• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
jo a máme zlato už co???????????? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
15. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, ne, není to kvůli tomu, že by byl nadopovanej. On je necitlivej, tak proto :frowning2:

Natt, jedna známá říkala, že má tříletého chlapečka a nespí jí přes den vůbec. Ale na druhou stranu, když si vezmu školky, tak tam děti ještě po o chodí spát... Daneček mi nespal zatím 3x, ale to spíš proto, že ráno pozdě vstával. Jo a přítel na fotce z Principu asi byl. Teď jsem se ho ptala a směje se, že je ten s nepříjemnym ksichtem :grinning: Jinak prý zemřel strážník z Jílového, bylo mu jen 43 let, infarkt.

Natt, foto super. Co že je tak vysmátej, hihi? :grinning:
15. únor 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt jo malej je kouzelnej na fotce :slight_smile: :slight_smile:
15. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Max zatim jeste denni spani nevynechal ani jednou.Asi by byl vecer na zabiti.
A pry dneska v Modry byla u Plastimatu oskliva bouracka...Bracha jel do prace a cekali tam pres hodinu,nez to pustili. :frowning2:
15. únor 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hokky.tak zase po čase zdravím...
už jsme z toho nejhoršího venku..malej byl ve školce,je naprosto zdravej.Martin je taky v pohodě,jen já ještě malinko..ale zítra už taky do práce.Takhle blbě mi dlouho nebylo,měla jsem i horečky,to už se nestalo delší dobu.
JInak se spaním.Mylím,že ti bylo tak okolo dvou let,kdy to vypadalo,že je konec odpolednímu spaní,nespal třeba týden,pak zase dvakrát jo,třikrát ne..docela jsem si zoufala,protže to je fakt živel a vstával kolem šestý ráno.Pak se to zase nějak samo upravilo a teď spí ve školce i doma dost pravidelně.Ve školce snad pokaždý a doma podle situacemale většinou jo.
15. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mělo tam být ahoj holky.. :unamused: :grinning:
15. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
dneska jsem balila do pricipu hrníčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a řikám si,že ten obličej znám,(neřekla bych,že je nepříjemnej)pak jsem ti koukla na vánoční fotky :wink: ,jj on mel takovou radost,chtel vyfotit a pak to ukázat :wink: :wink:,on je takovej tlemil :wink: :wink: :wink:

kdyby nejezdili jak hovada,ach jooooo :angry: :angry: :angry: :angry:

terez,
no že jste byli na kafíčku asi néééééééééééééé :wink:

tak uvidíme,dneska vstával v 7.31h,o víkendu o deváté a stejnak neusne,když po půl hodine odpoledne neusne,tak už začne zase blbnout a už nespí,ale ted byl tuhon za 5 min :wink: :wink: ,kupodivu neni ani na zabití :wink:
15. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dočítám :confused: .Tady jak se člověk na pár hodin odmlčí,tak pak musí pár hodin dočítat :grinning: :grinning: :grinning: .

Verčo,věřila bys že jsem si na tebe dneska ráno v 5 vzpomněla :grinning: .Janička mě zas volal k sobě a jak jsem tam tak u ní ležela,tak jsem si vzpomněla na Oskárka(takže jsem mylsela i na Lenika :fearful: ) v soivuislosti s tim,že jsem si vzpomnělůa na toho mýho hafana,co jsem měla celý dětství až do dopělosti.........a jak jsem tak nad tim přemejšlela,tak si najednou tak jako řikám,že jsem napsla hrubku ve slově gentleman,že jsem jako napsla e po m :grinning: :grinning: :grinning: a úplně jsem na to nějak nemohla zaspat :grinning: .Jo aještě k tomu kojení......hele já si teda taky myslim,že je to o psychice.Já jsem před porodem byla skálopevně rozhodnutá kojit určo do roka,takže jsem ani lahvičky žádný doma neměla(i když jsem se orientačně po nich sháněla) ani žádnou umělou výživu,prostě jsem to měla jasný........rozkojila jsem se taky,i když mě na oddělení šestinedělí sr...kakaly sestry jak to jen šlo,ale měla jsem teda opravdu pár kritickejch tejdnů,kdy jsem jela ze dne na den a dávala si jen malé cíle :grinning: .jakože ještě tejden,ještě měsíc, a do tří měsíců, a do půl roka to už vydržim apod. :slight_smile: .Páč jsem mimo jiné měla i natrženou jednu bradavku :zipper_mouth: .To jsem si totiž asi tak 14 dní po porodu vzpomněla,že chci truhlíky s kytičkama na okno a tak jsme pro ně jeli do baumaxu no a cestou jsem kojila v autě(stojícím) ....a nějak jsem se lekla......Janička taky...a už to bylo.Krve jako z vola,manža valil bolvy..........no dobrodrůžo éňo ńůňo :grinning: .Do teď mám jizvičku :sweat_smile: ,ale hojilo se to vcelku rychle....v rámci možností :fearful: .
15. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo musim říct,že my jsem na tu Sáblíkovou včéra čekali až do půlnoci,aby jsme to zlato viděli :grinning: :grinning: :grinning: .

Jooooooo a princip jsem taky viděla,myslim že ho máme ještě někde,jak je tam ta fotka ,že seděj policajti u nějakýho toho stolu na nějakym setkání.....já jsem to četla,ale teď už si teda fakt nevzpomenu,ovšem jeden obličej mi tam vskutku byl hodně povědomej :grinning: .

Natt, s tim spanim...já si myslim,že to je asi kus od kusu :fearful: ,některý děti vychrupujou v klidu i v 5 a jiný nechtěj spát ani ve 2.Janička teda musí spát přes poledne aspoň hoďku.Je na ní vidět že čaruje očima,i když zarputile tvrdí,že spát nechce :grinning: :grinning: :grinning: ,ale já jsem například ve školce spát nikdy nechtěla prej....... :confused: ,tak jestli pak bude po mě?! :fearful:
15. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Holky,tak vám taky musim podělit jak jsem dnes pochodila s úředníkama :rolling_eyes: .Přiběhla jsem na sociálku a š´tastná jsem tam vběhla,že tam nebyla žádná fronta.Nahlásila jsem změnu,že končim rodičovskou a nastupuju mateřskou a baba na mě vybalila tiskopis se slovy a s timhle si zajeďte do Ústí na Okresní správu soc.zab. ať vám to potvrdí a zase mi to přinestě zpět :rolling_eyes: :angry: .no mě málem trefil šlak.Kvůli jednej kolonce mám jezdit pár tejdnů před porodem od města k městu,to je horor :angry: .V dnešní době počítačů!!!!Je to jeden úřad, jedno ,dvě kliknutí myší a nikam bych nemusela a ono to prostě prej jinak nejde :angry: A když jsem po ní chtěla ať mi dá aspoň adresu a telefon,abych to tam někde našla,tak mi řekla ať si to najdu na netu :angry: :angry: :angry: :angry: ,to mi vyletěl tak tlak.....takže mi to aspoň laskavě našla a vytiskla :angry: :angry: :angry: .takže v autě jsem si tam zavolala a tam byli o něco normálnější a poradili mi,že nejjednoduší by bylo vyřídit to celý přes zaměstnavatele,abych tam jezdit nemusela......takže ještě honem do práce....no složitou cestou to tam nějak doputuje,ale měla jsem vztek.Pak jsem šla si přehlásit zdravotní pojišťovnu :rolling_eyes: ,takže když jsem jim v Metalce řekla,že chci od 1.dubna k nim,tak se mě baba hned zeptala,jestli jsem těhotná.no přehlídnou se to už nedá,tak jsem se přiznala a hned,kdy mám termín :rolling_eyes: ,tak jsem jho řekla ona hned no,že to už nejde ať přijdu až se dítě narodí a že nás obě přihlásej až od 1.července :rolling_eyes: a že by to bylo moc složitý kvůli vyúčtování a že maj nějaký nový nařízení a kdesi cosi :angry: .Pak se mě zeptala,jestli to chci kvůli dr.Pánkovi a já že jo,tak prej ať jsem v klidu,že on si to umí zařídit(protože bere jen metalku).No nasr....kakaná jsem byla.Manža na to kroutil hlavou,pak jen suše konstatoval,že to je jednoduchý neb prostě nechaj všeobecnou,aby mi zapaltila porod a péči po porodu a mě si s dítětem převezmou už jenom jako nový plátce,aby s emnou neměli hned v začátku taklhel velký vydání :angry: ,že kdybych je dala k soudu tak je právo na mojí straně............ale kdo by se s tim sr...kakal,že jo no,tak to necháme bejt :rolling_eyes: .U Janičky se to taky dalo provizorně na to jedno čtvrtletí zařídit,než jsem jí nahlásila k metalce.............ale prostě ÁÁÁÁCH JO :rolling_eyes: ,proč v tejhle republice nic nejde a to co jde tak strašně složitě :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .
15. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Leni, pejskovi držím palce, já to znám, my měli dogu, v 5 letech se jí udělal osteosarkom. Operaci jsme zamítli (vzali by jí nohu a bez záruky, že už nemá metastáze jinde), za 6 týdnů jsme jí museli nechat uspat. Vet se divil, že vůbec vydržela tak dlouho, že prý je obvykle do 2 týdnů hotovo. Byla to bojovnice. Asi chudera čekala, až se vrátím z Norska. Měli jsme akorát malinkýho Ondru a nešlo to zařídit hned, o týden jsem se s ní minula. Ve stejnou dobu našli rakovinu i babičce.
Bell, já budu lítat příští a přespříští týden, končí mi rodičák, tak z toho mám vítr už teď - aby mi tam pak nehaprovala ta výpověď z práce.
Dneska jsme koupili pro Ondru oteplovačky na příští rok za polovic a pro neteře po 50 korunách (x3) sukni, mikču a pro malou halenku, dostanou to k narozkám. Akorát mě nakrklo, že obchod, kde jsem měla vyhlídnutou softshellovou bundičku za 25%, má zavřeno - přestavba - otevřou až ve čtvrtek. Tak jsem zvědáva, jestli něco bude.
15. únor 2010 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a máme další co????? :wink: :wink: bronz :wink:
16. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda bell,tak to je sila!A proc te hnali do Usti?Ty tam mas sidlo zamestnavatele nabo jsi tam prihlasena?Me pani na socce rekla jen,abych prisla s papirem od matersky,ze stopneme rodicak,ale ze bych mela jet do Usti to nepovidala....Teda a v ty pojistovne to jsou penki sraci!!!Fakt mit energii a cas,tak bych se soudila.Ja taky chtela zmenu-zase kvuli zubarce,ale jak jsem zjistila,ze jsem tehule,tak jsem se na to vykaslala...Jsem u Vojensky,chceme k Ministerstvu vnitra,Max uz u nich je.Asi po porodu od cervence prestoupim taky,malou prehlasim hned po porodu,do 8 dnu.
16. únor 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele a Bell,co se prehlasit po netu?To jde,asi by te ani nepotrebovali videt....
16. únor 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,no jo máme bronz od Bauera :slight_smile: .

Maki,já taky nevim úplně přesně proč to Ústí teď...ale zakopanej pes bude v tom,že mě v práci během mateřský přešoupli z Děčína do Ústí no a teď mě vyplácí Ústecká OSSZ :rolling_eyes: .Takže krom těhle zmatků,musim se všim lítat i na personální oddělení a účtárnu do UL .naštěstí dráha, jak je to zaostalej podnik,tak ta je schopná si to mezi sebou přeposlat,takže vyřizjuju všechno tady v DC.........né tak ovšem Sociálka :rolling_eyes: .A to jsem s tim lejstrem fakt měla jezdit sem tam jenom proto,že potřebujou mít z Ústecký sociálka potvrzenou částku PPM...tudíž jedno číslo :rolling_eyes: .Fakt to je děs.Manža kroutil hlavou,že kdyby jezdil ještě poš´ták s koňskym povozem a trubkou,tak by se nedivil,ale v dnešní době počítačů :rolling_eyes: .....Takže jsem doběhla do DC do práce na osobní,tam jim vysvětlila,co potřebuju,oni to pošlou na účtárnu do UL a tam to pošlou sociálce spolu s potvrzenou žádankou a vyměřenou PPM,sociálka mi to potvrdí a pošlou mi to domu poštou a já si s tim papírem poběžim na sociálku sem :rolling_eyes: .Složitej proces,tak aby to rozuměli všichni zúčastnění.Pro jistotu tam budu průběžně volat,aby se to někde nazašantročilo :rolling_eyes: .A s tou pojišťovnou...blbý je,že zrovna se ty baby z pojišťovny znaj s tchánovcema,že jo no :rolling_eyes: ,člověk by i na ně byl trochu sprostej,jenže se tam furt chodí něco zařizovat :rolling_eyes: ...takže radši sklapnem a necháme to tak jak jsme to dělali u Janičky :unamused: .Pánek už to má tak nějak zmáknutý,že oštřuje děti než se přehlásí na nemocnici,kde berou normálka všeobecnou..sice jsme si tam pro některý věci museli od něj ještě běžet,což je vopruz,ale naštěstí je to jen o jednu ulici výše.A pak od července už budem mít klid.No prostě.....stejně mě to sejří :rolling_eyes: .
16. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,pekny....To ti nezavidim.Ja teda zase budu litat ten den,co dostanu papir o PPM,pac jsem si ho trubka predtim nevyzvedla.Takze mi ho Vendula do ruky da,az uz budu 1 den na matersky.No nic,predtim se domluvim s ucetni aby tam na 100% byla,az tam pujdu pro stempl,at se to nikde nezdrzi.Clovece,by me zajimalo,jak tohle resej maminy,co musel byt ve spitalu na udrzovani..... :unamused:
16. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
tak s tou sociálkou - mě řekli, že si papír na OSSZ mám vyřídit tady v DC, naštěstí než jsem se tam dostala tak mi volala mzdová z Prahy, že mi to posílá, neb by mi to tady nedali, protože mě vyplácí pražská PSSZ :frowning2: takže já bych musela do Prahy (máme tam centrálu) :sweat_smile: nechápu, když jsou firmy propojené přes PC proč i tyhle úřady nejsou...:frowning2:
a v pojišťovně, no comment, taky jsem u ZPMA a někdy mám pocit, že jsem v kocourkově... třeba teď mi poslali, že neznají mého plátce pojištění v době, kdy jsem studovala 2. ročník VŠ, prostě první, třetí ročník mají, ale druhý neznají..... :frowning2: nechápu. Teď jsem zvědavá, mám účet na synflorix, který jsem kupovala v prosinci, ale aplikovaný byl až v lednu, chtějí datum aplikace, tak nevím, jestli nebudou mít řeči kvůli prosincovému účtu.... Bohužel někdy zapomínají, že oni potřebují klienty, a oni tu pro ty klienty jsou... Bell vím,že je to nepříjemné, ale trvala bych na svém, tebe přeci jejich problémy nemusí zajímat, prostě se chceš přehlásit a basta... možná pohrozit, že tedy přejdeš jinam....(i když by to nebyla pravda)... ale vím, že pár týdnů před porodem máš jiné starosti... já byla rozhodnutá od nich jeden čas odejít, nikdy jsem od nich nic nechtěla, pomalu ani nevěděli, že mě mají, ale když jsem potřebovala něco vyřešit, tak to byl problém.... zůstala jsem u nich a teď čerpám co se dá, ať si to aspoň užiju:slight_smile:))
16. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc dobrý to není. Musí se sám od sebe vyčůrat, to můžeme považovat za jediný pokrok a to se bohužel nekoná :frowning2: Takže čekáme do pátku... uf.
16. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid,no a to si vem že metalka je ještě zlatá.....o všeobecný už by se dali napsat celý romány jaká tam vládne mizérie :rolling_eyes: .Jenou jedinkrát jsem od nich chtěla něco proplatit.dostala jsem takovejch lejster na vyplnění a že do měsíce mi to pošlou na účet :rolling_eyes: ...to aspoň v tej metalce,když jdu Janičce něco proplatit,tak jim dám účtenku oni mě hned peníze na dřevo a jdu.....i když máš pravdu,že jednou jsem se tam taky dohadovala ve stylem já o voze ty o koze neb jsem měla účtenku za meningokoka ovšem neměla jsem sebou očkovák,kterej si u sebe nechal Pánek neb přitom fofru si všechno zapisuje až když zavře večer ordinaci....no dohadování to bylo a to jsem do toho ještě chtěla proplatit plavání..no nakonec se to nějak udělalo aspoň s tim plaváním,ale náladu jsem z nich veselou neměla.Ale jsem sama blbec,že jsem topřehlášení odkládala.se mi furt nechtělo to zaříizovat neb se celej rok furt něco zařizuje a tak jsem si vzpomněla až teď,že to ještě stihnu na další čtvtletí a ono prdlajs :angry:.
A s těma úřadama.......bóže můj....asi až se budu vracet po dětech do pracovního procesu,tak si najdu nějaký místo na úřadě.Řikat že nic nejde umim taky :grinning: :grinning: :grinning:.

Maki,přesně o tom samym jsem taky přemejšlela,co dělaj ženský,který maj udržování.........to fakt je takovýho papírování a běhání sem tam :unamused: a to ještě je dobrý,že jezdim autem,co maj dělat mamky neřidičky?!To si buď namastěj lejtka nebo si musí někdo z rodiny brát volno a jezdit s nima což žádnej úřad nikomu neproplatí,no děs.A mamky na udržování asi dávaj plnou moc ,aby to za ně někdo vyřídil?! nebo já nevim :unamused: ,ale hlavně že hlavní je zdravý a klid těhotné :rolling_eyes: .Vůbec nejlepší je,že se žvaní o šestinedělí jak je pro matku i dítě svatý....ovšem na ouřad si dojít můžem,že..... :rolling_eyes: -na matriku,na pojišťovnu,na porodný..... :rolling_eyes:

Leni,držim Oskárkovi palečky :slight_smile: ,zkoušíte co se dá,i kdby to dobře nedopadlo,tak z vás cejtí,že ho máte rádi a to ti hafánci potřebujou nejvíc proto jsou tak sžitý s lidma :slight_smile: .
16. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na porodny si vyplnim lejstro doma a R.mi ho tam donese,na matriku pujdeme jeste pred porodem,at je klid a pojistovnu taky vyresim z domova.Ale je to vopruz,tech papiru....
A pojistova-to jsem se vytocila hned poprve,co jsem od nich neco chtela-Max zacal chodit na plvani,tak jsem to chtela proplatit,ale pozor,Ministerstvo vnitra ti neco proplati,ale musi u nich byt pojistena cela family.To je sila,co?Ja nejsem,sice to planuju,ale stejne mi to bude k hovnu,protoze Roman je hlaseny v Lucembursku a to bych musela byt vedena jako samozivitelka,aby na nej nebrali zretel....Jeste to zkusim ted s priplatkem na vakcinu na klistovku,co mi povedi....
A hele:http://www.novinky.cz/krimi/192287-v-decine-srazilo-auto-na-prechodu-kocarek-s-miminkem.html :frowning2: Snad jsou O.K.
16. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Bell-musím tě vyvést z omylu..uMetalky už neplatí platby na dřevo,už jen taky na účet :frowning2:
Leni-držím pesanovi pěsti
Normálně mě děsíte,co píšete o úřadech..to se mi pak snad do dalšího mimíse ani nechce :angry: .Já Navíc mám taky zaměstanavatele v Praze,takže to bude asi lahůdka..ale my máme dost schopnou účetní,tak doufám,že to nebude problém..
16. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, díky, máš pravdu. On reaguje na lechtání, nadzvedává nožičky, ale doktor řekl, jak prostě nebude používat močák, je konec... děláme maximum, to si doma pořád i říkáme, nic víc nemůžeme.

Makinko, to je síla!
16. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
jj už posílají na učet :unamused:

maki,
no to je desný :confounded: ,snad budou o.k.

petrunko,
dneska se šel Šimon podívat jestli tam sedí strejda Martin,šel mu zamávat,prej ne nejaká pani tam sedí,řiák to je teta,až nakoupíme zamáváš jí jo :wink:

leni,
taky na Vás myslim a držim všechno co mužem-držte se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,ach jo...Chudina malej. :frowning2:
My jsme byli dopolna kontrole a poslechove je cistej,balime na hory,hura!!!Vecer jeste jedeme do Nemec na UTZ k Rubesovi,jsem zvedava,jakej da pan doktor odhad porodni vahy,u Maxe se skoro nespletl,tusim jen asi o 15 deka. :wink:
Akorat jsem se u doktorky teda docela vytocila,jak je venku marast,tak stejne vsichni chodej do cekarny v botach,ikdyz je pred dverma botnik a zouvaji se az tam,ale neni tam zadnej hadr,kterym by se to dalo setrit,takze po cely cekarne rozslapanej marast a v tom se na pidi koberecku mackaji deti s hrackama. :angry: Kdyby tam vrzli kybl s mopem,tak si to po sobe kazdej setre a je klid.Chapu,ze nechteji nachavat drahy boty uplne venku...ja si je taky vzala dovnitr,ale zula jsem si je venku.
16. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinko, tak si to na horách parádně užijte! Odreagujte se, nadejchejte horského vzduchu... bude to prima.
16. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, držíme pořád palečky, třeba chce jen trochu času, nožičky už trochu reagujou, třeba se i ten močák rozjede...

holky chci se zeptat, ráda bych s Dájou chodila plavat, ale nevím, zda do polikliniky (tam je prý slaná voda, cena 1500,- ) a nebo do plavečáku na starák (voda asi normal a cena 1000,-) nemáte někdo zkušenost?? nebo jste neslyšely, že by to někde bylo lepší??:slight_smile:) díky za rady

Maki, hory závidím, krásný vzdoušek, tak ať se podaří počasí :slight_smile:
16. únor 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid,Bell ti poda info,ma zkusenost :wink:
16. únor 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Singid,tak já jsem chodila s Járou jenom do plavečáku už od půl roku asi tři lekce. Pak se nám neozvaly, tak chodíme sami. Ale když byl Jára malý, tak to bylo moc fajn. Teď jsem tam četla letáček, že když se přihlásíš, tak dostaneš nějaký dárek od nějaké firmy, už nevím které a po dokončení kurzu fotky zdarma, což je super. Z čehož soudím, že tam asi moc maminek teď nemají, protože by to jinak nedávali, ale to si jenom myslím. Každopádně čím míň maminek tím líp. Já bych chodila!
Mrkni se i na fotky ledňáčka v poliklinice, mě tam vadí to zázemí-za ty prachy :unamused: Ale jak píše Maki, Bell ti podá lepší info, chodila do obou! :wink:

No já byla dneska u dr. i s Jardou, byl se podívat na miminko :slight_smile: v týdnu ještě velký ultrazvuk v nemocnici, objednat se na cukr a k podolskému-na to se těším nejmíň. Když jsem tam byla s Járou, tak jsem tam trubka letěla hned ráno a čekala jsem tam už nevím kolik hodin. Holky jak je to teď? Chci tam jít až kolem jedné, to by tam těch mamin už mohlo být míň?
16. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, moc si to tam užijte...to bude asi na dlouho poslední relax co? :sweat_smile:
16. únor 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, kamarádka tam šla ke konci pracovní doby a bylo totálně narváno. Já tam šla hodinu před otevíračkou a byla jsem asi pátá. Tak si vyber :unamused:
16. únor 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek