• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Natt,on tam někdo kromě mě parkoval? :grinning: Já byla tak zabraná do toho,abych zaparkovala,tak abych nemusela vylízt do toho největšího bahna.......i když nějaký auto vpředějš myslim bylo,ale fakt kdybys mě zabila....já fakt moc nekoukala :confused: .A hele nějaký zrcadlo.......musíš si řkat,že střepy přinášej štěstí...už se neřiká,který střepy to maj bejt :grinning: :grinning: :grinning: a jiný přísloví si radši ani neřikej. .To máš jako s tou sklenicí,jestli jí vidíš poloprázdnou nebo poloplnou :grinning: :grinning: :grinning: .
2. bře 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vlasy se mi nespálily,tak snad dobrý :grinning: ,ty jsi asi už šla do auta,já zrovna vystupovala,sla jsem jeste s kamarádkou :wink:
2. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak,tak to jsem si teda už vůbec nevšimla neb jsem si nesla pití a šátečky z z nemocničního krámku a nic jinýho už mě nezajímalo,než že si sednu do auta a zakousnu se :grinning: :grinning: :grinning: ...do šátečku teda jako,ne sebe :grinning: :grinning: :grinning: .
2. bře 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
v noci me chytlo ucho,tak jsem si nakapala kapičky Aurecon,jsou takový olejový a usnu,ráno mi řiká Šimon.....maminko já jsem maloval ????muzu????????jsem šikulka vid!!!!!!!! a já jo muzeš,ale pak si uvedomim,dyt,jsme jeste v ložnici a on mi maloval tema olejovýma kapičkama na zed :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,teda jsi odvaha,ja bych v takovymhle obdobi,co ted mas na zehlicku vlasu redeji nesahala! :grinning:
3. bře 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
taky jsem se rozmejšlela :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak jsem si řikala,že při nejhoršim,budu na ježka :grinning: ,jeste parkuješ dole???????v pátek bych ti tam zas nechala chleba :wink:
3. bře 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

tak možná brzy bude štěndo.

Natt, to už je nereálný! Už jen čekám, co zas napíšeš... snad už tě nic ale nepostihne.
3. bře 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
no kdyby,ale je to holá skutečnost :grinning: ,snad už nic,jen šel manža ráno do práce,co bude dál,tak jsem zvedavá
3. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: leni,
jééééééé vybrali jste krásnou rasu,to se pak pochlub :wink:
3. bře 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vybrali jsme jack russel teriéra, holčičku.
3. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen ještě nemáme nápad, jak ji pojmenujeme
3. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
natt vím, že je to hrozný, ale nasmála jsem se :grinning: :grinning: a jak se Šimonek umí pochválit :grinning:

Lenik - tak to je hezký,že budete mít fenečku, tak vybrat jméno a bude to

my dnes vstávali ve 4h ráno, odsávala jsem nudlínky, a pak už Dája nezabral, manža to v 5 vzdal a vstával (normálka vstává až v 5:30) a Dája pak zabral až před 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď se vzteká v sedátku, je oslintanej, no hrůza, okusuje umělý klíčky a řve jak tur, jestli ho bolí dásně.... :rolling_eyes: jsem hotová :confounded:
3. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já dneska u Podolského katastrofa! Má od 10 do 14 hod. No byla jsem tam v 9.30, těch mamin co už tam bylo, paráda...a to začal ordinovat až v 11!! No nakonec jsem ve 13.30 se normálně předběhla, protože si tam každý chodil jak se mu zachtělo. No nasraní všichni a když jsem odcházela, tak jich tam ještě tak dvacet čekalo, to určitě, no říkala jsem si, že ještě že jsem šla ráno, protože jít později, tak bych riskovala že du domů a přijdu příště a to by mě asi kleplo!
No hlavně že mimi je v pořádku :slight_smile:

verčo,
tak to ti Petík spí krásně, závidím, fakt jo :wink:

leni,
gratuluju k pejskovi, už se těšíme! :slight_smile:
3. bře 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
singid,
chudinka malá,jj my meli při každym zubu rýmu a teploty :unamused: :unamused: ,tak držim pestičky a pevné nervy,no to jo,to on umí,že bud je šikulka,nebo když se oblíká a už si vybírá jako Bell od Janičky,tak když se konečně oblíknem tak je fešák :grinning: :grinning:

prin,
tak gratuluju k tomu,že je mimi zdravé :wink: ,jj je to tam děsný,jeste že je to jen jednou za celé tehu :wink:

leni,
jméno vyberete před tim jste chteli Kačenku,nebo se pletu :wink:
3. bře 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janička od Bell :grinning: ,já už fakt magořim :wink:
3. bře 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee,Leni,to jsou super pejsci,takovi gumaci.Maji je hodne lidi od koni,kdyz jdeme do Libverdy na zavody,beha jich tam cela smecka. :wink:
Singid a mazes mu dasnicky?Doporucuju Kamistad,zabira nejlip. :wink:
Natt,uz jezdim az k baraku,stav se klidne na kafe. :wink: Staci dat vedet v kolik. :wink:
3. bře 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, nemažu :astonished: :astonished: chudák, gel vyzkouším,díky :pensive: ale odpo s ním zase šili všichni čerti, musela jsem pak šaškovat, ale nechal si zase odsát nudle a bez řevu, akorát si myslel, že je to hra, tak mi tu odsávačku pořád bral a strkal do pusy místo do nosu :grinning: :grinning: jak může mít ze zubů rýmu???
a tatínek se nám z práce vrátil s pěknou rýmičkou a bolestí v krku, takže postupně lehneme všichni :frowning2: :frowning2: chjo
jinak jsem do alba přidala fotečky (nejsou ale poslední) z rákosníčka, tak se jukněte:slight_smile:))))))))))
3. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyz rostou zuby,maji oslabenou imunitu a vetsinou chytnou kazdej virus nebo bacil,co leti okolo... :confounded: Max to ma taky tak,vetsinou,kdyz mu vyleze klofak,tak i rymuje.
3. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
singid,
jj přesně tak.........maki ti to napsala :wink: ,u nás to tak bylo pokaždé :unamused:

maki,
dobře,jeste napíšu.díky :wink: :wink:
3. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, neboj, na dnešek byl v noci hodinu vzhůru - já věděla, že to nemám nikde psát..!!! :grinning:
Ale dneska jsem byla na mateřský, tak mi to tak nevadilo :wink:
Zítra jdu do práce, tak snad se slituje...

Já na zoubky dávala s velkým úspěchem Mundisal, ale my už máme všechny venku, jupííííííí :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:

Leni, těším se na fotky nového pejska... :wink:

Natt, dneska už nic???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,jak vsechny?!?Jako vazne :confused: ?Max jich ma 12...
3. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak včera jsem zakápla už v devět a spala krásných devět hodin v kuse, fakt jsem to potřebovala.

Maki, máme taky 12 zubů, ale protiví až běda, je to teď docela krutý, takže čekám další. Jo a zítra jdeme na priorix tetra, tak nám drž palce.

Natt, Kačenka je taky napsaná na papíře, tak uvidíme, jak se nakonec dohodneme.
4. bře 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek,dočítám :slight_smile: .
Singid,a kromě rýmy může mít i průjmy apod..zuby jsou svinstvo :grinning: :grinning: :grinning: .My teda nemažem ničim a statečně už čekáme jenom na poslední dvě stoličky.Jianak i přes manžovi protesty mám doma koupenej(sice ještě nenačnutej kamistad).Jinak manža tvrdí,že jediný,co by jakž takž mohlo zabírat je solcoseryl(jenže ten zrovna neměli,když jsem pro něj šla).Prej,že to jsou jenom chytáky na prachy pro maminky neb při tom zvýšenym slintání ten gel je víc v dítěti než na dásni a je to k ničemu. :rolling_eyes: :grinning: ....no my vydrželi teda bez mazání,ale on k Janičce vstávat nemusel,že jo no :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .Naštěstí jsme jen u dvou zubů měli průjmík jinak nic,ale když se zoubky ozvou tak je protivná až hrůza a v noci se furt budí s kňouráním.Naštěstí jí stačí cucnout si vody a ono asi jak jí to trochu schladí dásničky,tak zase usne.

Verčo,to je Petík pěkná zubejda :grinning: :grinning: :grinning: .To mu určo narostly tak rychle jenom proto,aby si,co nejdřív moh dát pořádnej kus žvance :grinning: :grinning: :grinning: .

Prin,......no u Podolskýho děs běs,ale hlavně že je mimi v pořádku :slight_smile: .To za ten vyseděnej důlek v čekárně stojí :slight_smile: .
4. bře 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já usla konečne tak nejak s čistou hlavou,usnula jsem ani nevim jak :wink: ,ale spalo se mi krásne,dokud me ve čtvrt na 3 nevzbudil telefon-volala segra,že Bára(neteř),brečí při čurání :frowning2: ,jestli si pro ní v 7 přijedu,to už zas musí Martin do školy :wink: ,a jestli s ní s jedu k dr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no samo,že jsem neusla,zabrala jsem kolem třičtvrte na 6,v 6.10 me vzbudil Šimon,že chce pití a já už musela v půl vstávat..........takže jsem jak praštěná.......Bára má mega zánět močáku,ale muze být se Šimonem,ale já jí jeste musim odchytit moč a dovézt na Kamenickou do laborky a pak až dát atb :zipper_mouth: :zipper_mouth: ,no mám já to jednoduchý????????

leni,
a další jména????????? :wink:
4. bře 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
a to mi píšeš až ted???????????ted nevim,jak jsi to psala ten název,ale my teda mazali taky kamistad :wink: :wink: ,ted jak mi dela dr 8,tak jsem si to mazala i já :grinning:
4. bře 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo,jinak na ty zoubky měla Janička takový speciélní kousátko od curaproxu.Sice stálo pět stováků,ale ona ho měla v puse nonstop.Dudlíka nechtěla,ale bez kousátka jsme nemohli nikam ani na krok.Nakonec bylo kousadlo tak zdemolovaný,že už šlo do věčnejch lovišť :grinning: :grinning: :grinning:,ale vydrželo ještě do nedávna :grinning: .Teď se chystáme ho další kočičce zasejc objednat :slight_smile: .
4. bře 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,já to o těch gelech,ale už kdysi dávno psala :grinning: .Neb Lara to tady nakousla,že oni maj ten kamistad...... :grinning:.Já když koukala kolik,že těch druhů gelů na zuby vlastně prodávaj,tak se ani nedivim,že je to chyták na prachy neb všechny rozhodně zázračný bej t nemůžou :grinning: :grinning: :grinning: .Čoveče to máte dobře se ségrou zařízený.Já mám isce dvě babky,ale nai jedna neumí nandat a manipulovat s autosedačkou :rolling_eyes: a z toho valstně jen jedna je automobilní,takže bych těžko uhrála někoho na to,aby šel k dr. místo mě :confused: .Naštěstí teda chodíme k Pánkovi a ten ordinuje až odpo,takže když tak může manža kdyby bylo nejhůř,ale stejně...........
4. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
jj ona sama a já s dítetěm :unamused: ,musime si pomáhat že :wink: ,no my máme každá jeste náhradní,ona na Šimona a já na Báru,ty se nandavaj,když jsou třeba a vozí se v kufru :wink: :wink: ,obcas už se hodily :wink: :wink:
4. bře 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdo má facebook, tak tady je naše budoucí fenka, pojedeme si pro ni do Poděbrad 20. března.

http://www.facebook.com/album.php?aid=2032401&id=1434012187&saved
4. bře 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
tak mi zavolej,já tam s janičkou sjedu,když bude třeba :grinning:
4. bře 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek