• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Tak asi neměl den... ale bohužel, kdo se za ten jeho "neden" platit tři kilča co? Jinak podle jména neznám.
12. únor 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, no tak nějak. :unamused:

Holký,tak jsem teď koukala,že slavnostní zahájení olympiády je ve 3 ráno :fearful: ..tak to teda nevi nevim,to zrovna prdim do peřin :grinning: .Ono se vůbec bude živě vysílat v blbý časy jak je ten blbej časovej posun.Asi letos uvidíme celou olypiádu ze záznamu :grinning: ,jen si nesmíme otevírat net ani kupovat noviny ani žádný zprávy nepouštět,aby nám to neničilo zážitek jak to dopadne :grinning: .
12. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda
bell no to by mě taky štvalo, tyhle platby dopředu jsou na nic... já měla strach u vítání občánků, taky chtěl 400 dopředu, ale naštěstí nikdo jiný fotky nechtěl a fakt se mu povedly, takže jsem si oddechla. To video bych mu kdyžtak odmítla, zaplatila jsi za to, abys ses viděla a ne nějaký cizí kráčmery... nám takhle jednou spletli video z maturáku, celou dobu (připíjení, šerpování,...) máme naší třídu, ale jaksi půlnoční odšerpování a oslavu máme s lidma z vedlejší třídy!!!! taky docela dobrý... :cry:

na plavčo chci s Dájou taky chodit, ale musím se ještě domluvit s Dr. protože jsme náchylní na ledviny, tak abych ho zbytečně nevystavovala chladu a mokru, kdyby mu to mělo ublížit....

jinak perlička z našeho života, taťka se rozhodl, že mi odvypráví vtípek, za který dostal ve 4. třídě poznámku (přitom on vtipy neumí vůbec vyprávět :frowning2: ), no a jak se při tom rozvášnil, tak rozhodil rukama, ale v jeho dosahu byl bohužel můj nos, dostala jsem takovou perdu a na nose mám krvavej šlinc, jak mě drápnul nehtem... takže toť naše manželská romantika :sunglasses: :sunglasses:

hezký den, já jdu baštit:slight_smile:
12. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid, se kameraman během plesu ožral, ne? :grinning: A romantika u vás super. Ten můj se jednou vzbudil v polospánku a jak každej dělá v tu chvíli spoustu věcí bezmyšlenkovitě, tak vzal ovladač od televize, já ležela na zádech a on mi ten ovladač krásně úhledně položil přes nos a čelo, byl spokojenej a zas usnul :grinning: A já měla záchvat smíchu. Nedávno jsem zas nemohla asi tři hodiny usnout a když se mě zas v polospánku někdy v 1 ráno zeptal, co že nespím a já mu řekla, že zas nějaká nespavost, tak mi v klidu odpověděl, že budu muset chodit spát později a spal dál. Tak to nevim, asi budu muset chodit spát ve tři ráno :grinning:
12. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono se to kritizuje, ale Lenky sníh nemá ani jednou bílou barvu, hollky... :grinning:
Když o tom něco víte ap odíváte se na ty fotky pořádně (nejen Lenky, to jsem uvedla jako příklad a doufám, že se Lenka nenaštve), tak to není vůbec jednoduché a je na leckterých - jinak dobře vypadajících fotkách - spousta chyb... :frowning2:
Já si svoje fotky hodně cenzuruju... :wink:
(To jen tak na okraj, nemohla jsem si pomoct!!!)

Leni, jinak když pominu technickou kvalitu, tak ty fotky jsou úžasný a jako památka na dětství 101% :wink:

Singid - zak vy se doma škrábete??? :grinning:
12. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš, teď z toho mám výčitky, že jsem to tady napsala...
Focením se ale jako svým koněm už zabývám několik let a pořád jsou věci, které prostě vyfotit neumím...!
Tak to jen na obranu pana fotografa - to, že je natvrdlej a neví. koho má fotit, je jiná věc... Já bych mu taky za to, jak nafotil Bell a Janičku, nezaplatila ani omylem.
12. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
já teda nevim,ale me se sníh zdá být bílej dle možností bílej,asi záleží na stínu a tak,ale me se zdaj hezký :wink:

jasný,že jako bell bych taky byla nastvaná,jen me na tech fotkách zaujala ta kudrnatá holčička a jasný,pokud to melo být jako pamaátka,mel si každou mamču vzít z dětátkem zvlást,sice by to zabralo čas,ale vypadalo by to na památku určitě jinak,takže vuči bell,žádný pochyby :wink:

singid,
me to nedá,manža je starší vid :wink: než ty :wink: a co máte za kočárek :wink:

holky mi neodpovedely,takže kočárky asi zustávaj co maj :wink:
12. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
natt- manža je o 13 let starší a kočárek máme Firkon Quattro set (super kočárek, lehký, dobře ovladatelný,...)
kombinace tmavě zelené a světlounce zelenkavé:slight_smile:)

lenik- tak to je taky dobrý, u nás zase manža dost dlouho profesionálně jezdil, takže mě třeba vyčetl, že nevypínám video tak aby nesvítila ta červená kontrolka, že mu takhle brzy dojdou baterky:slight_smile:)))) a problém s usínáním já teda nemám, to spíš manža, takže se on baví, protože jsem často zblblá a žvaním nesmysly, často ho taky prý pěkně seřvu (já si to bohužel nepamatuju :confounded: třeba za to, že chrápe (nechrápal, pod okny projel autobus:slight_smile: nebo že televize řve... nemá to chudák se mnou jednoduchý :wink:

veru - to je trochu už profesionální deformace :wink: pořád lepší než moje mamina, která nafotí celý film a pak mi tvrdí, že ten kousek palce, co tam na každé fotce stíní je kaz na čočce:slight_smile:))))))))
12. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem.Bell,koukali jsme s Romcou na vase plavecky fotky a Roman se normalne rozcilil,ze by mu za to rozbil hubu a ne platil.Je vystudovanej fotograf a z tehle umelcu je polosilenej.Fotky jsou pry strasne nasviceny,respektive vubec a je jasny,ze nemel ani poradnej fotak se silnym bleskem,dite je akorat a oblicej maminky o kousek dal uz je tmavej...To ze tam nejste je teda uplnej vrchol vseho. :confounded: Dneska uz to dela kazdej matlapatla!!! :angry: Mas urcite to video nejdriv skouknout,nez mu ho zaplatis.
Verco,asi byste si s Romcou meli o cem povidat... :grinning: On je hroznej prudic,tajne se chystam k Oskarovi si nechat vyfotit brisko,ani mu to dopredu nebudu rikat,pak mi vynada,ze jsem vyhodila penize,ze on by to vyfotil jinak a lip.... :grinning: :grinning:
Jinak jsme dneska obehali pul DC kvuli rukavickam,uz je vsude vyprodano.Ve Steline nemaji,jen pleteny,v Bezrucovce v kramku i v materince sice maji T@Go,co o nich basnite,lec velikost 0-2 roky neni pro nase dite,pac bude mit tlapy po Romanovi jako drevorubec.Sice jsou super,jak se rozepinaji,ale byli mu fakt maly.Nakonec jsme jeste zkusili Sportissimo,pac jsme stejne potrebovali koupit sportovni tasku na hory a hura!!!Posledni ve velikosti 1-2 roky jsem tam vyhrabala.Nemaji uz sece to rozepinani,ale neva,vypadaji teploucky. :grinning: A paradni tasku Blizard na koleckach jsme poridili za docela slusny penizky taky,tak jsem spokojena.Vezmu si ji do porodky,kolecka jiste ocenim,az to potahnu. :wink:
12. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,já jsem to o kočárkách asi nějak přelítla :confused: ..no jasný kočárky zůstávaj stejný :grinning: aspoň u nás jo :grinning: .Janička nám už na kočárek prdí a když už ho použijem,tak jen na brouzdání nějakym obchoďákem,kdyby si třeba chtěla sednou na chvíli :grinning: a na to máme ten skládací malej od chicca.Xlendříka už chystáme zasejc pro další kočičku :slight_smile: .

Holky až zase příště budu chtít nějaký fotky,tak to radši řeknu někomu z vás :slight_smile: .Já mám prostě na fotografy nějakou smůlu :grinning: .Byli jsm se fotit,když byl Janičce rok.já jí uháčkovala čapku,sháněla šatičky,botičky! to byl vůbec horor...a nakonec nám paní řekla, při focení,ať jí sundáme botičky,že to bude vypadat líp a bude se líp cejtit...a my blbci to udělali :sweat_smile:..takže jsou na fotkách vidět ty její platfusky a botičky,který měla jen na to focení byly k ničemu..........teda nakonec ty fotky vcelku byly pěkný...............ale ty platfusky :grinning: :grinning: :grinning:.

Singid,my jsme na vítání občánků taky vyplázly 4stováky v tej euforii....ale zaplaťpánbůh ty se mu fakt zrovna povedly :slight_smile: a to jsme tam šli s tim,že jsme si nějak neuvědomili,co že to je za slávu,takže pak jsme jeli grilovat na zahrádku a aj jsme na to tak nějak byli oblečený :grinning: :grinning: :grinning: ,ale i přesto se fotky vydařily :slight_smile: .
12. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
My kocarek taky nechavame.Myslim,ze nebudu uz ani pro Maxe kupovat to stupatko,jak jsem puvodne chtela,chce chodit sam. :wink: Uz nebyl v kocarku ani nepamatuju.Beru ho jen,kdyz vim,ze ho nechci brat do obchodu,minule jsem sla na 3 minuty ke Gresikovi,tak jsem ho schvalne zaparkovala venku,aby videl na autobusy a neprevratil Naturu vzhuru nohama. :grinning: Ale jinak tam i zpatky od polikliniky mastil po svych. :wink:
12. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, no Oskar fotí dobře, ale taky jsem měla výhrady - on je tedy supermegaprofík, co je týče jeho hobby tvorby, ale ty na kšeft jsem opravdu už párkrát taky znectila :frowning2:
Roman má hobby jako já? :slight_smile:
Jestli v tom utopil taky takový prachy za výbavu, tak potěš... :grinning: Jsem si říkala, stačí pořádnej foťák, pak objektiv a ještě jeden a ještě a stativ a filtry, no mám v tom ojetý auto :-O

Natt, ano, to je právě to ono, tobě připadá bílý a mně ne :confounded:
Fotky jsou pěkné, to jsem taky psala, že se mi líbí... :wink:

Maki s rukavicema mě to mrzí :frowning2:

Singid, kaz na čočce :grinning: :grinning: :grinning: taky jsem mívala takovou blbou čočku :grinning:
12. únor 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Bell, za takový fotky bych fakt neplatila, takovýhle si můžu nacvakat sama :wink:

Z Oskarových fotek, co má v Křížovce za výlohou, jsem úplně nadšená, co jsem pak nechala fotit kluky, jsem moc spokojená, i když samozřejmě takový pecky to nejsou :wink:

Veru, viď...a to já se strašně krotím, teď jsem přehodnotila, že nebudu chtít k výročí (v srpnu) ext. blesk, ale že si radši (co nejdřív) pořídím pevnou 50/1,8 právě na portréty. A program na úpravu, legálně, což taky něco stojí.

Jináč teda ale nevim, jestli z toho něco bude, teď se kolem dědy rozjela mašinérie právníků, co honí Zdenek přes telefon z Norska, což je jediný, co může dělat. KOlik stojí jen ty blbý telefony (ne všechno jde vyřídit přes skajp) to ani radši nezjišťuju. Včera se zjistilo, že vůbec nestačí těch 92 tis., co už dala babička ze svýho, chtějí ještě 100 tis navrch jako pokutu a dalších 40 na právnické úkony spojené s ukončením té smlouvy čico...a to je pořád jen jedna z těch půjček :astonished: ... Naštěstí děda dnes konečně podepsal ty plné moci, tak snad nějak prodáme tu garsonku a snad to na poplacení těch dluhů vyjde...
12. únor 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
ale no tak,nejakej sníh,bílej nebílej,lenik to neukazovala jako profi fotky,ale Danečka :wink:
12. únor 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, to je právě to. Jsou to supr fotky Danečka. Pro Lenika a nás tady, co je známe. :wink: Když na to někdo koukne jako na fotku, tak je to asi nastejno s tím Cedli. Akorátže ten má tu drzost, chtít za ty cvaky ještě prachy. :confounded:
12. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,ja ty rukavice sehnala-posledni par ve Sportisimu,takze dobry. :wink:
Laro,to jsou teda zpravy,deda vam pekne zavaril,co...
12. únor 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dost o mých fotkách... děkuji :slight_smile:
12. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, protože už je to tady, tak tedy ještě jednou:

LENKO, MOC A MOC SE OMLOUVÁM, ŽE JSEM SI ZA PŘÍKLAD VZALA TO, OC BYLO PO RUCE A BYLY TO ZROVNA FOTKY DANEČKA!!! PROMIŇ :frowning2:
Moc mě to mrzí, myslela jsem an to celé odpoledne, když jsem měla poprvé volno od dítěte - že jsem měla radši držet hu... tedy spíš prsty. :frowning2:
Bylo mi jasný, že kdo se tím nezabývá, tak to asi nepíochopí a já budu tak akorát za krá... :frowning2:
Je mi to líto, ještě jednou se omlouvám.

A pokud to někdo pochopil jinak, tak mě to mrzí.
A tímto bych toto téma ráda ukončila.
12. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš, měla sis spíš užít to volno a nezabývat se Haršánkou... a tímto to téma taky končím. Všechno dobré.
12. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji :wink:

Dáme si dvojčičku, jo? Jakmile se to namane. Máš ji u mě.
12. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,u mě má Oskart taky vroubek :rolling_eyes: ,vloni před vánocema jsem tunadávala jak špaček :sweat_smile: .Fotky janičce udělal pěkný to jo,ale domluvili jmse se na retuši neb nám porád utíkala a měla pár škrábanců na obličejíčku a strašně slintala-to jí bylo 8 měsíců.ON že to neni problém,že takhle retušuju skorem všechny miminka,dokonce jsem mu snímcích ukázala,co chci vyretušovat..........no tak jsem si za pár dní vyzvedla fotky a přesně to co jsem mu ukázala tam zůstalo,vyplázla jsem 5stováků a nadávala jsem až hrůza.Vrátila jsem mu je ať je kouká dodělat a už měl keců jak na koledu,nakonec jsem za těch 5stovek měla fotky jen na CDuž ty dodělaný,ale samotný fotky už mi neudělal.No měla jsem ho fakt plný zuby.A aby toho nebylo málo,tak jsem tam nechala dělat hrnečky pro babičky a dědy s Janičkou a oni mi jeden zmršili,že byla fotka na hrnku plná bub,lin a jeden hrnek byl o cenťák menší než ostatní,takže jsem jim to zase šla vrátit :rolling_eyes: ......nakonec mi je teda udělali pořádně,ale aby toho ještě nebylo málo,tak jsem tam nechala dělat fotky pro babičky do rámečku a oni je tak umělecky ořízli,že ten krejkovej rámeček co byl na fotce byl oříznutej jen z jedný strany,takže to vypadalo dostz blbě :rolling_eyes: .....ááááááááááá aby toho ještě nebylo málo,tak jsem tam nechala manžovi natisknout na tričko Janičku a ona se mu hned po svátcích z toho trika sloupla :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .......takže jako.....třeba to jsou umělci,ale na kšeft dělat neuměj :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .
12. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo,holký tak vám musim říct,že mi ten fo´ták z Ledňáčka odpověděl,že ho to moc mrzý,že má našich fotek víc,ale že se nepovedli,že jsou všechjny dost rozmazaný :rolling_eyes: a že mi udělá aspoň to sestříhaný video na CD zadarmo a mám si ho vyzvednout na recepci v Ledňáčku .Tak ho teda aspoň ctí,že uznal,že se mu to fakt nepovedlo.Tak jsem zvědavá,jestli je tam Janička aspoň pod vodou,ale aspoň když to bude zdarma tak nebudu mít pocit,že si beru zajíce v pytli. :confused:
12. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
tak aspon tak :wink:
12. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky :grinning: ,heleďte se mě se Lenčiny fotky líběj....stejně jako hromada jinejch vašich fotek a mejch taky :grinning: :grinning: :grinning: .Já vim,že profík nejsem a většina z nás taky ne a zvláště u dětí a zvířat se hlavně cení to,že se ta fotka vůbec dala udělat :grinning: :grinning: :grinning: a když se občas povede opravdu fakt hezká a to i zcela nečekaně,že na ní nejni žádnej kaz jakože světlo apod.tak je to vítězství dvojnásobné :grinning: .Já naflákám takovejch momentek a když si je pak prohlížim a přemejšlim jak je upravit....no už mě to ani neba :grinning: .Třeba na FB už házim fotky na koukání a už se nai nezabejvám redukcí řervenejch očí :grinning: ,natož něčim jinym :grinning: .A taky,když se udělá fakt hezká fotka,tak s tou se dá ještě dál pracovat a upravovat,ale když se udělá špatná....tak už se z toho žádnej velkej zázrak moc neudělá.Tak třeba pro srovnání Lenik má moc hezký zimní fota neb má pěkný světlo a má ten sníh bílej(teda skoro,abych neranila něčí umeleckou dušičku :sweat_smile: )a halvně daneček pózoval kaj model, za to já jsem dělala zimní a mám sníh modrej :fearful: ,na některjech záběrech růžovej :fearful: ,sem tam taky i bílej :grinning: .Neb jsem nestačila přehazovat na foťáku na režim SNÍH :grinning: ,natož nastavování manuálu :grinning: .To by mi dítě mezi tim zdrhlo :grinning: :grinning: :grinning: .Takže jsem ráda pro tu vzpomínku i za ty co mám :grinning: to nemluvě o tom jakej byl mráz a pořád se mi foťák vypínal :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .
12. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
přidávám se k malé kritice fotostudia v Křížovce, já si před Vánocema nechala dělat fotky pro babičky a dědečky, paní jsem tam dala seznam v excellu, kterou fotku jak velkou a počet ks, nebylo jich moc, celkem asi 60 ks...jednak teda paní když jsem si je přišla vyzvednout (byl mráz cca -10C a já táhla malýho s sebou) tak mi řekla, že to nestihla, jestli můžu přijít druhý den :angry: no a když jsem přišla druhý den, tak sice fotky měla ale nechávala jsem si dělat i A4 koláže a ty mi musela dotisknout, protože si nevšimla, že je tam jedna 2x... a :angry: doma jsem zjistila, že mi všechny fotky udělala jen v 1ks čehož jsem si nevšimla, protože jsem pospíchala (malého jsem už nechtěla tahat s sebou tak hlídal děda :rolling_eyes: a ten tisk A4 docela trval)... takže mě trochu svým profesionálním přístupem zklamali... fotky jsem si pak sama navolila na terminálu ve fotolabu v Korálu a bylo to super, rychlý a hned:wink:
13. únor 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, Daneček vypil mlíko, snědl celej bílej jogurt a teď si napichuje na vidličku jahody, má jich celou misku. Dneska se chystáme k mojí babičce na oslavu narozenin, tak razíme autobusem bez kočárku. Těším se, zas nějaký rozptýlení v tom hnusnym počasí. Nastydlá jsem furt, ale funguju...
13. únor 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
my spali všichni do 9 :wink: ,Šimon spal ráno ve dle me,ani nevim,kdy si přelezl :grinning: ,ale jsem vyspalá.........

chtela jsem videt olympiádu,i jsem byla asi munutu vzhuru,ale zas jsem to zalomila :wink: :wink: :wink:

leniku,
kde jsi byla na jahodách Maruško?????????????????????? :grinning:
13. únor 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já koukám na reprízu zahájení, ale na STV2, naši docela zklamali, nedočetla jsem se vůbec kdy budou reprízovat zahájení, zda tedy vůbec....

natt to se máš, Dája má nějakou poruchu vstává už v 6:30 :sweat_smile: což je pro mě docela brutální, nechápu, jak jsem mohla do práce vstávat v 5:30 (jenže to jsem nekojila a neměla celý den přicuclou přísavku:slight_smile:)

jahůdky ňami ňami, Maruško, přines nám taky... i když... já si včera dala tajně česnekové bake,n,rolls a vyskočili mi pěkný afty... :confounded: asi za to, že jsem se nepodělila :sunglasses:
13. únor 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, no přece u dvanácti měsíčků... to je jasný :grinning:
13. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta porucha asi řádí - my taky v 6:30... Ale nenaříkám, Adam vstával ve 4:30, takže teď jsem jakoby vděčná.

Leni, to je super, že už můžete bez kočárku, my tak na poštu a zpátky a má toho až až. Takže z kočárku zatím jen vysazuju, ale bez ještě nemůžem.

Já jdu na velký nákup do DM.
13. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek