• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Singid, ono tak prý bývá, že jak vypne, tak se to povede, takže to tak bylo i u vás :slight_smile: Taky mám teď kamarádku v 8. měsíci v nemocnici na udržování. A jakto, že šestinedělí pro tebe bylo děs? ... ty jo, píšu ti tady a koukám, že Daneček má na gauči v obýváku motorku a sedí na ní! Ty vogo :confused:
10. únor 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, :grinning: to jsou šoky co?

Singid,
hlavně že se povedlo! A kolik ti je let, jestli se teda můžu zeptat?
10. únor 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi 28:slight_smile:
a šestinedělí byl očistec kvůli kojení (časté záněty, kojení nejdřív přes klobouček, no hrůza) a taky kvůli tchyni, ale to už je na delší vyprávění, hlavně že jsme to přežili:slight_smile:)
Leni, oni jsou to rychllý potvůrky, Dája mi zase tluče pěstičkou do mezerníku tak sorry za chyby:slight_smile:))))))))
10. únor 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt..bydleli jsme na Vilsnický,hned vedle toho hřiště na házenou,či co.. :slight_smile: .
Leni..dětičky jsou děsně vynalézavé,co...:slight_smile:
Já teda na šestinedělí taky dost nerada vzpomínám,nic moc... :frowning2:
10. únor 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,vítám novou maminku :slight_smile: ,já jsem teď už na stálo z Březin je mi 30( :astonished: ),před nedávnem jsme se přistěhovali a snad už na porád :sweat_smile: ,Před tim jsme bydleli v DC1 vedle finančáku.Já se jmenuju Jana,máme malou Janičku 22 měsíců :fearful: ...ty jo to to letí :astonished: a čekáme začátkem dubna další mimčo....pro změnu holčičku :grinning: .V šestinedělí s tebou soucítím.....já měla rozbolavělý prsa až hrůza,klobouček jsem měla pěkně blbej, odsávačku jak by smet,respektive jak už jsem byla rozbolavělá,tak mě bolel snad i pohled na vlastní prsa :grinning: .Nevyspalá,bolavá a má drahá tchýně zvonila v nejlblbější chvíle,že chce malou ven(zrovna když spala a já si mohla odpočinout nebo u kojení apod.).K tomu rady o kojení,který neměli s kojením nic společnýho od ní aj od mojí mamky :rolling_eyes: ....no paráda.....po porodu jsem dva měsíce pajdala na pravou stranu neb Janička byla obřík a chtěla ven právě jen po pravý straně :sweat_smile: ..už se zase znova těšim :grinning: :grinning: :grinning: .Nakonec jsem kojila do 18 měsíců :sweat_smile: a nakonec jsem i občas vyspala :grinning: .Ono je to asi fakt nejhorší ze začátku :grinning: .........než to pozvolna přejde do batolecí puberty :grinning: :grinning: :grinning: .....
10. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, to teda jo :grinning: A sundat ho i s motorkou... tak to jsem mu způsobila největší příkoří. No umíš si to představit...

Singid, tak kojení, o tom no comment, taky byly problémy, nakonec jsme skončili na flašce. Ptala jsem se, protože ani moje šestinedělí nebylo růžové.

Petrunko, no bezva nápady maj :grinning:
10. únor 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid, mrkla jsem na fotky. Já tě znám! Že by z obchodky? Ale potkáváme se občas.
10. únor 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid,taky tě znám,asi z Komeničáku,ale nejsem si jistá :wink:
10. únor 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupili jsme dnes toto http://www.online-potraviny.cz/obchod/katalog/hello-smoothie-cerny-rybiz-+-banan-075-l.html
Je to vynikajici,zrovna to popijim,i Max vyzunknul asi deci,coz jsem kulla oci,pac je to fakt jen a pouze ovoce.Jeste mame maracujovy. :slight_smile:
10. únor 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
já vás podle fotek také od vidění znám, ale mám děsnou paměť na obličeje, takže stačí aby se prodavačka, kterou vídám denně v obchodě vyskytla bez uniformy někde na ulici a už mám problém (to samé, když někoho potkám poprvé, tak se modlím, abych si příště vzpomněla a pozdravila:slight_smile: :sweat_smile:
jojo na komenčák jsem chodila na ZŠ i na Obchodku :sunglasses:
šestinedělí byl prostě hardcore, také tchyně radila, máma mi radila (samo si protiřečily :pensive: ) nejlepší je, že tchyně nekojila vůbec a já byla kojená 5 týdnů... :angry: a navíc je tchyně bývalá zdrav. sestra, takže rady mám v zásobě na další tři životy...
kojení - netušila jsem, že je to takový problém, prostě jsem myslela, že se prdka narodí, přisaje a je vymalováno (naivka co??? :frowning2: zatím držím, ale už jsem měla i první MS takže asi kojení už půjde do háje, jsem celkově vyčerpaná, všechno mě bolí, těším se, až začnou příkrmy :wink:
špunt už spí, tak jdu přihodit nějaké další fotky:slight_smile:)
10. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem a zdravím novou maminu :slight_smile:

Jojo Singid taky Tě znám i manžu od vidění :wink:

Hele holky Děčín je fakt vesnice :grinning:

My jsme zatím OK,včera jsem udělala nákup v DM drogerce-využila veškerý slevový kupony a žetonek valentýnskej :grinning:
Dnes jsem ráno jela do Hypky-teda Alberta,že tam mají PANGANIUSE 1+1 tak 2kg vyjdou na 140kg,s tím že jsem koupila i sousedce a já LÍNÁ jít k ní 30m pěšky!!! že k ní zajedu autem,zastavím u baráku,vyndám nákup,zařadím jedničku a rozjíždím se hmmmm vůbec jsem nenajela na led!!A zůstala tam "viset"!!Pak šla sousedka se mnou,že to URČO zvládnem,hmm opět nic,volaly jsme sousedovi :grinning: ten přijel tlačil auto a nic,tak jsem musela s pravdou ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: zavolat chlapovi aby vyzvedl Jiříka ze školy,tak jsem si vyslechla že jsem našla nový způsob parkování atd :grinning: ,Jiřík byl zklamanej ,že nebyl v Lidušce....tak jsem upekla bábovku na usmířenou :grinning:
Chlap si to podsypal(já nikde nic nenašla) on pod garáží drobný kameny a vyjel....noo chlap :grinning:

Jinak je to dnes rok co nám "odešel"děda :frowning2: :frowning2:
10. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki a to je cena tedy za 12ks??Já to nějak nepochopila,páč manža za zády už nutně potřebuje na net!! :angry: a je to i pro naše malý špuntíky??
10. únor 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
singip,
a po jaké době vás poslali na vyšetření???????????me dr řekla,že se rok musí čekat a pak se teprv neco deje,já čekala skoro tři roky,když jsme se po mém vyšetření-že neni ovulace a mimi samo nebude chystali nasadit léky a manža mel jít na vyšetření,zjistilo se,že jsem tehotná :wink: a malej mel docela dost na to,že byl o tři týdny dřív :wink:

o šesti nedělí a porodu NEMLUVIM :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

terez,
to jsi šikulka :wink: :wink: :wink: ,neboj me by to teda taky nenapadlo podsypat kola :grinning: ,terez,tam píšou cena za karton :wink:,to by bylo sakra drahý :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: za jednu krabici

maki,
a to je jako juice,nebo je to nejaký krémový,ale vypadá to dobře

Šimon spí jdu do vany :wink:
10. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás po delší době zdravím, novou mamču Singid taky!
(jsem Veronika, 32, mám dva kluky - Ondru 6 a Martina témeř 3, jsem z Letné, ale tatínek maká v Norsku, tak často vopruzujeme tam - jako zrovna právě teď)

Holky...minulej víkend jsme měli návštěvní, v sobotu po zápase (na kterým se nám taťka zranil - má natažený úpon stehenního svalu, takže s námi byl doma celej tejden úplně a tenhle tejden začal bruslit aspoň v teplákách) přišli na včečeři naši domácí a zároveň chlebodárci (šéf v práci a sponzor klubu - první dva roky v Bergenu jsme bydleli u nich v domě a tenhle náš byt jim tuším taky patří (celej dům). Takže jsem celou sobotu šůrovala jako blázen, hotovej generální úklid, ani o Vánocích jsme neměli takhle uklizeno :grinning: , Zdenda si nachystal specialitku - kuřecí prsa plněná sušenými rajčaty v bazalkovým pestu, fakt lahůdka, já dostala obří bonboniéru a 20 růží...v pondělí jsme pozvali na véču rodiče kolegy Čecha, co se Zdendou hraje, byli tu za ním na pár dní i s rodinnými přáteli, takže jsme tu měli dokonce 5 lidí v našem minibytečku. Udělali jsme lososa se Sandefjordskou omáčkou, taky dobrota. Jo a dostala jsem dalších 10 růží a další bonbošku :slight_smile:
Ve středu jsmes e sebrali a jeli na autofotovýlet do Vossu, mělo být hezky. A bylo. Akorát se Zdenda v předpovědi koukal jen na Bergen. (-2°C) Ve Vossu o 100km dál bylo -21°C a to pěkně vlhkých a lezavých, ne jako v Lillehammeru, kde je i v -25 celkem příjemně. Tady se chtělo brečet i mně, kluci plakali celkem nepokrytě. Takže místo plánované couračky jsme byli venku asi 10 min, nakonec jsme koupili klukům n benzínce párek v rohlíku a snědli to v autě :grinning: Zpátky jsme jeli jinou cestou, okolo Hardangerfjordu (tam přes Osterfjord), takže pár foteček se mi podařilo. S nasazením života. Vlastně všech, páč to celkem klouzalo a Zdenda musel stavět na povel. Já pak v těch -20 vyskakovala v mikince z auta, škrábala se na haldy sněhu, věšela se ze svodidel, uskakovala a na kluzké vozovce tančila kozáčka před jedoucími auty...no sranda.
Ve čtvrtek jsem měla narozky a dostala jsem značkovou košili JeanPaul, co nosí pan šéf. Původní cena 2000 na český, se mi úplně protočily panenky a chtěla jsem ji mužíčkovi omlátit o hlavu, ale doznal, že byla v 70% slevě :sweat_smile: Odpo jsme byli s kamarády Slováky v Ossu na plavečáku, ušetřili jsme na rodinném vstupném 50 norů oproti koupálku, které máme autem 5 minut - do Ossu jsme jeli asi 45 min...takže se už nemůžeme dočkat, až nás bratia zase někam vytáhnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: (zítra jdeme plavčit sem k nám)
Tenhle víkend pak byl ve znamení oslav, v sobotu jsme byli u Slováků (mamča je taky Verča), byla jsem vybrána jako řídící, Zdenda se tam zrychtoval tak, že málem nedošel do auta, doma chtěl mermomocí parkovat a nakonec usnul v ložnici s oknem dokořán a nechal na mý posteli mokrej ručník :angry: V neděli přijeli Slováci k nám a nažbrndala jsem se já, ale jen do vesela :wink:
S dědou je to špatný, pořád je jaksi zmatenej, napůjčováno má asi u 7 společností, nejmíň 15 tisíc v knihách readers digest (všechno zabalený, některý tituly i víckrát), jednu půjčku si vzal třeba 50, do konce roku měl vrátit 70, no a teď už je z toho 95. Babička to zaplatila, taky si na to musela půjčit (naštěstí od kámošky), jenže děda teď nepodepsal plnou moc, v nemocnici se na nás koukají (teda né na nás, na babičku a Zdendovu sestru - ta tuhle odtud odešla s brekem) jako na hyeny ožebračující nemohoucího dědečka...no děs a hrůza. Zdenda s nima telefonuje denně dobře půlhodiny a jakž takž se je snaží aspoň organizovat...já jen chodím a nechápu...
10. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt já bych kola podsypala ale-popel nemáme,sousedky tchán ho vyhodil,ona se jala donýst písek ten byl zmrzlý :grinning: a co máme kamínky pod stříškou,tak jsou mezi nima šutráčky,tak představa,že mě nalítaj na kapotu :astonished: nic moc..tak holt musel přijít pravej záchranář :grinning: to víš to si vyslechnu u něj v práci od jeho kolegů :grinning:
10. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez, :grinning:

lara,
deda ach ju :frowning2: :frowning2: ,ale ty jsi kaskadérka,dodatečně přeju vše nej :wink: :wink: :wink: ,jinak jak to máte pak s první třídou??????? :wink: :wink: :wink: ,ty jsi jak já,ta představa,kolik to stálo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ???????????????
10. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a byla u me kamarádka Hanka s Anetkou,večer jsme se rozloučili a my je šli se Šímou ješte doprovodit dolu,tak jim zamáváme,já jdu uklizet pokojíček a cestou do ložnice si všimnu Anetky botiček-holky jak já se třískala při představe,že ji maminka chudinku vede k autu,bosou a ta malá ani chudák nepípne,(já vim k smíchu to nebylo,ale ta představa)!!!!!!!!!!!!!!!tak jsem hned volala Hance,ta me ujistila,že ji k autu nesla a při vyndavání doma,si toho všimla,se řežu ještě ted a to jsem jeste zkoumala,který chybej nám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,já už na to pitíčko koukala,ale nějak mě odrazovalo to,že to vypadá hustě........no možná to zkusíme,když řikáš,že je to mňam :slight_smile: .

Laro......na tvoje příspěvky si musim aj dojít pro brejle :grinning: ,ty krátký texty ještě při většim náklonu k obrazovce přečtu......ale celý romány....... :grinning: :grinning: :grinning: .

Singid,hele já jsem dostala menzes hned po šestinedělí a mám ho od tej doby furt stejně pravidelně,teď teda zrovna ne,když jsem těhule :grinning: .A normál jsem kojila do půl roka plně do 7.měsíce pomalu s příkrmy a ještě v 11 měsícíh jsem to měla tak 60% kojení a 40% nemléčná strava,až pak jsem to začla omezovat a zhruba od roka a kousíček jí ouplně všechno a kojit jsem přestala asi týden před koncem 18.měsíce a to nemluvim o tom,že jsem při kojení znova otěhotněla :sweat_smile: .Tak si s tim hlavu nedělej,že by ti menzes nějak ovlivnil kojení.To asi fakt jen ten začátek nic moc :rolling_eyes: (to jsem si i řikala,že ještě vydržim ze dne na den ani jsem si nedělala velký plány jak dlouho to ještrě vydržim).Já pak byla za to ráda.Ten první půlrok jsme furt jezdili po vejletech neb jsme neměli žádný starosti s jídlem a pitím.Nakojila jsem na parkovišti nebo někde na mezi :sweat_smile: a v tašce jsme vozili jen plíny a náhradní oblečko při úniku srajdy :grinning: .Pak jsme dlouho byli omezovaný tim,že člověk furt musel myslet na jídlo pro dítě a teď už zase jezdíme jen s pitím,pořípadě s malou sváčou(jablíčko,banán) s tim,že se vždycky někde stavíme na polívčičku :slight_smile: .
10. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt :grinning: ......chudák holka..........ale hned jsem si vzpomněla,že........Dášenka jde celou dobu v bačkůrkách :grinning: :grinning: :grinning: ,to má smůlu v čem bude lyžovat,přepínám....... :grinning: :grinning: :grinning: .Je to holka hrdinka,já bych řvala v týhle zimě bez bot i kdyby mě nesli :grinning: :grinning: :grinning: .
10. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez - taky znám :grinning: jednou jsme se bavily u doktora, myslím, že Jiřík měl něco s packou a Kristiánek se krásně zubil:slight_smile:

natt - já jsem s gyndařem zavedla řeč, že se snažíme rok a kousek (asi 14 měs) a že bych s tím chtěla něco dělat, tak mi vypsal papír na spermio do Teplic, udělal testy krve (zvýšený prolaktin) a pak nás doporučil do Pronatalu s tím, že to bude na profesionální úrovni, než aby on pátral stylem pokus omyl (navíc si myslím, že jemu by pak pojiš'tovna sebrala hodně bodů, nebo jak to ti doktoři mají)... Do Teplic objednací termíny tak za půl roku, takže Praha a ta byla co si pamatuju tak snad do 14 ndů:slight_smile:) ale zkušenost... no víckrát snad ne :frowning2:

bellatrix - mě MS až tak nevadí, i před tím jsem každý měsíc slabě pár dní špinila, spíš jsem byla překvapená, když kojím co 3 hodinky i v noci, že to vůbec přišlo a navíc mladýmu to moc nechutnalo, tak se cukal:slight_smile: a kojím ráda, mrňousek si čvachtá a mě čvachtají hormony štěstí, ale zdraví je holt zdraví, začly mi děsně padat vlasy, zhubla jsem na 47 kg a jsem i trochu nervák, takže pořád sleduju, jestli nemám málo mlíka a už se fakt děsím každého zabolení v prsu (záněty co 3 týdny, pořád tvaroh na prsou... lahůdka no :confounded: )
10. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid,neboj nejsi v tom sama,já měla taky každkou chvíli nějakou zatvrdlinu :unamused: .Pomáhalo rozmasírovat zatvrdlinku při kojení a nebo si nastavit mimčo ze strany,kde boulička byla,aby to vytáhlo.Když nic tak mi zabral aspoň paralen.Ale jednou jsem to nějak podcenila neb,malá mě vysávala nonstop a najednou kolem čtvrtýho měsíce začla nějak víc vyspávat a já šťastná,že si můžu dýl zdřímnout neodsávala.....no nakonec prso rudý jak indián,vyletěla mi teplota nad 38.Letěla jsem na gyndu,tam my radili jak masírovat,jaký polohy kojení a dostala jsem antibiotika na 5 dní.Dr. si opravdu dala práci a hledala a hledala,který atb by pro mě byli nejlepší,volala aj lékárníkovi a radila se,nakonec našla ty nejvhodnější,aby se při nich dalo dál kojit.Zabrali mi hned,uff,uff,naštěstí.Pak už jsem si hlídala jak dlouho malá spí a nejpozdějš po čtyrech hodinách už jsem jí radši dávala k prsu.......pořád jsem stejně byla líná odsávat :sweat_smile: .A vlasy......no tom mi ani nemluv :rolling_eyes: .Někde mezi 2. a 5. měsícem mi najdenou vypadala snad půlka hlavy :astonished: .Já myslela,že snad úplně oplešatim :frowning2: a za nic na světě jsem se nechtěla ostříhat na kraťounko.Nakonec se to zastavilo :fearful: a postupně mi vlasy zasejc dorostly,ale vyděšená jsem byla to jo.Vitamíny jsem brala,jídelníček jsem si hlídala kvůli mlíku a stejně vlasy padaly.Já jsem teda tlusťoch,ale ten první půl rok jsem schodila 20 kil,pak pozdějš ještě 3.Jak řikám malá byla prostě násoska :grinning: .Ale jak jsem to pak už hodně omezila,tak to mělo tendenci jít zase nahoru......teď ani nemluvim.......jsem koule s koulí na břiše :grinning: :grinning: :grinning: .
10. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,....já jsem se ani nepřiznala,že jsem nakonec ten bílej svetřík s tou flísovou podšívkou z tesca taky koupila :fearful: .Předminule jsem tam na něj už po třetí koukala...a když tam porád byl,tak jsem si řekla,že na mě čeká :sweat_smile: .......před chvilkou jsem ho vyndala z pračky :sweat_smile: .
10. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to takovej hooodne hustej dzus,kupovala jsem to v Kauflandu,myslim,ze meli nejakou slevu,okolo dvacky,ale nechci kecat,nevim kolik presne.Prckovi to chutna velmi. :wink:
10. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ho jeste neprala,jak vypada po prani?Neni zmolkatej nebo neco?Myslela jsem,ze bych ho premachla radeji jen v ruce....
10. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singif, na Obchodku, jo? Hm, tak to se asi taky známe - aspoň od vidění :grinning: :sunglasses:
Jinak já mám prvniho syna přirozeně a druhého z Pronatalu z Teplic. Vše proběhlo hladce - problém byl u manžela, čekali jsme 5 let.
KOjení je fakt pro někoho mazec, já neměla problémy, kojila jsem jednoho do 10m a druhého do 13m - on by tedy sasi ještě chtěl, ale už to bylo taaak bolestivé, že jsem cítila bradavky ještě 4hodiny po kojení, no nešlo to, takže jsem to nenápadně utnula :wink: Naštěstí si UM vzal bez protestů - tedy on si jaksi vše bere bez protestů... :grinning:

Tak my jsme se včera zavřeli s rýmou doma, ale nakonec jsme přece jen na hodinku vyrazili ven.

Dneska jdu do práce, takže musíme opět vyrazit ven, ale jen na přesun.
Včera jsem se na bačkůrky vyprdla, neměla jsem moral jet do města.

Leni, díky za radu :grinning: - kupuju bačkorky o 12 - 15mm větší, takl, jak se to má kupovat :grinning: :grinning: :grinning:

Laro, tyjo děda ....!!!

Natt, tyjo, uplně se musím smát, jak šla Adélka domů bosa - to mi připomíná, když jsem hlídala synovce a švagři brali Adama do kina - šli jsme bobovat, já ho oblíkla, dala mu čepici, šálu, rukavice, všechno a šli jsme. A na chodbě si říkám, že jde jako myška - kouknu na nožičky a on jen v ponožkách :grinning: :grinning: :grinning:

Všem hezký den...
11. únor 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
singid-taky jsi mi povědomá..no,jestli si chodila na obchodku,tak je to jasný :slight_smile:
Dneska ráno se mi teda nejelo nejlíp.V tom prosoleným sněhu je to docela humus,jela jsem dost pomalu,ale on se nikdo naštěstí nikam moc nehnal...Četla jsem na netu,že takhle to má být do konce února,až pak příjde nějaký oteplení....chjo :frowning2:
11. únor 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro Anetku boty připravené :wink: -chudinka,jsem se řezala,jeste jak jsem to řikala večer manželovi :wink: :grinning:

perunko,
já chci jet dneska po sto letech do Březin,tak snad to bude o.k. :wink:

no jo holky unor,to je jasný,že nebude svítit slunko,co by jsme chteli,na jaro se těšim,ale asi si jeste počkáme :zipper_mouth:

dyt to řikámjak už nekdo psal,Děčín je fakt vesnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:

singid,
chodila jsi do A myslim,ale nejsem si jistá....jsme stejnek ročník,jelikož me je taky,teda bude až za měsíc :grinning: 28!!!
11. únor 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,já samozřejmě nechci,aby bylo vedro..jen mě to už trochu zmáhá...
mohly by být tak 2 stupně pod nulou a sluníčko,to by mi ani tak nevadilo..
11. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,v Březinách zatím silnice neshrnutý,hlásim.Hlavní od Libverdy je celá bílá.Ráno byla asi někde na hlavní nehoda neb dole před ordinací stáli policajti a stavěli auta,aby tam nejzdili :confused: .Ani busy nejely,na zastávce už byl ouplnej dav :confused: .Teď už jezdí všechno normálně,naštěstí :slight_smile: ,trochu pomalejš,ale jezdí.

Maki,svetřík přežil bez úhony plnou pračku na 40,předpírku,dvojitý máchání i 1000 otáček :slight_smile: .Nic mu nejni :slight_smile: .Já se chystám tenhle víkend vyžehlit a nandat oblečeníčko pro mimi už do připravený komodky :slight_smile: ....jestli se to tam vůbec všechno vejde.Já mám furt takový tiky nakupovat na miminko,ale po Janičce toho je :confused: a to tu mám ještě jeden pytel věcma tak od velikosti 68 do 80....ty radši zejtra už taky přeperu...........ale to žehlení,těch pidi věciček :rolling_eyes: při takovym množství....chjooooo :astonished: .

Verčo,my už bačkůrky ani nekupujem :confused: .Sehnat kotníčkový bačkůrky ve vel. 27 :confused: je téměř heroický výkon.Neb v týhle velikosti už maj všude jen normál nízký bačkůrky.Takže běháme jen v ponožkách.......ale Jaňuli nějak nevadí,že běhá po tej studenej plovoučce i na boso :fearful: .Já jí ty fusekle porád nandavám a ona si je porád sundavá.Já nohy studený a ona je free :sweat_smile: .
11. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau vsichni.Bell,tak to je dobre,ze svetrik vydrzel.Taky bych mela zacit prat,ale vezmu to pekne pomalu,postupne,at pak u zehleni nezesilim. :grinning:
Ta Janicka ma teda nohu jako slonik! :grinning: My ted nosime 24 a jeste tam ma fora.Na jaro uz ma koupeny 25 botky,povedlo se mi na MMB koupit funglovy kozeny Elefanteny za pulku ceny! :wink: Backurky ¨jsem zacala kupovat v Nemecku,s prominutim me sralo litat po kramech s obuvi a byt nastvana,ze maji jen mekky a nizky backurky.Takze v Elbe parku v Deichmanu maji i Elefanteny backurky,nejlevnejsi kotnikace vyjdou na 10 ecek.Taky rikala pani v tom kramku s botickama v Bezrucovce,ze mivaji kvalitni kotnikovy backorky,ale stoji taky tak pres 2 kuila.Ale kdyz jsem tam byla,meli jen malinky.
11. únor 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek