• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
maki,
dekuju no jsem se u toho i pobavila,aspon to píše srozumitelne,ne jak nekteré příbalové letáky,kde se leckdy,ani nic nedozvíš :wink: :wink: ,večer juknu a kouknu i na ostatní výrobky :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
24. únor 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, kontaktovala bych ho, jak to tedy myslel.
24. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, pech jsem měla já :grinning: Vypli 2x proud, netekla voda... to jsem prosím pěkně byla já. Koukám, že se ti taky daří :grinning:
24. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a teď konečně ta novinka, kterou už nějaký ten pátek plánujeme, ale teď už je jasno... 17. července se budu vdávat :slight_smile:
24. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: gratuluju!!!!!!!!!!!!! :wink: :slight_smile: :wink:
24. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky :wink:
24. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni bude krasna nevesta!!!! :wink:
Dneska jsme byli ve meste a v Podmoklech byl takovy smrad,ze jsem sebou malem sekla.Nebyt Romana,ze me podrzel a ze jsme byli kousek od auta,tak jsem tam sebou fakt svihla.Hnusna inverze. :angry: Pak jsme jeli na ocko na klistovku,byla tam jina doktorka na zaskok,myslela jsem,ze bude mit Maxule problem,bo nema cizi zensky moc rad a on ne,normalka byl v poho,nechal se prohlidnout a svete div se-ani u toho pichnuti nezaplakal.Az kdyz mu dala sestricka naplast,tak to se mu nelibilo a musela jsem ji hned sundat.Divny dite,jehla neva,naplast va... :grinning:Reakce pry na tuhle vakcinu nejsou zadny...No,to u Priorixu tvrdila taky,takze to beru s rezervou.Dalsi davka za mesic.
Akce v Takku,jeden hadr se slevou 50%,druhy se slevou 30% a treti 10%,aspon myslim,ze mi to tak rikala svagrova,dela tam.Koupili jsme jen jednu vec (dziny pro Maxe za polovic ceny,paradni),pac Max tam behal jako o zivot,ale asi si tam jeste v klidu sjedu bez nej.Maji tam docela hezky pradlo,potrebuju ted neco bavlnenyho,pac me krajky skrabou. :wink:
24. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.novinky.cz/domaci/193033-poslanci-schvalili-navyseni-materske-na-lonskou-uroven.html
To jsem zvedava od kdy to bude....Az budu zase po matersky na rodicaku,se vsadim.... :confounded:
24. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
Leni,moc gratuluju..já bych se klidně vdávala znovu,moc se mi to líbilo:slight_smile:
Maki..myslím,že psali,že by tu mateřskou měli snad i polácet zpětně..
24. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
doplácet,jsem myslela.. :slight_smile:
24. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,zrovna jsem to slysela v radiu,ze pry i zpetne.Ovsem,jestli to projde senatem.Stejen jsou to paka,porad to menej.
24. únor 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, já mám "doakcováno", dneska jsem vytratila ve městě dva litry. Až je mi z toho blbe :frowning2: A to jsem už stihla zaplatit zálohu za svatební šaty a taky známé tisícovku za oblečení po jejím chlapečkovi. Se asi půjdu oběsit nebo nevim. Jinak Lucka má Anetku po klíšťovce, byli na ní včera a prý bez reakce. Ale oni reakce moc nemívají, tak to beru taky s rezervou.

Holky a díky, snad nebudu vypadat jak nevěsta sud :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,gratuluju!!! :slight_smile: A přeju silný nervy :sweat_smile: .Teda záleží na tom jak velkou svatbu budete chtít,ale i s malou jsou starosti nad hlavu :fearful: .Ani né tak se svatbou jako spíš s příbuznými :grinning: .A co Daneček,bude držet prstýnky nebo tak něco? :slight_smile:
24. únor 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo a k tomu foťákovi...já mu psala hned včéra,jak to jako myslel,ale pro jistotu mi radši ani neodpovídá,lempl jeden.I když nevim jak jinak by to jinak myslel,když mi napíše,že budu mít příští týden(už ten minulý) v ledňáčku CD s videe zadarmo k vyzvednutí.A to doslovně :rolling_eyes: .Doufám,že má nějakou solidní, né moc přiblblou, výmluvu :rolling_eyes: .

Maki,já ráno otevtřela okno a zasejc hned zavřelal jakej to byl hnus,ale mě dělá větší potíž nakupování,včéra jsem měla taky namále v tescu...zírala jsem na dětský ponožky ,najednou mě polilo horko.......ale dobrý,držela jsem se košíku.Už si začínám přát,aby byl duben,co nejdřív :sweat_smile: .
24. únor 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, tak zavolat, z toho už se nevykroutí. No a příbuzní... nejdřív bylo v plánu jen my + rodiče + svědci = 10 lidí. A už je nás 20! Víc už ani ťuk. Chtěli jsme pidi svatbu a teď už tohle.
24. únor 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jen jsem tu o něm dopsala,tak mi napsal,že se zase omlouvá,že to tam od zítra bude :rolling_eyes: .Tak schválně....mám se vsadit za jak dlouho a jestli vůbec? :rolling_eyes:

Maki,teď jsem dočetla o tej mateřskej,no jako bylo by to super..........tak snad.... :fearful: Už jsem byla skoro smířená,že neprojde ani to ,že to někdy vrátěj.Tak jsem na ně zvědavá,jestli to senát nesmete. :fearful:
24. únor 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,taky uz se modlim,nejak me to zmaha daleko vic,nez to prvni tehu.A taky je to tim hnusnym pocasim.
Leni,teda to je pech....Kde jsi to mohla ztratit?
24. únor 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někde před Rossmannem, když jsem si dávala věci do tašky a do kočárku
24. únor 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra,to se nekdo zaraduje na tvuj ucet.... :angry:
24. únor 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem si pomyslela
24. únor 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,plati zitra ten Hefaistos?V 15 ???
24. únor 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
jak píše Maki, budeš krásná nevěsta :wink:
S těma penězma je mi to líto, ale co člověk nadělá, stává se to :frowning2:

Bell,
a co ty holky v ledňáčku, oni ho neznají když tam fotí, asi jo ne? Tak to zkus přes ně!

Jinak holky nechci vás s tou mateřskou naštvat, ale Klaus řekl že to co navýší deficit tak nepodepíše, tak nevím! Každopádně, já osobně s tím moc nesouhlasím, protože to bude další zadlužování a pak to budou fakt platit naše děti a kdoví kolik dětí po nich! Předtím to nebylo a bylo to v pohodě, pak to navýšili což je super, tak by měl být za to člověk rád... :wink: No snad jsem někoho nenaštvala, je to jenom můj názor! :wink:
24. únor 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,ja mam uplne stejnej nazor.Akorat je desne nespravedlivy,ze jeden rok navysej materskou,jen aby vyhrali volby,pk se zjisti,ze jsme v tom az po usi,tak se zase snizi.Chudaci lidi,co s tema prachama pocitaji dopredu a pak slus....Maji to teda nechat,jak to je nebo spis jak to bylo a hotovo.Vzdyt preci tu vysokou ekonomickou nestudujou sami idioti,aby nevideli dlouhodobe problemy s rozpoctem.To vidi i laik.A ted si zase Paroublbek dela ze znovuzvyseni reklamu...Brrr,nakopala bych jim vsem prdel a hnala je delat do kolbenky!!!!
24. únor 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky,
já souhlasím s Prin i s Maki, mě to snížili na poslední 2 měsíce, což je fakt blbý, protože jak píše Makinka, s těma penězma jsem počítala a protože jsem měla docela dobrý peníze před porodem, tak mi strhli 4500,- měsíčně, takže docela pěkný peníze, kdyby to teď vrátili,tak by to bylo super... ne že bych chtěla zabřednout do politiky, ale štve mě, jak si všichni honí triko a když dojde na lámání chleba, tak seberou rodinám s malými dětmi a důchodcům a sami o snížení svých platů raději ani nehlasují... a politika, že každý máme stejný daně, ať beru pár tisícovek, nebo miliony, to mi taky nejde do hlavy, dřívější progresivní system byl mnohem lepší....

jinak Leni gratuluji ke svatbě, já bych se vdávala hnedle znova, měli jsme 17 lidí a bylo to super... ty korunky mě mrzí, já vím, že bych brečela jak želva, přeci jen 2 tis jsou velký peníze... :confounded:
24. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
musela bych se rozčílit, ne že bych politice nějak extra rozuměla, ale přesně jak píšeš, jsou věci které vidí i laik, na to školu nepotřebuju :fearful:
24. únor 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni IP
24. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky

Leni, moc a moc gratuluju - taky jsem se jednou vdávala 17.7. :wink:
Určitě ti to bude moc a moc slušet - už se těším na fotky.
Co Oskárek?
Ty prachy... já jednou ztratila 4000,- - no říkala jsem si, hlavně ať je aspoň najde někdo, komu poslouží... :zipper_mouth: :sweat_smile:

Jinak o politikách a rozpočtu raději ani nepíšu, to by nebylo publikovatelné!!!
Myslím, že ta mateřská je taková hodně viditelná, ale jsou i jiné rezervy - daleko vyšší - například 5-násobně předražené státní zakázky, nejdražší veřejná správa v Evropě, atd... No, nebudu se tady rozohňovat...!!!
Grrrrrrrrrr!!!!!!!!
24. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já souhlasim s tim zadlužováním,ale přesně jak řiká Maki,nejdřív chtěj vyhrát volby tak to navýšej,pak jsou z toho ve srač... a zase to snížej,pak přijde zase nějakej pablb,co si chce udělat reklamu před volbama...maj to prostě nechat a hotovo,nezvyšovat,nesnižovat a nebo si to prostě maj dopředu spočítat a nečumět pak, že to nejde :rolling_eyes: .Já už se právě taky smířila s tim,že oželim mateřskou,hlavně ať pak až budu v pracovnim procesu neplatim šílený daně jak mourovatá,jen aby se zase zaplácnlu další dluh.......zatim mám spíš obavy,že oželíme mateřskou a ještě pak budem mít daně jako blázen :rolling_eyes: .Tenhle stát je jeden velkej kocourkov a ačkoliv jsem pravičák,tak jak já to vidim,tak mě nejvíc vyhovuje tahle ouřednická vláda a na volby a po volbách se vůbec netěšim.Všechny ty prachy,co na nás ušetřej stejně rozfofrujou na nové složení kabinetu nové zaměstanance nové výdaje vlády na nové systémy...... :rolling_eyes: .No prostě,že jo no...škoda se rozčilovat.

Holky,tak já taky doufám,že to zejtra s cukroškou platí ,já jdu.Ještě jsem napasla.Simce a Pbauerova přes FB.
24. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,my jsme taky chtělli pidi svatbu a taky nás bylo asi 20 :grinning: .Já jsem původně chtěla jen dva svědky a hotovka.Pak se jasně pomyslelo na rodiče,to by jinak prostě nešlo,sourozenci,že.....svědci s doprovodem,babička+doprovod,rodinní přátelé...... :fearful: a to už jsem měla vzteka.Když začal můj brácha,že by to chtělo kapelu,tak už jsem měla skoro i tik :rolling_eyes: neb jsme dopředu všem řekli,že to bude jen na obřad na oběd a dom.Nakonec jedinej,kdo jel na obřad na oběd, a dortík s malym posezenim, jsem byla já s Járou, a pak jsme jeli dom. Ostatní se tam mechechali až do večíra.
24. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek