• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Dobré ráno, téda, tady toho zas přibylo :slight_smile:

Makinko, medvědy večer taky sledujeme. Doma pouštím Danečkovi písničky z večerníčků a "Brum, brum, brum, o čem se zdá medvědům..." tam je taky. Takže jak si to vybavil, už se smál a kolíbal ze strany na stranu jak medvěd brtník :grinning:

Verčo, díky za homeopatika, už jsem si název napsala. A nevíš, jak se to má dávat dopředu před očkováním? A pak asi pár dní po očkování, viď? Dávkování na tom je? Většinou totiž ne e. A co dneska Péťa, je lepší?

A co u Natt a Makinky? Už se uzdravujete?

Bell, příště boule foť :grinning:

Petrunko, tak ti přeju, ať je to jednodenní, ale je fakt, že ty průjmy bejvaj jednodenní.

Jdu mrknout na ty lítající šklebaně, taky jsem to neviděla...
8. únor 2010 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je peklo to lítání! To jsou pipiny! Chudáci děti u toho akorát řvou. Hlavně, že se ještě nedávno řešilo, že natřásání je pro dět nebezpečný, co?
8. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ježiši,holky,teď jsem zčíhla to lítání miminek.......no to je s prominutím debilita,to svět neviděl :angry: .Jestli támhle někde v Rusku švihaj s kojencema nad hlavou,tak ať si to tam taky užijou,ptoto jsou tak zabržděný,ale že i u nás na to maminky skočí....no to je děs.Každá z nás proboha ví,co se stane při třesení a nejhorší je,že se to projeví až za dost dlouho a to už je pozdě :angry: ,no hnus!!!
8. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky nechápu, jak na to maminky můžou skočit :frowning2: Vždyť s nima mávaj nad hlavou jak lasem. Já bych se jen bála, že mi to dítě vyklouzne. No fuj. Jako při tom shlédnutí videa ze 168 jsem už fakt měla husinu, jak psala Verča.
8. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,na foceni nebyl čas :grinning: ,já furt čekala,jestli se ty boule posunou a manža už se ráchal ve vaně,nakonec než jsem se šla koupat,tak už se zas konal přesun a břicho se srovnalo :grinning: :grinning: .Já teď mám každou chvíli fakt to břicho jinak,kočička asi neví jak a kam se ještě natáhnout protáhnout :grinning: :grinning: .
8. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

přeju všem ať jsouu rychle zdravoučký, bobci jedni.

Jinak lítání miminek jsem viděla, hrůza, běs děs. Ty ženský by potřebovaly, aby s nima taky někdo zatřásl a zatočil. :angry:

S pinďulou jsme měli docela problémy, vůbec jsme ho nepřetáhli. Mazali jsme několikrát Triamcinolonem (kortikoidy), na chvíli to povolilo a pak zase nic. Jinak vím, že určitě né násilím přetahovat, nadělaj se ragády a pak je to ještě horší.
Už jsem počítala s nejhorším a dostali jsme poslední šanci, mazali a onno to povolilo. Hurááá. Takže není kam spěchat, Lukymu jsou 3 pryč a teprve teď, doufám, máme pokoj. Hurrarra!!! :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell, ale je to krásný :slight_smile:

Kacko, tak to je super, že se to pak vyřešilo samo. Asi se lekl :grinning:

Holky, sabotáž... samé znamení, že se mám dneska válet a nic nedělat :grinning: Začala jsem prát a vypli proud. Chtěla jsem jít vytírat a přestala téct teplá voda... ještě, že vaříme na plynu :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Bacha,vypnou plyn!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty vogo, nestraš! :grinning:
8. únor 2010 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

veru,
co ples?????????????????, :wink: ,co petík????????????,

petrunko,
taky bych dneska potřebovala do Vansdorfu :wink: :unamused:

jinak jsem byla se Šimonem u dr,ta rýma je des,dala nám atb do nosu ten pamycon,tamto všechno co nám dali včera vysadila,že je to zbytečný,cpát silnej lék an prudušky,když tam nic,nemá,krk už je hezčí,tak snad se dneska už yvspíme a tb pes den aspon trochu zaberou,mám je dávat 4,ani na konrolu nemusíme

taky jsem volala na imunitu na krev,je v pořádku hip hip hurááááááááá,jen ta jedna hodnota se malinko vykyvuje,ale na tu berem ten rybomunil,teda dneska jsem mu ho dávat nemela,zítra až mám :wink:

já jsem se večer vykašlala na léky,už my z nich asi hořel krk,od noci piju bylinky a vitamínky a je mi mnohem líp a líp,akorát teda nevim,kdo vyžehlí to prádlo,to byjste museli videt,jak to tu vypadá :unamused: :unamused: ,jak jsme tu od středy přežívali,takže dneska se jeste budu dávat do kupy a zítra se do toho pomalinku pustim :wink:

leni,
to jo,a hend dve najednou,tak odpočíve,práce neuteče :grinning:
8. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Leni dnes fakt nic nedělej :grinning:
Já teda budu-musím uklidit klukům pokoj,páč to je hraček!! A blbin....

Létání miminek jsme včera viděli s chlapem,no byli jsme oba nasr...,chlap říkal,že by je taky chytil a házel s nima!!Vždyť to je spíš teror miminek,no ale pokud jste viděly tu "babu"co to vedla-úplně přírodní typ-nenalíčená,vypadala jak "harekryšna"a jěště řekla že to má snad od nějaký rusky,že tam se to dělá běžně...a ruku na srdce která z nás normálních mamin by tohle absolvovala??!!!Prostě to jsou takový ženský co se nechají strhnout nelogickým myšlením....

ÁÁ v pokojíčku už je klid,taky už byl "zralejůdo hajánek :slight_smile:
8. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Leni - dávkování: 3 dny před očkováním 5 kuliček rozpustit ve vodě a podat, v den očkování ráno taky tato dávka a po očkování do spaní dávat cca 1 kuličku každou hodinu.

Petřík spal do 6:50, teď už taky spí. Už neblinkal, asi to fakt byly ty nudle... :angry:
Kašle, nudlá jak blázen, dávám Mukoslovan a QUIXX, tak snad to zabere.
Zrušila jsem dnes to očkování a půjdem, ža to bude s ním OK.
Já to taky chytla - mám v krku jak v peci a už mám i rýmu - skoro po 2 letech!!! :unamused:

Natt, ples super, za rok to zopakujeme se ségrou ;)
8. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt, práce ti taky neuteče, vymaroď se.

Verčo a kdyby náhodou i tak byla teplota, tak se to netříská, viď? A jak je to s živou vakcínou, na kterou bývá reakce až cca za týden? Začít tak 4 dny po očkování? Petik určitě blindil ze zahlenění, tak ať se už vyspinká v klidu. Udělala jsi dobře, že jsi zrušila očko.
8. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a to létání komentoval manža asi nejak jako terez manža,ale to nemuzu tady ani psát co řek :zipper_mouth: :zipper_mouth:

veru,
co je to QUIXX??????????????a na jakém plese vubec??????????? :wink:
8. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Výrok mýho chlapa je taky nepublikovatelnej :grinning:
8. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a taky mám příhodu když byl JIřík u tchýně mohlo mu bý asi kolem 5 +- to už nevím přesně..Zkrátka se díval na TV a ležel na zemi a dědek -tchán č.2 nedostal lepší nápad než ho zezadu chytit za nohy a vytáhnout do vzduchu-přičemž teda Jiřík visel hlavou dolů!!!!

Pak ho přivezla babka domů,malej nic neříkal,ale ten týden se v noci budil s brekotem-vždy je práce ho z toho brekotu probudit!No a až po týdnu sěděl u jídla a najednou z ničeho nic začal tak brečet a koktavě ze sebe vysoukal co mu děda udělal!!

Já myslela,že mě chytne amok!!BYli jsme s chlapem dožraný,pak jsme to řekli a dědek se smá :angry: :angry: l že kluk ani nepípnul,bodejť jo když to nečekal a byl v šoku!!!!

Tak copak mají za trauma ty chudinky malý děti..že jo...

Třeba Kristíka když držím ani ho "nevyhodím do vzduchu jen nadzdvihnu tak se mě drapne kolem krku,tak zkrátka vím že to nemá rád a nedělám mu to....jiný děti u toho pištějí radostí ....jemu to zkrátka vadí!
8. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Daneček to má rád, ale se vší opatrností. Chytneme ho za ruce a houpáme za ně, pak ho držíme za jednu ruku a jednu nohu a on se řehtá. Ale nikdy s ním nejdu vysoko, nic nebezpečnýho...
8. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja tu taky nadavala,sama pro sebe.Mam pocit,ze nektery zensky jsou takovy nany,te snad kdyby jim nekdo na kursu rekl,ze pro lepsi prokrveni mozku je treba nacpat dite do pracky a zapnout zdimani,tak to snad udelaj :angry: .Fakt bez zdravyho rozumu....Jojo,ta pani byla tezce AP,Eko a Bio a buhvico jeste,ale prehnane....
8. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, takhle mu to budu dávat na Priorix.
Nevím, oc je živá vakcína, ale asi toto, když to má reakci na týden, že?

Natt, QUIXX je mořská voda ve spreji...?
http://www.samoleceni.cz/4013054017500/quixx-nosni-sprej-30ml

Na plese jsem byla více méně pracovně - byl to náš školní ples a letos maturuje "moje" třída..., kterou jsem kvůli Petříkovi před 2 lety poustila :slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo, jo, to je ono, reakce bývá až za 7 dní, teda aspoň u nás. Ten týden po očkování se právě nic neděje, tak to bych asi nedávala. Začala bych tak 3 dny před očekávanou reakcí. ASI.
8. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Já to mám doporučené od zdravotní sestry tak, jak jsem ti napsala - a je to právě na ten Priorix.
Tak si to zkus najít na netu...
8. únor 2010 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,co kdo marodíte ať už vy nebo prcíčci,tak přeju ať jste fit...a opravdu práce neuteče nemá nohy :sweat_smile: .Hlavně odpočívejte :slight_smile: .My už se tu taky trochu brodíme.........ale prostě já už musim dělat všechno pkmalu a taky na všechno prdim....beztak mě to tak za měsíc chytí,že budu savit byt milimetr po milimetru :grinning: ,tak te´d to mám ještě na háku :grinning: .

Holky,fakt to lítání,no to mi vyrazilo dech :rolling_eyes: .......to prostě fakt by člověk musel bejt hodně sprostej,aby to moh jakž takž okomentovat :unamused: .My když jsme někdy vyhodili malou trochu do vzduchu,tak už jsem lapal po kyslíku hrůzou a to jí manža v podstatě víceméně zhoupnul.Člověk má pocit jak dělá s dětma psí kusy............ale tohle.....TOHLE :astonished: !!!Se mnou takhle někdo mávat,tak jsem v šoku i teď jako dospělá :rolling_eyes: .
8. únor 2010 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
VERU,
jo aha,tak to já dávám taky i Vincentku junior :wink: ,ale já mám Humex,ono ted tech mořských je :wink:
8. únor 2010 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo, snad ses neurazila... teď nevím, jak jsi to myslela.Určitě jsem za tu radu ráda, je to je zajímavé. Fakt díky moc.

Vincentku junior dáváme taky. Preventivně. A řekla bych, že pomáhá. Zatím žádná rýma a vlastně nebyla celou zimu.
8. únor 2010 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, ne, proč jako? :wink:
Jen ti píšu, když se ti to nezdá, ať si to najdeš na netu... :slight_smile:

Jinak nejsem pro preventivní dávání třeba té Vincentky, mně přijde, že pak na to budou rezistentní.
8. únor 2010 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja teda taky preventivne nic nestrikam,sice mame doma nejakou morskou vodu,drahy to bylo jako pes... :confounded: Nekde na netu jsem onehda videla pomer,jak si to namichat doma z morsky soli,ale nemuzu to najit.Vyjde to pak na par haliru.
8. únor 2010 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
veru,
to nevim,jak je to s tou vincentkou,ale tu mořskou jsem stříkala když malej po každém koupání.........takže myslim,že to nijak neva,ted to teda stříknu,jak si vzpomenu a vincentku teda stříkám ted,ne já stříká si ji sám i do krku :grinning:
8. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Mořská voda vůbec nevadí, dává se i preventivně. Stejně tak vincentka. To není žádná chemie, na kterou by si nosík zvykl. I doktoři to doporučujou jako prevenci, když mívá dítě častěji rýmy. Tak jsem to po tom našem období nemocí koupila a nemůžu si stěžovat.
8. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
holky stejnak si to každá uděláme podle svého nejlepšího uvážení :wink: ,ale taky myslim,že tou vodou se nic nezkazí :wink:
8. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,jak je to s tou rýmou...léčená trvá 7 dní a neléčená týden :grinning: .......?!
8. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek