• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Makinko, já ty malé jednodruhové kupovala v DM drogerii za 19 Kč. I tak je to v Německu tedy levnější. Teď už musím kupovat ty velké přesnídávky, protože to je pro Danečka akorát, někdy ještě kouká, co by kde snědl. Naštěstí mu vyrábím obídky doma. Včera i dneska měl zrovna bramboru+mrkev+kuřecí masíčko a to jel jak drak :grinning: Mám tady růžičkovou kapustu, brambory a hovězí maso, tak to bude asi další pochoutka.
24. lis 2008 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, no jasne, ja proti ohradce nic nemam - Adam ji tedy nemel, ale uvidim, jestli ji nebude mit Peta.
Ale na to mame jeste docela cas...
Jen ze jsi psala, ze ji potrebujes, abys mohla jit na WC, tak jsem si rikala, ze na to staci lehatko ;)
24. lis 2008 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja uz taky kupuju ty velky,ma to akorat.Jeste tu mam i tech par malych,ty mu pridavam kdyz mu uvarim jen maso s bramborou,tak mu do toho primicham treba sklenicku karotky.Stejne mu davam vetsinou domaci jidlo.
Dneska mel bramboru s cervenou repou a s krutim masem a cpal se jako kdyby nejedl 2 dny! :wink:
24. lis 2008 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky,
já tu ohrádku chci jen kvůli tomu, že máme velkého psa ty její chlupy jsou všude kde si vzpomenete :confounded: a to můžu vytírat jak chci, tak ať si má Vendulka kde hrát :wink: a další důvod je, že se přetáčí jak drak takže na gauči se už bojím jí nechávat samotnou. Děkuju za odpovědi:slight_smile:
24. lis 2008 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ženský, musim rychle manžel mě za chvilku vyžene, už hodnou dobu se tu hrabu v tom náhledu těch fotek, vybrat jen někilik bude peklo, dala jsem jen zlomeček do náhledového albíčka, tak jukněte.

Petrunko, tak zítra vše nej a pofoukej Šimonkovi tu bouličku :wink:
24. lis 2008 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Petruš,krásný fotky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Šimonek má bouli řádnou,ale už o ní neví :wink: :slight_smile: ale pofoukala jsem mu ji.
24. lis 2008 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Danco,my zase mame chlupy kocici :grinning: .Mimino je na puzzlich na zemi,obcas ma nejaky chloupek v rucicce,ale to ja neresim.Kazdy den luxuju,ale stejne se to neda vycistit uplne vsechno.
24. lis 2008 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Peto,
Drotka je taky modelka co????????krásný v tech šatičkách je nádherná :wink:
24. lis 2008 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Dorotka je kocka,nevic se mi libi ta s fotakama a ta medvedi-stejnej kufr mam doma,taky tam pak Maxe vrznu na pozovani. :grinning:
24. lis 2008 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo,
ježíš to jsem neslyšela,to jako i třeba fronta,vůbec si to neumim představit :frowning2:
24. lis 2008 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
pbauerová - fotky úžasný,uplně tě chápu,že nemůžeš vybrat.Já se znám,brala bych všechny,jsem v tomhle hrozná.Od té doby,co máme digifoťák,tak fotim jak zběsilá - holky 100x jinak.V počítači máme přes 7000 fotek,kde jsou holky,v ruce nemám ani jednu. :slight_smile: Jenom ty ze školky. :grinning:

Zdeni a Leni,já bych k vám Káju klidně dala,ale ještě nikdy nebyla na hlídání takle u někoho,koho pořádně nezná.Jsem na tohle hrozná,radši budu doma trpět,než abych se bála,že někde brečí.Hold kvočna,no. :angry:

Zdeni,já zkoušela i bylinky - nejvíc mi radili heřmánek,ale nezabralo ani to.Já už v životě napařovala mockrát,ale nikdy mi to nepomohlo.Pořád proplachuju i tou mořskou vodou,Vojta si to stříkne a vysmrká i půl mozku,já si to stříknu a nic.Mám asi nějaké divné dutiny.Navíc mám špatnou nosní přepážku,byla jsem závislá na sanorinu,kapala jsem ho několikrát denně přes 2 roky každý den,jinak jsem se dusila.Pak mi doktor strašně vynadal,když jsem kápla božskou,prý je tam návyková látka a je to sajrajt,při dlouhodobém používání prý bortí nosní přepážku.Jsem hold inteligent. :confused:
24. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
pbauerová - Krasne fotecky. Moc ji to slusi. Uz se tesim az budeme mit taky nejake. Ja malou taky porad fotim ale neni to ono jako od profika. Ted do vanoc chci jeste stihnout pro rodice udelat kalendar s malou :slight_smile:

Jinak do nemecka bych taky rada na nakup ale numim nemecky a tak je to pak horsi. My jezdime obcas s mladym na kraj Drazdan, je tam velikanske elektro a plno obchodu s hadry. A nekdy maj super slevy.

Kde kupujete vy obleceni pro prcky?
24. lis 2008 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Péťo opravdu krásné fotečky :wink: :slight_smile: :wink:

Mílo buď v klidu já bych Venudlku taky nedala nikomu na hlídání, u nás hlídá jenom tatínek, tak doufá, že až bude starší že to bude lepší.

Skin:Oblečení jsme zatím doastávali a nebo jsme měli půjčené, jinak občas koupím v mateřince na Tyršovce, a nebo v Hypernově třeba pyžámka (overaly) a nebo Tesco tam jsme kupovali mikinu :sunglasses:. Ale na Nábřeží mají sekáč a mají tam hezké věci tak to zkus tam hodně holek tam kupuje :wink:
24. lis 2008 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
skin - my kupujeme hodně v Tescu,mě se dost líbí Cheeroky ( teď fakt nevim,jak se to píše a nechce se mi běžet podívat se ),hlavně pro starší holku,v těch dětských krámek moc nenakupujem ( myslim Mateřinka,Sluníčko,Stelinka ...),je to dost drahý,občas něco v Hypce,pro starší nakupuju docela dost ve Sportisimu,maj tam od 86 - 92 velikosti.A taky v Takku.No a samozřejmě na mimibazaru.Teď jsem tam zrovna oběma holkám koupila super zateplené kalhoty a oteplovačky ( nové zateplené kalhoty za 240,oteplovačky za 350 a jsou vážně super).
24. lis 2008 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
skin,
my podedeli na holku :grinning: ,na kluka ne,takže jse nakoupila na MMB,MMa,na nábřeží,Hypka,Tesco,kde se dá,kde co maj a co se mi zrovna líbí :wink:
24. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
rya - já dávám holky bez problémů k babičkám,s tim problém nemám ( ale já už je mám přeci jenom starší,do 8 měsíců jsem je nedala dýl jak na 2 hodiny a i pak mi je museli sebrat,dříve bych to nedokázala).Zastávám ten názor,že sice jsou to moje milovaný prdelky,ale mají širší rodinu a nesmím být sobec,musim jim dopřát i to řádění u babiček bez rodičů.Chovají se pak uplně jinak,užívají si to,těší se na to,ale pak se taky hrozně těší domů.Navíc jsem na vlastní kůži zažila,že se může cokoli stát a dítě pak chtě nechtě musí být nějaký čas bez mamky ( to když jsem musela do nemocnice ) a je pro ně jednodušší,když je zvyklé aspoň na babičku.Ale takle někam jinam bych je nedala.Nikdy jsem nedala na hlídání ke kamarádce,jen jednou hlídali moje sestry,když jsem šla k Šedivýmu. :slight_smile:
24. lis 2008 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
No ja mam hodne veci z anglie a nebo z mimibazaru. Nejradeji mam Next a Mothercare. Ja jsem skoro nic nedostala nebylo od koho. V Tescu jsem zrovna dneska nakoupila slevnene body s medou Pu a dvoje kalhoty. Maji tam nekdy moc pekne veci. Na nabrezi jsem se byla taky podivat a koupila jsem tam super puncochacky s kytickou na zadecku a nozickach za 80kc. V tom Slunicku maji nekdy celkem pekne veci ale clovek musi hledat a v tech novych to maji nekdy celkem predrazeny se mi zda. A docela pekny veci maji nekdy i v tom Kik. Ted se chystam podivat se do Liberce do toho velikeho obchodaku Nisa. Pritel tam byl v sobotu a pry desne narvano ale clovek si vybere.
24. lis 2008 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko - dnes slunickove, to je ale prekvapeni!!!

PB - krasne fotecky, Dorotka si to musela pekne uzivat - ta medvidkova je SUPER :slight_smile:

My mame oblecku vagon - nejak se to seslo, neco jsme dostali, neco z MMA a MMB, neco jsme koupili. Pravda je, ze Tesco ma moc pekne veciciky na prcky. Z Hypru toho moc nemam.
Novy sekac na mrnata je na Prokopce naproti Lvu, za vylohou to vypada dobre, ale vevnitr jsemjeste nebyla.
Nejhorsi je, ze nam je mesic a uz 2 tydny vyrazujeme male veci... :rolling_eyes:
25. lis 2008 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Péťo, krásné fotečky, Doreotce to mooooc sluší. Někteří fotografové to prostě umí :slight_smile: Nádhera.
25. lis 2008 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko, tedy spíš dopoledne, čekám na kamarádku, tak na vás jdu ještě juknout.

Makinko, já to dělám jako ty, ještě nedávno jsem tu měla malou skleničku brokolice, tak jsem ji přimíchala k domácímu jídlu pro Danečka :slight_smile:

Dančo, na to je ohrádka taky super. My máme taky psa. Sice malého, ale do lehátka dosáhne a chce si s Danečkem furt hrát. On by mu neublížil, ale jak hopsá radostí, tak se bojím, že by ho nějak škrábnul. Kočky máme taky, ale jsou od Danečka oddělené. Nechodí nám do obýváku a tady jsem s Danečkem vlastně pořád.
25. lis 2008 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj!
Novej sekac na Prokopce,to ani nevim.Musime to skouknout. :slight_smile:
Dneska me nejak boli hlava,uz od rana,asi se zase natahnu. :wink:
25. lis 2008 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
simce,
vše nej k Tvému dnešnímu svátku........ :wink: Šimon posílá hubana :grinning:
25. lis 2008 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.
Káťo,vše nej k svátku :slight_smile:
25. lis 2008 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
petrunko,
tobě vše nej k narozeninám :wink: taky poslílá hubanka :wink:
25. lis 2008 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki, jojo, to známe s těmi kočičími chlupy, naštěstí je nemáme přímo v obýváku, ale i tak si to člověk přinese z chodby do pokoje a Daneček má na sobě sem tam chlup a hlavně mezi prsty. Takže taky luxuju a vytírám. Nic jiného se dělat nedá. Mám Danečka i kočky i psa jako svoje děti, takže trpělivě uklízím :slight_smile:

Petruš Bauer, ty fotky jsou krásné, nejvíc se mi líbí v těch šatičkách s foťákama a pak v té truhle, to je moc pěkná klasika. Povedené :slight_smile:

Mílo, tak jestli budeš chtít, můžeme někdy to hlídání otestovat. Třeba na půl hoďky, pak na hodinku. Bude se ti to hodit, věř mi. Tchánovci vždy nebudou moct :slight_smile: A už jsem složila košík a vyprala nebesa, prostěradlo do košíku, zavinovačku do autosedačky a až se domluvíme, tak vám to hodíme :slight_smile: S tím sanorinem je to pravda, je to návykové, já mám teď podobný problém s ucpaným nosem. Stříkám ho už 10 dní a Boban mě pořád varuje.

Oblečků mám hodně z Tesca a z www.kojenecke-obleceni.eu a dobrej je i sekáč na Labském nábřeží. Ale to už nám dochází, už rosteme jako z vody, takže je čas koupit větší.

Petruko, přeji Ti vše nejlepší k dnešním narozeninám a ať vyjde ten řidičák :slight_smile:
25. lis 2008 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky.Díky moc z přání.Zrovna jdu jezdit,tak bacha na mě-už budu někde v okrajových částech města-asi. :slight_smile:
25. lis 2008 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj všem,
tak my byli včera v tom Německu v Realu a škoda že jsem si vás nepřečetla, mohla jsem vám ten nutrilon zjisti :frowning2: Jinak jsem tam kupovala první lžičku pro ségru za 55centů a měli na hipp slevy, takže ovocné přesnídávky 250g 1,35centů a tak.Já moc ty zeleninové nekupuju!
No a taky tam ráda nakupuju oblečení na Jardu, protože jsou tam velice slušné ceny a v tom krámku dětském co je uvnitř taky. :sweat_smile:
Jeli jsme až do Drážďan ale tam teda nic moc no a nakonec jsme koupili Jardovi oteplováky s kšandama a bundu tady ve sluníčku :sweat_smile: Ale v Tescu mají taky moc pěkné věci!

Péťo,
:slight_smile:
25. lis 2008 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
asi jste pochopili že ty přesnídávky jsou za 1euro a 35centů... :grinning:

foto z dnešního nákupu :wink:
25. lis 2008 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrunce a Simce preju vsechno nej!!! :grinning:
25. lis 2008 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
holky prosim nepojede ted nekdy jeste nekdo do nemec???????my se chystáme až tak za 3 týdny,no před Vánocema :unamused:
25. lis 2008 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek