• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Singid, hezkýýý... naše první mrkvička byla v tom samém lehátku :slight_smile:
1. bře 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,v dubnu se na porodnici maluje...Jeste nevim presny termin,ale dozvim se zacatkem tydne.Mozna pofrcime do Usti.
1. bře 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid pěkně papá :wink: šikulka!!

Maki jéé v Ústí na porodnici i na šestinedělí to je moc pěkný(teda bylo před 9lety co jsem tam rodila :wink: )Tak si myslím,že by to nemuselo moc vadit...
A já se tam válela hodinu ve vaně když jsem se "neotvírala" varhany jsem měla jěště dva dny snad :grinning: fakt jsem tam byla spokojená!Celkově s přístupem dr i sester,ale nyní tady v DC taky.....
1. bře 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo videjko mooc pěkný! :wink: Petík je šikula a pěkně u toho vydrží to u Kristiána nehrozí!!!Ten jak to nejde hned má nervíka a už to letí!Jsem koukala kolik těch videjek máš :grinning: Kde na to bereš čas a sílu?? :slight_smile:
1. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já už mám dva dny den D :unamused: :unamused:

ze soboty na nedeli jsem usla kolem 5 ráno,tak nejak se mi všechno honilo hlavou :frowning2: ,v 7 me vzbudil Šimon,pak jsme jeli do myčky,přede mnou 4 auta,já 5,zajedu tam,a co se nestane,kartáče se mi zastavej na kapote :frowning2: ,myčka se jim rozbila :unamused: ,tak jedu domu,začnu vařit a vzpomenu si,že mám v troube zapékací mísu do které leju vodu,když peču,no a už tam voda nebyla,jeste si tak přemejšlim,když ji vyndám dobrý,ale když tam naleju vodu,tak praskne,ale pak me napadlo,když je varná,tak neprskne,no neprskla bouchla,bouchla,propálila mi lino a koberec v kuchyni,ach joooooooo :unamused: :unamused: ,řikám tak jdu spát,když jsem zabrala skočil mi Šimon na hlavu a když jsem zabrala po druhé volal bratr,jestli nemám náhodou chladič náhradní-no málem me slehlo

:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

dnes,si řikám,tak snad vše bude o.k.,tak jsem jela na kafíčko,tam nastestí vše o.k.,ale kolem poledne mi napsal manža,že s prací je to bledý a neví co bude dál,no málem me slehlo,tak jedu domu a na Benešovský bliká auto,kouknu na tacháč,mám 55,tak si jedu 50,projedu policii a přemejšlim si,poustej peknou písničku,pustim si ji a to už vidim,jak na me mává další policajt,že jsem se asi nečeho dopustila,našel si jeste další 4 hovadiny,ale fakt blbosti a hlavne jsem na most nenajížděla 50 km/h,ale 64km/h,proste jsem se zamyslela,zaposlouchala do písničky a tak to mám za 1000 kč a 2 body :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,no desný,jsem d....... no!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak čekám s čim přijde manža,jestli to zavřou,me mrskne asi :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

tak jsem zvedavá na zítřek :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,bude dobře uvidíš :slight_smile: ,Víš,jak se řiká,když se to sere,tak se to sere :unamused: .Hlavně se pokus nepřemejšlet na vším v noci nebo ti bude akorát hůř a hůř z nevyspání a nervozity.Držim palce manžovi s prací a neboj neni všem dnům konec,však on si určitě poradí :slight_smile: .Drž se :slight_smile: .

Maki,díky za kontakt.Hele to mi ani neříkej,že by do Ústí :rolling_eyes: ,sakra.Já nemám ještě ani zabalenou tašku a sice si furt jako občas už do ní něco přihodim,ale řikám si že holt,když něco nebudu mít,tak mi to manža nebo mamka přinese.Rodiče bydlej dvě minuty pomalé chůze od nemocnice :unamused: ,tak jsem mylsela,že by tam mamka za mnou mohla přijít v podstatě kdykoliv.....no to je pech.A ta cesta tam,ježišmarjá,dyk já první dítě porodila za 4 hodiny od začátku pravidelnejch kontrakcí,aby jsme tam vůbec dojeli :rolling_eyes: ,No já se chystám ,že bych zkuisla jít zejtra od Košařky hned do porodnice na sepsání porodopisu,tak uvidim,co mi řeknou.Mám na zejtra dopo hodně obchůzek,ale snad to stihnu,tim spíš,že chci vědět,kde teda budem rodit,chjooo :unamused: .

Singid,gratuluju k mrkvičce :grinning: !My jsme teda začínali nejdřív mrkvovou šťávou na lžičce a Jaňule se po ní sápala jako kdyby to bylo já nevim co :grinning: .....pak se ještě dlouho sápala po všem,co jí maminka nabídla,ovšem teď :rolling_eyes: .Skoro mám pocit,že bych měla vařit alepsoň tři menu a dávat jí vybrat,vopici jednej :angry: :grinning: .
1. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
to si jsem si taky řikala,když se to s,tak se to s :frowning2: :frowning2: -dekuju za povzbuzení,já doufám,že se to brzy obrátí :wink:

holky zase malování?????? :wink: ,tak doufám,že aspon nejak krásne,aby to aspon malinko zpříjemnili :wink:
1. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,tuhle vkládačku máme taky :grinning: ,teda jak jsme se na konci listopadu přestěhovali,tak jsme..... někam zašantročili ty vkládačky a máme jen tu kostku s pár kouskama :rolling_eyes: ,ale Jaňule se s ní vyřádila jéje :grinning: a když zjistila,že se to dá očůrat tim,že se ta kostka otevře všechno se do ní nahází a pak zavře a ukáže mamince :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......Teda,ale fakt tam máš vídejek :grinning: hafo.My už točíme jen vánoce a narozky a občas sem tam něco.Ze začátku jsem točila snad každý mrknutí :grinning: :grinning: :grinning: .
1. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, no jo, tak holt mám na starý kolena potěšení, tak si to archivuju, ono se ve stáří tychleji zapomíná :grinning: :grinning:
Terez, to není třeba moc času - vezmu foták a točím, stáhnu a je to :wink:

Rodičky, tak snad budete rodit tady - obvykle je to o štěstí. :wink:

Natt, tyjo, to máš vybráno do konce roku, neboj, už to bude dobrý - držím palce.

Singid - malej je zlatej...

Já dala nový fotky na FB.
1. bře 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno

Natt, teda tomu říkám opravdu dny D! To je dobrý, my máme zas rok R :grinning:

Verčo, seš prdlá :grinning: Na starý kolena... :grinning:
2. bře 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

My se krásně vyspaly!!Já sice v noci čučela na budík páč chlap ať ho vzbudím,že nemá svůj telefon a s mým to meumí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,my už klasickej budík nepoužíváme jen ten na telefonu....

Kristík spal úžasně do 7.20h pak sunárek a jěště si poležel v postýlce!ZÁZRAK!
Jiřík vstal teď udělám snídani a budu mu zase nahřívat tváře,včera jsem koupila tu SOLUX lampu v Etě za 730kč(díky kámošce kterou jsem včera potkala ve městě)já jí chtělla jinak objednat na netu a to by mě vyšlo i s poštovným na 1000kč!

Natt to je pech!!Ale zase mojí kámošce se podařilo nabourat auto a když šli s manžou do pojišťovny tak jim řekli :Ale Vy tu pojištěný nejste!!Ona chudák zabudla zaplatit složenku!Tak musí cálovat ze svýho 25tisíc co ten nabouranej člověk chce!!No a kde honem vzít a nekrást...budou si asi muset půjčit,a ten člověk je tak solidní že chce jen 25tis,páč oprava vyjde na 40tis a mohl by to chtít po ní celý,ale asi to vzal že to nabourala ženská!!
Natt a chlap se uživí i jinde neboj,určo něco sežene!!!Vždyť dobrýho kuchaře aby pohledal!
Verčo jo to já taky fotím a když je chvilka točím,jasná věc :wink: jéé když jsi v tom zběhlá,prosím Tě nevíš kam bych mohla dát video kazety aby mě to přendali na CD??Páč ty kazaty už některý "skáčou" a mám tam svatbu,rodinné,vítání občánků nechci o to přijít....
2. bře 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,

my na dnešek s rýmičkou jak blázen, takže v noci odsávání (kvůli řevu jen1x, nebylo to zas tak hrozný ta rýma :sweat_smile: ), dnes jsem zašla raději k dr. protože malej začal tak pokuckávat, pokašlávat, no naštěstí dobrý, na plicích nic nemá, za týden kontrola, a potěšilo mě, že tam nikdo nebyl, tak jsme šli hned na řadu, měli tam zas přetopeno, já splavená jak blázen :astonished:

natt - mrzí mě, že se to všechno takhle kazí, s chlapem a prací, mám dost zkušeností, takže vím, jaký to je blbý a nejistý (nedávno jsem počítala, že můj chlap změní práci skoro každý rok, ne že by byl nějakej divnej :grinning: ale on je poctivák, kterej si nenechá srá...kakat na lopatky, a bohužel máme nejvíc zkušeností s tím, že zaměstnavatelé chtějí měnit mzdové výměry - směrem dolů samo - často také chtějí, aby tam pracoval dál, ale on třeba neví, za kolik, protože mu to nejsou schopni říct, vymlouvají se, no prostě hnus... jednou měl nárok na odstupný, protože firma končila, celkem by to bylo 45 tis a on ten sviň.. zaměstnavatel vymyslel kličku, že firma jako taková ještě bude fungovat na filiálce v Libouchci a že mu dle ZP může dát i jiné prac. zařazení až na tři měsíce, takže bude jezdit do Libouchce a zametat chodník před firmou :confounded: manža by bojoval, ale já mu řekla, že stejně to nevybojuje, bude se tři měsíce trápit někde na chodníku a bude z toho akorát nasr... takže teď dělá u Homolky a je spokojenej, bude tam už skoro rok, tak čekám co se pos.. tentokrát, pardon, že jsem tak sprostá :unamused:
a policajti, no comment, já z nich mám vítr, takže jezdím pomalu, ale na most taky občas vjedu 70, protože jak se sbíhají ty dva pruhy, tak se do pravého nějak zařadit musím :wink: a taky často spoléhám na to, že by mohl sloužit bratránek, ale teď je spíš na nehodovce, takže smůla....vím, že to není útěcha, ale lepší než jak moje kolegyně, která místo 50 jela 70, měla to za 2500 (samoživitelka) a body taky dolů... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo jo, to by mě taky zajímalo, jestli někdo přetáčí videopásky na cd, mám tam taneční a maturák :grinning: :grinning:

holky a porodnice - nebojte, určo to vyjde a budete v krásným:slight_smile:)))
2. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme za sebou 2,5 hodinovou prochajdu, to byla parádička. :wink:
2. bře 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,tak co ses dozvedela v porodnici?Vendula o malovani nic nevedela,respektive asi jen od tebe...Jinak my v poradne O.K.Mala je v poradku,ja v poradku,uz budeme chodit na kontroly po 14 dnech.Bell,nic si z toho nedelej,ja tasku do porodnice nejen,ze nemam zabalenou,ja ji nemem jeste ani vyndanou ze skrine....Jsem strasnej lempl,kdybych mela rodit driv,tak mam co delat....Jeste jsem nezacala ani prat vecicky,ale zitra jdu na to!!!! :grinning:
2. bře 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já pokračuju ne tak tragicky,ale opet si me ráno stopli,ale tentokrát nemeli za co,ted jsem přišla domu a rozvítim a praskne mi žárovka,sní vyhodim celou elektriku,ale už se tomu směju,co jiného mi zbývá že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Maki,
moc pěkné fotky a vlásky necháváte Maxovi dlouhé jo? :slight_smile: Normálně když se dívám na tvoje bříško a na moje, tak teda nevím kam až porostu. Máš to naprosto v pohodě...ale zdá se mi že to fakt nějak móóóc rychle uteklo :wink:

natt,
znáš to, na posra.... i ha..zl spadne :sweat_smile:

Zítra du k Podolskému, musím říct, že se ale fakt netěším, to tam pěkně ztvrdnu! :unamused:
2. bře 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatim jeste strihany nebyl,jen ofinku.Pekne se mu to krouti a myslim,ze az ho nechame ostrihat,tak by se mu to asi narovnalo.Tak zatim mu to nechame.
No,utika to,zitra jdu sepsat porodopis,ode dneska jsem ofiko na matersky. :wink:
Natt,drz se!Pevny nervy!
2. bře 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,tak jsem vyzvěděla přímo v porodnici,že se maluje od 20.dubna :slight_smile: ,to by jsme měli stihnout.Druhorodičky nechávaj přenášet max 7 dní,takže mě to vychází úplně akorát kdybych náhodou chtěla přenášet,tobě jen tak tak,ale budem dělat všechno proto,aby jsme rodili v rozumný datum.Já kvůli porodnici,ty kvůli Romanovi a obou nám to vyjde a hotovka :grinning: :grinning: :grinning: !Hele asi jsme se minuli u Košařky,já odcházela a slyšela jsem,že se někdo mela na záchodě a venku jsem zahlídla zaparkovanýho červenýho forda.Odcházela jsem nějakou minutku před desátou.To je dobře,že jste ok :slight_smile: .My už jsme taky přetočený hlavičkou dolu :slight_smile: ,tak teď budu kočičku ukecávat ať tak zůstane :grinning: .Jdu teď 16.3. na 9,30 a pak řikala Košařka,že už po tejdnu.Já jsem se jí ptala do foroty,abych nahlásila bábě včas hlídání.

Holky,já byla sepsat porodopis....a nenápaně jsem (neustále :grinning: )zmiňovala,že jako asi bude mimčo větší,řže první bylo velký...apod.Porodní asitentka na mě tak koukala,pak se smála a řekla,že když jsem spontánně porodila skorem pětikilový dítě,takže te´d už prodim i malý slůně ať se nebojim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Byla na mě hodná,sepsali jsme to a pochopila,že jako nějaký obavy mám tak jsme tam docela dlouho o tom diskutovali.A tak snad dobrý......budu se chystat,že to teda jako zmáknu :slight_smile: .O víkendu jsem mluvila s kámoškou a ta si ze mě dělala prču,že už mi Janička cestičku pěkně prorazila :grinning: :grinning: :grinning: ,že už bych to neměla tak řešit :grinning: :grinning: :grinning: .
2. bře 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,teda fakt pevný nervy ti přeju.........žárovka se vymění,pojistky nahoděj :slight_smile: ,štři síly na důležitější věci a nenech se rozhodit :slight_smile: .Teda,ale policajti jsou dneska snad po celym městě :astonished: .Jak jsem jezdila dneksa sem tam,tak jsem potkávala jednu hlídku,co stavěla za druhou.O víkendu nás taky stavěli,ale ani nás moc neprohlíželi neb manža šel do kufru hrabat papíry do mýho batohu a já na něj hulákám: je to tam v pření kapse u těhotesnký průkazky :grinning: aona na to no apovinnou výbavu máme tady pod sedadlem ,tak já vystčila břicho jakože musim vylízt ven,aby jí moh vyndat apolicajt na tom ani nijak zvláť netrval.Ukaázali jsem mují to jo,ale hned nás nechal jakože dobrý s jeďte :grinning: .Tak akorát manža pak řikal,že už by měla bejt ze zákona povinná dechová zkouška ža by jí po něm asi měla chtít :grinning: ,no ale byli jsme rádi,tak jsme jeli.

Maki,teda to je dlouhý háro :grinning: :grinning: :grinning: .My už jsme stříhali.Manža vzala Janičku hezky strojkem.Držela ani nedutala a teď máme ouplnýho tenisáčka :grinning: .Docela jí to zhoustlo a už to začíná zase trochu dorůstat.Už jí to necháme narůst do nějaký holčičí dýlky.Ostříhat jsme museli neb byl jak vrabčák a česat se to nedalo :slight_smile: .
2. bře 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od 20,jo?tak to se budu muset snazit! :grinning: Vidis,to jsem ani nevedela,ze se podruhy prenasi maximalne tyden.To je dobre.
Tak to jsme se musely minout,to jsem na tom zachode byla ja. :grinning: Priste se uvidime,pac jsem se schvalne nechala zapsat po tobe,tak kdyz budes mit cas,tak muzeme pak jit na kafe,treba....Na porodopis pujdu zitra. :wink:
Jo a ze prej kdyz se rodi brzy po sobe,tak to druhy jde jako po masle...Tak snad.... :grinning:
2. bře 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki krásný fotky malej je úžasnej model :wink: a ten Tvůj pupík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: fakt Ti to sekne!!
2. bře 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

Maki, taky chválím Maxíka a jeho vlásky...

To je jak u nás - já na ty kudrnky nedám dopustit a myslím, že až ho fiknem, tak bude po nich.

Natt, hele, tebe čeká nějaký veselý rok :wink: Uvidíš!!!

Terez, to má Kristík pochvalu, že tak hezky spinkal.

Petík posledních 11 nocí spal celou noc bez probuzení, ale vstává tedy ráno mezi 6 a 6:30, takže když budu chodit včas spát (:grinning:) tak se i vyspím :wink:

Dneska jsem byla po práci u kadeřnice - no vzala mi to pěkně, tak je aspoň změna...
2. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
me taky nedavali dejchnout a fakt stáli dneska všude :frowning2: :frowning2: ,počkejte,jestli bude ve čtvrtek stávka,tak budou uplne všude :angry:
2. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, hezké fotky a gratuluji k dobré kontrole. Téda, ty rodíš za chvíli a ještě nemáš sbalenou tašku? Já jí balila už ve 32tt... ale je fakt, že mě pořád Černá strašila, že už budu rodit.

Natt, to snad neni možný!!! :grinning:

Bell, super, že se malá přetočila!
2. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
parkovala jsi dneska pod nemocnicí vid :wink: :wink: ,díky už jsem se s tim pomalu smířila,že jsem chodící pohroma :unamused:

leni,
no jo no,už to beru sportovně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

maki,
jj závidim vlásky,já je Šimonovi ostříhala a manža me málem zabil

:stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky porody stíháte :wink:

veru,
kéž by :wink:
2. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,ty špione,jak si mě pod tou nemocnicí vypátrala? :grinning: Normálně vždycky parkuju na nemocničnim parkovišti a dneska jsem to jednou jedinkrát střihla od Košařky rovnou nahoru a nechala jsem auto stát na prvnim místě,co mi brnklo do nosu pod oknama porodnice :grinning: a zbytek jsem došla :grinning: .Hele a chodící pohroma nejseš...to je prostě takovej zákon schválnosti :unamused: ,ale když se člověk nad tim zamyslí,tak takový drobnosti jako nějaká propálená podlaha nebo prasklá žárovka.....no prostě asi se to mělo stát a holt zrovna teď no.Nesjpíš, jak řiká Verča,tě čeká veselej rok neb už budeš mít vybráno dopředu :grinning: :grinning: :grinning:.

Maki,no já to taky nevěděla,že jen 7 dní u druhorodičky,to mi řekla ta PA,když mi počítala,jestli mě stihnou odrodit do malování.Joo a taky řikala,že akutní případy budou brát i v době malování.Akorát už neřikala kam ty maminy pak šoupnou :astonished: :grinning: .No jo,hele já určo přijdu toho 16. ke Košařce na poslední chvíli,možná že půjdeš i dřív než já :grinning: :grinning: :grinning: ,třeba dneska jsme pěkně dlouho řešily, s Janičkou, jaký kalhoty si vezme na sebe :rolling_eyes: :grinning: a hned na to,že chce ty nový boty se slonem a já,že ne,že je od země ještě chladno o na na to : no ne boty se slonem, a já : to ne, a ona: to jo(a porád dokolečka :grinning: )....no debata pro bohy :grinning: :grinning: :grinning:,ale nakonec jsme se z baráku dostaly :grinning: :grinning: :grinning: .Tak pak by jsme nějaký kafčo stihnout mohli,bába už má dopoledne pro Janičku zarezervovaný :slight_smile: .
2. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme na sebe koukali,jsem zrovna parkovala :wink:
2. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já už nevim,jsem si,řekla,že než přijde manža,tak si aspon vyžehlim vlasy a donesla jsem si k tomu takový kulatý zrcátko a chci ho vyčistit a nepraskne mi????????????????? :angry: :angry: ,no tak to mi řeknete :frowning2: :frowning2:
2. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek