• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Natt to je prča,ta moje kámoška má první dceru Elišku :wink:a zda už porodila nevím,ona nemá kredit,tak musím počkat zda mi napíše její mamka :wink:
Hmm a já budu celý týden doma,páč Jiříka dnes bolelo ucho,radši jsme jely na pohotovost a tam dr řekla,že by se z toho mohl vyklubat zánět střed.ucha tak ať je doma do konce týdne!!!Bože no to mě šlehne se dvěma dětma celý den!!Páč Jiřík trochu posmrkává ,jinak mu "nic není"krom toho ucha.

Maki no to je pech!!!!To jste si užili teda malování v rychlém tempu...
22. únor 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt tak kámoška porodila :slight_smile: má holčičku Vesnu :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
to tam dneska padaj jména :grinning:
22. únor 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. únor 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holký,se snažim dočítat...tady se rodí a marodí :confused: .

S kočárkem ani s vaničkou neporadim neb obojí budem potřebovat :fearful: .Vaničku dokonce používáme do teď neb po vykoupání jí manža vyleje i s Janičkou do velký vany a ona se děsně chcechtá zaleze si pod ní a huláká,že je v bunkru :grinning: .Ale asi jí už tu vaničku vemem,aby se nedivila,že se jí v ní rochní další miminko :grinning: .JInak kyblík je taky super.......my jsme jeli na dovču na chatu,když byly Janičce 4 měsíce a vaničku jsme nebrali.Vydesinfikovali jsme kýbl,co jsme tam našli a koupala se v kýblu na nádobí :grinning: :grinning: :grinning: a moooc se jí to líbilo :grinning: .

Jooo holky,tak se koukejte dát všechny nějak dohromady :confused: a prubnem to se sejít ve čtvrtek v 15h v tej cukrošce.Singid,jestli budete s Dájou oba fit,tak doraž taky je to na Teplický v bejvalý galerii Hefaistos.
22. únor 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky.....tak jak to čtu o těch jménech......začínám si bejt Jaruškou skálopevně jistá neb takový jméno už se dneska nedává vůbec :grinning: ,takže v podstatě budev závalu originálních jmen naprostej unikát :grinning: .
22. únor 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ella se mi moc libi,Vesna teda ne,ale kazdemu,co jeho jest... :wink:
Prin,ja v kybliku nikdy nekoupala,zkusit to muzeme.Ale mam pocit,ze hlavni koupac-tatinek se moc tvarit nebude,bo je konzervativni :grinning: .Ale ja bych to vyzkousela,domluvime se. :wink: Diky.
Verco,taky moc dekuju. :wink:
22. únor 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
jasně, ráda půjčím a vyzkoušíš! No super je, že mimi je celé v teplé vodě a vlastně držíš jenom za bradičku, protože voda nadnáší a a taky té vody nepotřebuješ tolik a někde jsem četla, že jsou v takové přirozené poloze jako v bříšku, tak jsou spokojené, ale tím v žádném případě nezatracuju vaničky! :slight_smile: Michal to taky zvládl, takže neboj, je to v pohodě! :wink:
No ještě si normálně pamatuju jak když jsi byla těhotná a měli jsme s holkama srazík v Parolodi, tak jaké bys chtěla jméno pro holčičku, tak jsem zvědavá, mě se každopádně moc líbilo a k Maxovi by se hodilo :sweat_smile: :sweat_smile:

Bell,
je to pěkné české jméno, taky zřejmě budeme dávat obyč. české, ale abych pravdu řekla, tak se musím podívat do kalendáře, nějak nemám čas. Už mám teda vymyšlené, ale stejně ještě juknu pro jistotu a navíc nevíme co to bude, tak musíme vymyslet oboje! Michal mě popichuje s Bedřiškou, ale to ani náhodou :grinning:
22. únor 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
ty víš jooo??????????me i kdyby jsi zabila,tak si nevzpomenu,takže čekám až maki porodí :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,Bedřiška dobrý :grinning:
22. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Veru, tak to jo, my odcházeli těsně před 14h :sweat_smile:
Maki - chlapi no, můj dnes vyšokovanej hledal potvrzení o minulém zaměstnání na daň. přiznání, které měl v práci odevzdat nejpozději do 15.2, prostě den sem den tam :grinning:
jinak moc děkuji za pozvání na kafčo, ale tentokrát to neklapne neb mám rande se svou kamarádkou, kterou už jsem dlooooouho neviděla a domlouváme se už asi na po 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:pořád nám to nevychází, takže doufám, že se brzy domluvíte na dalším a já se s Dájou zúčastním :wink:
bell - Jaruška je hezký, tak se jmenuje moje mamina :grinning:
prin - my měli pro holku Adina, ale když mi asi 5člověk řekl, cože Amina??? tak máme pro budoucí holku připravenou Magdičku :wink:
22. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
a nencháte si to říct?????????????? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ,já se taky nechala překvapit........ :wink: :wink: :wink: ,ale stejnak mi to nikdo neveřil,že nevim,až když se mi narodil kluk všichni pochopili,že jsem nekecala :wink: :wink: :wink: :wink:
22. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,
no nenecháme...Jardu už máme, takže je to vlastně fuk a abych ti pravdu řekla, tak oproti tomu že jsme u Járy věděli že to bude kluk, tak se teď už nemůžu dočkat až budu rodit, fakt! Jsem normálně zvědavá :slight_smile:
Ono, když si to necháš říct a ještě máš dneska ty 3d a myslím že i 4d UTZ, tak už je to takové divné, vlastně "všechno" víš...ale to je můj názor a naprosto chápu když to holky mají! :wink:
22. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee,tak to te zklamu Prin,pac jsme nakonec vybrali ouplne jiny jmeno,nez jsme tenkrat meli v nejuzsim vyberu. :grinning:
22. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
tak to já taky nesla a všude,kam jsem vlezla jsem hlásila už do dveří,že nechci vedet,co to bude,ale fakt mi to nikdo neveřil,ale já to fakt nevedela :wink: :wink: ,tak práskni co tenkrát maki chtela :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,prin jak já převažovala ruzová :grinning: :grinning: a mám kluka,každej mi cpe do hlavy,že jsem musela litovat...........NELITOVALA JSEM ANI VTEŘINU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, tady se to nějak rozrodilo - zatím tedy v okolí, ale ono na ty "naše" miminka taky brzy dojde, že? :wink:

Ella a Vesna, jo? Kam toto spěje :grinning: :grinning: :grinning: - ne vtip. Jaruš se mi líbí a Juliinka taky, ale ta má svátek v prosinci před Vánocema (to píšu já, která mám doma vlastním rozhodnutím Adama :grinning:)

Ve čtvrtek zatím neslibuju, jdu do práce a uvidím, v jakém budu stavu a jak bude Petík u našich spát. Pokud to vzvládnem, dorazíme, ale už vidím, jak tam za ním lítám a sundavám ho odevšud a chráním před těmi velkými dětmi... :rolling_eyes:

Leni, kdepak jsi? Je vše OK?

Natt a prin, jste dobré, já to u Adama nějak vědět nechtěla, ale ne jako že NE, ale bylo mi to jedno a ve 32. tt jsem přišla k dr a ona dala na pupek UZ a říká: "Tedy ten ho má!" (Košařka :grinning:) - pak se na mě podívala, ztuhla a ptala se, jestli jsem to chtěla vědět... :grinning:
22. únor 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
tak my máme za sebou noc plnou vášně, Dája ve 22h teplotu 38,3C tak jsem mu dala čípek (první v životě) a už jsem si jen brousila zuby, aby mu zabral, hlavinku měl hrozně horkou a pořád tak jakoby hekal a chytal se za hlavu.... chuděrka, ale už zase řádí jak černá ruka, buší tu do hrazdičky jak blázen, teplota už jen 37 rovných tak snad je to za námi....

s pohlavím, já od začátku tvrdila, že budeme mít kluka, pak jsem měla pořád chuť na slaninu a špek (normálka to nejím), ale rodina pořád, že to bude holka (v rodině jsou zatím samí kluci), tchyně vždycky zdravila ahoj Zuzanko (byla tehdy v užším výběru), čímž mě pěkně vytáčela... :rolling_eyes: pořád se nám nechtěl ukázat, až asi v 22 týdnu mi to řekli na genet. utz, brečela jsem štěstím :grinning: že jsem vyhrála nad tchyní :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, budu ti půjčovat ten monitor, tak ti to můžu půjčit i s vaničkou :wink:
23. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, mojí kamarádce a zároveň exkolegyni z práce se narodila v sobotu holčička Markétka 3,5 kg a 51 cm. Druhý porod a měla ho za sebou za 2,5 hodiny od prasknutí vody.

Verčo, ok... no jak se to vezme. Snažím se každý den vypadnout tak na dvě hodiny z bytu, ať 24 hodin denně nekontroluju psa. Jenže stejně dýl být pryč nemůžu, protože z něj teče moč a vyměňuju mu takovou tu neprosakovací podložku, jak jsme na tom přebalovali děti. Pořád větrám a voním byt, protože to je fakt cítit. Už jsem docela zoufalá, ale to se těžko popisuje. Je to trápení.
23. únor 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...........teď mě tak jako napadlo jak se řiká Vesně zdroběle?!..........Vesničko?! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Samo nic proti,já jsem zastáncem toho,že opravdu si člověk může pojmenovat svoje děti jak chce.Ženská se s tim tahá 9 měsíců,pak v bolestech rodí a tak ať si dá dítěti jméno jaký chce :slight_smile: .My máme třebas známý a ti mají holčičku MAYU :astonished: ,ale maj k tomu dobrou story.Původně chtěli docela normální jméno Mája,ale lítali různě po těch ouřadech se jménama.Až do Práglu jeli a oni jim to nepovolili :confused: ,ale světe div se Mayu matrikáři znaj a tak jim to povolili takhle :confused: .Kdbych to od nich neslyšela,tak bych tomu nevěřila.Prej kdyby jí čekali teď tak už by mezi tim třebas Mája byla, to záleží na počtu žádostí.............no ale.........přijde mi to takový zvláštní stejně. :confused:

K tomu tajení pohlaví...........holký,já bych to nevydržela :grinning: :grinning: :grinning: a navíc jsem měla tušení,že budem mít holky,tak jsem byla strašně zvědavá,jestli se moje tuchy plní :grinning: :grinning: :grinning: .To už když jsem čekala Janičku,tak jsem řikala Laře,že ona holt rodí ženichy a my budem mít ty nevěsty :grinning: :grinning: :grinning: .
23. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Leni,to bys byla zlata.Kyblik od Prin bych vyzkousela a vanicku bych mela v zaloze,kdyby to nejak s kyblem neslo. :wink:Leni,uz porodila Marketa od Honzy K.???Nevis?
Vesnicka...to je dobry! :grinning: Maya se mi libi,ale uz je to dost velka exotika,ale hezky jmeno,i Mája.To se teda divim,ze jim to nechteli uznat....Koukala jsem do knizky o jmenech od Dr.Knappove,teda tam jsou jmena,to je exotika.... :grinning:
23. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak choroba zatim stagnuje,chytre jsem si objednala prirodni preparat na lecbu vseho-dubove kapky.Je to sice hnusny,ale doporucuju vsem,je to vazne vselek.Vcera jsem si 3x nastrikala do krku a pak krasne odkaslala a krk skoro neboli,jen ted rano,nez si zase odkaslu.Jsem jako tuberak pred smrti... :grinning: Ryma zatim nic,jen me trosku poboliva hlava,tak snad jsem to zazehnala vcas.Krasne jsme se vyspali,nikdo me nekopal :grinning: a kdyz clovek jednu noc muze spat nonstop bez delani mlika a ruznyho rovnani ditete do normalni spaci polohy (dost casto ma nohy na polstari a hlavu nekde v mym kline),tak to ma taky cosi do sebe.... :grinning:
23. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a voda fakt netece,napustili jsme vecer vanu+vsechny kyble a veliky hrnce,co jsme nasli.Na vanu Romca hodil igelit aby tam nenakecal barvu (musi to pretrit jeste jednou,je to prej malo bily :grinning:)doufam,ze si tam nerozbije hubu,az na tu zaigelitovanou vanu stoupne.Chte nechte se musim valet-halda pradla-mrtva zehlicka a vsechno ostatni je treba vodu.Tak ja jdu aspon vyluxovat,to pujde... :grinning:
23. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinko, jojo, Markéta porodila 10. února v 9,15 hodin Kubíčka. Myslím, že měl 3300 g. Jinak vše samozřejmě půjčím, na půdě na Staráku máme i ten kočár. Takže kdykoliv si to budeš chtít převzít, no problem.

Vesnička mě taky dooost pobavila :grinning:
23. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
tak se musím fakt rozčílit, byla jsem na pojišťovně kvůli příspěvku na synflorix (který už od nového roku poskytují zdarma :rolling_eyes: ), první vakcínu jsme si koupili už v prosinci, když jsem netušila, že od nového roku budou zdarma (kdo vám to taky poradí, ať to koupíte až po novém roce, že?)... no paní v MA mě vyvedla z omylu, protože nyní už nepřispívají tou 1000,- jako předtím, ale nějak to přehodnotili (princip jsem se nedozvěděla, jen něco o 7 měsících????) a teď přispívají už jen asi 800,- ale že mi ještě zavolá :confounded: :astonished: mám fakt takovou smůlu, nebo je to normální??? já vím, že 800 je lepší než drátem do oka, ale oběhala jsem půl Děčína, než jsem zjistila, že nejlevnější mají vakcínu v hypernově, takže to co jsem si vyběhala, aby to bylo levnější, tak si zase pojišťovna vzala zpět.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale zase pozitivum - na sociálce dnes nikdo nebyl, tak jsem byla vyřízená za 10minut :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobre,ze tam v utery nikdo nebyva,uz to tu psala Leni.Ja se tam chystam pristi utery,tak snad budu mit taky stesti. :wink:
S tema pojistovnama je to fakt sila....
23. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak voda uz nam sice tece,ale ma barvu karotkovyho dzusu... :angry: Dneska jdeme na prasaka.
23. únor 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
dáš odkaz na ten sprej,nebo kde to koupim a kolik to stojí.............když me zabolí,stříkám Bioparox,koupila bych to do foroty :wink:
23. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdo měl mniule pech že už na nic nesáhne??!! :wink:

já si včera urvala z kohoutku spořič na vodu,to by tak nevadilo,kdybych našla tu koncovku kterou jsem si "dobře schovala",tak že voda mi teče dost blbě!
Teď jdu do vany,pustím sprchu a ona se mi urvala!!No mytí jen z hadice,to bylo snad horší než skotský střiky,nebo "zklidňující"kůra pro pomatence :grinning:
23. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,tady jsou ty kapky.Bacha,dedek korenar je srandista a sveraz. :grinning: Aby ses nedivila,az to budes cist. http://www.bylinkar.cz/zbozi-a-produkty/rk---dubove-kapky---dubovky--p22.html
24. únor 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,Maki to máte dobrý akce s vodou :grinning: :grinning: :grinning: .

Holky,jak jsem psala o tom foťákovi z Ledňáčka jo....... :rolling_eyes: to je prostě neschopnej lempl na zabití.Tak krom toho,že nás přišel s Janičkou vyfotit a nevyfotil nás vůbec s tim,že se mu ty fotky nepovedli......tak jsem vám psala,že mi dá aspoň CD s těma podvodníma záběrama zadarmo a že si ho mám vyzveznozut v Ledňáčku...jenže jsem si ho tam měla vyzvednout už minulý týden a já jsem tam sice kolem proběhla,ale nevzpomněla si na to,pak jsem zase tam chtěla skočit cestou z nákupu a zase jsem zapomněla.Včéra jsme jeli zasejc nakoupit a tak si řikám,že tam skočim už je to druhej tejden ať to tam dlouho neleží........myslíte si,že mi tam něco nechal.HOVNO mi tam nechal a instruktorka mi řekla,že tam ani nic nenchával,né že by to třebas někam zašantročili :angry: .To je fakt neskutečný :angry: .Tak on se omluvý,že to zmršil a nakonec mi nedá ani to ,co slíbil dodatečně :angry: :angry: :angry: .
24. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek