• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Natt,kdo má šaškovat? :fearful:

Maki,mě taky vrazila lístěk na zaplacení na 300,-,ale o žádnej přednášce nic neřikala,já jsem jí hned řekla,že už máme s manžou za sebou jeden kurz.Respektive byl taky na tej prostřední hodině kam choděj tatínci.To mi připomíná,že jsem ten lístek na zaplacení někam zašantročila :astonished: .Joo a manža dneska přišel s úžasnou zprávou pro mě.Tchán s tchýni odjížděj příští úterý na 10 dní na dovolenou :rolling_eyes: mě snad šlehne.Vracej se 2.4..Takže jestli to na mě přijde,tak to bude mazec než odvezem Jaňuli k našim,booože............to snad ani nemůžu moc rozepisovat,abych nebyla moc sprostá.A to nemluvim o tom,že takhle by to Jára v práci prostě zapích a jedem,místo toho má na starosti i tchánovo pacoše.Prej teda kdyby něco tak to má zapíchnout všechno zavřít a jet........ale to budou lidi asi moc rádi,že jo no :rolling_eyes: .Tak teď už mi nezbejvá nic jinýho než prostě rodit v termínu :fearful: .
15. bře 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda všem:slight_smile:
bell natt asi myslela, že dr. šaškuje, že je brzy se zubama:slight_smile:) nebo ne? :wink: a co řeknou pacoši, tím se netrap, kdyby můj zubař letěl k porodu svý ženy tak mu ještě budu držet palce... oni to přežijou :sunglasses:

mě včera naprudili na bytovým družstvu,když jsme loni podali žádost o převod do os. vl., v říjnu to zpracovali, v listopadu poslali dopis, že máme pak ještě zaplatit nějaký poplatek na KÚ a od té doby ticho...tak jsme tam včera jeli a paní,která se asi zasekla v 70. letech nám sdělila, že toho má hodně, že každý chce byt do OV, takže se "bude snažit", ale vidí to tak na červen :rolling_eyes: manža jí řekl, že dlužíme v rodině a potřebujeme OV abychom dostali hypotéku.. na to paní reagovala, že má i členy, kteří si vzali překlenovací úvěr, platí úroky a přes to čekají až jim to převedou... prostě manýry jak za komunismu... nechápu co jí na tom tak trvá... navíc náš byt nemá už žádné dluhy za okna a tak, prostě jde jen o to to zařídit na KÚ.... :frowning2: :frowning2: a já zas potřebuju vědět jestli už nám tu hú přiklepnou, jestli se můžeme snažit o druhý mimčo nebo ne.... :angry:
16. bře 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
bell,
jj dr,co šakuje,když je to normální :wink:
16. bře 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Makinko, jak to tchán zvládl? Můj táta by ani nepřebalil :grinning: Jednou ráno šla mamka se psem na procházku a mezitím se Daneček tátovi vzbudil, pokaděnej, smradlavej... tak smradlavej čekal asi hodinu až do příchodu babičky :grinning:

Petrunko, tiše závidím. Dělám v cestovce a v Holandsku jsem ještě nebyla, ale ty tulipány tam... můj sen :slight_smile: Foť jak divá, jo?

Sportovko Leni, ahoj :slight_smile: Tak už jsme tu dvě lenky :slight_smile: Nečekáš náhodou Danečka, že bychom na tom byly úplně stejně? :grinning: Přeju pohodové těhotenství a krásné zdravé mimčo. Nedáš si nějakou svojí fotku do profilu nebo do fotogalerie, abychom zjistily, jestli tě třeba některá osobně neznáme?
16. bře 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, tak prostě manža na celou čekárnu zařve "Žena mi rodíííííí" a oni se rozprchnou :grinning: I s bolavýma zubama...

Singid, nestraš! My taky loni požádali o převod do osobka a prý že to převedou letos v březnu. Zatím ticho po pěšině...
16. bře 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid jo a na družstvu jsou tak ochotný (konkrétně v Zelené ulici), že pomalu dávaj nohy na stůl a odmítaj pracovat. Už jsi někdy četla na dveřích jejich pracovní dobu? To bych se měla tam dělat! Jednou tam mýmu chlapovi zazvonil mobil a úřednice ho tak seřvala, že po ní ten mobil nakonec letěl! A to teda Tomáš nikdy takhle nereaguje, ale prej ho sekýrovala jak malýho kluka.
16. bře 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno..
Leni,já vím,že pracuješ v cestovce,taky jsem byla v Dezce na chvíli na praxi.Je to tam fajn.Pan Kyjovský mě stále zdraví,pamatuje si mě.Já jsem už pár dní v Holandsku byla-asi ve třeťáku na výměnném pobytu.Moc se mi to líbilo, těším se zase na Amsterodam,to je úžasný město.
Bell,tak to to tchánovci moc nevychytali,to se jim moc nepovedlo..:frowning2:.
Tak koukám,že můžu být ráda,že jsme byt kupovali už v osobním vlastnictví..No,na družstvu v Zelené jsme byli jen jednou-kvůli přepisu a myslím,že docela dobrý.Ale jejich pracovní dobu bych taky brala,v pátek mají snad do 11hod.
Holky,už se to tu myslím probíralo..co potřebuju pro Šímu za doklad,když pojedem do toho Holandska?Je to v Schengenském prostoru,takže by teoreticky měla stačit občanka-tam ho napsanýho mám.Nebo mu pro jistotu mám nechat udělat vlastní pas?My s manžou pasy máme a snad ještě i platěj...
16. bře 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Leni, tak to je náhoda, Daneček je jedno z našich favorizovaných jmen :grinning: Ale mi ještě nevíme co to bude. Taky se mi líbí Richard a Radek. A pro holčičku Nicol a Adriana. Fotku sem určitě dám, až někde najdu nějakou vhodnou v elektronické podobě. Holky jak je to s porodnicí. Já se teda rozhoduji mezi Ústím a Děčínem, ale začínám se přiklánět spíš k Děčínu, musím se tam nějak registrovat?
16. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už se na ten druhý trimestr moc těším, hezky tu o něm píšete :slight_smile: Jste mě na něj tak hezky naladily, no už ho mám za pár :grinning: Taky už se těším až budu mít vidět bříško, zatím na mě to těhotenství nejde vůbec poznat, snad jen, že jsem dost bledá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Těším se taky, že až mi bude líp, budu se víc pohybovat, plavat, cvičit, možná ještě na kolo na cyklostezku. Já byla totiž vždycky zvyklá hodně sportovat a teď během 1. trimestru mi to docela chybělo, chodila jsem jen 1 x týdně do posilovny, kde jsem cvičila cviky pro těhotné, ale ne pravidelně někdy jsem musela vynechat, protože mi bylo blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to je super náhoda. Přikláním se k Danečkovi :grinning: Já v Ústí nerodila, takže nemůžu posoudit, ale ústeckou porodnici tady chválila Terez. Třeba ti k tomu něco napíše. V Děčíně jsem byla spokojená, jen je potřeba po porodu důrazně dbát na to, aby ti dítě nepřikrmovali a zezačátku, když u sebe chvilku mimčo nemáš, ti ho nosili pokaždé, když bude plakat. Mně Danečka přikrmovali a pak mi ho nesli najezeného na kojení, což se jako dost nevyplatilo... nakonec jsem se nerozkojila, protože prostě nesál. Registrovat se budeš až někdy kolem 32tt přímo v porodnici.
16. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
no Leni tak to tě nepotěším protože jsme u stejnýho družstva... a loni, když jsme byt kupovali, tak slibovali převod na přelomu březen/duben :confounded: :confounded: no nevím co s tím... ono i to jejich prostředí tam,... s těmi mladými se dá docela mluvit, ale občas ty starší struktury s tebou jednaj... fakt ti div nezačnou tykat :grinning: :grinning: a řvát takhle na mýho muže tak jí asi dořve do mrtva, on si taky nenechá nic líbit :grinning:
a dělala jsi v Dezce, tak to je hezký, můj muž tam taky pracoval, jezdil busem, ale už je to tak 3-4 roky zpátky :grinning: :grinning:
sportovka- ty jo v těhu na kolo? já byla ráda že jsem:slight_smile: ale je fakt že druhý trimestr je super, pomalu se vykuluje bříško, je ti dobře, porod daleko:slight_smile:) ale opatrně, já makala do 8 měsíce a z práce mě rovnou odveleli do nemocnice a na měsíc (když si vzpomenu, jak mi Šedivý sliboval týden:slight_smile:)))))
16. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid, já jsem do Dezky nastoupila v lednu 2007. Ale řidičů jsem znala jen minimum. Tvůj manža mi povědomej není, takže tam asi dělal před těmi 4 roky. A s tím družstvem jsi mě tedy "potěšila", to musím říct Tomášovi.
16. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid, tak prej mu hned v říjnu říkali, že to bude v březnu, ale ať počítá s tím, že se to může natáhnout až do června... tak jsme na tom stejně. Nevíme, kdy to bude.
16. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to jsou dobrý.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: nám před rokem, když jsme byt kupovali, tak říkali březen/duben a ještě nás ta paní ujišťovala, že tam nic na doplácení nemáme, tak budeme mezi prvními :angry: a teď tohle... takže nás ten převod vyjde na rok a čtvrt :angry: :angry: tam bych fakt chtěla dělat.... :frowning2: :frowning2:
16. bře 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a hlavně, že v tom listopadu poslali dopis s tím, že se bude platit 3600 za převod a číslo účtu...to by pěkně vydělali kdybych jim to tam hned poslala...
16. bře 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. bře 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem.Tak kontrola dopadla dobre,dokonce uz mame naznaky bliziciho se porodu,CS uz je 3-4 cm.!!!Takze da-li ten nahore,tak to Roman stihne.Mame na to skocit hned,jak pristi tyden prijede... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Pak jsem dala s Bell kaficko a dortika,bylo to fajn. :slight_smile:
Sportrovko,nechci ti kazit naladu,ale v Usti te nevezmou,patris-li do Decina a nemas.li tam nejakou tlacenku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Berou jen spadovou oblast Usti,uz docela dlouhou dobu,maji naval.Takze pokud te nechytnou bolesti na prochazce po Miraku :grinning: nebo nedejboze nebudes mit nejaky problemy,s ktreryma bys musela do jejich spitalu,tak te ceka porod tady v Decine.
Holky,stavila jsem dneska 2 hodiny u Oskara na foceni,tak jsem zvedava,co z toho bude.Nacvakali jsme asi 200 fotek,a musela jsem vybrat,nevedela jsem,kterou driv.Kdyby to nebylo tak drahy,ach jo,300 za snimek.... :confounded:
16. bře 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, tak to je paráda, že kontrola dopadla tak skvěle! Ještě, abychom stihli tu vaničku a monitor dechu... při nejhorším si pro to přijede Roman, když to nestihneš. A Oskar už chce 300 Kč za snímek??? Já myslela 500 Kč za tři fotky :confused:
16. bře 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
300 za snimek,mas ho na CD v barve,v sepii a cernobile+dalsi prachy,kdyz to chces hodit na papir nebo na platno. :confounded:
16. bře 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Maki, tak to je super, už to budeš mít za chvilku za sebou :sweat_smile: Hlavně že je všechno v pohodě!

Já to říct nemůžu. Dneska jsem taky byla u dr. a protože mě píchalo hodně v boku, tak jsem se ptala, jestli by to nemohl být slepák a říkala, že slepák v těhu je hodně agresívní a určitě bych to poznala, tak aspoň tak! No a že se mi jenom natahujou vazy! Taky mám dopoledne a odpoledne vždycky tak tři hodiny odpočívat a když si hrajeme, tak nemám sedět, ale radši ležet na boku! No tak nevím jak to mám jako udělat, ale je fakt že mě Jára celkem nechá, tak uvidíme!Každopádně beru magne a oproti Maki, zákaz sexu a to já zrovna teď jako zase můžu :grinning: No na druhou stranu, tak to bylo i u Járy a když to není nic horšího, tak je to vlastně v pohodě!
16. bře 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, tak to je drahý jako prase, to koukám :sweat_smile: Ale ty fotky na plátně se mi líběj. Fotila ses sama s pupajzem nebo i s Maxínem?

Prin, tak hlavně, že to není ten slepák! Ale nedovedu si představit s dítětem tři hodiny dopo i odpo ležet. Zrovna teď tady Daneček lítá, až je rudej a za ním musí tatínek s trubkou od vysavače, jako že ho chytá :grinning:
16. bře 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenom s pupikem,Maxe vezmeme az spolecne s holcickou. :slight_smile:
Prin,setri se!Me ty vazy taky bolely jako prase...
16. bře 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky si ty vazy moooc dobře pamatuju, taky jsem si myslela, že je to slepák
16. bře 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo holky, ale pokud to bude "jenom" tohle, tak to bude celkem v pohodě! :wink: Hlavně že je v pořádku mimi!
16. bře 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,moc pěkný fotky.. :slight_smile:
Maki,to je dobře,že kontrola dopadla v pohodě,snad stihneš porodit,než Roman odjede..
Nakonec jsme se přeci jen dovolala na pasy nechám si malýho zapsat k sobě,nebudu mu dělat vlastní pas.Skočím tam asi hned v pondělí..
Jo,holky..tuhle jsme se bavili o pindících a přetahování.Našla jsem tu na koňovi tip na řepíkovou mastičku a fakt mi příjde,že to pomáhá.Je to navíc přírodní a má více využití.Maže si to pár dní sám a příjde mi,že to fakt trochu povolilo a jde přetáhnout víc.
16. bře 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, já dnes hektično :grinning:

Všechny zdravím - jen jsem vás prolítla...

Singid - ty BD jsou snad pořád stejný jak za totáče, to je hrozný!!!! :(

Těhulky, vám se to tedy krátí - já jsem v šoku, Maki už se chystá k porodu... :-O

Sportovko, já jsem taky ze Želenic :wink:

Maki, horzně se těším na tvoje fotky - to se fétí samo, taková kočka :wink:

Leni, Daneček hrozně vyrostl, co jsem ho neviděla a jak je ostříhaný - už velký kluk... :wink:

Maki jsem dneska viděla, když jsem klusala do práce, vezla jsem Petříka k našim na hlídání a pak klusala do školy.
Moje mamka si ale vyjela do Paříže na 3 dny "na kafe", a tak hlídal dnes děda - vše zvládl ma 1* - dokonce naučil Petíka nový kousek - řekl: "Jedna - dvě" a Petík na to: "Péta de" - je to tedy nejsladší na světě!!!!!:hearts::hearts::hearts:
Mamka domluvila v případě pokakání přebalovací sousedku, která by nastoupila, protože táta říkal, že to fakt nedá. Tak jsem nasadila včera švestičkovou přesnídávku a měli jsme mnoho nadělení a jedno extravelké dnes ráno :wink: Přebalovací sousedka nebyla třeba - moje švestková kúra splnila účel :wink:

Jo a mám národní smutek, rozbil se mi blesk ve foťáku - opravna je jen v Praze, tak ho tam zítra manžel vezme. Doufám, že to opraví, jistě se to vyplatí, foťák stál dvacítku...!!!
Takže si půjčuju od manžela kompakt - jsem na foťáku totiž závislá...
16. bře 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
leni,
jj taky jsem ti chtela napsat,že vypadá daneček takto starší a ty kukadla,to bude hotovej milovník :wink: .........

veru,
já sice nemám za 20,ale za 3t,ale teda už nemám...........v Praze se mi rozbil :angry: :angry: ,taky nemám nic :angry:

prin,
jo tak to jsem mela taky,dva dny jsem lítala do nemocnice na kontroly,jestli to fakt neni slepák,nastestí nebyl.......tak se šetři aspon malinko :wink: :wink:

maki,
tak to máš to sc už hodne,já mela max 2 :angry: ,jsem koukala do prukazky,takže vydrž na tatku :wink:
16. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky no jo, je to náš velkej chlapák :slight_smile:
16. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee,Verco,prej kocka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....Kdyz jsem videla nektery ty fotky,tak jsem teda koukala.To svetlo je nemilostrdny a kazda vraska je videt....Sakra,ten cas leti....
17. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxino dneska rano prisel rict,ze chce kakat,poprve.Teda az na to,ze to nestihnul a uz to mel v pline.Drzel se za rozkrok a porad opakoval "nenene"-to mu vzdycky rikam,kdyz se pokadi,ze do pliny nenene,ze do nocnicku.Ale muselo to byt o fousek. :wink: Ale aspon to rekl,necekal,az to ucitim.Tak dostal pochvalu. :grinning:
17. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek