• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ahoj holky,
jsme na tom na 99% lépe,tada já a manža,šimon má nejakou rýmu a chrmlák :unamused:

jdu se podívat taky do očkováku :wink:
6. únor 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
o jakym očkován to mluvíte?????????? :unamused:

já tu mám jen:
infantrix hexa:17.3,19.5,4.8 08,6.8 09

trivivac 9.3.09

neisvac C:18.6.09

havrix 720:25.9.09

tot vše?????????

:frowning2:
6. únor 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo aha,já už vim,vy se bavíte asi o tom očkování,jak je por deset detí :wink: ,tak to my nesmíme,čekám až na výsledky krve z Ustí,jestli nám ho dovolí nebo ne,my nesmíme být očkování živými očkovacími látkami :angry:
6. únor 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, první Priorix Tetra jsme měli 19.8.2009 a druhá je prý půl roku na to. Žila jsem pořád v tom, že jí dostane až ve dvou letech a prý ne.
6. únor 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko a já myslím, že by ti ho mohli očkovat, jakmile se z toho vylíže ne?
6. únor 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeptam se,ale nejdriv potrebujeme jeste klistovku,dokud je zima.Ach jo....
6. únor 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,
tak jsem jela aktivne doplnit zásoby-blbost :wink: ,bylo mi teplo a zle :wink: ,jsem přecenila síly

leni,
jaktože Vám ji při Rybomunilu dají a nám ne?????????????????? :unamused: ,my budem mít první po dvou letech :fearful: :fearful: v ut mu bude 25měsíců :confounded: :confounded: :confounded: ,tak nevim

Šimonovi jsem koupila ke Stodalu jeste ACC sirup :wink: ,tak uvidíme :wink: :wink: :wink:

14dní-3 týdny po dobrání atb se muze očkovat :wink: ,dřív ti ho ale myslím Maxíka nenaočkují :frowning2: ,ale záleží na dr,aspon u nás to tak je :wink:
6. únor 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,tak jsem si to myslela,ze ten odstup bude.Tak to mu necham pichnout tu klistovku,to snad nebude takova hruza a az Roman prijede na konci brezna,tak snad dame ten Priorix.Dali-li buh a bude zdravej,nerada bych to odkladala,az se narodi holcicka....
6. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super,tak mame i prujem,to urcite z tech ATB. :frowning2: A to ji minimalne 2 jogurty denne,budu mu asi jeste muset dat laktobacily.Se picnu.
6. únor 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
jj to určo bude z atb,jaké vůbec má??????????,já dávám Nutriton k atb :wink:

a holky co kočárky??????????budete mít stejné,nebo jste pořídili nové :wink:
6. únor 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám na aukce,jsem zvedává na kolik se vyšplhá :wink:

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4815542
6. únor 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ma Xorimax po 12 hodinach pulku tablety.Musi to vydrzet 10 dni,pomoc.
Kombineza pekna,ale za ty prachy bych ve sportu radeji koupila poradnou z funkcniho materialu,nez lakyrku od modniho navrhare....
6. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hezká je,ale přesně :wink:

chudák tabletky ju,tak to my meli po každé sirup :zipper_mouth: ........neboj to zvládnete,jeste že jsi šla,protože přesne ležet v nemocnici se zýpalem jak my je pakárna :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,samo,že kvuli nemu všechno,ale když se to podchytí,tim líp :wink:
6. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja chtela tablety,protoze sirupy zasadne zvraci,nesnasi tu sladkou chut.Tohle je horky jako prase,ale vic mu vadi,ze ho u toho drzim,nez ta chut si myslim.Drtim mu to na prasek,rozpustim ve vode a dam mu to strikackou od Nurofenu sirupu do pusiny.Zapije to cajem a za minutku je v pohode.Sirup by sel ven hnedle.
6. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz chrni,jdu dat dlouhou koupel s casopisem a se sklenici cerstvy pomerancovy stavy. :wink:
6. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha........tak to jo,ale to už jsi tu myslim psala......... :wink: ,tak si užij relax :wink: :wink: :wink:
6. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...

My měli jít na Priorix v pondělí a půjdem akorát tak do ... - Petřík začal brutál kašlat a nudlat :frowning2:
Tak jí jen v pondělí ráno brnknu, že nejdeme... A to už jsem měla i nasazený homeo na tu reakci :frowning2:
6. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, Šimonek je asi víc nemocný. Daneček už by díky dobré imunitě (podle krve) ribomunyl ani mít nemusel, ale když doktorka na alergu slyšela, že půjdeme na pár očkování, tak řekla, že nám ho dá, ať není náchylnější k nemocem.

Makinko, ty si hlavně zjisti na gyndě, jestli může být Max očkován živou vakcínou, když ty jsi těhotná. Co jsem četla na netu, tak spousta maminek očkování prvního dítěte odložila na doporučení gynekologa.
Jo a k ATB já dávám laktobacily (Nutrolin B) vždycky hned od prvního dne. Je to lepší.

Verčo, co to je za homeo? Ať se to Péťovi moc nerozjede, i když ty rýmy, to je vždycky tak na týden :frowning2:
7. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kombinéza z druhý ruky za 1024 Kč, to je brutus!
7. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,vidis,to me vubec nenapadlo.Zeptam se.
7. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě se zeptej, ať je Dvojka v pořádku :wink:
7. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
jo to je možné.......... :frowning2: ,no tak ne,tak k atb dávám to co ty :wink: ,jsem to spatne napsala :wink:

jinak jsme zrovna přijeli z pohotovosti,malej má nábeh na angínu,ale byla tam nejaká rozumná dr,hned mu nedala atb,dala nám Ventolin,Fenistil a Acc sirup,prej má brutálně zarudlej krk,ale nemá to na madlích,já už nudlám s nim,asi me picne,my tu vakcínu taky nikdy mít nebudem ach jo :angry: :angry: :angry: ,Olynth a Vincentku,tak uvidíme,snad se mu nerozjede opravdu angína,to me mrsklo,a to máme Tomáše od nedele do čtvrtka v práci v kuse :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,tak nevim,nevim,jeste,že je ten net,tady aspon pokecám,doma asi umřu,už jsme doma od středy :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...
Natt,to jem i líto,že jste zase nemocní.Nám se to všem zatím vyhýbá(ťuk,ťuk).Tak ať to rychle překonáte..
Vím,že moc nechcete chodit do kolektivu,ale...18.2. je v Besedě v tělocvničně od 10:00 hodin dětský karneval.Nechystáte se někdo?My asi půjdem i se švagrovou a synovcem..
7. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me uz do kolektivu nikdo nedostane. :confounded:
Noc v pohode,i mliko vypil,ale rano se zase posrandil.Uvarim mu ryzi s mrkvi,od rana kouse rohlik,tak uvidime.Kdyz prujem neprejde do zitry,tak neco nasadime.Jinak je v pohode,akorat strasne moc chce ven.
7. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: ,všem marůdkům posílám hubánka,aby byli brzo fit :slight_smile: .

Maki,my jdem na přeočkování priorixem 5.4. :grinning: :grinning: :grinning: ,respektive den potom neb to jsou zrovna velikonoce.Tak jsem na to zvědavá,jestli s ní půjdu ještě já nebo už budu v porodnici a půjde s manžou.....každopádně to vychází úplně super :rolling_eyes: a ještě jestli bude mít po tejdnu reakci... :rolling_eyes: ,to bylo vůbec"nejlepší" :rolling_eyes: Jaňule na nic žádnou reakci neměla,ale na priorix zrovna fakt jo a po tejdnu :rolling_eyes: .

Holky,my jsme včera ráno dali malou k našim a vyrazili do rajchu,tak hlásim že v reálu maj hned u vchodu vedle lekárny( :sweat_smile: ) prodejnu kostýmů :sweat_smile: -pro děti i dospělý a docela maj pěkněj výběr i cenově.Jinak teda .....sice jsme jeli nakupovat něco jinýho,ale nejvíc maj zasejc holky.Něco janička a něco i pro miminko.jakože do zásoby :fearful: .Sehnali jsme pěknou bundičku na příští zimu vel80 za 5,-euro a kalhoty 3,. a pak ještě jedny kalhoty 3,- a Janičce šatičky na lítání na zahradu na 1,30 :fearful: .........no a to vám musim říct,to mi nikdo neuvěří :já jsem si koupila těhotenský kalhoty za 3,slovy tři eura :astonished: a zkoušela jsem je až doma a oni mi fakt jsou a ještě jsou supr........já je vzala v podstatě jen na nátlak manži :grinning: neb jsme myslela,že budou dost nepohodlný nebo že mi nebudou sedět,ale za tři eura nakupte to..........o to víc jsme z nich pak měla doma radost :slight_smile: .A teď se chystámě k našim na oběd a vyzvednout si toho našeho montéra v kvartýru :grinning: ,na dnešek spala u našich poprvé ,tak jsme zvědavý,co nám řeknou.jestli jí tam ještě někdy budou chtít :grinning: :grinning: :grinning: .U tchýně už spinkala,ale ta je hned vedle nás,tentokrát spala až v DC 2 :grinning: .
7. únor 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš a čtu to po sobě,že tam mám zase všude přeházený písmenka :rolling_eyes: ,no snad to po mě dešifrujete :sweat_smile: .
7. únor 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčám přeji všechno nejlepší k dnešnímu svátku, hlavně to zdravíčko! :wink:
7. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajo..vše nej k svátku...:slight_smile:
7. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajo,vse nejslepsi!!! :wink:
No ja bych nejradeji vsechny tyhle ockovani mela za sebou,nez se to narodi... :unamused: Nevim,nevim....
Ty jo,to jsou ceny,co?Ja tam byla taky u vytrzeni a to jsem byli v Elbe parku a tam jsou ty kramy preci jen trochu drazsich znacek a stejne se tam dalo vybrat za super ceny.Katata za 3 ecka,saty za 1,30??? to je sila.To by se u nas stat nemohlo....
7. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčám taky vše nej.......... :wink:

bell,
tak to je super pokoupeníčko :wink: :wink: :wink: :wink: .............

jdu spát,malej usnul :wink: :wink: ,at mám sílu na noc :angry:
7. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek