• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Singid, jeď opatrně, je to tam hnus flus.
15. bře 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau vsichni.Jo,ta vanice vecer byla vydatna,az jsem mela strach,ze anm to vyskli ty nase chatrny okna.Rano jsem koukla na dvur a malem me omyli,pred vchodem v ruhu baraku mam snad listi z pulky lesa,travu,dokonce i chvoji,kterym byly zakryty na skalce kytky..... :confounded: Uz me to fakt sere,s prominutim.Ale na pristi vikend vyhrozujou + 18 C,tak jsem zvedava.Koipila jsem Maxovi 2 prdacky jarni bundicky,snad je uzijeme.
15. bře 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, myslíš už tenhle víkend, co bude? 20.-21.? Já jen, že to by se mi hezký počasí šiklo, jedeme pro hafušu.
15. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, teď koukám na dlouhodobu předpověď, tuhle středu 6 stupňů, ve čtvrtek 7, pak 8... pomalu se nám to rýsuje.
15. bře 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá hurá hurá!!! To bude krásný víkend, teplo, nové štěňátko... já se tak těším!
15. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak já o vánoci a vichřici neměla ani ponětí :angry: ráno jsem to sjela dobře z kopce do školy,ale už mě bylo divný když jsem jela dolů,že pán couvá na kopec....Ale dolů se jelo celkem OK.Tak si říkám,že by to nešlo vyjet?!!Oblečení měl Kristík domácí+venkovní oteplovačku.V 9h jsme měly jít ke kámošce do Želenic,s tím že vyjedu domů,dám mu snídani a pojedeme...hmmm
To byl plán :grinning:
Nahoru do kopce samej led,auto mi vlítlo na štorc přes silnici a při couvání jsem najížděla na kamenou zeď u baráku,jel od nás ze shora chlap(BLB 1.kategorie-nepříjemnej člověk,nezdravíme se nic,je to jediná výjimka od nás ze vsi) zastavil a čekal co já....No já nic že jo,buď do zdi vjet,nebo holt jít prosit do firmy v bejvalý škole Chrochvický chlapi co tam makaj,naštěstí jel druhý soused a šel mi pomoct a světe div se ten BLB vystoupil a šel nám pomoct!!Tak mi auto srovnali čumákem z kopce,soused mi ho zabrzdil,že vystoupí a auto jelo dál :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to holt sjel až pod kopec a vrátil se ten kus pěšky ke svýmu.
No měla jsem docela nahnáno a i nohy se mi klepaly! :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt super zima!!

Já tedy jela do Želenic,nakoupila v krámě a šla ke známý a pak ke kámošce.Říkám jí:Půjč nám lahvičku na čaj a plínu(Já měla jen doklady a telefon) :grinning:
15. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda
tak jsem zpátky :wink: cesta nakonec v pohodě, malej byl hodnej, takže OK :grinning: :grinning: a na jaro se těšíííííííííím :confused:
15. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jsem tu dnes poprvé. Moc ráda bych se přidala do této diskuze. Jmenuji se Lenka a jsem z Děčína. Jsem prvně těhotná, teď 12+5tt. A těším se, že tu od vás načerpám rady a zkušenosti :slight_smile:
15. bře 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lenko :slight_smile: vítám TĚ tu mezi námi maminamy :wink:
15. bře 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terez. A jste tu samé maminy nebo i nějaké těhulky?
15. bře 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Taky vítám Lenku mezi námi děvčaty a hlásím se zase dobře po týdnu, že?

My nakonec omarodili všichni úplně totálně, na středu a na čtvrtek se Martin v noci úplně dávil a řval bolestí, jak ho z toho sípání bolely průdušky, no ve čtvrtek jsme byli u doktorky (jela bych už ve střewdu, ale neměla jsem auto a trmácet se tam s ním autobusem jsem neriskla (i mně bylo pěkně blbě). Večer jsem mu dala půl Prothazinu, co měl napsanej Ondra - stejně nám ho pak paní Dr. dala. No a o víkendu už zase klasika, lezení po zdech, oknech, bitky, řev, balzám na moje nervy.
Dnes už jsem Ondráše kopla do školky, další den navíc už bych asi nerozdejchala. Jinak žádné extra zážitky nemáme, akorát dnes ráno vypli vodu aniž by něco řekli, zapli těsně před obědem, takže jsem stihla akorát polívku z pytlíku a uvařit pár brambor - odvčera zbyly dva malý řízky a jedna placička. Dojídám polívku, řízky jsem nandala tátovi a Martinovi a placičku jsem si zatím nechala v míse. Na stole. No a když jsem si chtěla nandat, bylo jí přes půl pryč. Takže jsem tátovi pěkně poděkovala, načež jsem ještě dostala vynadáno. Prej proč jsem nic neřekla :angry:
15. bře 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
O víkendu jsem byla u MUDr. Rubeše v Německu, znáte ho? Dělal mi screening na UTZ ve 12 týdnu a říkal, že je vše v pořádku. Riziko genetických vad mi vyčíslil na 1:6134, tak mě to uklidnilo. Ale nevím, ještě jsem nebyla kvůli genetice na krvi, tak jestli se mám spokojit už teď s tím UTZ. K mému gynekologovi jdu na screening, NT+ měření HCG a AFP příští týden, nevíte jestli se jedná o tripple testy? Jsem z toho trochu zmatená.
15. bře 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni neboj ťehulky tu jsou a určo hodí pár informací :wink:
Odkud jsi přesně a kolik ti je? :slight_smile:
Hoď do albíka nějaké fota :wink:
15. bře 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

Lenko - sportovko - vítej u nás :slight_smile:
Většina tu jsme maminky, ale chodí sem i nějaké těhulky, jenže ne každý den.

Dr Rubeše známe, na jeho přístroje se můžeš spolehnout.
AFP je, pokud se nemýlím, Tripple test, ale ten se nabírá v 16. tt
Jak ti je?
15. bře 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lenko,vitam te! :wink:
Mudr.Rubes je vybornej,jezdila jsem k nemu obe tehotenstvi. :wink: AFP je tripple test,dela se,jak pise Verca v 16 tydnu.Pokud ti vysel dobre NT u Rubese,byla bych v klidu.Me hnali na genetiku kvuli veku,ale odmitla jsem,Rubes rikal,ze to vidi jako zbytecny,kdyz mi screening vysel dobre. :wink: At je ti dobre! :slight_smile:
Bell,zitra v poradne!Uz jsem odeslala dite k tchanovcum,at mam zitra klidek a nemusim se honit. :wink: Pred hodkou tu byl pro nej tchan.A chybicka se vloudila-tychyne je od odpol na kosmetice a u kadernika,ale nejak se ji to cely poposunulo,asi o dost a tudiz jeste neni doma.Tchan z toho byl docela dost vydesenej,ze jako bude s Maxuli sam... :grinning: Hehe,jsem zvedava,jestli ho aspon da do vany nebo pujde na prasaka nebo budou cekat na babi buhvi dokdy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. bře 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky :slight_smile: ,koukám zasejc zážitky se sněhem....no ale fakt má bejt už o víkendu járo....prej :grinning: .My dneska strávili úžasnej aklimatizační den po víkendování janičky u mejch rodičů ....chjo.teda jako ona je miluje,oni jsou z ní nadšený.......jenže oni si s ní nonstop hrajou,jde spát až když už jí padá hlava a tak no.Takže dneska řev skoro celej den neb už jaksi nemám moc síly skákat kolem ní den a nic jiného a taky byla unavená z toho jaksi přivezla spánkovej dluh.Takže mi dneska během dne třikrát usnula :astonished: .No a ale v pozdním odpoledni už se srovnala.Já jsem sice trochu nahluchlá,ale dobrý :slight_smile: .

Vítám Sportovku :grinning: (čoveče sportovkou jsem si natírala lejtka na atletice :grinning: ),těhulí je tu celkem tři :sweat_smile: -pravidelnejch skorem a sem tam se vloží ještě nějaká externí :grinning: .Neboj Rubeš je tu dost profláknutej a pějem na něj jen samou chválu :slight_smile: .Hele na tripltest..já teď koukám do těhu průkazky a asi jsem byla,tak někde kolem toho 16.tt,jestli mě zrak neklame...snad jo, já to z těch čáranic v průkazce nemůžu moc dešifrovat :grinning: ,ale jestli ti udělal Rubeš šíjový projasnění a řekl,že dobrý,tak už bych byla naprosto v klidu :slight_smile: .Záelží teda na tom kolik ti je,jestli více tak to by ti poradila Maki,tý vyšlo projasnění na jedničku,takže se už nenchala hnát nikam tady na genetiku.Každopádně držim všechny palce ať si užiješ krásný těhu a dočkáš se zdravýho,krásnýho prcka :wink: .Já už skorem stříhám metr :slight_smile: ,mám dva termíny 5.4 a 8.4.......takže zrovna dnes se pokouším vyprat kočárek :grinning: ,teda jen co se dá oddělit :grinning: .Mám už doma holčičku ,který budou 5.4. dva roky,takže zároveň s balením tašky do porodky připravujem narozky :grinning: :grinning: :grinning: .
15. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahah koukám Maki stačila už vložit příspěvek než jsem to dopsala :grinning: .
15. bře 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasný,Maki,zejtra u Košařky :wink: ....mě bude měřit Vendula tlak zase třikrát :grinning: :grinning: :grinning: ,vezu janičku k bábě až ráno :grinning: .As is nařídm budíka už na šestou a pak budu v sedm už jen číhat až otevře oči :grinning: neb jak seprobudíme spolu,tak jsem bez šance na vypravování,to musíme nejdřív vyprovodit tátu, pak papat máňu a pít malily(malinovou šťávu),podívat se na raníček,po raníčku si možná můžu udělat rychle k snědku něco já,ale musim počítat s tim,že mi bude určovat,co si mám dát :grinning: neb na mamáju(marmeládu) a lušinu(lučinu)poslední dobou nemá náladu,takže si dám něco co chce ona..no pak si dvakrát kousne a jde pryč a já si to musim dochroustat sama :grinning: ...no a to už je ale tak něco kolem osmý a jdu se rychle udělat člověkem do koupelyn,do toho začne kouzelná školka,takže mi zdrhen ze záchodu bez plíny a letí k tv.......než jí nažehu spět,než se oblíkenm v běhu neb oteplováky si prostě rozhodně nechce brát,když má nový kalhoty s páskem .........pak chvilku debaty v předíni,že nový jarní botičky ještě ne a jen sněhulky.....pak proběhnutí(asi tři kolečka) po dvoře než jí ukecám na nástup do auta........a už je skorem vyhráno.Jen se ještě ročílim až budu hledat parkování u našich a pak u Košařky .A pak už mi jen Vendula naměří tlak 160 na 88 :grinning: :grinning: :grinning: jako obvykle,ale na po třetí už jsem skorem na na normálu kolem 120 :grinning: .Tak doufám,že to zvádnu na obejdnanou hodinu :grinning: .
15. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo,mas to narocny.Teda musim rict,ze Max tyhle moresy nema,on je fakt zlato,ji,co mu dam,nosi,co mu dam,povetsinou i na nocniku drepi,kdyz mu pustim TV a nezdrha. :wink: Behat takhle jako ty,tak mam taky tlak v oblacich.No to bys mela lepsi,ji dat spat k nim...Ja jsem pak vyladena,i kavicku rano dam v klidu,aniz by mi ji nekdo "varil" :grinning: A dite je taky rado,si myslim,pac mi krasne zamaval,odchazejic s dedou za ruku. :grinning:
15. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell ,
:grinning: ,máš to teda náročný :wink: ,jo a rostou nám poslední 4 zuby,1 už má a další tři na ceste,dnes dr konstatovala,že to je docela brzy,já teda na ne čekala,jak na smilování,že bude rýma a teploty,jsem samo čekala,ale že to neni brzy?????????? :unamused:,tak snad pak už bude klid :wink:

maki,
neboj,myslim,že si poradí.......jak jste na tom vubec s tatkou,na porod????????? :wink: ,byli jste vubec na kurzu,nebo už se nemusí :wink: ,ozvu se ti na ten chléb,ale až se malej dá do kupy

byla jsem s nim udr,má zánet v očích,tak nosíme venku brejličky a kapeme kapičky,do nosu i očí :unamused:

veru,
jj já si to myslela,ale ty pořád chodíš péšo,a tak mi došlo,že by jsi asi vetšinu cesty Petíka nesla,ale teda to nic moc :unamused: ...........

sportovka,
od kud jsi??????????kolik ti je????????a necháte si říct jestli to bude holka nebo kluk?????

už z Vás blbnu,zrovna jsem dočetla knížku o porodech a už se mi o tom i zdá

:grinning:
15. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jste moc hodné, že jste odepsali. Docela jste mě uklidnili. Rubešovi taky věřím.Je mi 31. Až se tu trochu rozkoukám přidám fotky.No mě teda mají brát krev na to AFP a HCG příští týden a to budu 14 tt dle PM, ale asi 15 tt dle UTZ, protože Rubeš říkal, že dle UTZ je prcek o týden větší :slight_smile: Měří teď 71 mm. A bohužel mám Rh negativní :frowning2: Rubeš říkal, že u nich na klinice dávají injekci při Rh negativním už během těhotenství kvůli protilátkám, ale v ČR prý až po porodu.Jinak docela trpím ranními nevolnostmi a občas mě přepadne únava. No doufám, že se to v tom 2. trimestru zlepší. Chystám se začít chodit do MC Bělásek na cvičení pro těhotné, nevíte o tom něco? Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, jestli vám zjišťovali hodnotu Papp.
15. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bellatrix: A copak čekáš chlapečka nebo holčičku?
Nattally: Jsem ze Želenic. A my si určitě necháme říct co to bude, jsem na to strašně zvědavá :grinning:
15. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
sportovko,
vítám tě tady, taky jsem těhulka, ale mám termín až 7.7, takže teď jsou na řadě holky a mají to vlastně každým dnem! :sweat_smile:
No já tak jako holky čekám druhé mimi a moc ti gratuluju k těhotenství! Ty nevolnosti za chvilku přejdou, neboj! Mě bylo taky docela blbě, ale pořád líp než u Járy, ale pak si to začneš užívat! :sweat_smile: No já jsem na žádné těhu cvičení nechodila, protože jsem pak musela zůstat doma i z práce, ale pomohli mi docela kurzy a bylo to v pohodě!

natt,
no tak ale jestli ony ti netikají biologické hodiny :grinning:

bell,
já tě úplně chápu a cítím s tebou, co se týká toho, někam se vypravit s dítětem :grinning:
15. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,dík za soucítění :grinning:

Natt,vůbec nejni brzy na poslední zuby :grinning: ,děcka tak cca kolem toěch dvou let už je mívaj všechny.Noa hele podívej na Petíka od Verči :grinning: to jich má a dva roky mu nejsou ani vzdáleně :grinning: .Nám chybí např. dva....teda už asi jen jeden,nenchá si tam moc mrknout.Ovšem mám taky kámošku,ta má holku jen o něco málo mladší než jsme my a má zoubků jen velmi psorkomnu,takže asi buduou mít taky zuby až ta někdy bůhví kdy :sweat_smile: .Každopádně nakonec narostou všem :grinning: .

Sportovko,čekáme druhou holčičku :slight_smile: a jestli bude stejná jako ta vopice ,co už máme,tak budu muset začít dělat nějakej výkonostní sport,abych se udržela v kondici :grinning: :grinning: :grinning: .Jinak s protilátkama ti moc neporadim,u mě u obou těhu to bylo v pořádku,tak fakt nevim.A nevolnosti přejdou,určo :wink: .Mě bylo blbě u obou holek,jéjé :rolling_eyes: .U Janičky jsem blila jak amina celej první timestr :rolling_eyes: ,teď u druhý kočičky už jsem na sebe víc dbala a hlídala jsem si,abych neměla prázdenj žaludek nebo žízeň,pak se to líp zvládá :slight_smile: ,ale nějakýmu tomu blinkání jsem se teda úplně nevyhnula.Druhej trimest je super,to je takový to nejlepší těhu :slight_smile: no a ke konci....já nemůžu mluvit za holky,ale já už se teď cejtim jak velryba na souši a prostě se už jenom valim a funim :grinning: ,takže se začínám na porod už aj těšit,že se mi konečně uleví.Teda pokud nepočítám ,že se pak pro změnu nevyspim :grinning: .
Jinak já u prvního těhu cvičila jen doma s knížkou a chodila na předporodní kurz do nemocnice.....kde se teda necvičí,ale informace jsou to podle mě dost důležitý.Teď jsem se celou dobu chystala chodit na těhu jogu,ale bohužel jsem tam nedošla :unamused: neb jsem is vhradila čas na janičku-chodili jsem plavt a na cvíčo do Rákosníčka.No a s kurzama plavání jsme skočili až ve 33.tt a to už jsem se rozhodla jen odpočívat.Teď teda občas hopsám doma na gym.balonu a občas se protáhnu podle chytrej knížky...........ale nepřeháním to :grinning: .
15. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,porodni asistentka mlela neco o nejaky prednasce a vrazila mi listek na zaplaceni 300 korun,kdyby sel k porodu.Ale ja mam termin 12.4. a on zrovna ten den ma odjizdet.... :unamused: Takze nevim,jak to dopadne.Kazdopadne si tam jeste zavolam,jak je to s tou prednaskou,kdyby to naaahodou vyslo,aby ho tam pustili.S Maxem jsem chodila na kurs,na jedny hodine byl se mnou i Romca,tak nevim,co mu ted chteji prednaset.... :confounded:
Hele holky,tady uz je minimalne 5 cisel novyho snehu.... :angry: :angry: :angry:
15. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
vítám novou maminku :slight_smile: :slight_smile:
Ten hnus venku už mi fakt leze krkem,dneska jsem jela z práce krokem :unamused: .
Ještě k těm tulipánům....koncem dubna jedeme na dovču do Holandska-ségra tam pár let žije.To si teprve užiju... :grinning: Už se moc těším,dneska nám ségra koupila lístky na vlak.Jsem zvědavá,jak se to bude malýmu líbit,pojedeme přes noc...
15. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sportovko,
tam třeba tě znám podle videní,já jsem z Chrochvic :wink: ,Verča ze Želenic

prin,
no táááááákkkkkkkkk :grinning: :grinning: :grinning: ,nebo za rok to napravim,jeste si chci dát od všeho oddych a na slova,pani primářky,že tam víc jak s padesáti kilama dřív nemám lízt a to doslova a do písmene,její první slova,když se Šimon narodil,tak si z ní neco vemu,sice na 5é to nikdy nedosáhne,ale snažim se od ledna s tim nec delat :wink: :wink:

venku hnus :angry: :angry: :angry:

bell,
tak co šaškuje :angry:
15. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
jééééééé to se máte,to by byl Šimon nadšenej a co teprv Maxík od Maki :wink: .........

maki,
třeba to vyjde.............už se to blíží :wink: :wink: ,no už aby,už sem nedočkavá na to jméno :wink: :wink: :wink:
15. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
jestli to neni na ten hodinovej,jak jsme byli my :unamused:
15. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek