvá neb v pondělí odpo chodíme do toho Ledňáčka a ve čtvrtek do plavečáku.Ale už fakt jenom příští týden a končim.Dala jsem si předsevzetí,že s ní budu chodit maximálně do 34.tt a víc už ani ťuk.Stačí zasejc až v září :slight_smile: .Děti naštěstí v bazénu nemaroděj..respektive odmarodili si minulý týdny a teď nás chodí zase plnej počet.Ale nechci to radši zakřiknout :confused: .

V chytrej knize jsem se dočetla,že když chci podpořit otočení miminka hlavou dolu,že si mám 2x denně na 10min lehnout na záda,pokrčit nohy a podložit si co nejvejš zadek :sweat_smile: ........tak se jdu podložit :sweat_smile: .Zatim pa pa :slight_smile:
4. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky a je to v háji,v noci začalo bejt zle me...........brácha me musel odvézt k dr.........píchli mi dve injekce,když jsem se vrátila od dr,lítal v tom i manža,ale kolega co slíbil,ž příde,nepřišel a tak Tomáš asi maká............Šimon je nastestí zlatíčko,do ted me nechal vyspat a hrál si tu sám,sám si došel na nočník,konečně začíná neco zabírat na teplotu i žaludek,ale myslela jsem,že chcí.................. :frowning2:

maki,
co Max???????????? :wink: ,snad jste o.k.
5. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, ty jo!!! Tak přeju hodně sil. A co ti to píchli za injekce?
5. únor 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim,na žaludek a na bolesti,ale co to nevím :unamused:
5. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak koukám, že tady to je hotový lazaret - všem marůdkům i marodkám posílám hodně sil... :slight_smile:
My byli dnes na plavání - tedy BELL, já tě obdivuju, já jsem z toho uplně vyřízená!!!
A to jdu večer na ples...!
5. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim lazaret,pridavame se oficialne k vam...Tak jsme od 10 litali po doktorech a domu jsme se doplacali ve 13,30.Max ma zanet prudusek jako prase.A to je jeste lepsi varianta-Podolska hrozila zapalem plic,ze se ji to poslechove nejak nezda na pravy strane...Tak nas poslala na RTG.Me omejvali.Na rentgenu byl prima doktor,kouknul mi na bricho,ptal se,jestli jsem tam s malym sama.Bylo mi jasny,ze mame problem....Nemel ho kdo drzet u te desky.Holky,dite neskonale prekvapilo,doktor mu vse vysvetlil jako dospelymu,az jsem se smala,Max poslouchal a pak udelal presne to,co po nem chtel,chytil se rukama na stanach ty deska a ani se nehnul a to jsme byli samozrejme oba pak ve vedlejsi mistnosti.No stal tam,jak svatej na orloji :grinning: .Takze snimek se povedl napoprve,pak jsme asi pul hodiny cekali,co na to plicni a pry dobry,plice cisty.Tak jsem si oddechla,mame sice ATB po 12-ti hodinach,umluvila jsem mudru,at da pilule,ze budu drtit,ze sladky mi vyblinka.Tak mame Xorimax.Na kontrolu v utery nejdriv.Teda,dneska se prekonal,byl vzornej,na nemocnyho nevypada ani nahodou,v cekarne samy fakt "chciply"deticky a on tam radil jako cerna ruka.I mudra byla prekvapena tim nalezem,ze se ji nezdal byt nemocnej.
5. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, tedy to ma Maxik pochvalu!!! :slight_smile: Suprově to zvládnul - představila jsem si našeho raubíře v takové situaci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hlavně že na plicích nic není, on se rychle zotaví po ATB :wink:

Petřík má nějaký nespavý týden - včera vstával v půl šesté - já šla do práce. Dneska vstával v 6, ale obvykle to dospí po plavání, dnes ne - spal sotva 90 minut :frowning2:
Já si lehla, že mám ještě tak hodinku a on byl za 10 minut vzhůru :frowning2:
Tak večer na plese budu za Šípkovou Růženku... :grinning:
5. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, to je pašák, jak to zvládnul na jedničku. Tak ať se ti na jedničku taky vyléčí :slight_smile: Daneček byl na RTG 2x a vždycky jsem ho musela držet. Ale chápu, že v tvém "stavu" by to musela vyřešit nejspíš nějaká sestřička. Do tří dnů mu zaberou atb a pak už jen budete čekat na doléčení, ale bude úplně dobrej.

Jdu dát tomu svýmu zvířeti sváču. Právě vstává po třech hodinách.

Verčo, hezky plesej :slight_smile:
5. únor 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sestricka by to nevyresila,nesmej pred RTG lezt,rikal doktor.A taky ruku na srdce,kdo by se dobrovolne nechal ozarovat kvuli cizim.Musela bych volat tchyni a cekat,az dorazi z Jilovyho.
5. únor 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
tak to je šikulka.........malej tam řval,jak tur :unamused: ,musela jsem ho držet silou :unamused: :unamused: ,má Maxík velkou pochvalu :wink:
:wink:
5. únor 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reknu ti,ze jsem absolutne nepocitala s tim,ze to da...Jesteze tam byl doktor-chlap,zenska by ho neukecala a kdyby to jeste navic nebyla blondyna,tak by rval.On nema cizi zensky rad,jedine bloncky jeste snese. :grinning: U Podolsky taky radeji sestricku nez mudru.
5. únor 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Maki,
taky chválím, my jsme zatím rtg podstoupit nemuseli,ale nejsem si jistá, jestli by to dopadlo tak dobře jak u vás :slight_smile: Hlavně ale aby byl v pořádku :wink:

No my jsme zdraví, ikdyž rýma se nám nevyhnula,ale Jára už docela dlouho smrká sám, tak je to celkem v pohodě, no vytáhnout na něj odsávačku tak nevím nevím :grinning:
Jinak nám taťka brzo ráno odjíždí pryč, tak budeme celý den samy, ale jsme zvyklý a navíc se večer vrátí :slight_smile:

Leni, tak to Daneček spinkal krásně! Jára spí teď tak necelou hoďku, ale stačí mu to a večer nejdýl do osmi je tuhoň! :sweat_smile:
5. únor 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten muj rarach smrkat nechce.Nevim,jak ho to mam naucit.Ale ted rymu nema vubec,vlastne ani tan kasel skoro ne,zakasle jednou za hodinu,divny...
Nam se tatka vrati v utery,hura,3xhura!!!
5. únor 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak náš Daneček smrká jen když nemá rýmu :grinning: To ho to baví. Ale jak má smrkat účelově, tak jak najednou neví, co se po něm chce, kašpar.

Makinko, odepsala jsem ti na mailik.
5. únor 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja tobe taky. :grinning:
5. únor 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já tobě znovu taky :grinning: Jsme paka :grinning:
5. únor 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,

Jééé co se to děje??Děťátkům přeju brzké uzdravení!!!

Maki Maxík byl teda statečnej chlapák! :wink:

My včera na očkování,reakce máme čekat za 7-11 dní ,tak jsem zvědavá...

Holky jinak jak Vám šlo stahování pindíka po roce?Mě dr řekla včera,že je malej že to nemám hrotit..ale nevím abychom pak nemusely běhat po dr či do nemocnice,kámošky klukovi to pak strhli!!

Bell Tvoje poloha spíš naláká chlapa než že se díťátko stočí hlavičkou dolů :grinning:

Verčo pak dej hlášku jakej byl ples :wink: hlavně si ho užij...
5. únor 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
to já nedelám,já to neumim..........me vždycky řve a dr mu to dělá při každé kontrole :wink: ,prej mu to jde dobře,tak já nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pindu nestahujeme,pac mudra rekla,ze namame.Ale jde mu to dobre,uplne cely.
5. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,porád nemocnost.....tak honem už buďte všici zdravý :slight_smile: !

Maki,to je Maxík hrdina dne!Já si vůbec nedokážu představit jak by naši Jańuli vůbec někdo ukecal :grinning: někde stát sama a čekat :grinning: .Občas teda překvapí,ale předpokládám,že v tomhle případě by to zrovna nebylo :grinning: .Čoveče já kvůli RTG mám už nějakej měsíc rozdělanej zub,přesně mě akorát začal zlobit,když jsem otěhotněla a manža chce naprosto přesně vidět jak to s tim zubem vypadá,takže čekáme až slehnu a pak konečně mě zavře do tej svej kukaně a prosvítí mi to.....už aby to bylo.Sice mi to pravidelně čistí,ale občas........nic moc,snad zub ještě chvilku vydrží :rolling_eyes: .

Terez, :grinning: .....ani bych se moc nedivila :grinning: .Ale je fakt,že jak jsme se dneska podložila,tak se holka najednou hnula úplně na levou stranu,div mě nesvalila celou z gauče :grinning: .Normálně je povětšinou nacpaná na pravý straně......tak možná to nějakej vliv má......i na mimčo :grinning: :grinning: .

Holky,naše Jaňulě a smrkání :rolling_eyes: ....jako utírat nos to jo.ale jak píše Lenik,když rýmu nemá,tak dělá že smrká a jak jí dostane,tak to najdenou jako neví vůbec co se po ní chce...........stejně jako s nočníkem.Chvilku chodí na nočník a pak zase ne :rolling_eyes: .Včera udělala zase po dlouhý době bobek do nočníku a měla z toho takovou radost :grinning: .....a u tej taky zůstalo dneska už zase jenom čůrání ovšem po přemlouvání ať to zkusí........to bude ještě asi na dlouho.Hlavně že nosí plyšáky do koupelny a posazuje je na poklop od záchodu a řiká jim že maj kakat :grinning: :grinning: :grinning: .Menší plyšáky teda dává do nočníku :grinning: :grinning: :grinning: .
Jo to taky musim napsat........naše holčička roztomilá princeznička.......my nad ní kroutíme hlavama neb několik dní chtěla spát s kopačákem,koupe se ve vaničce s hasákem a dneska například spí s kleštěma :confused: :grinning: .
5. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

Terez, nám zase doktorka řekla, že pokud to jde, po milimetrech stahovat už snad od druhého měsíce a šlo mu to úplně už někdy od 3. nebo 4. měsíce, to si nepamatuju přesně. Ale my už máme dořešeno. On každý doktor radí něco jiného. A byli jste na Priorixu jo? My měli po Priorix Tetra reakci přesně za týden. Očkování ve středu, reakce další středu.

Bell, teda co z té Janičky vyroste :grinning:
6. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
Bell..to teda máte doma princezničku :grinning: :grinning: :grinning:
S tím pindíkem nevím..spíš jsem slyšela a četla,že se to má nechat,že to povolí samo.Jeden čas s tím měl Šíma problémy,měl i zánět.Teď se snažím kadej den přetahovat při koupání.Jde to,ale jen trochu,rozhodně ne celý.Dr. posledně říkala,že by to mělo být v normě,tak snad dobrý.Stejně asi ale příležitostně bych ho k ní vzala,ať na něj koukne..
6. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych to taky tak brzy nehrotila a nechala to prostě zkontrolovat, když už bych byla u doktorky :wink: Kamarádka chodí k Podolský a ta jí taky radila nepřetahovat. Klukovi jsou 2 roky a stáhnout to nejde, tak prý ještě chvilku počkají a pak by musel teprve na to naříznutí.
6. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky po Priorixu tetra presne za tyden,ale siiilenou,desny teploty.Snad vas to mine.
Bell,monter Kolja!!! :grinning:
6. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeju, ať vás taková reakce mine. My měli šílený horečky, který nešly sundat. Dneska si ale vybavuju, že jsme tehdy používali ten nurofen, který byl vadný (jak bylo ve zprávách) a neúčinkoval. Těžko říct, nezabíral ani panadol, prostě nic. A po 22.2. nás to čeká podruhý.
6. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uzzz??,Tak byrzy je druha davka,jo?To se picnu.To musim naplanovat tak,aby tu Roman byl,jinak me odvezou....Minule jsem byla vdecna,ze jsem zrovna nebyla sama doma,kdyz mel tu prvni davku.Ted koukam do ockovaku,prvni mel 13.1.,Leni,kdy vy??
6. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis,ne,koukam blbe,prvni mel v cervnu a tu druhou mel mit 13.1.jsem to nejak prehlidla..Ale ze se doktorka ted ani neozvala...Sakra prace,ted mi ho nenaockujou,kdyz bude po nemoci,takze to zase vyzeru,az Roman odjede.No,to jsem ale pako,uz to mohl mit za sebou....Kazdopadne at mu to pichne hlavne,nez porodim nebo pak porodim z nej.... :confounded:
6. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek