• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Já mylsím, že ta dětská práce není k zahození :wink: Občas se to fakt hodí a dokud je to baví, tak to je super, až je do toho budem nutit (já už toho většího nutím!), tak to nebude tkaová zábava :wink:
Petík je hotová ulízečka, pořád všechno dává zpátky na místo - mamka si vyndala prkýnko, že mu něco nakrájí, šla pro to do špajzu, přišla a prkýnko nikde, tak ho hledala - a on ten pacholek jí ho mezi tím ulidil... :grinning:
A mně tady rovná mycí prostředky, to ho jako BA... :wink:

Maki, jsi dobrá, že v tomhle jezdíš - já se bojím i v létě a na suchu...., ale to už jsem tu rozebírala... :unamused:

Terez, super fotky, zítra ti přidám jednoho adepta do tý tvojí školky :wink:

My dnes byli ve městě busmo, takže v pohodě - ale nebaví mě toto počasí tedy vůbec!!!
8. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,musim,ja bych se ted od nas pesky dohrabala do mesta zak za hodinu a polomrtva...
Me teda Max moc veci neuklizi-naopak,vynda,na co prijde.Tuhle nasel balik tech houbovych uterek,jeste celej.Bylo jich tam 20.Si to roztrhnul a roznesl mi je po celym byte. :grinning: Luxovani taky miluje,nekdy prijde s trubkou od vysavace a podava mi ji,jakoze mam hnout prdeli a jit vyluxovat... :grinning:
8. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Hmm dnes to vypadá venku hezky)za oknem :grinning: )

Maki taky jsem se nasmála jak si to štrádoval Maxík do auta :grinning:

Já dnes zavolám tchýňuli ať dá echo zda můžeme přijet k ní,hlavně zda se tam dostaneme!!

Jojo Kristík rád pěšky,ale chodíme jen u nás na vsi,do města to fakt néé,to bych se nikam nedostala!!
A děti u nás,no to je pořád,tady se to ztratí :wink: teď tu byl přes noc Jiříka kamarád.
V sobotu jsme pekly se sousedkou buchty Honzovky a do toho tu byly 4naše děti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vše OK!!
Teď se už taky hrabou z pelechu,má tu od včerejška jinýho kámoše,ten tu tráví prázdniny u svojí babičky,tak se viděj s Jírou málo museli toho využít.

Nevím proč já bych chtěla to třetí!! :grinning: No ale je fakt že holčičku jsem už roky nehlídala,to je tady nedostatkový zboží!! :grinning:
9. bře 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky

Bell, funkční vysavače prodávají a jsou i na mimibazaru. Jinak ho na 100% mají v Pompo hračkách v prioru.

A Daneček teda MILUJE vysavač. Když luxuju, tak sedí na gauči a nadšeně mi tleská a gebí se, pak převezme štafetu a dělá, že luxuje... jak vysavač uklidím, tak je oheň na střeše, hysterickej řev, co si to jako dovoluju :grinning:
9. bře 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.To "hezke" za oknem je bohuzel -10 C :angry: Nez zacalo svitit,bylo -12C.Uz me to fakt vytaci...
9. bře 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky,
tak čůrací mise splněna (ale teda uff ufff)
Veru:grinning: tohle uklízení zůstalo našemu tátovi do 60ti:slight_smile:))
a jinakděti šikovný šikovný:slight_smile:))
9. bře 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám dětská práce je v kurzu :grinning: :grinning: :grinning: .Janička krom luxování :grinning: ráda věší s mámou prádlo,vyndá ho z pračky do lavoru a pak mi ho po kouskách podává do ruky a já věšim....mooc záslužná činnost :grinning: .A s tim luxovánim jo......ona chodí po bytě a jak je na zemi nějakej drobek nebo něco tak hned prohlásí Noooo jo,boldel :grinning: :grinning: :grinning: ,takže jako koukej mámo rychle vyndat lux a makat :grinning: .Ona ho drží zároveň se mnou a pozoruje podlahu,jestli se to jako vysálo :grinning: .Nejlepší je,že to dělá i u našich.Děděk si vždycky postěžuje,že zas dostal vynadáno,že tam maj boldel :grinning: :grinning: :grinning: .Joooo a taky ráda vyhazuje boldel a špínku do koše :grinning: .Má z toho tak neskrývanou radost,že může vyhodit nějakej papírek :grinning: ,pak si sama sobě taleská a chechtá se jak sama se sebou spokojená :grinning: .Akorát,že se mi už takhle asi nějak záhadně ztratila škrabka na brambory a tři ponožky.....asi byly špinavý :grinning: :grinning: :grinning: .

Leni,na vysavače mrknu :wink: ,vydim to i na nějaký koště s lopatkou :grinning: .
9. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boldel.... :grinning: :grinning:
U nas rano prekvapko-mame praskly dno u nocniku.Musel do toho vcera slapnout nebo co.Jesteze jsem si vsimla,nez sel curat. :confounded:
9. bře 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chystáme se ke tchýni,mluvím o tom už pár dní!!Koukám z okna a chlap si auto vzal do práce!A nechal tu Malucha-fiátek,s tím fakt jezdit neumím :grinning: tak sejdeme pěšky do Vilsnic,s kočárem po dlooohé době a tchán č.2 si nás vyzvedne,páč tchýňule se v tomhle počasí bojí a nejezdí.

Maki :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hezký překvápko!!

Uklízecí mánii má kámošky kluk 2,5roku mu je,a jak vidí něco ležet na stole honem jde a HODÍ to do umyvadla-hrnky atd,takže mají nádobí otřískané,pak taky "naklepával" sušenky paličkou(měli ten den řízky) a všechny setřel na podlahu aby mohl zametat! :grinning: hele u nich taky není nuda!
Jak jsou na stole 2hrnky sleje do jednoho všechny zbytky :grinning:
9. bře 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bych k nim sla teda na kafe.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, Daneček jak najde drobek, tak mi ho taky horlivě nese a běží s tím div nezakopne :grinning:

Makinko, už chodí poctivě na nočník jo?
9. bře 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak se cystáme na vystavu mašinek,pak dodám foto :wink: a zítra ten aquapark,včera tam byla švagrová a prej nádherný,tak uvidíme :wink:

jinak Šimon umí zapnou pračku líp než manža..........taky pomáhá,prádlo věšim 3 krát!!!!!!!!!jinak u nás se taky uklízí,teda Šimon,nutim ho aspon uklízet balonky zpet do bazenku a vysavač je taky aktuální,bud velkej,jako všude u vás,nebo jsme mu koupili k Vánocum,takovej na polistyrenový kuličky,takže jsou všude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jo kdybyb mu to vydrželo

:stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak 3 deti a jeden puberták(k tomu pruserář-musí 5krát opsat celej školní řád,to jsem na nej zvedavá)to je rachot,když je venku mínus a jsme s nima celé dopoledne doma,aspon,že celou noc spí :grinning: !!!!!!!!!!!!!!!!!

terez,
Kristík už je velikej,aspon v té kombinéze,neni takovej drobínek :wink:

tak já mažu oblíkat tu zvěř,večer Vás dočtu,jestli mi pučej Pc!!!!!!!!!!!!!!!!večer mi ho vzala máma,že ten její okupuje Martin,tak jsem šla aspon v 9 spát,snad po roce a jsem aspon vyspalá :wink:
9. bře 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,poctive moc ne,ale po vyspani mame skoro 100% uspesnost.Ale sam si jeste povedet neumi.
9. bře 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To Daneček, jak se vzbudí, tak už má v plíně načůráno i hovňajzo
9. bře 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my začali s mrkví a Dája přestal kakat :astonished: :astonished: tak nevím, asi najedu rovnou na kašičky a masánko s bramborkem nebo fakt nevím... navíc tý mrkve zas tolik nesnědl, včera jsem mu to dokonce dala s vařeným jablkem, aby to aspoň ochutnal...příručku asi hodím do koše a bude :confounded: :confounded: takhle přestanu kojit za dva roky :sweat_smile:
9. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsme byli u dr. a vypadá to ok, akorát má na palečku u nožičky takový otláček, jakoby měl zarostlý nehtík, ale tím to není, tak jsme dostali mastičku (za 120,- :rolling_eyes: a budeme mazat)
9. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dávala samotnou mrkev asi týden, možná jen 5 dní, pak už s vařeným bramborem, pak jsem přidala růžičku brokolice (dávej jen růžičky, ty nenadýmají... prý). No a asi po 3 týdnech jsem už dala maso. A od té doby musí mít maso každý den, jinak dostanu vynadáno :slight_smile: On je masožrout jako blázen.
9. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,ja bych nejdriv vyzkousela vic druhu zeleniny,nez dam maso.Zkus brambor s troskou spenatu-zmekcuje stolici.A kdyz mimi nekadi par dni,tak se vubec nic nedeje,tak klid.Ale s masem bych jeste pockala,to mu stolici stejne neupravi a hur se travi,nez zelenina.
9. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak se hlásím, že sice chcípám, ale žiju! Dočítat ty témeř dva týdny asi nestihnu. Ve zkratce vám vylíčím jejich průběh v naší domácnosti.
26.2. - pátek, den po Hefaistu: jdu s Ondrou k zápisu. Počítá, barvy zná, zpívá a hudební sluch má, ale do třídy s rozšířenou výukou HV tvrdošíjně odmítá. Tužku drží jako prase kost, máme trénovat. Při kreslení opomíjí detaily (táta neměl prsty, boty, uši ani vlasy, zato semafór se povedl). Po přednášce o fotbalové reprezentaci Ghany učitelce padá brada a pouští nás domů. Balíme a jedeme k babičce na Moravu, nakonec úplně všichni včetně dědy. Celou cestu se modlíme, aby děda zase něco nevykecal, hlavně že ty domácí potřeby a dárky pro radost, kde pracuje sestra, se jmenují Erotic City.
Sobota - po obědě se přesouváme do hospůdky ve sportcentru, kde má teta oslavu 50. Vypadá báječně. Ani nemusí být delší dobu žádná svatba v rodině, sešlo se 40 lidí, jídlo úžasný, nálada taky. Teta Bratislavská (68) je opitá hned po welcome drinku (dva panáky slivovice). Hrajeme bowling. Nejvytrvalejšími hráči jsou kluci (nejstarší náš Ondra, pak ještě 4 menší do cca 2 let), kupodivu nedošlo k žádnému úrazu, a to i přesto, že Martin do tý díry, odkud se přikutalují koule, strkal hlavu. Později večer hádka jednoho strýce se syny (oba třicátníci), kdo že bude koho polsúchat. Jedno vymknuté rameno. Jiná teta si asi 3x vymkla kotník při tanci. Poněkud divokém, pravda.
Neděle - kostel, u oběda hádka s babičkou kvůli postoji církve k homosexuálům. Ukazuje se, že nejzavilejší jezuitský inkvizitor je čajíček proti babičce.
Pondělí - školka, volejbal, těším se, jak zaběhneme do normálních kolejí. V noci Ondra sípe a dáví se.
Úterý - doktorka, Martin má tříletou prohlídku - 97cm/14 kg, tlak 90/60, dostal zarděnky. Očkování (srovnáváme se s českým očkovacím schématem, když už to Norsko tak flákáme). Martin lítá venku se sousedama, nemůžu ho dostat domů, na botě má psí hovno a na kombinéze polovinu sousedovic pískoviště. V noci má Martin horečku, asi po těch zarděnkách.
Středa - vopruz s dětma doma, lítají, zlobí, perou se, neleží. Viktor (kterého hlídáme od pondělka, Markéta je v Po v Hradci a pak v práci) skočil na Martina - šlic přes celá záda (dostal chudák pěstí do hlavy, když kluci nacvičovali v obýváku tanečky - asi break dance).
Čtvrtek - vopruz s dětma doma, lítají, zlobí, perou se, neleží. Viktor večer zdrhá. Martin má rýmu.
Pátek - ségra konečně doma, Martin má šlic na čele (od skříňky), Viktor se vrací. Já mám rýmu.
Sobota - Viktor ráno zdrhá. Dopoledne nakupování, uklízení, chystání, ve 3 oslava Mackových a mých narozenin a maminčina a mého svátku. Viktor se vrací. Ondra skopne tác se sklenicemi, rozbily se 3 včetně mé oblíbené (už nesehnatelné). Viktor sežral celý maxi hermelín už připravený na stole k obložení jednohubek. Ondra padá po zádech ze schůdků skluzavky. Dovolila jsem si poznamenat, že se děda rypká s podlahou v jedný místnosti už 3 měsíce. Hádka.
Neděle - mám chřipku jako prase. Děda mi celý den vyčítá to rypkání. Po obědě odcházím ke kamarádovi zkalibrovat notebook. Viktor se posral v jídelně.
Pondělí - volám do školky, Ondra bude doma ještě týden. Martin má chřipku jako prase a šrám u oka. Nevím od čeho.
Jo a proč jsem se nestihla podívat ty dva týdny ny koníka? Naflákala jsem na tý oslave 500(!) fotek - třídím. Děda mě zahlcuje lejstry z IIHF a od organizátorů MS do 18 let v ženském hokeji a snad od každého, kdo má v Chicagu mailovou adresu. Neumí anglicky, tak překládám jak mourovatá.
9. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo...uf, děda na Moravě nic nevykecal.
Cca od pátku se snažím na děti neřvat, přečetla jsem si takový hezký příspěvek v diskuzi na našem fotoserveru a hluboce jsem se musela zastydět. Stojí to sice pevné nervy, ale světe div se, cítím se lépe. (na chování dětí to ovšem žádný vliv nemá - jen v neděli večer děkoval Ondra Pánubohu, že "maminka je na nás hodná")
A Ondra Martinovi k těm narozkám přál, "...a aby tě děti ve školce nebily..."
9. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid, Makinka má pravdu, pokud nekaká, tak zkus špenát, prodávají ho i v těch pidi skleničkách od Hami. Daneček všechno snášel dost v pohodě.

Laro, ty to sepiš do knihy! Bomba :grinning: A už přeju žádné šlinci, žádnou rýmu, žádné zarděnky apod. :wink:
9. bře 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
laro,
:grinning:

tak máme mašinky za sebou,holky doporučuju,až budete v Praze,fakt krása a maj to veliký...........nemohli jsme je dosta domu :wink: :wink: ,fotky mám,pak dodám :wink: :wink: ,kam se hrape to jejich vodní akvárium :angry: :angry: ,to mě zklamalo :angry: :angry:

mladas opisuje školní řád 5krát :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,nemá vyrušovat a že toho je,celej 5 krát,to jsem na nej zvedavá :grinning:
9. bře 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
Laro :grinning: trochu mi to připomíná prevítem snadno a rychle

maki, leni - jo jo s masánkem počkám, to byl jen takový výkřik do tmy, jen mě znervozňuje, že nekadí, i když je fakt, že ve středu se posr... div ne z podoby ale od té doby nic... ale nekroutí se, nepláče, řádí jak blázen, tak je snad vše ok... :unamused: dr. poradila i heřmánkový čaj, prý to taky pomáhá... a četla jsem že i šťáva ze švestek, ale to nevim nevim... ten špenát zkusím, snad to pomůže, díky
9. bře 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro..fakt to sepiš..:slight_smile:
Natt,my byli na mašinkách dvakrát a ještě nás to určitě čeká znovu...:slight_smile:Holt jsme nádražácká rodina.. :grinning:
9. bře 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
taky určitě jeste zajdem :wink: :wink: ,teda ne už tento týden,ale jindy :wink:

singid,
jj štáva ze švestek taky pomáhá :wink: ,ja kupovala tu Hippovou :wink:
9. bře 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji i presnidavku ze svestek. :wink:
Laro,docela jsem se nasmala! :grinning: Ty teda asi moc ne,ale podalas to hezky! :grinning:
Jo,moje dite asi zacalo jist sladky!Uzmul mi 3 kusy Pims cokomagic.Poprve v zivote mel cokoladu v puse.Ale je po tatinkovi,zajedl to chlebem se sunkou. :grinning:
9. bře 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, dobrá kombinace :slight_smile:

Singid, asi bych možná zkusila tu šťávu Hipp ze švestek. Je to sladký, že to Danečkovi nechutnalo, ale naředila jsem mu to vodou.
9. bře 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nějak nestíhám ani dočítat :unamused:

Laro,
teda ty máš příběhy, fakt na knížku :grinning:

Maki,
Max je šikula že ti čůrá do nočníčku, to my s tím teda bojujeme, ale jen jak bude teplo, tak dem do boje :sweat_smile:

Mám takový dojem, že bych teď taky potřebovala tu švestkovou šťávu, ach jo :fearful: :grinning:

Singid,
neboj, to bude v pohodě, když ony to ty děti někdy tak mají, ale to přejde, uvidíš! :wink:
9. bře 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin - :grinning: :grinning: :grinning: tak šup šup do krámu pro švestičky:slight_smile:)))
hned zítra nakoupím a vyzkouším... jinak vařečku a prošťouchnu :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, :grinning: tisíc a jedna rodinná pohroma od pondělí do neděle :grinning: :grinning: :grinning: .Teda stálo mě to celou sůšu než jsem to všechno přečetla :grinning: .

Singid,já bych taky nejdřív vyzkoušela víc druhů zeleniny :slight_smile: ,aby se mu to naopak po tom masíčku to kakání nezaseklo ještě víc.Uvidíš,ono se fakt nic neděje,když pár dní hovňas nebude.Tušim,že Verča měla jednou ten problém s Petíkem,že nedělal hovňaso snad týden a pak to bylo ok :wink: .
9. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek