• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Jo holky,nočník..já jsem to řikala minule v cukrošce,že ta naše malá opice si začla řikat na velkej záchod.takže jsem hned letěla koupit to dětský sedátko a je fakt,že z něho byla nadšená :slight_smile: .Furt chce na pkýnko :grinning: .Ale teď zase nějak sabotuje kakání do záchodu a jenom čůrá :fearful: .Takže vyhráno nemáme a dlouho mít nebudem,protože když je hodně zabraná do hraní,tak si ani o to čůání neřekne.S hovňasem,když se nám zadaří tak někdy do záchodu nebo nočníku,ale musim jít pyč neb má ráda soukromí :grinning: :grinning: :grinning: ,takže musim za dveře a čekám :grinning: a nebo prostě jen zaleze někam do kouta nebo pod stůl a já už to přesně vim,tak se ptám,jestli chce kakat a ona JO a já jestli chce na záchod a ona NECHCI,pak vyleze ven a jen řekne : v bunkru kakala,noooo jo :grinning: .......ach jo :grinning: .

Holky,hele všímáte si,jestli vám děcka jedí a kreslí pravou nebo levou rukou?My furt pozorujem Jaňuli a zkoušíme uhodnout,jestli bude pravák nevbo levák..........ona furt nějak používá obě ruce a přijde mi,že se to začíná víc stáčet na levou ruku.Poslední dobou kreslí i jí víc levačkou :fearful: .Ale někde jsem četla,že to dělá většina dětí to přehazování sem tam,že se to pozná tak nějak do tří let,jestli bude pravák nebo levák. :fearful:
9. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,kde je v Práglu ta výstava mašinek? :slight_smile:
9. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, po dlouhé pauze vás zdravím, ani se nesnažím nějak dočítat, já to prostě nějak nezvládám chodit k PC. :sweat_smile: Dnes jsem se dokopala hlavně kvůli Bell, chtěla jsem ti říct, že sestřenka místo 8.4. porodila 4.3. holčičku Stelinku, měla nějaké problémy, tak šla akutně na císaře, naštěstí jsou obě holky v pořádku. Takže i kdyby bydlela v Děčíně, v porodnici byste se nepotkaly. Každopádně přeju tobě i Maki a ostatním těhulkám pohodový zbytek těhulkování a porod bez komplikací!
Verčo, jak je v práci, co Petík ve školce?
My jsme oslavili rok, měli jsme to na etapy, takže Rostík měl narozeninový dort 3x, asi před 14ti dny začal sám chodit a předevčírem už mi zdrhnul v Bille od vojzečků dovnitř, než jsem stačila vytáhnout minci na vozejk, byl vevnitř, rozhlížel se po regálech a hulákal "mňam, mňam". Ještě že je slušně vychovanej a nezačal nic sám okusovat, ale počkal, až zvážím banány a jeden mu rozdělám. :grinning:
Tak pa, snad se mi podaří zase alespoň nahlédnout.
9. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
Šimon bere víc do levé,ale jak kdy,lae manža je přeučenej levák :angry: :angry: ...............výstava je na Smíchově :wink: :wink: ,fotky mám na lidé.cz-nattally07 :wink:
9. bře 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rybko,tý jo o měsíc dřív :fearful: ,ale i když o ten měsíc už je to fuk :slight_smile: .To už mimčo zmákne v pohodě,tak jim holkám přeju ať jsou fit a v pohodičce :slight_smile: .Já už jsem od 35.tt taková nějaká klidnější neb do 35.tt se to bere jako nedonošeňátko a musela bych jet ještě do UL,kde na to jsou vybavený.Teď už to může klidně přijít a budu rodit tady :slight_smile: .A přeju Rostíkovi vše nejlepší k narozkám :slight_smile: !
9. bře 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak,at si je co chce,nejak to neřešim a rozhodně ho nebudem přeučovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. bře 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,no to je dobrý já jsem taky takovej přeučeňák a manža obouruč-jenže ten to potřebuje k práci,že jo no :grinning: .Tak ti nevim.....já bych radši kdyby byla pravák neb s těma levákama.....všechno je obráceně :rolling_eyes: ,nemaj to lehký.No já doufám,že teda do zhruba těch tří let se to ještě nějak vytříbí :confused: .My právě na ni koukáme už odmalička neb i to kousátko si dávala do levý a to jsme se tomu ještě ani moc nedivili.......jenže čas pokročil.......no nevim no :confused: .Proto se ptám,jestli to ostatní děcka taky tak dělaj.
9. bře 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všechny,
Dája opět vstává v 5:30 :rolling_eyes: jsem hotovka
stále ještě nekakáme, dneska je to týden :confounded: ráno mi přišlo, že tlačil, hekal, ale nic, ale prdí o sto péro :sweat_smile: bříško tvrdý nemá, ani nafouklý....
bell - děti to můžou různě měnit docela dlouho, manža je taky předělanej levák, já pravák, taky malýho pozoruju, i když je brzy, ale na rehabce říkala, že tu levou ručičku má línější, tak možná to bude pravák :wink:
10. bře 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Singid, my dnes vstívali v 5:50 - a to jsem šla spát o půlnoci a chlapec potřeboval komunikovat do 1:50..
Nekkakání u nás taky proběhlo - dosáhli jsme 13 dnů!!!!! Dr říkala, že když je jen kojenej a je v poho, tak dobrý. Pak kadil tak jednou za 8 dní asi tři cykly...

Můj muž je taky levák, taky h ozkoušeli přeučit, takže je takovej obojakej... tam prý to je na 50% dědičné, jinak je pravděpodobnost 25%.
U Petíka je to zatím v oblacích, takhle brzy se lateralita nevyhraňuje.

Jdu dočíst předchozí stránku - musela jsem si udělat snídani, abych zdolala Laru :wink:
10. bře 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem to dočetla :slight_smile:

Laro, úžasnýýý :slight_smile: Děkuji :slight_smile:

Singid, aha, už jsem se dočetla, že přikrmuješ - já na to totiž zapomněla. Tak na to kakání jsem opravdu taky používala buď od HiPPu švestkovou šťávičku nebo i švestkovou přesnídávku - dělá taky HIPP a Frutapura je taky švestková.
Tak hodně štěstí...
A prin taktéž :grinning:
10. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránooo :slight_smile:

Bell, Daneček používá skoro výhradně levou ruku. Někde jsem četla, že definitivně se rozhodne až snad v pěti letech. Jen při očkování do ruky se nás doktorka ptala, kterou víc používá a do té píchla.

Prin, šup do švestkovýho kompotu. Já ti můžu nabídnout jen hruškový...
10. bře 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY,
tak bazén se nekoná :angry: ,malej má teplotu :unamused: ,byli jsme s nim tady u dr.nic nemá,má proste teplotu :unamused: :unamused:

singid,
to neva,už v tom jedem s váma,ale Šimon je starší,sjedu mu pak koupit tu švestkovou štávu :wink:
10. bře 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malej má v sobě 100g špenátu s bramborem (hluboce urazil můj kuchařský talent, když tu kupovanou konzervu slupnul na posezení :angry: s mrkví se crcá a teď toto :confounded: ) a ještě trochu šťávy, ale tu jsem musela taky naředit a moc to nebaštil:slight_smile: teď už se musí posrandit už jen z té kombinace :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sikulka zelenej!!!! :grinning:
Cau Rybko,no konecne,ja uz si rikala,kde je te konec!
Natt,dej please presnou adresu vystavy masinek,dekujeme. :grinning: Treba to jeste stihnu...
Me taky prijde,ze Max ma radeji levou ruku,zrovna jsem na nej dopol koukala,jak hazi rohlik kachnam.Hazi obema,ale levou dohodi dal a prijde mi,ze i lip miri.Pastelku drzi v obou,cmaranice stejny :grinning: .Lzici nedrzi,bo je to lemra a necha se krmit.Jen zcela vyjimecne si vezme lzici a zkousi to sam.Zase jsme ale jeste nemuseli malovat.... :grinning:
10. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid :grinning: Prasátko je to malé, ale kráááásné :grinning: Hlavně, že mu chutnalo. Daneček špenátu moc nedá.
10. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
Stroupežnického 23,Praha-5,Smíchov :wink:
10. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky! :grinning:
10. bře 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí

Tak my jsme dnes cestou domů potkali SIngid s Davídkem - hned jsme se pozvaly - jsme holt holky šikovný. Davídek je strašně roztomilý miminko... :hearts:
Už kakal?

Jinak u nás nastupuje rýma a docela drsně :frowning2:
10. bře 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
jojo veru má pravdu, a děkujeme za pochvalu, Petík byl hooodně veselej a smál se na celý kolo :grinning:

my stále nekakáme, dneska budu volat dr. kvůli výsledkům té moči tak se na to zeptám :confounded: vypadá spokojeně, ale já už jsem z toho trochu na nervy, už se mi i zdálo, že jsme byli v nemocnici, no děs... tak nám držte palce... :cry:
11. bře 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
singid,
jsem si ted vzpomela,že šimonovi na to dali glycerýnový čípek :wink:
11. bře 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí

Singid, neboj, to bude dobrý, dr určo poradí.

Naše rýma přes noc zezelenala - že by závistí?????????
11. bře 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Verčo, humor tě neopouští co? To je dobře. Zelená rýma je potvora, tak držím palec, ať je to brzy ok. My čekáme přibližně zítra tu reakci na priorix tetra, tak se v duchu modlím :slight_smile: Třeba to zmákne bez horeček, když už je velkej kluk :slight_smile:

Singid, dej vědět, co na to doktorka. A neboj, na nemocnici by to určo nebylo.
11. bře 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sestra poradila ovesnou kaši a 1/4 glyc. čípku, když se nerozkaká do pondělka tak se máme ukázat... jinak kdyby se kroutil, křeče teploty tak hned k dr nebo na pohotovost :unamused:
čípek jsem mu už dala, brečel jak želva, zatím se napapal a usnul, tak nevím jak ten čípek zabírá... mě tenkrát zabral okamžitě :grinning: ale to byla spíš psychologie :grinning:
veru držíme palce s rýmou, to je pěknej prevít :confounded:
lenik - přidáváme s k modlitbě :wink:
11. bře 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid, díky :slight_smile:

No myslím na vás, ať čípek pomůže, kdyžtak můžeš dát další ne? Mně by Daneček ovesnou kaši nedal no :frowning2: On už na kaše není, ale kolem toho věku, jak je Davídek, mi je jedl. Tak kéž by to pomohlo. A s těmi křečemi ti to řekla preventivně, to se neboj, když je tak v pohodě.
11. bře 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOVÍNKO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jupíííí, začátek tuhej jak blázen, se nedivím, že mu to nešlo.... ale teda porce jak od dospělýho chlapa...pak jsem se nasmála, protože jak včera dostal špenát tak měl to hovínko na konci pruhovaný jak zubní pasta signal :grinning: :grinning: :grinning:
holky moc díky za podporu a rady!!!!
PS: a nevím jestli to bylo čípkem, protože ten kousek vykakal jako první :sweat_smile:
11. bře 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Supéééér, máme hovíííínkooooo :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dočítám....... :slight_smile:

Singid,to mu já říkám,že člověk má radost z každýho hovna :grinning: :grinning: :grinning: .Hele to je dobře,že kajdil,se ti nedivim,že ses už nervovala u těch malejch prcíčků má člověk starost úplně se všim :slight_smile: .Třeba se radši posr....než čekat,jestli zase dostane ten úžasnej čípek,když byl tak rád,že mu ho dáváš :grinning: :grinning: :grinning: .

Verčo,já ti nevim jakej je rozdíl mezi rýmou a zelenou rýmou... :astonished: ,ale řekla bych,že ve chvíli kdy zhoustne tak už je to dobrý neb další fáze je konec rýmy :sweat_smile: .Nejdřív tekutá,pak husťoučká......a pak už jen odřenej nos :sweat_smile: .Každopádně přeju ať už je pryč ať je jaká je :slight_smile: .
11. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak uff,uff,Vypadá to,že děcka to s těma levýma a pravýma rukama nějak koukám neřešej.Já jen,ež jsem Janičku poslední dobou sledovala zase nějak jak ostříž,tak mi to vrtalo hlavou :slight_smile: .Ale holký,my budem muset asi koupit Janičce ka narozkám slabikář :grinning: :grinning: :grinning: nějak se dala do zapamatovávání písmenek a má z toho děsnou radost,když někde najde nějaký,který zná a hned ho hlásí :grinning: .Já mám na tričku na doma napsáno camel(hlásím,že to nejni reklama na cigára :grinning: ) a ona se dokáže poměrně dlouho bavit přeříkáváním a ukazováním písmnek na přeskáčku :slight_smile: a jak se dostane k nějaký knížce,tak hned chce vědět,co to jéé,co to jééé :grinning: .Teda rozumí písmenkům jak koza petželi ale my rodičové jsme na ní patřičně pyšní :grinning: :grinning: :grinning:.
11. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,s barevnou rymou muze byt problem,pac to znamena zanet...Me se mudra vzdycky pta,jestli je cira,nebo zelena,ci zluta....
Gratuluju k hovnajzu! :grinning:
11. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek