• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ted Romca objednal na pristi tydem 3 noci v hotylku v Harrachove,vyrvala jsem si s bazenem,abych aspon nejaky relax mela. :wink: Tesim se,tchanovci budou zrovna kousek dal v Korenove,planuju jim tam jeden den odlozit Maxe a UZIT SI!!!!! :grinning: :grinning:
11. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
asi ju,protože manžel mi volal,kde sem,že v rádiu řikaj,že je tam nejaká velká bouračka :unamused:,bell kolik nohu?????????27???????????nekecej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a me stejnak opet nejelo auto,takže me vezl kamarádky děda,tak jsem si dala SAMA nabít baterku a odpolko uvidíme

delám kuřecí prsa s nivou a brambory :wink:

maki,
vy se máteeeeeeeeeeeeeeee :wink:

já ždycky teda seženu bačkurky u bati,teda skoro vždycky :zipper_mouth:
11. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
baterka zpet v aute :wink: :wink: ,jsem stejnak šikovná :wink: :wink:
11. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,kde koupit fakt hodne teply rukavicky pro prcka???Mame jedny pleteny,jedny nepromokavy,ale v tech ma stejne ledovy ruce,potrebovala bych jeste nejaky,na ty hory.
11. únor 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,my máme rukavičky T&GO právě z tej Bezručovky za 130,- a nemůžu si je vynachválit,zvenku nepromokavý a ve vnitř flís.Janička má vždycky ručičky teplý,ještě se nám nestalo,že by jsme jí vyndali studenou ručku.Na ty bačkůrky jsem se taky právě v Bezručovce ptala a taky jsme natefili jen na malý a taky DEichmanu.....a všude možně,kde se jen mihne nápis dětská obuv.Ale na objednávku nemám trpělivost.Asi to začnu řešit až na jaře,aby jsme měli bačkorky na chalupu dovnitř,tam přece jenom je ta podlaha studenější a špinavější :sweat_smile: .My jsme nosili vel. 25 v loni v létě :grinning: .......manža jí řiká,že nemá nožičky,ale platfusky :grinning: .Na tej 27 má taky ještě místečko na růst,ale menší mít nemůže :grinning: .Ona je prostě celá taková nějaká přerostlá :sweat_smile: .
Teda,ale závidim ti.......manža je nějak upjatej,co se dovolenejch týče......tak už tady začíná s tim,že v létě stejně nikam npojedem.....když bude další mimčo :rolling_eyes: ,natož teď v zimě když už jen funim.Jenže mě je to už fuk,už je to nějaký dlouhý,když je člověk poslední dobou buď těhotnej nebo s malym dítětem.......že už bych snad i klidně s miminem a Jaňulí klidně aspoň v létě někam vyrazila se mořit :grinning: :grinning: :grinning: .
11. únor 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, upřímně, já teplý a parádní koupila v Esse na průtahu. Navíc jsem tam na dveřích četla, že mají do 19.2. nebo 17.2. (teď nevim přesně) 30% slevy na všechno.
11. únor 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,my byli dneska naposled na plavání,kurz skončil a na další už jsem se fakt nepřihlásila :grinning: :grinning: :grinning: .Chvíli mi to bylo tak strašně líto,když jsme vylejzali s Janičkou z vířivky...ona je na tom plavču,tak hrozně moc šťastná :frowning2: ,připadala jsem si jak krkavčí matka.Ovšem u pokladny mě hned vrátili do reálu.Chtěla jsem jednu neodchozenou hodinu,co mi převedli už z kurzu před tim převíst na peněženku.....a to byl neskutečnej problém :angry: .Instruktorka mi žádnej lístek nedala s tim,že končíme. U pokladny ho samo chtěli,tak jí volali,jenže nepřišla,tak ať si prej sednu a počkám a radili se a radili :angry: .Já už propocená,Puclina taky v těch zimních hadrech v tom jejich vedru v plavečáku :angry: ,pak začla Jaňule lítat sem tam lomcovat s těma jejich brankama,já lítala za ní,pak začla už bejt protivná,hromadili se tam lidi,jak kdyby se tam zrovna dnes dávalo něco zadarmo.......no děs :angry: .Nechali nás tam takhle vyšťavit skoro půl hodiny a pak se mě ještě ptá proč nechci chodit dál,tak jsem jí řekla,že za pár tejdnů rodim :angry: ,ale že asi porodim z nich už teď :angry: .Tak najednou to šlo,že mi to prostě napsla na peněženku a šli jsme :angry: .....no prostě :angry: ......že jo no.To mohla udělat už před tim :angry: :angry: :angry: .Bóoože můj :rolling_eyes: .
11. únor 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, nebýt těhotná, tak tě tam asi mučej... :angry:
11. únor 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me zbytek tech lekci prepsali na penezenku bez kecu.Az jsem cumela.
Tak diky za tipy na rukavicky,koukneme na to. :wink:
My v lete pojedem minimalne na chalupu k bratrankovi do Bechyne,s Maxem jsme tam byli,kdyz mu byli 4 mesice a v poho.More bych dala,ale ted uz se bojim,nejak jsem to prosvihla,chteli jsme jet po Novym roce a nakonec to nejak nevyslo.
11. únor 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
souhlasím s Bell, taky máme T&GO a můžu jenom doporučit! :sweat_smile:
11. únor 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

No já koupila bačkůrky ve vel 24, za chvíli bude jak Janička - ještě že to je kluk :grinning:

Maki, super rukavičky jsem koupila v Mateřince - jsou zvenku fleece, zevnitř takový jakoby kožíšek, no nikdy je nepromočil - jsou dost silné - stály 130,- (to je nějaká univezrzál cena za rukavice??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bell, to si dělají legraci ty pipky v plavečáku, ne? Tak napiš email na vedení - on si to ředitel chodí obhlídnout, ale tohle mu asi uniká... :angry: :unamused:

My dnes super den - u mamky spal přes 2 hodiny, já v práci už dala písemku :wink: no pohoda... :grinning:
11. únor 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,

maki, mě mamina sehnala super rukavičky v Německu, někde před Drážďanama je OD Kaufland, tak tam v CaA, jsou to klasický do zimy, bez palečku (ale my jsme malinký:slight_smile:) a super jsou hlavně v tom, že nejsou natahovací, ale do poloviny "nastřihlý" a zavinovací na sucháč (nevím, jestli jsem to popsala dobře, prostě mu je na ruce nervu, ale oblíknu na špičky prstů a zbytek ručičky zabalím), a stály necelá 3e

natt jo jo chodila jsem do Áčka:slight_smile:) zlatý časy :wink: :slight_smile:

já jsem dnes úplně grogy, malej je protivnej jak činže, pořád si něco rve do pusy, takže ho trápí asi zuby a navíc prdí jak starej chlap, takže asi i bříško... ruce mám jako opice, protože u mámy v náručí je přeci nejlíp ne?:slight_smile:)

a sníh no comment, protože se nedá ani nikam jet s kočárkem, leda tak s radlicí, takže byl prcek hodinku na balkoně a já zatím poklidila a naobědvala se ufffffff....
11. únor 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja budu doufat,ze je jeste nejaky sezeneme.Snad uz neni vyprodano.
Singid,taky bych takovy zapinaci rukavicky nekdy brala,kdyz Max nechce spolupracovat a zatina pesticky,tak je to neco ma my nervy.... :grinning: On je teda u oblikani docela hodnej,ale rukavice fakt nemusi.
11. únor 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki tak to máš super, Dája řve jak tur a snad schválně chytá rukávy zevnitř do pěstiček, takže s nima pak nejde hnout :grinning: ale poslední dobou na něj působí dobře čepice, nandám a už ví, že se jde ven, tak je klidnější - že bych tedy začínala tou čepicí? :grinning:
jinak jsem jakž takž dodělala výběr těch nej fotek a jsou v albu:slight_smile:
11. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to jsou fakt asi super rukavičky...!!!
Petřík si všechny sundaval, takže když není megamráz, tak mu dávám prsťáky - no měla jsem strach, jak to oblíknu, ale kupodivu to jde celkem hladce :wink:
11. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, ty t&gosácký jsou taky na sucháč,hezky se rozepnou nandaj a zapnou :slight_smile: ,žádný přemlouvání ať drží ruku pořádně apod. :grinning: .No joo hele to nás chalupa taky čeká.S Janičkou jsme taky ve 4 měsících vyrazili na chajdu do Mníšku a líbilo se nám,v loni taky,i když je to tam takový dobrodružný.....před barákem pumpa a suchej hajzlík v rohu zahádky :grinning:.Na druhej chajdě tady kousek za DC jsme každou chvíli v teplejší sezoně.....ale chajda je o tom,že si tam člověk musí vařit,koukat,jestli dítě neleze do růží nebo po schodech,topit,aby nám večer neumrzly zadnice :grinning:.Já byla ráda aspoň za ty letní Krkonoše,že jsme to měli s jídlem a měli tam hernu,takže člověk aspoň trochu relaxoval :slight_smile:.

Singid...to jste si měli pořídit kočárek x-lander :grinning: .My máme X1,ale ten už bohužel v letošní kolekci nejni :confused: .S nim jsme jezdili vloni v zimě sníh nesníh a občas jsme se v parku aj báli neb jsme tam byli skoro jediný s kočárem,když byla nějaká kalamita :grinning: .Má odpružený všechny čtyři kola a nezávislý zavěšení kol a má zpevněnej celej rám,prostě paráda,v létě jsme s nim jezdili po horskejch túrách v Krkonoších a dá se říct,že vydržel víc než my :grinning: .Je to takovej teréňák 4x4 akorát,že bez motoru :grinning: :grinning: :grinning: .

Holky,já jsem ráda,že do toho plavečáku chvilku nepáchnu,tak už se nebudu znova rozčilovat stížnostma.Taky záleží,co tam sedí za babu.Už jsem zažila,že mi jedna v klidu přepsala hodiny do dalšího kurzu a žádnej lístek od nikoho nechtěla a druhá zas nevěděla,co má dělat a jak to přepsat,i když jsem lístek měla :rolling_eyes: .Naposled zasejc nebyla další baba schopná mi odškrtnout první hodinu novýho kurzu na starý průkazce a napsat mi novou na 9 hodin......pak se do toho tak zamotala,že by mi nakonec dala jen 8 hodin za 1000,- :rolling_eyes: ,než jsme se nakonec domluvili,kde je jádro pudla :rolling_eyes: .........no asi je to strašně složitá práce :sweat_smile: .Měli by si řádně proškolit zaměstnance,aby byli jednotní v tom jak se co má dělat :rolling_eyes: .
11. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš,holky,ta teď mě ještě nasr...Ledňáček :rolling_eyes: .Respektive pán,co tam chodí fotit.Nabídli nám za 300,- knížečku s fotkama a video.......já jsem se rozmejšlela a rozmejšlela,jenže instruktorka řekla,že se bude fotit až na poslední hodině,tak jsem jí zkusila ukecat,že když tam v pondělí půjdu naposled,jestli by to nešlo už teď.Ona to kvůli mě domluvila.......takže maminka,co vůbec neměla o fotky zájem je tam asi sokrát,zatim co já se tam mihnu dvakrát ve tmě v dálce nebo z boku a Janička je tam dvakrát s nasr...ksichtíkem ačkoliv se jinak celou dobu smála a navíc jsou všechny fotky divně osvícený(nebo spíš vůbec) a rozmazaný.Moje mamka supernegfotič mi udělala mnohem hezčí fotky :unamused: .Ještě točil podvodní video,že ho jako dostanem na CD :unamused: .Asi než mu zaplatim,tak se poptám,jestli tam vůbec jsme,že nemám za tři kila zájem koukat na cizí lidi :rolling_eyes: .No že jsem si radši nedla facku,já věděla,že se nemám zvyklat na tyhle rádobyfotografy.Doma už máme takovejch krásnejch fotek z plavání...... :rolling_eyes: .Sakra dneska je nějakej úžasnej den :rolling_eyes: :grinning: :grinning: .
11. únor 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. únor 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, ty rukavičky z Esse mají taky sucháč :slight_smile: Jsem spokojená, mám odtamtud i bundu, nepromokne, hřeje, paráda.

Jinak jsem pěkně nachcípaná, chlap taky. Asi zánět nosohltanu a ukrutná rýma. Jsem tentokrát jak chlap...smrtelná nemoc, nějak mě to odbouralo :grinning: Dítě zatím v poho.
12. únor 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, mně se ty fotky docela líběj. Teda kudrnatá holčička je nejfotogeničtější.
12. únor 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak my a rukavice -no jak sedí v autě a má čas ,dělá vše proto aby je sundal!A to má na sucháč a jsou i docela dlouhý,takže je nasadím a pak overal a stejně....

Leni ať jste brzy fit!!

Bell Ty máš zážitky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
i me.......Leni chtela jsem napsat o tý kudrnatý holčičce :grinning: ,ale vzala jsi mi to :grinning: :grinning:

leni,
no prosim te..........ach jo ty nemoci,tak at jste brzo o.k. a malej to hlavně nechytne :frowning2:
12. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, upřímně taky tyhle fotografy nemusím - my si na plavču fotíme s holkama samy, moje kamarádka tam nosí podvodní foťák a fotek máme taky spoustu a pěkný :wink:
12. únor 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky myslím, že bych to snad i já nafotila stejně... haha, tak jsem se pochválila :slight_smile: Můžete mrknout na nové fotky ze sněhu:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=554567
12. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
no tak hezký,ve srovnání teda s Bell fotkama,jsi profík :wink: :wink: :wink: :wink:
12. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasný,holky,akorát že přišel víceméně nafotit hlavně mě s Puclinou :angry: ,protože se to domlouvalo kvůli nám,že už na tom kurzu končíme.Kudrnatá holčička tam byla skoro náhodou neb maminka nějak moc fotky nechtěla a hlavně Kristýnka na plavču porád brečí,takže skákal kolem ní a snažil se jí rozesnát(což je je od něj hezký).......ale jaksi pozapomněl na ostatní.Je tam nafocená ještě jedna holčička ELiška,ta je taková potápka a usměvavý sluníčko a tý udělal dvě uřvaný fotky neb na něj nějak neměla náladu.No a my tam prostě nejsme s Janičkou skoro vůbec.Vy by jste dali někomu tři stovky za tři momentky,kde nejste vidět? :fearful: Napsala jsem mu zpráva přes FB,jestli jsme aspoň na tom videu,když nás nevyfotil a zatim mi neodepsal :rolling_eyes: ,umělec.Jestli to video nebude něco epes rádes,tak od něj rozhodně nic nechci.Pár fotek podvodou už máme ,co nafotili tatínci od maminek,co jsme chodili a pak máme hromadu fotek,co nafotila moje mamča a manža.Vlastně jsem žádný fotky už ani nechtěla,jenom jsem si řekla,že teda když to bude fotit profík :rolling_eyes: ..........nechala jsem se nalákat na fotky,co už nafotil na jinejch kurzech....ale ten náš se mu fakt nepoved,jaksi si zapomněl rozsvítit nad bazénem a ještě fotil co neměl.Když došlo na skoky do vody,tak zrovna odešel neb mu došla baterka :rolling_eyes: a fotil nás takovym tim malim kompaktem pod vodu,co prodávaj na každym rohu ......prostě profík.Asi bude mít spousta maminek od něj hezký fotky,ale mě je prostě nudělal asi neměl den.Když si každá z nás z toho kurzu bude chtít vybrat svoje fotky,tak my budem mít asi tak ty tři čtyři momentky :rolling_eyes: a na to mu tento.....víte co :grinning: .
12. únor 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,zimní fotky máš nádherný,krásně nasvícený :slight_smile: ,nechceš chodit fotit do bazénu :grinning: ,nejspíš by ti to šlo líp než nějakýmu umělcovi :slight_smile: .

Dneska ráno jsem měla telefonování ohledně daní,rodičovský,mateřský........achjo,tak mě trochu sejří,že musim ještě skočit na sociálku nahlásit konec rodičovský,s tim,že teď v únoru nastupuju na další mateřskou.Tiše jsem doufala,že tam třeba jenom brnknu :unamused: .No jo no.Tak to asi sfouknu hned v pondělí. :slight_smile:
12. únor 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Bell, zrovna jsem ti to chtěla napsat, jako že tam jsou všichni focení víckrát než vy dvě, taky by mě to nas...a kdybych ty fotky viděla dřív než bych je zaplatila, tak bych je asi ani nezaplatila :confused: Myslím že líp by ti to vyfotil kdekdo a že je holčička fotogenická jak psali holky, tak dobře, ale měl by podle mě fotit všechny děti tak nějak stejně a ne nějaké 20x a jiné sotva 3x, teda myslím si já, ale nejsem profík, jenom dle mého selského rozumu :fearful:

Leni,
fotky :sweat_smile:
12. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell a jak se ten fotograf jmenuje? Já bych mu neplatila, kdybych tam měla tři fotečky, co tam máš ty.
12. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,na FB má nějakou přezdívku Cedli Decin :fearful: .Jinak je u toho jméno Rudovský.U nás se mu to fakt nepovedlo.Já koukala na fotky z jinejch kurzů,ale ten náš teda............fakt bída.A i při tom focení byly takový divný zmatky.To je už fuk,uvidim,co a jestli mi odepíše.Včéra byl asi jeden z těch báječnejch dnů.kdy jsem radši neměla nic dělat a s nikym mluvit,zavřít se doma a přečkat tiše pod peřinou :grinning: :grinning: :grinning: .To jsem se totiž ještě zahrabala s autem na dvoře :rolling_eyes: :grinning: ,naštěstí zrovna přišel na dvůr tchán,tak mi s tim autem nakonec nějak vyjel.....no tak nějak se to včéra všechno tento...... :grinning: :grinning: :grinning: .
12. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek