• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Dobré ranko, tak jsem se vzbudila v 7 ráno, žaludek na vodě, na zvracení, bublání v břiše... tak jsem si dala Rennie a je to už docela dobrý. Snad to bylo jen podráždění žaludku a žádná viróza, jak teď řádí, potvora jedna :slight_smile: Daneček si tu hraje, vzteká se nad takovou krabicí ve tvaru autobusu, že tomu nejde sundat víko. To vám je vzteku a řevu... on se teď rozčiluje nad vším, samoserek náš :slight_smile:
9. únor 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tata jede,uz je v Cechach,hura!!!!
9. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třikrát hurá! Těšíš se, co? :wink:
9. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz je tu,to je radosti!!! :grinning:
9. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...
nakonec jsem dneska zašla se Šímou k dr.Je to nějaká střevní chřipka,bojužel ne jen jendodenní,stále má teplotu a průjem.Pořád pláče,že ho bolé bříško,chudinka malej.Tak zase tejden bez školky :frowning2:
Nakonec jsem teda do Varnsdorfu jela s tchánem-jeli jsme do místní LDN za manžovou babičkou,včera ji tam převezli z nemocnice v DC.
9. únor 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekene to radi,uz nekolikatej pripad.... :angry:
9. únor 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,dr. taky říkala,žeje toho plno.Jen doufám,že to nechytneme ještě my dva,protože se kontaktu s vlastním trpícím dítětem fakt nevyvaruju.Když pláče,že ho bolí bříško,tak ho prostě pochovám,i když tím riskuju nakažení...Jenže ono se to asi stejně šíří vzduchem,tak je to jedno..
Teda,já když dneska viděla v té LDN ty starý nemocný lidi..nebyl to vůbec pěknej pohled.Babička byla úplně mimo,nevím,jestli dostala nějaký oblbováky nebo co...mě nepoznala vůbec a svýmu synovi-tchánovi odpovídala úplně nesouvisle a nelogicky.Byli jsme tam jen chvíli,protože z tý návštěvy vůbec nic neměla a tchán neměl sílu to,se na ni v tomhle stavu koukat.Snad to bude příště lepší...
9. únor 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,nechci te desit,ale kamaradky synek tim onemocnel a do dvou dnu to meli cela rodina+kamaradka a jeji dcera.A to me zvali ten prvni den na kafe,kdyz jeste nevedeli,co to ma kluk za "bezva chorobu". :unamused: Jesteze jsem nesla.
9. únor 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru,
jj my to chytli taky přesně za dva dny taky a oba :frowning2: :frowning2: :frowning2:

leni,
na co se to chystáš??????????????,,ted tu byla švagrovka!!!!!!!!!!!!!!!Petka pracuje ve Ferdinandu,nebo jak se to tam jmenuje :wink: :wink: :wink: :wink:

maki,
tak co máš havaj?????????? :wink:
9. únor 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,snad to u nás tak nedopadne,teď jdu na dva dny do práce,to bych to tam nepřežila--
9. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste moc havaj nemam,Romca je unavenej a odpol spal,ale ted koupe.Aspon se nemusim ohybat,super. :wink:
Zitra jdeme na kontrolu,myslim,ze to bude dobry. :wink:
9. únor 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru,
držim pestičky :wink:

maki,
tak odpočívej :wink: :wink: :wink:
9. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je mi líp, jen mírně žaludek na vodě, tak to asi nebude ono...
9. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, u nás dneska vše super - režim jako z knihy:
Ráno jsme si přispali - na naše poměry LUXUSNĚ
Petřík se vzbudil v 6h na mlíčko, a tak jsem myslela, že vstáváme, ale NE, vstával až v 7:45. Já měla na 7:30 budíka, protože do práce vyrážíme z domova před 9. Bylo to dnes akorát.
V práci pohoda, já si to tam taaak užívám.
Interaktivní tabule je naprosto úžasný vynález!!
Babička má dnes 1* - Petřík spinkal po obídku od 12 do 13:30.
Takže suma sumárum dnešní den měl ideální průběh, co se režimu týče. Jen kdyby nám to chtělo zůstat...
Ve 20 zavřel očička ve svojí postýlce.... :hearts: :hearts: :hearts:
9. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
výborně :wink:
9. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,kéžby takových dní bylo více,viď :wink: .Já si po takovejch dnech řikám jak už to máme všechno vychytaný.......než nás Jaňule vyvede z omylu :grinning: .
10. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den,

Verčo, teda to vám ten den vyšel parádně! To je moc hezký. Kdyby to tak klapalo pořád, co? Jako hodinky :slight_smile: A co studenti, jsou na tebe hodní?

My jsme dneska byli na návštěvě u Prin a Jarouška, tak se kuci vyřádili a u nás doma už se spí.
10. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem,
můžu se k vám přidat? :slight_smile: kdysi jsem už na Děčínu koníkovala, ale snažili jsme se o mimi a moc to nešlo, a povídání o dětech mi nedělalo moc dobře, takže jsem jen zlehka pozorovala z povzdálí :wink:
Je mi 28, mám vytouženého synka Davídka, kterému bylo včera 5 měsíců a jsem z DC želenic:slight_smile:)
přeji všem hezký zbytek dne
10. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jmenuju se Lucka a mám 2leteho syna Mílu. Jsme z Boletic.
10. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
vítám novou maminku, zkus nám o sobě něco napsat...nebo dej fotky do albíčka, rádi mrkneme. Taky gratuluju k 5 měsícům :sweat_smile:

Jinak já jsem Pavlína, taky z Boletic a asi všechno najdeš v albíčku :slight_smile: v Želenicích jsme taky chvilku bydleli, ale pak jsme si koupili tady! Ty pocházíš z Děčína?

Verčo,
ukázkový den, ale souhlasím, jen více takových! :sweat_smile:

Maki,
tak jak je s taťkou co? :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid, ahoj :slight_smile: Souhlasím s Prin, ráda se mrknu na nějaké fotky :slight_smile:
A pomalu to vypadá, že se my boletický na mateřský děsně flákáme, protože i já jsem z Boletic... :slight_smile:
10. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni
uz ti je dobre?
Jo byla jsem v rosmenu a na lactacyd meli akci, klasika za 79 a plus za 99.
10. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Děkuji, holky, mluvíte mi z duše, taky bych chtěla více takových dnů, jenže se tomu vždycky bojím uvěřit - i když jsme teď měli trápení kolem zoubků... tak třeba... ? :wink:

Singid, ahoj, já jsem taky ze Želenic - mám Petíka, je mu necelých 16m. Taky jsme se o něj snažili dlouho a nakonec to mělo šťastný konec :slight_smile:
Jen se k nám přidej :wink:

Dneska to taky ujde, vstávali jsme v 7:15, takže stále se držíme.
Musíme jít koupit bačkůrky - po necelých 2 měsících jsou mu malé!!! A to jsem si myslela, že už mu nožička poroste pomaleji... :astonished:
10. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
no omyl,taky kupuju skoro každé dva mesíce bačkurky,ale máme vysokej nárt,tak to neni jen tak :angry:

singid,
ahojky,já jsem z Chrochvic a mám 2 letého kluka :wink:
10. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, je mi lépe :slight_smile:

Verčo, já hned kupuju větší, ať vydržej dýl.
10. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
vítám novou maminku.. :slight_smile:
Překvapivě jsem Petra :grinning: a mám tříletého klučinu-v červnu mu buodu 4 roky.Bydlím v Bynově a předtím jsme bydleli v Chrochvicích.
Šíma snad už vypadá líp,včera ještě děsně lítal na záchod,ale už neměl teplotu.Dneska psal Martin,že už je to skoro dobrý...tak snad...my dva dobrý,odoláváme,tak třeba už nás to neskolí.
10. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
doufej :wink: ,jen tak dál a neboj Šimonek bude brzy o.k.!!!!!!!!!!!!a kde v Chrochvicích???????????

:wink:
10. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau vsem a vitam novou maminu. :wink:
Byli jsme na kontrole,je to na dobre ceste,mame se jeste prijit ukazat,az dobere ATB,tj.nekdy pristi pondeli,utery.Pak bychom radi na par dni na hory,mudra jen doporucila. :slight_smile:
Ohledne Priorixu rikala,ze je jedno,kdy se da,ze prvni davku dostal a to je hlavni,ted je dulezita klistovka,az se vratime z hor,mame na ni prijit.A ohledne zive vakciny a tehotenstvi rikala,ze to naprosto nevadi,ze driv vadila jen vakcina na obrnu,ktera uz se nepouziva,jinak to neva.
10. únor 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, fakt? Tak to je dobře, že ses zeptala :wink:
10. únor 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, díky všem za milé přivítání. :slight_smile:
albíčko vytvořím, ale spíš večer, ten náš Krakenek toho moc přes den nenaspí :grinning: dám vědět, až bude hotovka...
Jinak pocházím z DC, bydlela jsem na Mas. nám., pak jsem se přestěhovala k manžovi sem do Želenic a v rámci tohohle sídliště jsme se stěhovali 3x :grinning: prostě se nám tu líbí, ale teď už jsme ve vlastním, tak snad to nějakou dobu vydrží...
Na mimi jsme čekali 1,5 roku, pak už jsme začali jezdit do Prahy do Pronatalu, kde nám zjistili špatný imuno profil, takže jsme se měli chránit a zahájit léčbu... no když jsme si řekli, že před tou léčbou si naposledy "užijeme" tak se nám povedl Davídek... těhu OK až na poslední měsíc, který jsem strávila v nemocnici :unamused: ale dalo se to... porod pohodovej, klidně bych takhle rodila každý měsíc, ale šestinedělí :confounded: :confounded: hrůza a děs.
A o Davídkovi - no jako každá mamina mám to nejhezčí dítě na světě :sunglasses: :grinning: , přes den moc nespinká, v noci je to trochu lepší, moc nezlobí, na cizí se (zatím) docela směje a nechce se mu cvičit (jezdíme na rehabku), kvičí jako podsvinčátko:slight_smile:
10. únor 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek