• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
leni,
držim pestičky :wink:

singid,
no to bych řvala taky :angry: :angry:
27. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pejsek už není... :cry:
27. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leníííí to mi je moc líto!!!! :frowning2: :cry: ale už ho nic nebolí a netrápí se.....
27. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, ono ho ani nic nebolelo. Ale necítil zadní část těla, uvnitř mu to taky prý nefungovalo, nečůral sám. Aspoň netrpěl.
27. únor 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenii to mě mrzíííííí. Ale už je mu líp.
27. únor 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
to mi je líto :frowning2: ,drž se!!!!!!!!!!!!!!
27. únor 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,je mi to moc lito.... :frowning2:
27. únor 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to je mi líto s pejskem :frowning2: .
27. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,vložila jsem fotky s výbavičkou od tej paní z mimáče,co šije :slight_smile: : http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=3850391#navigator
27. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Leni, to je mi líto...

Bell, moc krásný - takový veselý to je, fakt se mi to mooooc líbí :hearts: :hearts: :hearts:!!!

SIngid - teď někdy nám taky vypadl proud, ale ani nevím, jestli ve ČT nebo PÁ - jen jsem přišla domů a blikal budík a to dělá po vypadnutí proudu. Já už nesla dítě + kočár několikrát, ale bydlíme JEN v 5. !!! Asi 2x byl doma starší syn, tak to nesl se mnou, jednou jsem to nesla na etapy - dolů - snesla jsem klučíka k sousedce o patro níž (tu jsem vzbudila) - dala jí ho mezi dveřma do náruče, utíkala o patro výš, vzala kočár, klusala dolů 5 pater, vyklusala do 4., vzala hošíka a šupky dupky dolů - no lilo ze mě jak...!!! A to jsem šla na kus řeči do práce - mi bylo horko jak na Sahaře.

Auto míváme na parkovišti nad konečnou - to bych si dala nést ho odtamtud - tady se nám u baráku málokdy poštěstí zaparkovat - to mě na těch Želenicích fakt štve!!!
27. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid,tyhle fory s příchodama odchodama s dítětem dom to je teda parádička :rolling_eyes: .My jsme bydleli ve starym baráku bez výtahu a kočárek nosili do bytu.Ze začátku jsem byla doma jak ve vězení neb jsem čekala až přijde manža dom nebo až přijde moje mamka,aby jsme se dotali ven,ale nakonec mě to začlo štvát,vyhrnula jsem si rukávy a tahla to nahoru i dolu sama.Kočár cca 16kg+taška cca3kg,v kočáře Janička,která taky neni zrovna drobeček neb se narodila a už měla 4,65 takže po pár měsících už se dopst pronesla a to ještě já blbec jsem to samo nevydržela a cestou jdom jsem udělal skorem vždycky malej nákup v bille,takže nahoru jsem nesla ještě v zubech tašku s nákupem :grinning: :grinning: :grinning: .Pokaždý jsem se proklínala,že jsme se nenastěhovali do prvního patra :grinning: :grinning: :grinning: .No a teď,když už mám, tady v Březinách, kočár v klidu dole u dveří,tak v něm už Janička nechce bejt :grinning: :grinning: :grinning: .Tak aspoň u další kočičky už nemusim mít vzpěračskej trénink :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

Verčo,díky to jsem našla na mimáči šikovnou paní,co šije výbavičky do postýlek pro děti a ona šije i z mojí oblíbený látky,co maj v IKEA :dizzy_face: ,tak ačkoliv po Janičce samo výbavu máme, jsem si stejně nechala ušít novou veselou :dizzy_face: .Aspoň nebudu mít pocit,že jsme druhou kočičku nějak odbyli :slight_smile: .
27. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
jeste než jsem začla číst dál,jsem si řikala,že to je látka,celá ikea :grinning: ,ty zvířata z té látky máme doma :wink: ,vypadá to teda moc hezky :wink:
28. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, naši přes noc pohlídali a my jsme šli do hospody. Chlap se ožral, tak teď skučí v posteli, já byla na džusech, protože beru prášky, s kterýma se alkohol neslučuje. Ale i tak, vypadla jsem, odreagovala se s partou kamarádů, i jsem se zasmála po těch prolitých slzách. Tak už aby to přebolelo sakryš.
28. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a neplanujete teda ted toho chundelatyho pejska ,jak jsi ho chtela o Vanocich?
Bell,hezky,ja uz si od ni objednala zavinovacku taky.Ja teda jen jednobarevnou,oranzovo-bilou.Jinak do postylky vybavicku mam po Maxikovi ve jemne zluty barvicce,takze to pouzijeme i pro holcicku. :wink:
28. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, pejska plánujeme, ale chceme podobnýho prdlouše. Jen ne jezevčíka! Takže vyhrál jack russel teriér. Já osobně bych ho brala třeba už do 14 dnů, moc by mi pomohl. Ale přítel dostal takovou ránu (byl u toho uspání, venčil Oskárka atd.), že chce oddech. Tak ještě dáme nějakej čásek, snad to přežiju. Já nebyla nikdy bez zvířete dýl než 14 dní, takže to nějak budu muset překlepat.
28. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja a jeste jednou diky Verco za ten kontakt na opravare,zehlicku uz mam spravenou.Sice to stalo 500,ale je tam novy topny telisko a je komplet vycistena.Pan rikal,ze je momentalne asi jedinej ve meste,kdo dela maly veci,jako zehlicky,feny atpd.Taky rikal,ze v zivote nevidel tak zasvinenou zehlicku-pry bylo uvnitr hafo chlupu,koukal jak blazen,jak se to tam dostalo. :grinning: To z tech nasich kocicaku,asi moc netesnila za ta leta se trochu zachlupatila.... :grinning:
28. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda kočky,
Leni, pejska je mi líto :cry: , je dobře, že jste se odreagovali, a do nového pejska běžte brzy,ono to trochu pomůže, naše mamina už dalšího neměla a teď občas "vzpomíná" a trápí se pro něj... :frowning2:
Veru - jo jo, proud vypadl ve čt, my máme na všem hodiny (mikrovlnka, sporák...) tak jsem pak 20 minut přeřizovala :rolling_eyes:
bell - tak to nezávidím, mě by asi hráblo, denně stěhovat kočár, jsem jak reklama na hlad, jsem ráda, že unesu samotný dítě (7kg) :grinning: ono to vcelku nebylo až tak hrozný,ale po celém dni, fakt mi to nepřidalo....

jinak já mám kluky venku, šli se projít a já si tu mažu prsa tvarohem, neb mám další zatvrdlinu, bolí to jak prase, včera jsem měla zase 37,8C no radost :angry: ještě, že je víkend a manža doma, protože mi fakt dost pomohl
28. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
ty vážně blbneš :wink: :wink: :grinning:
28. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,tak se mi zdá,že by tu někdo potřeboval ještě holčičku :grinning: :grinning: :grinning: .

Singid,no jasný,po náročnym dni stačí ke vzteku i mnohem míń než nejezdící výtah. :wink:

Maki,přeposlala by si mi kontak na to opraváře,prosim.Nám pro změnu kleknul náš ouplně nový stolní gril :rolling_eyes: .Jsme na něm tak vehementně grilovali až najednou zhasla kontrolka a tváří se chcíple :rolling_eyes: ,jenže jsme ho kupovali v Práglu a tam se nám s tim jezdit teda moc nechce.

Jooo,holký,tak jsme dneska prubli ty slevy v takku a Janička má džínky a tričko :slight_smile: a když už jsme tam byli,tak jsme skočili vedle do Deichu a narazili jsme na jarní botky od elefantenu ve slevě za polovic :dizzy_face: Janička byla nadšená,padly jí,tak je máme doma.Teda,ale řeknu vám z ní roste pěkná parádnice neb v takku si vybírala sama :astonished: (samo by chtěla kde co :rolling_eyes: ) a v Deichu se jí líbili ty nejblejskavější dětský lakovky co tam měli :grinning: :grinning: :grinning: .Chodila nám řikat,který se jí jíbí(líbí) a který jí suší(sluší) :grinning: :grinning: :grinning: .To jsem zvědavá,co budem dělat za pár let :fearful: .
28. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky při pondělku :slight_smile:

Maki, jsem moc ráda, že pán spravil - uchovej kontakt jako klenot :grinning:

Bell, já po poznala, že to je látka z IKEA - jsem tam jak doma ;)
No tedy Janička je parádnice jak hrom!!! A to je správný, jen ať atínek ví, že má doma další ženskou :grinning:

Terez....?! :grinning:

Leni, to je fajn, že jsi se uměla odreagovat, Tomáše přejde ten žal a bude mu pejsek chybět a dočkáš se :wink: Myslím, že celkem brzy :wink:

Tady je od nás jedno videjko :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=yDf48xGS9tc
1. bře 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
doma nám odešl počítač,tak jsem připojená jen v práci...
Leni,pejska je mi líto,a´t to rychle přebolí..
My měli docela fajn víkend.V pátek jsem měla Šímu doma ze školky,jeli jsme ke kamarádce na pokec.V sobotu přijela mamka s mojí ségrou,ségra vzala malýho do kina na pohádky a my ssi s mamkou zašly na kafíčko do cukrárny,popovídaly jsme si..A včera tradiční oběd u tchána a odpolko leháro doma.
1. bře 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dovolim si zverejnit kontakt na pana elektroopravare,at je prospesny vsem:776 825 550,Teplicka 101/417-hned naproti hospody U kocky :wink: .Je tam do 15,30 kazdy den,jen v patek do 12,30.Poledni pauza 12-12,45. :wink:
1. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak mě úžasná rýma trvala jen tři dny, zato Dája začal dnes frkat :confounded: myslela jsem, že když kojím.... tak to nechytne :cry: jinak včera večer brečel, úplně křičel, nevíme vůbec co mu bylo, že by zoubky??? přijde mi, že už už a budou venku, ale to mi přijde už asi měsíc :unamused:
a v sobotu jsme začali s příkrmy, tak papáme mrkvičku :wink:
Veru - hezká videa, mrkla jsem na víc, koukám, že máte úplně stejnou sedačku od Fischer Price :grinning: a musím říct, že jsem se z prvu lekla, že to mluvím já, na videu mám úúúúplně stejný hlas :grinning: :grinning: :grinning: a Petík je šikula
1. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nonono :grinning: :grinning: když já viděla v porodce ty miminečka :sweat_smile:
1. bře 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsme byli od 8,30 doteď někde mimo domov. Jsem chvilku doma a už ouvej...

Singid, super, první příkrm, taky si na mrkvičku pamatuju. A jak malýmu šmakuje? Daneček se první den šklebil a plival to, protože nevěděl, jak to jíst a druhý den mi to doslova sežral málem i s lžičkou.

Terez, ty seš dobrá! :grinning:
1. bře 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Singid - my už to lehátko dávno nemáme :slight_smile: To první rozsedl omylem tatínek :grinning: :grinning: - pak jsme koupili ještě jedno a to už putovalo dál...
Gratuluji k první lžičce, ať Davédek hezky papá.

Leni, bude to lepší, uvidíš...
1. bře 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluju k mrkvicce! :wink:
1. bře 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkvička super, první den to jak neviňátko lupnul do pusinky, chvíli to převaloval a pak se oklepával, brr brr :grinning: :grinning: :grinning: včera krásně papinal, i když pošilhával po prsu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dneska už měl roupy, chtěl papat lžičkou SÁM, takže víc mrkve bylo na bryndáku a sedátku než v bříšku...dávám do alba fotečky tak se jukněte (on na té fotce trochu uhýbá :grinning: )
1. bře 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a sorry, foto je z mobilu, tak kvalita stojí za prd :sunglasses:
1. bře 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek