• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
No tak uvidíme, snad to nějak vysmrkáme :wink:
To je tedy diskuse o rýmě :grinning:

Singid - gratuluju k hov...!!! :grinning:
Hele, my to včera nějak začarovaly a obě jsem se dočkaly, přestav si, že ten můj přišel domů a řekl mi, že ty truhlíky už jsou fakt trapný a šel to vysypat - aniž bych já cokoli říkala :-O
Takže jsem dnes vydrbala balkon a už tam plápolá první letošní prádlo... :slight_smile: :hearts: - jak málo stačí ke štěstí, že?

Bell, jo to je super s těmi písmenky, Adam jich v 18m rozeznával 9 :wink: V 5 letech četl a psal babi SMSky z internetu (a do školy šel v 7!!!) :grinning:
Ty máš na tričku popsaný to, co je pod ním, jo? Jako dvouhrbý??? :grinning: :grinning: :grinning:
To je stejný, jako když vnadná slečna měla na tričku Vysoké Tatry - to bylo taky dobrý :wink:

Leni, tak snad reakce nebude - taky přidáme jeden Zdrávas, jo? :wink:

My jdem na chvíli ven - musím do zeleniny, tak vyvětráme rýmu :wink:
11. bře 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, díky :wink: Jsem pitomá, tak nějak se tý reakce předem podvědomě bojim :frowning2:
11. bře 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak dočítám rychlým okem...

Singid jojo trápení s kakáním znám od Jiříka!!No ale jak čtu hovínko je na světě :wink:

Verčo rychle se té rýmy zbavte!!

My dnes šly k našim-fakt šly!!Z kopce po svejch,z Chrochvic busem,z města do Oldřichova busem,mám zase vybráno na rok dopředu :grinning: jízda brzda ,plyn až jsem padla skorem do náruče nějakýmu mlaďasovi :grinning: ,jukly jsme po městě,strýc nám tam přišel naproti(nemusel,ale znáte to) hodila jsem okem do sekáče a koupila suprovou bundu Jiříkovi na jaro :slight_smile: úplně novou!Jak málo stačí ke štěstí jak napsala Verča :wink:

Můj chlap má dnes narozky,tak je slaví v garáži :grinning: no makat se musí za každý situace :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru - no to jste mi pěkní mystifikátoři :grinning: já dnes sundavala prádlo a jukám k vám a orientační bod truhlík nikde :grinning: :grinning: :grinning:
my se byli také projít, bylo krásně, a bez hovínka je Dája nějakej nevrlej :frowning2: tak nevím, pro dobrotu na žebrotu... a na přebalováku řve jak tur, asi to hovínko opravdu vyprdnul jen abych mu dala pokoj :sunglasses: :sunglasses: taky mu nedám klid, nejdřív nosík, do kterého jsem mu buď něco lila nebo vysávala a teď druhej konec :grinning: jinak doufám, že s tím nebude mít problém, protože i v porodnici mu museli dát malé klyzma aby se zbavil té černé smolky :frowning2:
11. bře 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,no je tam camel,ale jinak na obrázku jen dromedár :grinning: pouze s jedním hrbem,nevim jestli třeba původně nezamejšleli dát ten obrázek na záda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Hele takže řikáš,že to máme s těma písmenkama brát vážně? :astonished: My jsme to do teď brali jako cirkusový číslo :grinning: ,ale asi ten slabikář fakt pořídíme.A čísla?Už by taky mohli v tomhle věku umět?My jsme rádi,že se i trošku už vzmohla na barvy neb mě jednou takhle vyrazila stejně stará holčička v bazéně dech,že uměla rozpoznat oranžovou,respektive i hezky vyslovit.takže k vánocům dostala knížku Barvy a docela knížka frčí :slight_smile: .Dneska jsem Janičce vystřihla pexeso z krabice granka,co maj v tescu i s hrníčkama :slight_smile: odpo jsme to hráli.ale obráceně,že obrázky všechny viděla a nemusela je otáčet jen najít dvojice a ona to mrška zmákla levou zadní :slight_smile: ,tak jí budem muset vymejlšt už nějaký rafinovanější hry.Máme ještě hru logo,to jsou takový kartičky,kde jsou obrázky - třeba stůl a co k němu patří a musí najít židličku,nebo košťátko a k tomu musí najít lopatku a ta taky dost frčí.U tej lopatky se smetákem to Jańule jednoznačne shrne,když je najde a řekne : na boldel :grinning: .
11. bře 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid :grinning: :grinning: :grinning: - tak třetí balkon odshora - v levý řadě :wink: Ten s prádlem :slight_smile:

Bell, no vážně nevážně - na slabikář je asi brzy, spíš ty barvy a říkanky, ne? My měli totiž takovou koupací knižku a tam byla vzadu celá abeceda... Co abecední pěnový puzzlíky??
Moje babička byla z Adama na prášky a pořád, že se s nim moc zabejvám
:angry: - no tragédka, no... A že proč ho učím písmena - já že ho to neučím, že ho to jen zajímá a když se ptá, co to je a je to A, tak mu přece neřeknu, že to je opice, že??? On pak nosil i noviny a "četl"... :wink:
Jo a hry - mám už nachystané krásné hry - zvířátka a mláďátka, na to se moc těším, je to krtečková hra a pak takový klacíky - jsou barevný a je k tomu předloha a děri to mají sestavit podle toho. Už se tááák těším...!!!
11. bře 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tááák jsem našla recept na perníčky a dnes zadělám zítra peču :slight_smile: :wink:
11. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,no my Janičku nějak do ničeho netlačíme,ona nám takhle čas od času vyrazí dech sama.asi jak od nás něco vypozoruje a pak se to snaží prodat.Pěnový puzzlíky s číslama máme,takže si sem tam už nějaký číslíčko pamatuje.Ale my jí porád berem jako mimnko naše malý a najednou je velká :slight_smile: ,tak začínáme postupně pořizovat didaktický hry,aby jsme jí teda nějak neodflákli.Já jsem ze začátku furt jako hledala a četla,co by už děti mohli umět..a pak jsem s tim přestala neb všechyn ty příručky :rolling_eyes: .......já nevim no mě přijde,že každý dítě se naučí drřív či pozdějš všechno :grinning: .Nebo spíš už na to prdim neb Janička nasadila vysokou laťku už jako miminko,hlavně co do motorickýho vývoje,tak nechci bejt nějak dopředu zklamaná kdyby druhá kočička začla dělat něco pozdějš.V podstatě je to samý jako když se Singid raduje z hovna,tak mi jako pyšní rodiče máme neskrývanou radost z každý kraviny,co nám Janička předevede :slight_smile: .My jsme zrovna dneska Janičku pozorovali a jen jsme si povzdechli,že je zase o kousek jiná.......prostě velká holka :slight_smile: .(neb se pokoušela si šeptat kousky textů od mńágy a žďorp :grinning: :grinning: :grinning: )
11. bře 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš fuj,teď to po sobě čtu,chtěla jsem napsat : my jako pyšní rodičové..............a ještě tam nejspíš něco je špatně ,ale tahle hrubka moc mlátí do očí :grinning: :fearful: .
11. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak aqua park bomba..............dám fotky na net zítra na píšu víc,byli jsme tam 7 h.jdu spinkat :wink: ..........vstup 1822kč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Terez, ty jsi pilná jako pilníček. :wink:
Já jsem v dietním režimu, což je i jako omluvenka na pečení :slight_smile:

Bell, no ty se toho bojíš a já to zažívám a nesu to statečně. Adam byl motoricky i mentálně neskutečně rychlý a já vzorná matka jsem si každé dva týdny dělala podrobné zápisky o tom, co umí, co dělá, co říká - a k čemu? Abych to mohla srovnávat???
Ani omylem - Petík se už narodil o dost těžší, takže motoricky holt musel na některé věci vyčkat a když jsem si četla Adama, tak jsem jednu chvíli měla fakt pocit, že je Petík zaostalý... :frowning2:
Ale pak jsem to pochopila, že Adam byl opravdu výjimečný a moc šikovný a že JÁ se musím srovnat s tím, že Petík má vlastní tempo a opravdu je nemůžu srovnávat. Na tabulky a brožurky kašlu, to opravdu neřeším. Adam tedy taky nasadil laťku strašně vysoko. Ale ono mi to prospívá, já jsem někdy až nezdravě soutěživá, tak mám mentální trénink :grinning:
Je to tak krásný, jak jsou každý úúúúplně jiný :hearts: :hearts: :hearts: - přesto je oba miluju a nevyměnila bych je za nic na světě (tedy někdy po ránu jsem mírně nalomená, že??? :grinning:)
12. bře 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se při dnešku máte? Venku je nějak zataženo...
12. bře 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem

Leni...no musím jet nakoupit,páč doma jsme totál vyžraný!!Oblíknout se ,dát se do kupy+děti do auta,holka už teď se mi nechce!!! :confounded:
12. bře 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky vyžráno, ale na nákup se jede až zítra
12. bře 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,no jasný,já už te´d trávim chvilky klidu přemejšlením jaký bude naše další miminko :grinning: .Když se janička narodila,tak jsem sháněla kdejakou knížku o dětech a tak no.... :slight_smile: .teď už je člověk o něco chytřejší a už to tak moc neřeší(jak kdy :grinning: ).To já jsem teď z Janičky nějaká zjihlá jak nám rychle vyrostla.Ráno jsem přemejšlela jak jsme jí žmoulali nedávno v zavinovačce načež šla kolem naší postele táhla za sebou džípa(odrážedlo) a volala za odcházejícim manžou na záchod: táto,booože,šišmarjáááá :grinning: :grinning: :grinning: (jakože na ní nepočkal a už zavírá dveře :grinning: ).

Terez,teda já byla taky chvilku načnutá,že ještě stihnu perníčky na nějakou tu velikonoční výzdobu.......ale nějak,já ti nevim,jestli se mi u toho chce v mym stavu šaškovat jako na vánoce :grinning: .

Jinak teda my ten dnešní hnus fialovej,co je venku zatim trávíme intenzivnim snídáním(už od půl osmý :grinning: ) a čučíme na kouzelnou školku.Včéra odjela jedna návštěva,dnes přijede další :rolling_eyes: .Teda oni to jsou návštěvy u tchánovců,ale všichni se chtěj podívat jak bydlíme,co Janička,co bříško.....ale dneska už na nějakej velkej gruntovací den prdim.Maximálně ustelu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
12. bře 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je taky vyžráno a nákup zítra...
Ven se mi nechce - ale odpolko si udělám výlet do DM a koupit Petíkovi punčošky.
12. bře 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak zmena fotky jsou na lide.cz,ale na jen na nattally,na to druhé se nic nevešlo :unamused:

tak aquapark krásnej,tech hodin hrozně rychle uteklo :unamused: ,je tam pořád zábava.........klouzačky,pro deti vyřádení,hodne malejch,sahara,kde je fakt písek,tam je klidek,ale to jsme zjistili pozde,to už jsme šli domu,maj tam v akvárkách žraloky :wink: ............je tam teplo :wink: :wink: ,my když jsme platitli byli jsme 651zákazník :wink: :wink: ........vlnobití,taky super :wink: ,je tam překrásnej hlídací koutek,velkej,ale tam jsme ani jedno dítko nedali,proč taky,když jsme si tam jeli užít s nima,ale pohlídaj i miminka,je tam přebalovací pult :wink: :wink: ..........restauračky,všechno je na čipy,netaháte sebou peníze :wink: :wink: :wink: .........proste nádhera :wink:,babička byla s náma a ta se snad vyřádila víc než deti :grinning:

večer až budu v poklidu svého domova............dočtu :wink: ,ale rozhodne jedem taky nakoupit,nic tam nemáme :wink:
12. bře 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, tak to je paráda, že jste si to tak užili!
12. bře 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
my máme nákup ze včera, manža se dobrovolně přihlásil :sweat_smile: v tescu ho ošidili, když vzal v údajné slevě mokrý ubrousky a na pokladně mu účtovali plnou cenu... samo si toho nevšiml, až doma :frowning2:
jinak jsme byli dnes na rehabilitaci a byla pochvala :sunglasses:
natt - tiše závidím:slight_smile:))
12. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda,to je zase pocasi,co? :confounded:
Dopol jsem byla v tescu,vsude mraky velikonocnich pimprlatek,uz jsem myslela,ze jsou svatky tak za 14 dni a oni az v dubnu... :confused: Sakra,tak to okna nemeju ani za boha. :grinning:
12. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a maji tam nejkaky slevy na plinky a na prasek na prani.1+1 zdarma,tusim Ariel....4kila za 365?Nepamatuju se presne.
12. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen přijedu do dc,tak me opet chytnou :angry: a doma zjistim,že máme vyplou celou elektriku,takže cekej mrazák a lednice v háji.............. :angry: :angry: :angry: ,no tak já nevim,do toho me rozbolel krk,mám zábal a jdu spát,manža razil na pivko :wink:
12. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,teda blednu závistí na aguaparkem :dizzy_face: .Když se poštěstí,tak příští zimu nebo už podzim by jsem tam ráda s holkama vyrazila :dizzy_face: .Hele, čoveče ,kolem Děčína musí bejt nějaká začarovaná hranice,jak se přiblížíš,tak je na pohromu zaděláno :astonished: .

Jinak my na nákup taky až zejtra,po o odvezem Janičku k našim nocovat,tak pak mrknem,co kde maj akčního :grinning: .
12. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Natt, tentokrát to nepopletu :wink:
Všechno nejlepší k narozkám - hlavně KLID od policajtů a jinách pohrom ti přeji z celého :hearts: !!!
13. bře 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko

Makinko a nevíš, na jaké plínky mají v Tescu akci? Jestli je to přímo na Tesco pleny? Když už dneska vysílám chlapa na nákup, tak ať vím.
13. bře 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My 8. den ZATÍM bez reakce
13. bře 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,na Pampers a na Huggies.Aspon,co jsem videla,moc jsem to nezkoumala.
13. bře 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
dekuju :wink: :wink: ,me bolí v krku a Šimonovi teče z očí,chte nechte,musim pro kapičky,ach jo,me mrskne už :unamused:

bell,
vid já se snad budu muset odstehovat :frowning2: ..........ale já nechci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!fakt je to tam nádherný :wink: ,miminek tam bylo hafo :wink: :wink:
13. bře 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, už jsem to objevila, díky. Našla jsem tam akci na Tesco plíny 2+1 zdarma.

Natt, ty to snad přivoláváš... :frowning2:
13. bře 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. bře 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek