Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
lenik_25
25. únor 2010
Dobré ráno,

Bell, tak to bude asi stejný. Rodiče, svědci s doprovodem, rodina od tety (těch je osm) a babička s doprovodem. No a kapelu taky nechceme. Po obřadu focení a na oběd, pár obložených talířů a nikam jinam se nejde. A já to kolem sedmý stejně budu muset s Danečkem zabalit...
terezam22
25. únor 2010
Čau holky,přeposílám meil ,no a podotýkám po přečetení přemýšlím co máme teda jíst???A to píšu slušně 😉
terezam22
25. únor 2010
Leni IP 😉

Holky to moje mrňavý dítko přestalo jíst ovoce,tak to do něj rvu mixovaaný a zašlehaný v jogurtu a kaších!!Mě z něj klepne,jo a koupila jsem mu MARŤÁNCI sirup od 1roku+ 150ml stojí kolem 150kč je to na imunitu atd.Pomerančová příchuť,tak aspoň to že už vymysleli,páč pro tyhle mrňata toho moc není a cucací tabletky jěště kupovat nechci i když si myslím že by je uměl cucat...
makinka.1
25. únor 2010
Holky,jsme vzhuru od 3,15,to se vzbudil Max,Romanl sel koukat na Rusko-Kanada,tak jsem uz neusnula,vstala jsem na nase kouzelniky a teda horce lituju.Tak mizerne dlouho nehrali.Aspon Slovaci ze to dotahli.A Sablice byla bozska!!!!Tak nevim,jestli preziju dnesek....
lenik_25
25. únor 2010
Makinko, tak já bych to nepřežila... Daneček vstával v 5,40 a já myslela, že je to moje smrt 🙂
makinka.1
25. únor 2010
ja jsem blazen,hokej miluju. 😃
lenik_25
25. únor 2010
Já jsem blázen, spánek miluju 😃
makinka.1
25. únor 2010
To ja taky,taky se to ve me tlouklo! 😃
bellatrix13
25. únor 2010
Jo u nás nápodobně,Janička mě přišla v zbudit ve 2,46 8-( a že chce máňu(pribináčka),do 4,15 jsme jí střídavě s manžou ukecávali,aby šla spát do psoetel neb chtěla pospávat v obýváku na gauči.Na hokej už jsme sílu neměli,ačkoliv ponocujem skoro celou olympiádu 😃 .takže když kolem půl pátý zabrala v naší posteli,tak jsme usnuli jak do vody hozený.Ovšem v 7,10 přesně vstala s manžou do práce.Chjo 8-( .Tak jsem taky jak praštěná palicí po hlavě.Doufám,že to trochu naspim po o.Asi jsou nějaký skvrny na slunci či co 😃 😃 😃 .
bellatrix13
25. únor 2010
Joo a to jsme ještě vydrželi čekat do půlnoci na Sáblici 😃 ,tak aspoň něco,když to ti naši hokejový experti zasejc projeli. :-N
makinka.1
25. únor 2010
Máňa,to je good nazev. 😃 U nas je pribinacek "s kocickou"...
Ja mam obavu,ze se po o nevyspim,pac Maxule chodi spat az po 13 hodine a jestli chci jit s vama na kafe,tak rardeji do postele nepolezu.
nattally
25. únor 2010
ahoj holky,
tak u nás podobně :-| ,já nemohla usnout,koukala jsem na Sáblici 😉 ,pak jsem zabrala,ale to me zas vzbudil Šimon,že chce sundat plínku hnusnou a chce jít čurat na nočník,pak pití,plínku nechci,to jsem zas neusla já,asi za hodku mami hajnout k tobě na ručičku,tak to už jsem mela vzteka ]-( ]-( ]-( ,pak začali hrát ti naši experti,tak jsem taky koukala a usla,když skončili a v 7,že už mám jako zase vstávat a to už nespí odpoledne,takže taky parádička!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nebyl ouplněk???????????? 😉 😉 😉
lenik_25
25. únor 2010
Tak u nás je všechno jídlo, co chce "de, de", to má být jako "dej" 🙂 Se s náma nemaže, prostě rovnou máme navalit.
nattally
25. únor 2010
leni,
tak co oskárek?????????musim Vás jeste dočíst 😉 ,jen jsem pochytila,že jsi ztratila korunky :-| :-| ,nenasla jsi je,nekde zastrčené???????? a svtaba???????????????GRATULUJU 😉 😉 😉 😉
nattally
25. únor 2010
holky cukroška super 😉 😉 ,holky maj krásný pupíky 😉 😉

prin,
jsi v principu 😉 😉 !!!!!!!!!!!!!

kde jste se courali ostatní????????? :-|
lenik_25
25. únor 2010
Natt, nenašla. A Oskárek je pořád tak nějak stejnej.

To je fajn, že jste si užily cukrošku. My byli na hezké prochajdě na sluníčku.
bellatrix13
25. únor 2010
Holky,ta cukroška manžu s Janičkou tak zmohla,že už oba spí 😃 😃 😃 .Koukala jsem s Janičkou na večerníček a najednou koukám,že nějak moc oddechuje.Usnula mi vsedě jen opřená o mojí ruku 😃 ,tak jsem jí opratně vzala a jak jí nesu do postele,tak slyšim chrápání z ložnice...to si manža jenom leh,aby si natáhnul záda.No tak jsem je oba přikryla a koukám na zprávy 😃 ...holt byla to dřina bejt spolu sami jedno odpolko 😃 😃 😃 .

Maki,no jo u nás jsou všechny kočičky Máni 😃 ,to bylo jedno z prních slov neb jsem jí učila jak dělaj zvířátka no a kočička dělá mňau mňau,takže vždycky hlásila každou kočku pokřikem máňa,máňa 😃 a už nám to zůstalo.

Jinak Jaňule už si farjerka řiká,co chce.Pojmenovávat jednotlivý jídla se naučila poměrně rychle 😃 😃 😃 a samo si řiká jaká má přání 😃 8-( .Dneska jsme měli čokoku(čočkovku) 😃 .
nattally
25. únor 2010
bell,
tak to je unás taky 😃 ,na to jsou rychlý 😉 a manža?????no a pak se divej co?????že večer odpadnem 😉 😉
bellatrix13
25. únor 2010
Natt,jj to člověk odpadne raz dva 😃 😃 😃,ale můžem to chlapům vyprávět jak chcem.....doku nezkusej neuvěřej 😃 😃 😃 .

Holky,vložim jeden pdkaz,jestli jste včera koukali na nově na zprávy,tak atm bylo o auotsedačkách,že jich je poměrně dost nebezpečnejch,tak jsem to dneska hledala... :-| no fakt nic moc,zvlášť ty vychvylovaný systémy isofix :-| : http://tn.nova.cz/magazin/auta/bezpecnost-a-zak...
verca111
25. únor 2010
Ahojky 🙂

My jsme cukrošku nestihli 😞
Byla jsem v práci, Petík si u babi vyspával skoro do 15h a pak už jsem to vzdala - někam se honit jak blázen - tak jsme si udělali na sluníčku prochajdu. Mrzí mě, že jsem neviděla pupíky 😞

Bell, já to s těma sedačkama už četla - naštěstí jsem vybírala i podle crash testů ADACu, takže jsem v kllidu - ale jen trochu, neb máme do 18kg a hošík se blíží čtrnáctce...!!! :-o :-o :-o - taže nás bude čekat další... A to chci ještě jednu pro moje rodiče... no, se mám...!

Tedy vy jste nespavky... to by mě zabilo a ještě ten hokej musel být strašnej, ne???!!!
terezam22
25. únor 2010
Ahoj holky,

Já dnes vyrazila SAMA za kámoškou do porodnice 🙂 viděla jsem malou Vesnu a je úúžasná,na to že je o 5týdnů dřív narozená měla 2,68kg a 48cm!
Natt potkala jsem tam i Tvou kámošku,páč s tou mojí rodily skoro současně,ale Ellu jsem slyšela jen krásně řvát z pokoje 😃 (já tu holčinu znám ,vždyť dělala na poště želenický)

Pak jsem jela ke kámošce do Boletic,jsme se od Silvouše neviděly!!No tak jsme probraly co šlo! 😃

Poslední cesta vedla k našim do Oldřichova,mamce léky a krémy na obličej,dojela jsem na 21h domů(najela jen po Děčíně přes 20km)!!

Jiřík jěště nespí,Kristík jo,jogurt a banán co měl připravený (aby ho chlap viděl!!) leží na lince a dal mu čokoládový termix!!BOŽE za co mě trestáš??!!A to je měl pár hodin,být doma celý den sám a děti,jedí hranolky a hambáče snad!!! =-) 8-(

Jojo taky bych ráda pupíky viděla 🙂 jéé já jsem dnes z tý malinký Vesny unešená 🙂 áááchjo,šla bych do toho hned 😃 :-p
nattally
25. únor 2010
terez,
blázne :-p ........jj jasně je z pošty,ale jeste domu nejdou,malá Ella má nejakou vadu na srdíčku,jeste pojedou do Ustí na vyšetření a pak se uvidí,zatim ji nechtej pustit,takže jí budu pujčovat monitor 😉 😉 ,to asi nebyla Ella co brečela z pokoje,ale je tam její spolužačka náhodou a Sofinka pořád pláče a pláče :-p
nattally
25. únor 2010
terez,
a chlap taky odpad???????? 😃 ,ale postaraj se néééééééé 😉 😉 😉 😉
nattally
26. únor 2010
kde jste :-| ???????????????????????????????????
lenik_25
27. únor 2010
Ahoj, tak přítel je právě s hafíkem na veterině a já nevím, jestli pejsek ještě žije nebo ne. Tak čekám... a jsem strašně nervozní.
singid
27. únor 2010
ahojda holky, koukám, že to tady nějak usnulo 😃
prima že jste si užily kafčo, já si užila kamarádky a musím říct, že po celém dni, kdy mě snad nahoře neměl někdo rád, to bylo docela potěšení. Ještě před návštěvou jsem šla s Dájou na prochajdu a když jsem se vrátila zpět celá ucaprtaná, utahaná (Dája se samo probudil u vchodových dveří), tak jsem zjistila, že nejede výtah...!!!! to už se mi fakt chtělo řvát, táhnout kluka do 7 patra... ]-( chtěla jsem počkat na manžu, ale měl přijet až za hodinu a já potřebovala fakt na záchod... takže jsem vymyslela, že kočár uklidím do auta (znamená celej ho rozebrat, hodit kolečka do kufru a na to korbu) a sama s klukem pěšky do sedmičky :-S :-S takže první část operace proběhla dobře, kočár v autě (uff ufff), kluk na ruku a už jsem šupajdila domů,... a co byste řekly???? výtah už jezdil!!!!!!!! asi jen vypadlej proud 8-( 8-( 8-( kdybych měla energii, tak toho kluka vzteky do toho 7 patra vynesu....hrůza, fakt už jsem večer brečela únavou 😞
terez 😃 😃 😃 manža je šilkula, hlavně že Kristík nebrečel hlady, s tátou je prostě jiný režim, vzpomeň na S tebou mě baví svět a scéna s kakáním v lese 😃 😃 😃
singid
27. únor 2010
jéjéj Leni, to jsme se srazily v éteru, pesánkovi držíme palečky, je mi líto, že je u vás teď smutno 😢
lenik_25
27. únor 2010
Singid jsi hodná... ještě se nevrátili... no to je na budku to napětí. Vždycky je zpátky do 9,40... ale třeba je tam jen hodně lidí...
singid
27. únor 2010
leni, určo je to tím, že je sobota a hodně lidí...teda pejsků 😉