• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
leni,
no tak ta je užasná :wink: :wink: ,mužem taky na kafíčko až bude doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?????????kolik stojí takový psí miminko???????
4. bře 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, díky... a můžete :slight_smile: Stojí 4800 Kč.
4. bře 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, malej má pořád záchvaty vzteku pro nic za nic, už si s ním nevím rady! :frowning2:
4. bře 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
nejsi u nás doma,taky máme nerváčka :unamused: :unamused:
4. bře 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale síla, kvůli takovým blbostem nebo i jen tak. Tuhle měl záchvat půl hodiny, nešlo ho uklidnit, až z toho ochraptěl.
4. bře 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš,Leni,ta je k sežrání :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !To si Danček přijde na svý,co :slight_smile: až se budou spolu prdelit po bytě :grinning: .Ta naše Jaňule by ho asi umačkala láskou :grinning: .
4. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, už se nemůžu dočkat dne, kdy pro ni pojedeme, to bude vzpruha v těchhle dnech. Ale mám pocit, že 20.3. je hrozně dalekooooo
4. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to,jooo já bych takovýho pejska chtěla mít doma taky hned :slight_smile: .Taky bych si přála štěně,ale fakt budemmuset počkat až nám holky povyrostou.....asi :grinning: .Zatim nevimjakbych tlačila kočár,vedla janičku za ruku a ještě měla nějakou ruku na držení vodítka :grinning: :grinning: :grinning: .
4. bře 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vodítko drží Daneček, hrozně ho to baví.
4. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
tak zas tak néééééé,ale taky to umí,to se neboj :fearful:
4. bře 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,pejsek je krasnej!!!
Ten gel solcoseryl vubec neznam...Ani mudra o nem nemluvila,doporucila prave kamistad,ze je v nem novokain,takze zabira.
4. bře 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tady se mrkněte na můj facebook :confused: : http://www.facebook.com/album.php?aid=11113&id=100000433962732&saved#!/photo.php?pid=136918&id=100000433962732 .To mu by jste nevěřili,nějakej idiot jel ze sídliště u schodů k zastávce srazil nějakýho chodce,rozpáral si bok auta o zábradlí,sjel po trávě a přes další chodník až k nám málem do baráku :astonished: .naštěstí už asi i brzdil neb zůstal viset v křoví asi tak 1,5m před zdí :angry: .No mě vomejou,ještě kousek a byl v čekárně.A to jsem to fotila od Janičky z pokojíčku.Úplně mi na chvilku bylo tak zle,že jsem byla zralá na prodnici,při představě,že by to třeba bouchlo a vypadlo na Janičku okno nebo něco :frowning2: neb to bylo právě v poledne,kdy už normálně tou dobou spinká,ale já se dneska nějak crcala s obědem,takže jsme zrovna seděli u jídla v kuchyni.Manža přiběh nahoru z práce a´t se na to jdem rychle podívat a jen si povzdech,že tudy přesně chodíme s Janičkou na procházky,tak ať si dáváme přádně pozor.Chdíme totiž přesně po těch schůdkách k pekárně pro houstičky pak jdem zazvonit na tátu do ordinace a pak kolem hřiště k Ploučce a zase dom...........no hnus fialovej! :unamused: A navíc prej ten řidič utek.my viděli jen jak nakládaj toho zraněnýho do záchranky a teď je tu na chodníku úplná horda policajtů a všetřujou to.
4. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je sila...Nejakej debil!!! :angry:
4. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, tak to je nepřestavitelnej kretén. Takhle jet a ještě zdrhnout! Zavřít ho je málo :angry: Fakt radši nedomýšlet, co se všechno mohlo stát...
4. bře 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
tak to je dobrej magor :frowning2: ..no síla :angry: :angry:
4. bře 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
pro zmenu jsi v principu ty s Danečkem :wink: -holky z Vás budou mediální holky,nejdív přítel :wink: ,pak prin,ted ty :wink:

a novinka,opet si me zastavili :wink: :wink: ,tak já už nevim,co se jim furt na me nezdá,ale asi muj vrak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak když přišel manža z práce,tak vyzvěděl,že ten přejetej chodec nebyl až tak úplně chodec,ale řidič toho auta,jééénže to je složitý příběh.Ten blbec nechal na kopci auto nazjištěný a odešel a auto mu ujelo,tak za nim letěl myslel si,že to zachrání místo toho to akorát strhnul na to zábradlí u schodů,jemu to dost ošklivě poranilo nohu,zůstal tam ležet a auto sjelo po dvou chodníkách až k nám k baráku a protože to byl Ukrajinec a nikdo mu moc nerozuměl,tak přijeli dvě sanitky a hledali řidiče :grinning: .Jestli je to konečná verze to nevim neb by snad údajně v tom autě jich mělo bejt víc,bůhví.A klidně se mu budu smát neb je to fakt blbec.Dokážete si představit,že jdete v klidu po chodníku a najednou se na vás potichu z boku vyřítí auto :rolling_eyes: .Naštěstí teda v malý rychlosti(i když na neštěstí by to stačilo),ale bez nastartovanýho motoru,takže by člověk o něm ani nevěděl.A tady fakt korzuje jedna maminka s kočárem za druhou :unamused: .Ještě jsem zvědavá jaká bude konečná verze až se teda doopravdy zjistí kolik jich tam bylo a čí auto to bylo.........no děs. :rolling_eyes:
4. bře 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, já a v Principu??? Jakto??? Kde a proč??? O ničem nevím...
4. bře 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no si to ty určitě,vyfotim ti to ju :wink:
4. bře 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš to v meilu,pak písni jestli si to ty,ale na sto pro ju :wink:
4. bře 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,ty jsi medialni hvezda a ani to nevis,jo???? :grinning: :grinning:
Ze jsem nekecala,uz konecne peru: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3867780&vReferer= :grinning:
4. bře 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo čéče, neměla jsem o tom ani páru... jsem to fakt já, je to ale fotka někdy z podzimu 2009, kdy nás fotila Káťa na kroužku v Rákosníčkovi. A máme na té fotce další mediální hvězdu, protože na té opičí dráze jde Janička od Bell, pak další dítko a za ním já s Danečkem :slight_smile:

Makinko, jůůů, to je krása!
4. bře 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já si snad budu muset zejtra ještě někde rychle koupit princip :grinning: ,

Natt,ještě jsem nestačila odpovědět,jseš moc hodná,ale já bych si to s odvozem nějak zařídila.Přece bych neotravovala maminku s malym dítětem :slight_smile: .To já snad vycvičim někoho z rodiny a holt kdyby něco tak autobusy taky jezdí.Ale moc díky :slight_smile: .Mě se jenom líbilo jak to máte se ségrou sehraný :slight_smile:.
4. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,já se teď už spíš peru s tim,kdo to všechno dožehlí :grinning: :grinning: :grinning: .Teda ty ouplně nejmenší kousky už jsou vyžehlený a v komodičce a dokonce už jsem udělala Járovi zvlášť hromádku věciček,co vzít sebou na mimi až pro nás pojede :slight_smile: a aj vnitřek autosedačky už mám vypranej........ale jinak se tu na mě valí hromady oblečků vel, 62-68 a taky ty vypraný zavinovačky a ještě musim vypprat a vyluxovat vnitřek v kočárku a vyprat potah na houpací lehátko a ještě konečně vytáhnout ten starej kočár ze sklepa a dát ho do přijatelnýho stavu.....a ješt a ještě...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Místo toho už bych se jen radši válela na gauči :grinning: :grinning: :grinning: .Joo vlatně jsem včéra vyprala i hrací deku s hrazdičkou a plyšáky na ni........ :slight_smile: .
4. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky :slight_smile:

Zdravím naše mediální hvězdy :slight_smile:

Bell, no vy máte veselo, si na zahrádce děláte placený parkoviště??? :grinning:

Maki, krásný, krásný krásný, ty oblečky na šňůře... :hearts: :hearts: :hearts:

Holky, dnes ve škole fakt dobrá story:

Učím vždy 3., 4. a 5. hodinu. . a 4. v pohodě - napsali jsme i krátkou písemku
No a začala 5. - měla taky být písemka, zapsala jsem do třídnice, vzala do ruky zadání na písemku a najednou hlášení:
"Z důvodu nevyhovudících hygienických podmínek ukončuji vyučování!!"
Já ještě zkusila, jestli si to nechtějí napsat- že pak jsou prázdniny... :grinning: no nic...
Natírali tam něco a dost to školou smrdělo a taky tam brousili a prášilo se...
Takže jsme to zabalili v 11:50!!!
4. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, a kdo ze studentů má za příbuznýho školníka? :grinning: :grinning: :grinning:
To mi připomnělo,jak jsme jdnou na střední měli nahlášenou bombu ve škole.No a naše třída měla zrovna hodinu volna,tak jsme se tak prapodivně trousili se svačinou sem tam a o ničem jsme nevěděli.Nakonec teda se k nám nějaký info doneslo,tak jsme se teda poslední znechuceně dostavili na hřiště a už tak jsme byli v řeči,že má naše třída tak vážnou situaci asi pěkně u pr... :grinning: jenže to se pak ještě zjistilo,že jsme bez třídní učitelky,která se zavřela do kabinetu udělala si kafe s tim,že na nějakou bombu ser.... a v klidu si opravovala písemnky :grinning: :grinning: :grinning:.No samo tam žádná bomba nebyla,ale aspoň jsme pak mohli jít domu :fearful: :grinning: :grinning: :grinning:.
4. bře 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak máme jít na očkování priorix tetra a venku chumelenice a dítě zas vyspává... jinak vstává v 6,30-7,00, ale jak se má někam jít...
5. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell - nikdo - ono se tam maká, škola se už několikátý rok rekonstruuje - zevrubně a za provozu...!!!

Jooo, my taky měli na gymplu hlášenou bombu, tak jsme šli na hodinku posedět do Radnice :grinning:

Leni, to je klasika - můj naschváníček toto taky předvádí. Tak ať nemáte reakci.
My už jsme 12. den po očkování a byli jsme BEZ :wink:
Věřím, že i díky těm homeo.

To je masakr ten sníh...!!! A já už uklidila zimní fusak - no nic, ho vytánu že? :grinning:
5. bře 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz me ten snih normalne sere.Pardon,ale jinak se to napsat neda!!! :angry:
5. bře 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,Janička taky umí vyvádět :rolling_eyes: .Dneska ráno to ještě přiživil tatínek :rolling_eyes: .Skákala kolem něj a nechtěla,aby šel do práce a on jí nasliboval hory doly,že půjde ven s babičkou a safinkou,že babičku pošle a v klidu si odešel.Jééénže jí už se nesmí nic slibovat na prázdno.Ječela jak pominutá,že chce vena že se chce už oblíkat........no dostat do ní snídaní a dojítr s v klidu na záchod byl horor a tatínek nám pak přes skype napsla,že neví kde bába je,že asi ne.To už mi tekly nervy,takže jsem se musela začít vyparvovat a oblíkat,že holt budumuset do toho čerstvýho sněhu ačkoliv jsem to vůbec neměla v plánu.Naštěstí je bába od někud vyloupla a přišla si pře chvilkou pro ní.Ale mě teď z toho řevu hučí v hlavě :rolling_eyes: .

Jooo holký,tak ještě k tej včerejší autonehodě....tak prej v tom autě sedělo dítě :astonished: toho chlapa,co si to auto nechal ujet.Ale snad se mu ani nic nestalo neb mu parta romů pomáhala vylízt.Nevim jak to dítě bylo velký,ale v autě sedačka nebyla......tak možná od toho ta verze,že řidič utek :confused: .No je to fakt zapeklitý příběh :rolling_eyes: :grinning: .
5. bře 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek