• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
jo,jestli půjdete do cukrošky v úterý odpolko,tak se tam nejspíš uvidíme,já tam mám sraz s kamarádkama
21. únor 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
petrunko,
:wink: já řekla v porodnici Rozárii,jeste jsme meli Adélku,Amálku a Miu :wink: a máme Šímu :wink: :wink: ..............

Leni,
vše nej k svátku.........hlavně at se Vám dá Oskárek dohromady :wink: :wink:
21. únor 2010 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda holky,
tak my byli včera u babičky na obědě, takže jsem nemusela vařit :wink: a luxus hned po ránu, kdy manža vstával s malým už v 6:30,takže jsem si vychrupovala do 9:slight_smile:

veru, tak to se možná u dr. uvidíme, my jdeme zítra na poslední hexu se synflorixem :confounded: a taky mám trochu obavy, mě škrábe lehce v krku a cítím, že asi bude rýma, tak snad to prcek vydrží přes to očkování a případně omarodí až potom, ale na druhou stranu pořád kojím, tak by to nemuselo být tak hrozné....

leni - gratuluji pejskovi, vidíš, je to šikula, držím palečky ať je to jen lepší a lepší, a k svátku přeji vše nej...
21. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Leni, Oskárkovi tleskám a držím palce a tobě všechno nejlepší k svátku!

Holky, nechcete cukrošku přesunout na středu dopolko? My v úterý teprv přiletíme, ve středu dám ráno Ondru do školky a půjdu do polilkliniky na sociálku, tak bych se tam stavila cestou zpátky. Nějak mi uniklo, že jste se domlouvaly.

My měli včera oslavičku Martinových narozek, ale taťka měl zápas, takže se slavilo až od 7, děti tu lítaly až do 3/4 na 11! Pak už naši známí s 5letým Oliverem odešli, ale zůstal tu ještě Peter (všichni jsou Slováci), takže jsme čučeli na olympiádu, já nepila, že ho jako odvezu, nakonec jsme šli spát až po 3 a Peter zůstal u nás na gauči :grinning: Ráno k němu přišli kluci a koukali na Hřiště 7, pak vstal aj náš tatínek a vzbudiil mě až na snídani - nasmažil slaninu a vejce pro všechny :slight_smile:
21. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Leni, to je super s Oskárkem - jen tak dál. To máš od něj k svátku :wink:
Já ti přeji vše nejlepší, hlavně zdraví - vám všem - lásku a pohodu.

Hezký den všem :slight_smile:
21. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau vsem!Tak jsme Maxikovi prubli dat postylku k nasim postelim do loznice,treba to projde.Zitra podam info.Vsadim se,ze preleze k nam,Roman mu jednu postranici sundal....
21. únor 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, a co takhle ve čtvrtek odpoledne tak na tu 15h.To už by Lara byla aklimatizovaná z Norecka,případní marodi už by věděli,jestli budou zdravý a případně už by se vědělo jako bude po očkování :fearful: .Aby jsme se tam tak nějak mohli sejít v hojném počtu a postupně neodpadávali :sweat_smile: .Já teda můžu až opdo neb dopo to mám zrovna tenhle týden na štíru s hlídáním a manža má po,st dlouhou,tak jedině út,čt,pá odpolko.

Leni,všechno nejlepší k svátku! :slight_smile:

Laro,posíláme velké gratulace Mackovi ke třetím narozkám :slight_smile: !!!Hele a nemá je až trochu dýl? :fearful: Nebo jste to slavili už teď s tatínkem? :confused:

Maki,my jsme dneska sestavili už postýlklu pro mimi udělali jsme si v ložnici malej koutek u naší postele s postýlkou a křesílkem a komodkou na věcičky :fearful: .Před chvílí jsme si přivezli Jaňuli od našich,ale ještě se musela běžet podívat vedle na Safinku k druhej bábě.Tak jsem zvědavá,co bude řikat :confused: .To bude samý co to je,cooo to je,co to jeeee :grinning: :grinning: :grinning: .
21. únor 2010 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Laro,tak nic teď jsem si to spočítala,že jste čekali vodnáře a Macek si počkal až padnou ryby :grinning: .Já mám porád ryby zafixovaný na březen :grinning: .
21. únor 2010 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
No joooo, čtvrtek od 15 je úplně ideální, půjdeme rovnou ze školky :slight_smile:
Macek má narozky akorát ten čtvrtek, teď jsme měli noreckou oslavu, česká se asi ztratí v oslavě tetiných padesátin na Moravě, kam jedeme hned v pátek po Ondrově zápisu.
21. únor 2010 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
My prave chceme zjistit,jestli tu postel vezme na milost a pro mimi koupime dalsi nebo jestli nase postel zvitezi a postylku plynule prevezme Dvojka....
Jsem planovala,ze pristi tyden zacnu prat na holcicku,hlasi az 10 stupnu,ze by to rychle schlo a bum,dneska mi odesla do vecnych lovist zehlicka. :angry: Mevite,kde se da v DC opravit?Mam pocit,ze to bude jen nejaka pojistka.
21. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Leni vše nej k svátku :slight_smile: ,to je fajn že je pejskovi líp!!

Tak holky kdy se koná ta cukroška?? :grinning:

Bell pěkný bříško! :slight_smile: Super křesílko :wink:

Ježdění s kočárem busem-tenkrát s Jiříkem vždy v poho :wink: jednou se mi stal trapas,mlaďasové mi pomáhali vystupovat a já sebou kecla na prdel :grinning: bylo to na večer no připadala jsem si,že se vracím vožralá odněkud s děckem :grinning: a já pak při čekání na chlapa se tlemila jak blbka u Korálu,no fakt jěště že byla tma!!Já se vždy dokážu sama sobě tlemit když se mi něco stane-a zpětně si to představuju :grinning:
21. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki, ségra si to dávala někde u Ovčího můstku - mám ti to zjistit?
21. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,

nejdříve vám všem moc děkuji za přáníčka k svátku. Potěšila :slight_smile:

Tak máme pejska ještě na týden v domácí léčbě. Teď ráno jsem se s ním trochu poprala, protože nechtěl pozřít léky, ale má je v sobě. Čůrá, ale bohužel samovolně. Na cévkování jezdit nemusí, ale do víkendu musí umět vědomě čůrat nebo se aspoň stavět na nožky. Prostě musí udělat velký pokrok. Není ještě pořád vyhráno. Je to strašně náročné, zestárla jsem asi o 150 let. Ale každý den vypadnu ven, i když je tu pejsek třeba hodinu až dvě sám. Je stejně v bedýnce. Jinak by mi tady už hráblo.

Bell, to je fotka bříška z vánoc? To už jsi o vánocích měla teda mega pupík :wink: Ale sluší ti to. A to křeslo se mi náhodou moooooc líbí, taky bych ho brala.
22. únor 2010 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko, které asi nebude moc dobré :frowning2: pořád mám náběh na rýmu, v krku trochu škrábe, od včera mám docela bolesti spodku až do zad, myslíte že to je nějaký zánět??? fakt mi asi šlehne, skočím zítra k dr. ale má zrovna těhulky a sestra tak divně kouká, ale já tenhle týden nemám jinak hlídání :frowning2: :frowning2: prostě naprd... navíc mám už fobii z vyšetření, po porodu to vždycky tak bolí..... :cry: :cry:
jinak Dája se mi od rána už 2x poblinkal a divně kaká, doufám, že to nebude z toho mého nachlazení... dnes jdeme na očkování, tak snad nám ho dá... :unamused:
ale jinak je sladkej, schovává se mi za plínku a pod ní vždycky tak divně heká :grinning: :grinning: bůh ví co tam dělá :grinning: :grinning:
přeji všem hezký den
22. únor 2010 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
a Maki, já ti asi ani radit nebudu, s opravářema všeho druhu mám dost špatný zkušenosti :rolling_eyes: u nás musí vše zařídit chlap, já asi vypadám důvěřivě, tak si každý dovolí :angry:
22. únor 2010 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Singid, teda vás to kosí. Tak ať z toho není nic většího a jste brzy fit.
22. únor 2010 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Mám prosbu nevíte o někom kdo prodává kočár+autosedačku??Kámoška nemá moc peněz :frowning2: je limitovaná určitou částkou kterou na něj má.Tak zda nevíte o někom ze svých známých,kamarádek....třeba rok,dva starej kočár a ráda by se ho "zbavila"...
22. únor 2010 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak já sla spát buh ví v kolik,sledovali jsme hokej a já jeste Sáblici :wink: :wink: ............do toho me vzbudil asi 5 krát Šimon :frowning2: :frowning2: ,ráno me vzbudil tel,volala mi kamarádka,že vim,jak to vypadá když praskne voda,už má dve deti,ale nikdy ji nepraskla,tak čekám,co z toho bude :wink: :wink: :wink: ,už se tešim na čerstve miminko,ale jen pochovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

maki,
tak jak spal Maxík?????? :wink: :wink: ,no to jsi si hory moc neužila :unamused:

leni,
tak snad to bude o.k. :wink: :wink:,Oskárek je šikulka,to zvládne :wink: :wink:

my včera se segrou solárko,obídek,babička a na večer jsem prala a atd :wink: :wink:

terez,
:wink:

singid,
to nevim,jestli ti malého o očkují???????????????????

bell,
to jsi pekne pokoupila,křeslo luxus,tam se bude kojit samo,teda já bych tam tak relaxovala,já nekojila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ve čtvrtek odpoledne taky budu v cukrošce,chodíme tam každý čtvrtek s kamarádkou s detma :wink: ,od 15-16.30h!!!!!!!!!!!!!tak se ukažte :wink: :wink:
22. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau zeny.Neco na me leze,v noci jsem si musela jit nastrikat do krku,malem jsem se u toho poblila,udelala jsem si zabal a rano se vzbudila s hlavou jako strep.Tak jsem zabalila dite,vyexpedovala ho ke tchyni,zaukolovala R. co ma koupit a jdu do postele.Potrebuju,aby byl Max O.K. musi na klistovku.Roman chce vymalovat koupelnu,aspon se mu Maxule nebude snazit pomahat.Snad bude zitra lip.Sakra prace....
Maxule spal samozrejme s nami,v postylce si sice poblbnul,ale hned se z ni vydrapal zpatky k nam.Necham ho par dni,az si zvykne,ze tam je a ze se v ni ma spat:grinning: a pak ho tam zkusime natvrdo premistit.Ja v noci stajne utekla spat do pokojicku,aby nebyl vedle me,takze meli s Romanem postel jen pro sebe.
22. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Verco,nasla jsem na netu nejaky opravare,Roman to obvola,kdyz nic nesezeneme,tak te poprosim o info.Jedna opravna ma byt na tom namesticku,jak se jede k pivovaru,mozna to bude ono.Kazdopadne diky.
22. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez, kdybych na někoho narazila, tak dám vědět. Máš na mysli autosedačku vajíčko?

Maki, tak se z toho brzy vykřeš a hlavně držím palce, ať to Max nechytne, snad jsi ho stihla vyexpedovat včas.
22. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni OK :slight_smile: Natt už poslala pár tipů...,ta kámoška dostala kč od rodičů,ale zkrátka 8-9tis za to pořídí sice kočár nový,ale zn.Takko atd..což nechce,páč je to těžký a ona bydlí v domě bez výtahu..tak by raadši něco klidně po jednom dítěti,ale už tu lepší konstrukci.atd,jojo vajíčko :wink:

Natt kámošce dnes praskla voda,je v porodnici,s tím že dnes musí jakkoli porodit-i císařem,měla jěště 5týdnů do porodu!

Dnes v noci budíček 2h ranní-v půl třetí dostaal mlíko,pak řval až do 3.30h,poté už jsem ho dala do postýlky,což byl řev jěště větší,tak jsem si k němu stoupla a hladila ,konejšila,položila a světe div se po nějaký chvíly usnul!!NO ráno by samo chrněl,ale měl smůlu,páč po 7h jsem ho musela vzbudit-Jiřík škola.
Jiřík se v těch půl třetí ráno vzbudil taky ,vylezl z pelechu a na sobě věci do školy!!! :grinning: Říkám kam jdeš a on na wc a snídat,tak jsem ho vyvedla z omylu,že je fakt brzy a má do 6.40h fakt čas :grinning: Tak že super noc hihihi.

Kristián teď chrápe :grinning: já vytřela,peru druhou pračku,dopolko jsme šliy na vychajdu,ůůůž to vypadá hezky jak je sluníčko :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda,tak my už jsme "opíchaní" chudinka zase plakal jak želva :frowning2:
plavání nám dr. nedoporučila, tak budeme chodit jen cvičit....a objednala jsem se na kurz masáží miminek, tak jsem na to zvědavá :wink:

jinak Terez my koupili kočárek i s autosedačkou (hluboká korba+sporťák) za 8990,- nový, je to Firkon Quatro set, má největší korbu na trhu a také je lehký (myslím tak 15kg), já sama mám 46 kg a je fakt lehce ovladatelný (otočná přední kolečka....), prodávají je na batolatko.cz tak tam jukni, posílají je i poštou
22. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Singid už jsem jí to přeposlala díky :wink:
22. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jestli chcete videt dva idioty,ktery zacnou ve 3 odpoledne malovat s tim,ze je zitra odstavka vody,tak to jsme my.... Minulej tyden si Roman vsimnul,ze pod kopcem visi cedule,ze bude odstavka.Ptam se kdy...On na to,ze z auta datum nevidel,ze se podiva dalsi den.Pak jsme jeli na hory a ja si na to vzpomela ted...Tak se na to ptam a on mi s bohorovnym klidem povida,ze 23.2.Woe,jakoby tu nevisel kalendar jako krava.... Takze misto,aby dneska v pohodiicce oskrabal a vysparoval popraskanou zed a zitra v klidu vymaloval a uklidilo by se,tak bude makat do noci jako pako,aby se to stihlo,nez to zavrou...A ze to je kramu,z maly koupelny sice,ale veci hafo,znate to...A vsechno bych chtela umej,kdyz uz to mam vykramovany,pak uz se k tomu nedostanu....Jsem si myslela,ze bych zitra i vydrbala linku a polici v kuchyni,teda kdyby mi bylo lip.Kdyz tu nemam Maxuli,hned by se to lip delalo....Se poseru....
22. únor 2010 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,nemate nektera na pujceni detskou vanicku?Bylo by to jen na par tydnu,rychle jsme zacali koupat ve velky vane.Nechce se mi na tu kratkou dobu kupovat novou a tu po Maxovi jsem aktivne dala kamaradce a ta ceka dalsi,tak ji bude potrebovat.
22. únor 2010 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
terez,
fakt???????, :wink: ,no tak to tam jsou spolu,ale jeste neporodila,je tam žáková a trudáková..........pořád čekám na smsku...............už z ní mám nerv :unamused: :unamused:
22. únor 2010 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Maki,
vaničku nemám, tu jsem nepoužívala ani u Jardy ale než se nám narodí mimi, tak ti můžu zapůjčit kyblík! Já jsem s ním byla moc spokojená a pro mimi mi přijde super... :sweat_smile:
22. únor 2010 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojky :slight_smile:
Petík na dnešek spinkal celou noc :hearts: :hearts: :hearts:

Maki, máš IP.

Singid, tak to jsme se u dr. minuly - my šli z domova až ve 14:20, prootže naschválníček dlooooouhoooooo spinkal :grinning: :grinning: :grinning:

Terez, proč se kámoška nejukne na MMB? Tam toho určo je spousta a ještě by si vybrala značku. Ty Firkony jsou asi celkiem OK- dost si je chválí.

Leni, moc moc držím palečky, ať je Oskárek lepší.
22. únor 2010 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
terez,
tak právě porodila holčičku Ellu,50 cm a 3160g ve středu hned naklušu juknout na miminko :wink:
22. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek