• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
leni,
tak já si tam skočila taky-nedalo mi to :wink: :wink:
13. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi dneska v hefaistosu,pak ve Hřensku na obídku,pak jsem chtela jít na solárko,tak jsem poslala kluky na labutě,ale oni mi solárko zrušili,to jsem ani nevedela,takže pešek,tak jsme jeli domu,musim si skočit jinam :frowning2:
13. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj...tak jste bojužel měly pravdu,už nás viroza taky dohnala.Fakt jsem myslela,že jsme z toho venku,malje je už pár dní v pohodě-ALe včera to na mě padlo a navíc volal i manža z oráce,že je mu blbě.Tak jsme dneska v rámci možností leželi,on šel teď do práce na noční.Jsem grogy,mě navíc bolí ihlava a v krku,manža "jen" lítá na záchod.Zítra jsme si domluvili několikahodinový hlídání a budem se léčit,snad to pomůže.
13. únor 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,my byli dneska na vylete v Praze,mela jsem srazik s holkama z Konika z +37,bylo to fajn.Roman a Max jeli se mnou,dali si prochajdu,pak za mnou dorazili do pizzosky,dali jsme obidek a jeli prochazkou kocarkem po Starym meste,Maxule se vyspal,paradicka.Dostala jsem k Valentynu pytlicek cokoladovych bombonku,kazdej jinaci,z takovy malicky prodejnicky v Dlouhy ulici,mnam,jsou vyborny. :wink:
13. únor 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
tak ty si takto vejletíš.............vy se máte :wink:

petrunko,
jj to se dalo čekat,nemelo by to trvat,dél jak tři dny,ale jak jsem psala,my z toho meli nábeh na angínu,tak snad se tomu vyhnete :wink: :wink:
13. únor 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
my dnes půjčili podruhé mojí mamce kočárek a drandila... byla jsem z toho trochu nervozni, protože malej brečel... :frowning2: jeli jsme do cukrárny Kamélie na dortíka, musela jsem prostě ale zavolat mámě, jestli Dája ještě brečí... manža byl ze mě hotovej, ale prostě mi to nedalo... bude to asi tím, že jsem prvomatka :grinning: pak jsme jeli k našim, malej se tam krásně plazil a žbrblal, tak docela hezký odpoledne
PS a jahody jsem měla na dortíku :grinning:
13. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si slušně pustila žilou v DM, ale díky různým kuponkům a slevám jsem platila jen 75% té částky :grinning:

Já jsem dostala pugét a dárky k zítřejšímu výročí svatby - čokošku ne, protože jsem v dietním programu :wink:
Adam mi shodil taštičku s malovátkama - rozsypala se mi tvářenka, pudr, rozlámaly tužky :frowning2: Škoda skoro 500,- :frowning2:

Jahody jsem neměla ani nepamatuju - jsou ty, co mají teď dobré?

Petrunko, to je mi líto, že vás to dohnalo.
Petřík už nemá rýmu, tak bych chtěla do nejdřív Priorix, abychom stihli včas 4. hexu a nemuselo se to celé očkovat znova...
Takže zase nasazujeme homeo na reakci a v pondělí se zkusím vtírnout na očkování... :fearful:
13. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás smutný Valentýn. Pejsek nám přestal chodit na zadní... jezevčík... takže je teď nejspíš každému jasný, že je to ploténkama. Vyhřela mu a narušila míchu, pejsek je z 80 % na zadní nohy ochrnutý, nevnímal ani píchání jehlou na veterině. Takže první možnost operace za 15 tisíc, která to vyřeší, ale možná jen dočasně, může se to opakovat. Druhá možnost je týdenní léčba kortikoidama, kterou se ale řeší pouze lehčí případy, kdežto náš Oskárek je už případ těžký. Doktor mu dává maximálně 20% šanci, víc ani ťuk. Takže asi o pejska přijdeme... hrozně se trápí... a já jsem totálně v prdeli. :cry:
14. únor 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, jahody jsou lepší než tak před měsícem, ale to víš, ještě to není to pravý vořechový.
14. únor 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
to je mi moc líto, Jarda už říkal že chce za havákem za Oskárkem :fearful: třeba se to zlepší!
14. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, pochybujeme a i doktor se na to dívá skepticky.
14. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
to je mi líto nevzdávejte to............ :wink: ,třeba to oskárek zvládne,musí,určitě se taky snaží,držim pestičky!!!!!!!!

veru,
jj ja píše Lenča,neni to jeste ono,ale neodolala jsem,Šimon nechtel,ale já je sežrala :wink:
14. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Leni s pejskem to mi je líto,páč to je zkrátka člen rodiny!Ale zase aby se měl trápit a Vy tím trpět...A kolik mu je let?Kamarádka měla čubinku od svých 15let a nedávno jí musela dát uspat :frowning2: no obrečela jsem to taky,páč s námi vyrůstala a bylo to naše "dětství-spíš puberta,no a teta se stýcem mají křížence-jezevčík s dogou a ten už má též na 16rok,ale strejda si stojí naa svém ,pejska dát uspat nechce,ale pro psa to už není život,jen trápení-v noci nespí vyje,ven už nechodí,všude kaká,čůrá....nevidí,neslyší.....

Singid jojo to jsou ty první chvíle hlídací,kdy si to stejně užiješ na půl to volno :grinning:

Verčo ,já taky nedávno uplatnila v DM kdejakou slevu :grinning: no a synátor sáhne do prasátka??Za to co zničil mamince??To já bych Jiříka pěkně skásla...to on ví,hihi

Jiřík musí mýt o víkendu nádobí a už to není hra tak se mu do toho moc nechce a pořád se vymlouvá,oddaluje to :grinning: ale stojím si za svým.... :wink: jsem to ale macecha!!!

Já si píšu se strýcem a tetou z Francie a s tetou ze Slovenska,všici nás zvou ať koukáme letos přijet!!No já bych jela hned,ale holt ty finance...když jěště nevíme jak to dopadne díky naší švagrovce!!! :angry: a jejím dluhům,který musíme platit my!Což nám nikdo nepodal žádné vysvětlení k tomu!!! :angry:
14. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt :grinning: ta je dobrá :grinning:
14. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
no prosim te :unamused: :unamused: ,tak snad to dobře dopadne a vy pojede radši na dovču,než za nekoho neco platit :wink:
14. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Leni,to je smutny...Co budete delat?Clovece,ja mam na tyhle veci asi dost radikalni nazor,nerada nechavam zvirata trpet.Nase cubina ma vrozenou vadu na zadnich nohach,nekdy ji to boli,ale vzdy jen prechodne,ale taky nam nejspis casem ochrne.Necham ji pak uspat.Za prve je ji pres 12 let a to je na vlcaka dost a za druhy,penize na drahou lecbu staryho psa,navic jeste nic neresici bych neobetovala...
14. únor 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oskarovi je 4,5 roku. Pořád váháme nad tou operací, ale nelíbí se nám na tom to, že se to může vrátit. Na netu jsem si přečetla i případ ženské, která psa vezla na operaci plotének, byl dobrý, za dva měsíce ho tam vezla znova, protože se to opakovalo... no a když se to zopakovalo potřetí, tak ho nechala uspat. A to ta operace stojí 15 tisíc... my Oskárka máme strašně rádi, jsme z toho hotový... zkoušíme zatím první den tu kortikoidní léčbu, ale doktor mu dává těch 20% a víc ani ťuk, nedíval se na to vůbec pozitivně. Mám názor jako Makinka, s tím jsme odcházeli i z veteriny, ale když vidíš ty smutné oči, jak je zmatenej, že nemůže chodit, jak by se chtěl mazlit... je to hrůza na psychiku.
14. únor 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm,je jeste mladej...Ach jo,to je hrozny.15 000 je dost,co si budeme povidat.To je holt jezevci potiz,ty zada....
14. únor 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki přesně moje mamka taky měla čubinku vlčandu a bylo jí mylsím mezi 8-9lety a přestala na ty zadní nohy chodit,tak jsme jí vezli na veterinu uspat...dr řekl,že to je pro ní nejlepší volba...
14. únor 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejvíc na to trpí jezevčíci, ale pak prý ještě baset, pudl, shi-tzu, vlčák a koršpaněl.
14. únor 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
jj pokud trpí,je to ošklivý,jj znám to,nám operovali přítele psal,dali jsme 6 tisíc,proste jsme to zkusili,a po půl hodine doma,nám stejnak umřel v náruči,za mesíc po nem šel i druhej pes steskem :frowning2: :frowning2: ,třeba to dopadne,doufej :confused:
14. únor 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ten věk teda nemá vysokej!My máme jezevčíka 9let mu je a lítá jak čamrda!No ale před pár lety ho můj chlap vozil na babetě a on se rozhodl za jízdy seskočit,no a od té doby občas běhá po třech,zkrátka si na ní uleví,a taky běhá po třech když dostane vynadáno!! :grinning: on to je náš herec,ale jak říkám,vím že díky tomuhle úrazu bude na stáří trpět...
Tenkrát jsme byli na veterině a Beník si vytrpěl,nemohl na wc ,dr ho cévkoval..no peklo,já chlapovi nadávala!! :angry:
14. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme dneska byli v bazénu si zaplavat, bylo to bezva, ani ne moc lidí, no doufám že Jára večer padne a bude spát až do rána!
Holky, on usne u sebe v postýlce a v noci volá, někdy pláče a chce k nám, ale abych pravdu řekla, už mě to moc neba, protože občas kopne do břicha, no co si budem povídat, nic moc, myslím si, že je to jak s kojením, když obětuju tak dvě tři noci, jako že bude plakat, chtít k nám a já ho prostě nevemu, že si zvykne! Dneska k nám šel před pátou, to už je v pohodě, tak to asi zkusím, ale nevím, co si o tom myslíte?? :fearful:
14. únor 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,to naše dítě taky jak se vzbudí musí jít k nám!!Hystericky řve a řve,už si říkám zda teda zkusit ho nechat vyřvat,ale.....Přitom je v postýlce u nás,ale zkrátka si stoupne a úplně se zalyká řevem!!Jak se vzbudí v kteroukoli noční hodinu musí dostat lahev s mlíkem,vypije to a řve na novo!!Dokud si ho k sobě nedáme.
A Ty kor teď těhu to je pocuc!!No nezávidím páč vím co to je!!
14. únor 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,Max s nami spi celou noc...Taky jsem z toho "odvazana".Je to od jedny osklivy reakce na ockovani+zuby,bylo mu zle a tak spal par dni se mnou a od ty doby v postylce nespi.Vubec nevim,jak to dopadne...V postylce sand uz ani neusne a davat ho tam v noci spiciho,to mi prijde blby,aby se pak nepolekal,kde je...Az se narodi holcicka,budeme mit pakarnu.
14. únor 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
s pejskem je to smutný, je to opravdu jako člen rodiny, ale když by se měl trápit...naši museli nechat takhle uspat jezevčíka před 2 lety, měl špatný srdíčko, léčba lezla docela do peněz, pak začal i ztrácet vědomí... nakonec tam musela máma jít sama, táta to psych. nevydržel :frowning2: :frowning2: a mamina to pak oplakávala dva měsíce

Prin - Dája spí s námi v posteli snad od začátku, nejdřív jsem váhala, jako jestli se to má a jestli nebude rozmazlenej, pak když jsem k němu vstávala 4x za noc tak jsem si ho ráda přestěhovala k sobě a teď už si to užíváme, hezky se tulíme :slight_smile: manža na postel přidělal bočnici, takže malej nespadne a já spím mezi nima :sunglasses: a krásně se vyspíme všichni... jen už je mi trochu líto toho, až přijde čas, kdy bude spát v postýlce :wink: a v noci stále kojím, ikdyž některé laktační poradkyně tvrdí, že to je spíš zvyk, ne hlad, ale když se vzbudí a řve na celej panelák a nic než mlíko ho neutiší.... :frowning2: takže Terez vím o čem mluvíš :slight_smile:
14. únor 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krsitík teda usne bezvadně,pokud nemá nějakej blbej večer-dá nám pusy,zamává a já ho držím na ruce,poňuninkám ,dám pusu a položímdo postýlky,on se uvelebí a usne.Ale jak se vzbudí je zle,on ani ráno nevstane bez řevu!!Holt ty noce jěště nějak srovnat....
14. únor 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dočítám :slight_smile: .

Maki,a zkusili jste dát Maxe do svýho pokojíčku?My jsme to prubli s velkejma obavama hned jak jsme se na konci listopadu přestěhovali.První asi tři noci jsem k ní musela chodit....ale pak najednou tomu přišla na chuť a od tej doby spinká už jenom ve svý posteli v pokojíčku :slight_smile: .Já jsem právě měla strach jak by reagovala až by najednou s náma spalo ještě další miminko a vyšoupnout jí až po narození.....ale klaplo to uff,uff :slight_smile: .Ještě jsem chtěla stihnout nočník.......ale to už asi..já nevim no.Teď teda zase má období,že má radost z toho že se jí dařej dělat hezký bobky do nočníku :grinning: :grinning: :grinning: ,ale spolehnout se na to nedá :grinning: .Akorát dneska v noci nespala snad vůbec...teda já neb jí rostou ty poslední horní stoličky a pořád mě v noci volá :frowning2: a jak se začnu od ní zvedat,tak začne mámo hají :rolling_eyes: ,takže ráno hned šla k babičce a já vychrupovala neb mi ráno třískala pumpa z nevyspání až hrůza.Doufám,že ty zubiska už budou brzo venku :rolling_eyes: .

Leni,pejska je mi líto :frowning2: ,to bude teď těžká volba co.Já jsem si takhle musela odnýst svýho psa sama na utracení neb už taky nemohl na nožičky a k tomu měl ještě další nemoci neb byl už hooodně starej......no a nikdo doma na to neměla nervy a žaludek :frowning2: ,ale nechat ho trápit :frowning2: .....pak jsem dlouho psa nechtěla a měla výčitky(přeci jen to byl člen rodiny :frowning2: ),ale teď už jsem zasejc načnutá,že bych už pejska zase mohla :slight_smile: .T
14. únor 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak náš Šimon tak yspí s náma od malička,meli jsem dve postýlky,ted už má velkou,ale stejnak v ložnici :wink: ,takže když usne přendám ho a on si kolem rána přeleze,ted už i bez řevu,najde si pití a spí dál,no aspon neco za dva roky :wink: :wink: :wink: :wink: ,hlavně že se všichni vyspíme :wink: :wink: :wink:

prin,
tak bud s váma a nebo jestli máš na to nervy,jako že já ne a manža už vůbec,tak to prubni :wink: :wink: a uvidíš
14. únor 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek