• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Dobré ráno,

Bell, tak to bude asi stejný. Rodiče, svědci s doprovodem, rodina od tety (těch je osm) a babička s doprovodem. No a kapelu taky nechceme. Po obřadu focení a na oběd, pár obložených talířů a nikam jinam se nejde. A já to kolem sedmý stejně budu muset s Danečkem zabalit...
25. únor 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,přeposílám meil ,no a podotýkám po přečetení přemýšlím co máme teda jíst???A to píšu slušně :wink:
25. únor 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni IP :wink:

Holky to moje mrňavý dítko přestalo jíst ovoce,tak to do něj rvu mixovaaný a zašlehaný v jogurtu a kaších!!Mě z něj klepne,jo a koupila jsem mu MARŤÁNCI sirup od 1roku+ 150ml stojí kolem 150kč je to na imunitu atd.Pomerančová příchuť,tak aspoň to že už vymysleli,páč pro tyhle mrňata toho moc není a cucací tabletky jěště kupovat nechci i když si myslím že by je uměl cucat...
25. únor 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,jsme vzhuru od 3,15,to se vzbudil Max,Romanl sel koukat na Rusko-Kanada,tak jsem uz neusnula,vstala jsem na nase kouzelniky a teda horce lituju.Tak mizerne dlouho nehrali.Aspon Slovaci ze to dotahli.A Sablice byla bozska!!!!Tak nevim,jestli preziju dnesek....
25. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, tak já bych to nepřežila... Daneček vstával v 5,40 a já myslela, že je to moje smrt :slight_smile:
25. únor 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem blazen,hokej miluju. :grinning:
25. únor 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem blázen, spánek miluju :grinning:
25. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ja taky,taky se to ve me tlouklo! :grinning:
25. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo u nás nápodobně,Janička mě přišla v zbudit ve 2,46 :rolling_eyes: a že chce máňu(pribináčka),do 4,15 jsme jí střídavě s manžou ukecávali,aby šla spát do psoetel neb chtěla pospávat v obýváku na gauči.Na hokej už jsme sílu neměli,ačkoliv ponocujem skoro celou olympiádu :grinning: .takže když kolem půl pátý zabrala v naší posteli,tak jsme usnuli jak do vody hozený.Ovšem v 7,10 přesně vstala s manžou do práce.Chjo :rolling_eyes: .Tak jsem taky jak praštěná palicí po hlavě.Doufám,že to trochu naspim po o.Asi jsou nějaký skvrny na slunci či co :grinning: :grinning: :grinning: .
25. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo a to jsme ještě vydrželi čekat do půlnoci na Sáblici :grinning: ,tak aspoň něco,když to ti naši hokejový experti zasejc projeli. :sweat_smile:
25. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máňa,to je good nazev. :grinning: U nas je pribinacek "s kocickou"...
Ja mam obavu,ze se po o nevyspim,pac Maxule chodi spat az po 13 hodine a jestli chci jit s vama na kafe,tak rardeji do postele nepolezu.
25. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak u nás podobně :unamused: ,já nemohla usnout,koukala jsem na Sáblici :wink: ,pak jsem zabrala,ale to me zas vzbudil Šimon,že chce sundat plínku hnusnou a chce jít čurat na nočník,pak pití,plínku nechci,to jsem zas neusla já,asi za hodku mami hajnout k tobě na ručičku,tak to už jsem mela vzteka :angry: :angry: :angry: ,pak začali hrát ti naši experti,tak jsem taky koukala a usla,když skončili a v 7,že už mám jako zase vstávat a to už nespí odpoledne,takže taky parádička!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nebyl ouplněk???????????? :wink: :wink: :wink:
25. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás je všechno jídlo, co chce "de, de", to má být jako "dej" :slight_smile: Se s náma nemaže, prostě rovnou máme navalit.
25. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
tak co oskárek?????????musim Vás jeste dočíst :wink: ,jen jsem pochytila,že jsi ztratila korunky :unamused: :unamused: ,nenasla jsi je,nekde zastrčené???????? a svtaba???????????????GRATULUJU :wink: :wink: :wink: :wink:
25. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky cukroška super :wink: :wink: ,holky maj krásný pupíky :wink: :wink:

prin,
jsi v principu :wink: :wink: !!!!!!!!!!!!!

kde jste se courali ostatní????????? :unamused:
25. únor 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, nenašla. A Oskárek je pořád tak nějak stejnej.

To je fajn, že jste si užily cukrošku. My byli na hezké prochajdě na sluníčku.
25. únor 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,ta cukroška manžu s Janičkou tak zmohla,že už oba spí :grinning: :grinning: :grinning: .Koukala jsem s Janičkou na večerníček a najednou koukám,že nějak moc oddechuje.Usnula mi vsedě jen opřená o mojí ruku :grinning: ,tak jsem jí opratně vzala a jak jí nesu do postele,tak slyšim chrápání z ložnice...to si manža jenom leh,aby si natáhnul záda.No tak jsem je oba přikryla a koukám na zprávy :grinning: ...holt byla to dřina bejt spolu sami jedno odpolko :grinning: :grinning: :grinning: .

Maki,no jo u nás jsou všechny kočičky Máni :grinning: ,to bylo jedno z prních slov neb jsem jí učila jak dělaj zvířátka no a kočička dělá mňau mňau,takže vždycky hlásila každou kočku pokřikem máňa,máňa :grinning: a už nám to zůstalo.

Jinak Jaňule už si farjerka řiká,co chce.Pojmenovávat jednotlivý jídla se naučila poměrně rychle :grinning: :grinning: :grinning: a samo si řiká jaká má přání :grinning: :rolling_eyes: .Dneska jsme měli čokoku(čočkovku) :grinning: .
25. únor 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
tak to je unás taky :grinning: ,na to jsou rychlý :wink: a manža?????no a pak se divej co?????že večer odpadnem :wink: :wink:
25. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,jj to člověk odpadne raz dva :grinning: :grinning: :grinning:,ale můžem to chlapům vyprávět jak chcem.....doku nezkusej neuvěřej :grinning: :grinning: :grinning: .

Holky,vložim jeden pdkaz,jestli jste včera koukali na nově na zprávy,tak atm bylo o auotsedačkách,že jich je poměrně dost nebezpečnejch,tak jsem to dneska hledala... :unamused: no fakt nic moc,zvlášť ty vychvylovaný systémy isofix :unamused: : http://tn.nova.cz/magazin/auta/bezpecnost-a-zakony/katastrofalni-vysledky-testu-detskych-autosedacek.html
25. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

My jsme cukrošku nestihli :frowning2:
Byla jsem v práci, Petík si u babi vyspával skoro do 15h a pak už jsem to vzdala - někam se honit jak blázen - tak jsme si udělali na sluníčku prochajdu. Mrzí mě, že jsem neviděla pupíky :frowning2:

Bell, já to s těma sedačkama už četla - naštěstí jsem vybírala i podle crash testů ADACu, takže jsem v kllidu - ale jen trochu, neb máme do 18kg a hošík se blíží čtrnáctce...!!! :astonished: :astonished: :astonished: - taže nás bude čekat další... A to chci ještě jednu pro moje rodiče... no, se mám...!

Tedy vy jste nespavky... to by mě zabilo a ještě ten hokej musel být strašnej, ne???!!!
25. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Já dnes vyrazila SAMA za kámoškou do porodnice :slight_smile: viděla jsem malou Vesnu a je úúžasná,na to že je o 5týdnů dřív narozená měla 2,68kg a 48cm!
Natt potkala jsem tam i Tvou kámošku,páč s tou mojí rodily skoro současně,ale Ellu jsem slyšela jen krásně řvát z pokoje :grinning: (já tu holčinu znám ,vždyť dělala na poště želenický)

Pak jsem jela ke kámošce do Boletic,jsme se od Silvouše neviděly!!No tak jsme probraly co šlo! :grinning:

Poslední cesta vedla k našim do Oldřichova,mamce léky a krémy na obličej,dojela jsem na 21h domů(najela jen po Děčíně přes 20km)!!

Jiřík jěště nespí,Kristík jo,jogurt a banán co měl připravený (aby ho chlap viděl!!) leží na lince a dal mu čokoládový termix!!BOŽE za co mě trestáš??!!A to je měl pár hodin,být doma celý den sám a děti,jedí hranolky a hambáče snad!!! :confused: :rolling_eyes:

Jojo taky bych ráda pupíky viděla :slight_smile: jéé já jsem dnes z tý malinký Vesny unešená :slight_smile: áááchjo,šla bych do toho hned :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
blázne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........jj jasně je z pošty,ale jeste domu nejdou,malá Ella má nejakou vadu na srdíčku,jeste pojedou do Ustí na vyšetření a pak se uvidí,zatim ji nechtej pustit,takže jí budu pujčovat monitor :wink: :wink: ,to asi nebyla Ella co brečela z pokoje,ale je tam její spolužačka náhodou a Sofinka pořád pláče a pláče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
a chlap taky odpad???????? :grinning: ,ale postaraj se néééééééé :wink: :wink: :wink: :wink:
25. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste :unamused: ???????????????????????????????????
26. únor 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak přítel je právě s hafíkem na veterině a já nevím, jestli pejsek ještě žije nebo ne. Tak čekám... a jsem strašně nervozní.
27. únor 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, koukám, že to tady nějak usnulo :grinning:
prima že jste si užily kafčo, já si užila kamarádky a musím říct, že po celém dni, kdy mě snad nahoře neměl někdo rád, to bylo docela potěšení. Ještě před návštěvou jsem šla s Dájou na prochajdu a když jsem se vrátila zpět celá ucaprtaná, utahaná (Dája se samo probudil u vchodových dveří), tak jsem zjistila, že nejede výtah...!!!! to už se mi fakt chtělo řvát, táhnout kluka do 7 patra... :angry: chtěla jsem počkat na manžu, ale měl přijet až za hodinu a já potřebovala fakt na záchod... takže jsem vymyslela, že kočár uklidím do auta (znamená celej ho rozebrat, hodit kolečka do kufru a na to korbu) a sama s klukem pěšky do sedmičky :confounded: :confounded: takže první část operace proběhla dobře, kočár v autě (uff ufff), kluk na ruku a už jsem šupajdila domů,... a co byste řekly???? výtah už jezdil!!!!!!!! asi jen vypadlej proud :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: kdybych měla energii, tak toho kluka vzteky do toho 7 patra vynesu....hrůza, fakt už jsem večer brečela únavou :frowning2:
terez :grinning: :grinning: :grinning: manža je šilkula, hlavně že Kristík nebrečel hlady, s tátou je prostě jiný režim, vzpomeň na S tebou mě baví svět a scéna s kakáním v lese :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéjéj Leni, to jsme se srazily v éteru, pesánkovi držíme palečky, je mi líto, že je u vás teď smutno :cry:
27. únor 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid jsi hodná... ještě se nevrátili... no to je na budku to napětí. Vždycky je zpátky do 9,40... ale třeba je tam jen hodně lidí...
27. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, určo je to tím, že je sobota a hodně lidí...teda pejsků :wink:
27. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek