• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Taky jsem spala hodinu a půl.
7. únor 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dve a půl :wink:

holky dotaz nemám nic na střídání teploty,sice má 38,ale nejde mu to dolu,nemám zas co dát v 6 večer a to bude nejhuř a ibalgin zas nevim,nevim,muzu mu dát čtvrt paralenu obyc????????????????? :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: ???????????nemá mi kdo sjet a manža v práci,zatim delám ponožkový zábaly,ale nevim co večer teda,než se zas dostanu zítra k dr :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: pomoooooooooocccccccccccccccccc meeeeeeeee klepne :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7. únor 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja myslim,ze jo...Chtelo by to zjistit,kolik paracetamolu obsahuje jedna tableta,abys vedela,kolik toho muzes dat.
7. únor 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dětem od 6 let (nebo s váhou vyšší než 20 kg) do 15 let se podává 1/2-1 tableta 3krát denně v časových odstupech nejméně 6 hodin.
Tak asi ctvrtku,kolik Simon vazi?Nebo cinkni na pohotovost,tam ti poradej.
7. únor 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, Daneček spal taky dvě a půl hodiny, ale já z toho "jen" hoďku a půl. :wink:
Ten dětský paralen má 125 mg, ten pro dospělé má 500 mg. Taky bych cinkla na pohotovost a zeptala se, jestli to můžeš dát, ať máš jistotu. Prostě jim řekneš, že se nemáš jak dopravit k doktorovi ani pro jiné léky a uvidíš.

Lékařská služba první pomoci
Areál nemocnice Děčín – u horní vrátnice

PO – PÁ 17 – 20 hod

SO – NE 9 - 18 hod

tel.: 412 510 555
7. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo vše nej k svátku :slight_smile:

Leni já včera po o a dnes taky vytuhla :pensive:

Jsme byli dnes na obídku u tchýně,v 11.30h jsme přijeli a po 12.30h jsme už jeli domů,páč Kristík na tu dobu chodí spát po o.A spal až do 15h!!!To se mi v týdnu nestane :grinning:
7. únor 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidis,ja ani nevim,ze je pohotovost ve spitale.Ja myslela,ze furt dole u namesti.... :confused:
7. únor 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tam cinkla,sestřička si nás pamatuje :wink: ,prej ten dvouletej Šimonek :wink: ,tak prej muzu po 4 hodinách to střídat s tim sirupem :wink: :wink: ,tak jsem aspon klidnejší :wink: .díky holky,pod 38,nemám dávat nic..............

maki,
jj z jedné strany deti,z druhé dospelí :wink: :wink: ,deti jsou jak je gynekologie na hoře v té vile :wink:

leni,
díky,hned ukládám :wink: :wink:

tak uvidíme,jak budem bojovat,kdyžtak s nim hold ráno skočim :frowning2: :frowning2:
7. únor 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zase chytrejsi.Diky.
Treba to ani nebudete potrebovat....At mate klidnou noc.Max uz je z nejhorsiho venku,ATB zabrali,uz v nem tolik nechrci,ma jen lehce zvysenou teplotu a pakne odkaslava.
7. únor 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,všechno nejlepší k svátku a i pro Laru to je taky, maskovaná, Verča :grinning: !
Natt,vy se fakt nenudíte,tak hlavně že ti na pohotovosti poradili,já si to číslo tady taky radši opsala.Člověk fakt nikdy neví :confused: .Já si taky myslela ,že dětská pohotovost je na náměstí :confused: .
7. únor 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ÁÁÁhááá a já že přejete dvěma Verčám :grinning: hmm tak to jsem fakt nepostřehla Laru!!To je fakt maskování :grinning: tak Laro-Verčo taky vše nej :wink:
7. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja kupodivu cislo mela v mobilu ulozeny spravny...
7. únor 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vecernicek o medvedech ma u nas teda mega uspech,zatim se mu libi ze vsech nejvic.Sedel jako prokovanej a pak tleskal. :grinning:
7. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
my na nej koukali včera :wink: :wink: :wink: :wink:
7. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeny,videly jste tu reportaz na zacatku Tv novin na CT1???O letani miminek?To by narez,nektery zensky jsou fakt debilni.Bude to v jeste vecer ve 168 hodin,koukejte!
7. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky začínám ztrácet energii,asi na me neco prsk,to jsem zvedavá co já budu delat,žádná tetička,babička nic a jak jsem psala Tomáš do čtvrtka v práci :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,maki jako klobouk dolu,až nebude chlap doma,me nemá ani kdo na nákup,jo samo kamarádky,ale ty nenchi otravovat,ale budu muset při nejhoršim,aby doplnili zásoby :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,už jsem mírně řečeno na mrtvici :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
7. únor 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
doplnily :wink:
7. únor 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
v kolik to dávaj????????já to nevidela,koukáme na novu :unamused:
7. únor 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
jak jste Jarouška naučili smrkat???????????,,segra řikala neco o brčku a sklenici,ale jak je chytrej,tak dělá,že nechápe nebo co to zkouší :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
7. únor 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
21,25 na CT1
My taky neumime smrkat. :unamused:
7. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem si přečetla diskuzi,prej fungujou tatínci,tak až manža dneska dorazí,začne to zkoušet,dneska vyjímečně přijde do 8
7. únor 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
Verčám vše nej nej :slight_smile:

Teda abych pravdu řekla tak se začínám v těch nemocech ztrácet, ale hlavně ať jste brzy fit všichni :slight_smile:

Natt,
no ukázali jsme mu jak dělá ježek, tak jako že funí nebo fouká nosem a bylo to, takže dupy dup a frky frk, jestli mi rozumíš :grinning: no pochopil to hned a je to dost velká úleva, ale zase nemůže pochopit nočník :confused:
7. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, vše nej! Nestíhám ani číst, natož psát :sweat_smile:
7. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Moc děkuju za přání a Verče přeji taky všechno nej...

My pořád někde lítáme, ale Petřík má tu rýmu horší a horší :frowning2:
Teď se poblinkal, tak ho máme v obýváku na chvíli, abychom věděli, že je oK...

Leni, ty homeo jsou THUYA 15ch
7. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak před chvilkoukonečně usnula Jaňule :unamused: .Moje mamka dneska slavila narozky(má je teda až ve středu) a tak jsme si jeli v poledne pro Puclinu,jenže se hodovalo,krafalo,byl tam brách se švagrovou a malym Míšou,takže zábavy bylo dost a Janina samo nespala.Jeli jsme dom asi v půl pátý,takže samo usnula v autě :rolling_eyes: a spala skoro do šesti :rolling_eyes: a to vstala jenom proto,že zvonila tchýně,že jim přijela návštěva s malou holčičkou,tak jestli si nechce jít s ní hrát.Takže teď jsme jí marně hodinu přemlouvali ke spánku..no ale už chrní...uff,uff.

Natt,držim palečky ať ti nejni taky špatně,přece jen,když člověk nemá pomocnou ruku hned po ruce,tak jde všechno hůř :unamused: ,ale určo to zvládneš :slight_smile: .

Maki,mě přišlo,že v topolinu i vreálu ve vnitř,vymetaj poslední zásoby a tak zlevňovali i to co už bylo několikrát zlevněný :grinning: .Sundavali jsme z věcí i troje přelepky s cenama :grinning: .Já si třeba koupila triko,který už před vánocema bylo hodně zlevněný na 6,-e no a te´d už bylo za 4,-e,tak jsem si řekla,že na mě čekalo a už ho mám doma :sweat_smile: .Jinak...létání miminek?! :astonished: ....koukám,že jsem prošvihla už i 168......tak to už asi neuvidim.
7. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já už mám půl hoďky,tak strašně šišatý břicho :grinning: .Se tam kočka nějak natáhla napříč a mám vyvalený dvě velký boule šikmo na stranách :grinning: :grinning: .
7. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale raději na to snad ani nekoukej - já z toho mám husinu...!!!

Tak byl s námi v obýváku skoro do 22h - už spí, tak snad to bude dobrý.
Byl dnes s pramalými spacími pauzami (10 a 30 minut) vzhůru 16 hodin!!!!!!!
7. únor 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno..
takjsem to včera zakřikla.Od včera má Šíma průjem a i trochu teplotu.Snad to bude jen jednodenní,zítra totiž potřebujeme jet do Varnsdorfu.Ale zdá se docela v pohodě,nic ho nebolí,pěkně si hraje.
Na to létání miminek jsme koukali i s manžou a nevěřili jsme vlastním očím.Fakt síla... :astonished: taky mi úplně běhal mráz po zádech...
8. únor 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me se u letani miminek udelalo taky uplne blbe.Pak jsem na to v noci jeste myslela a nemohla spat. :confounded:
8. únor 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek