• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Makinko, šikula, to je na nejlepší cestě. To já dneska "ucítila" :grinning:
17. bře 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda všem,
veru tak to musí být opravdu sladký jak to Petík říká... :grinning: u nás v práci zase ředitel naučil Dáju plácat do stolu, říká:"tak kdo je tady pánem?" :grinning: a Dája jak může tak pleská dlaní do stolu :grinning: :grinning: a to ho měl říďa na klíně 10 minut, no nevím, co ho naučí příště...

maki, tak to je Maxino šikula, to se bude jen zlepšovat :grinning: ... můj něco jako synoveček zase pořád říká kakat kakat, i když chce jen čůrat :wink: a ty fotky budou super, je fakt, že to světlo je nemilosrdný, já mám zase kruhy pod očima a nejde to prostě zamaskovat :angry:

Lenik - hafínek bude za chvilku doma, co? věřím, že se nemůžeš dočkat:slight_smile:

a to tahání v tříslech jsem měla v těhu taky, akorát, že já už mám slepák venku, takže jsem to rovnou připsala roztahování pokojíčku:slight_smile:)
já dnes byla s Dájou na masážích dětí a kojenců, byla jsem jediná, tak se nám hezky věnovala... Dája samo na zádech moc neee tak jsem dostala náhradou panenku :sunglasses: je to moc prima, škoda, že to někdo nedělá mě :wink:
a pak jsem mu koupila termoobal na lahvičku a samo, že je malej :rolling_eyes: můj odhad je prostě na prd :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem se konečně dostala v klidu pokrafat na pc.Včera už jsem jen stihla na FB obstarat farmičku :grinning: .

Teda holky,já jsem čuměla,že Maki už je načnutá s porodem :grinning: ,ale držim jí všechny palce :slight_smile: ,takhle jim to s Romanem vyjde ouplně akorát :grinning: .U mě se po včerejší kontrole zatim nic neděje,takže nejspíš radši ještě i stáhnu pipku :grinning: a zkusim s porodem počkat než se všicii dostatečně vydovolenují :rolling_eyes: a nejlépe kdybych rodila o víkendu či klidně na pondělí velikonoční :grinning: :grinning: :grinning: .Košařka mě akorát poslala do polikliniky s močí neb jsem si postěžovala,že chodim každou chviličku na malou.........což mi teda v devátym měsící přijde už normální :fearful: ,no ale sichr je sich,radši stokrát někam se zkumavkou :sweat_smile: .Takže jsme zkumavčičku s ranní močí odvezli dneska s Janičkou na odběry a kupodivu byla vzorně hodná,v čekárně seděla vzorně na židličce a dělala,že učiněnej andílek :grinning: .

Maki,tý vago tři stováky za snímek :fearful: .Hele že je nejhorší vybrat ten nejlepší :grinning: .Mě jich s Janičkou taky udělal hafo a pak si vyberte tři :fearful: .Mě bylo divný,že jsem se kolem jedný vracela k autu k atlantiku a tvoje tam porád ještě stálo :grinning: .

Tak jdu vás dočítat........ :sweat_smile: to se tu ale urodilo :grinning: .
17. bře 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se vrátili z dvouhodinové prochajdy :slight_smile: Príííma, už tam teplo klepe na dveře.

Singid, no myslím na hafanku,kudy chodím. V sobotu už jedeme :slight_smile: K tomu termoobalu... Nevyměnili by ti ho za větší třeba s doplatkem?

Bell, já těhule nejsem a lítám taky furt čůrat, až mě to obtěžuje, v noci se kvůli tomu budím třeba 3x. Ale nic mě nebolí, tak to neřešim. Tak snad ti to vyjde dobře.

Těhulky, ukažte nějaký aktuální fotečky pupíků :slight_smile:
17. bře 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,když já ho kupovala v lékárně, je to origoš farlin a větší (?) mají pak už jen za 270,- a to fakt za obal nedám... zkusím sehnat tenčí lahvičku nebo to střelit přes net... ale zas tak úzký to není, ale na aventku malý, no.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
s tím lítáním na záchod si to taky pamatuju, třeba i 3-4x za noc... a to jsem si stěžovala, že se nevyspím :grinning: bože a žáha jak mě pálila, bylo to horší jak v prvním trimestru, byla jsem ráda, že rodím ve 37tt :wink:
17. bře 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my byli dneska zase na pěší prochajdě kombinované s busem :slight_smile:
Moc se nám to osvědčilo.
Petík se hezkyu navil, tak snad bude i dobře spinkat - tátu máme přes noc v Praze a dnes Petík vstával v 5:20 - zítra bych raději tak o hodinku později, jdu do práce a nechci být použitá už když tam vlezu!!!

Maki, ale prosím tě :wink: Fakt se na ně mooc těším...

Leni, tak už v sobotu bude hafík, chystáš mu pelíšek?

Singid - no, to se těš, můj táta pořád vyhrožuje, že naučí Petíka říkat Kurvadrát, tak já jsem mu řekla, že klidně, ale pak si ho tak označím v telefonním seznamu :grinning: - a můj mobil, když tvoní, tak říká i jméno volajícího :grinning: - tak si to asi rozmyslel nebo co :grinning: :grinning:

Natt, tak už to vím - oprava bude stát 2500 a tak jsem nechala rovnou vyčistit snímač a oni že prý to stojí 800,- navrch... - no... :astonished: Bude to trvat 14 dní, tak musím začít šetřit :grinning:
17. bře 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell a to je fakt stesti,ze tam to moje auto jeste stalo,ja totiz,jak jsme sly do Parolodi a jak jsem v aute telefonovala,nez jsem vystoupila,pekne nechala klice v zapalovani.Malem me omyli,kdyz jsem si sla pro tu kosili na foceni a hledala v tasce klice a ono nic...Pekne na me,nebo spis na kohokoliv cekaly v zapalovani....No nejsem debilni? :confounded:
Leni,jsem zvedava na pejska! :wink:
17. bře 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,no mekcej,to jáí bych měla taky infarkt nechat takhle auto se vstupenkou :astonished: ,no hlavně,že tam bylo :astonished: .Já jsem takhle před vánocema šla po nákupech a jak mrzlo,tak nám něajk tzatuhlo zavírání zadních dveří a já v pohodě zavřela klíčkem a odešla si po svejch,jenže auto sice zablikalo,ale zůstalo otevřený a já tam už po různu naládovaný dárky... :astonished: .......no zaplťpánbůh si toho nikdo nevšimnul,ale mě teda polilo,když jsem se vrátila.

Singid,já teď bez rennie nemůžu ani jít spát :grinning: .hezky si před ulehnutím jeden zobnu ,za chvíli druhej :grinning: ....a pak už možná usnu :grinning: .(za chvíli teda zase vstávám na záchod no :grinning: )Ta žáha to je něco šílenýho.Njehorší je,když uspávám Janičku a ona ne a ne usnout a já tam ležim a trpim neb už mám krk spálenej jak mi jdou š´távy.Ona chce ,abych povídala pohádku......no paráda :rolling_eyes: .Občas si teda vzpomenu a vemu si ho než si lehnem,ale většinou jsem hlava děravá :sweat_smile: .Jo hele já jsem si kupovala termotašku od aventu........ale teda peněz jak za kozu něco do sedmi stovek.Ale je to přesně na hrnek s ouškama nebo na dva bez oušek :slight_smile: a má kapsičku kam si dávám doklady a nějaký drobný,když jdem ven,abych nemusela táhnout ještě i svojí kabelu či batůžek ,jo a má dlouhej remen,takže se dá nosit jako taška přes rameno.Já to nosim na pošťáka :sweat_smile: .
17. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo,Maki,tak jsem si dneska koupila v poliklinice ve zdrav.potř.ten kruh :grinning: :grinning: :grinning: ........nosnost do 120kg :grinning: :grinning: :grinning: .Tak vida,že se dá sehnat duše od traktoru :grinning: :grinning: :grinning: .
17. bře 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,to tahání a tlaky s vazama...ty mám snad celý těhu :rolling_eyes: a měla jsme to i u Janičky.Ale já si jen tak postěžovala....manža mi to hned jakože vysvětloval.....tak mě to z toho vysvětlování skorem přestalo bolet :grinning: :grinning: :grinning: .No a Košařka mi taky řekla,že je to normál,že prostě roste děloha,no.Já si teda u ní postěžovala taky na pravou stranu,jenže já už mám slepák venku,takže mi dala stejnou přednášku jako manža o tom jak mě nejspíš tlačí ta jizva....atd.atd........ :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .Každopádně příjemný to nejni,tak ti držim palečky.......a fakt ,když je to jenom tohle :slight_smile: ,hlavní je,že mimi je v pořádku :slight_smile: .
17. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,no že jo......já jsem taky chodila i před tim v noci na záchod.......já se vždycky večer nalemtám vody..tak pak to musí taky ven,že jo no :grinning: .Jinak novou fotku pupíku nemám :confused: ,budu muset manžu zasejc donutit,aby mě blejsknul až budu mít na sobě nějaký lepší domácí úbor :grinning: .
17. bře 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,to vis,ze se mi podlomila kolena,hrabala jsem klice jeste cestou a nic,a nez jsem dosla tak,abych videla,jestli tam to auto je,malem jsem zkolabovala....Jsem pako,musim davat bacha.
Nosnost 120 kilo,jo? :grinning: Dobry!A mas s Ferdou maravencem,jako ja????To asi ne,vid! :grinning:
Musim zatukat,me zaha nepali,jen to nesmim prehnat s dzusem,musim ho redit,kdyz uz si ho dam.Ale lemtam caj s maliniku-pry usnadnuje porod,takze s curanim jsme na tom stejne. :confounded: Nic moc,jit 3x,4x za noc na zachod....
17. bře 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
renie se může v těhu jo? Tak to si ho pořídím, taky mě žáha začíná zlobit!

Tak já se du oblékat a mám se dvouma kamoškama srazík, tak si deme na chvilku sednout, asi to bude na dlouhou dobu naposled :slight_smile: Dítě spí, manža hlídá, tak co doma :sweat_smile:
17. bře 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,jj může,je to tam napsáno v příbalovym letáku a krom toho na to bejvá pravidelně reklama v časáku Miminko,aj v lékárně to ho doporučej.Já bez něj už nemůžu ani existovat :grinning: i u Janičky jsem ho měla .Každopádně v noci.Jak si lehnu,tak mě šťávy zžíraj to je děs.Teď poslední dva měsíce asi nejvíc :rolling_eyes: .
Tý jo,ty razíš na rajs :grinning: ,tak si to tam hezky užij :slight_smile: ,dokud to jde :grinning: .
17. bře 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak jsem dnes měla jít na cvičení pro těhotné, ale vzdala jsem to. Nějak se na to necítím, jsem malátná a ještě mám trochu nevolnosti. Dnes ovšem začínám 2. trimestr !!!! Jupí. Koupila jsem na oslavu vstupu do 2. trimestru miminku takového plyšového měsíčka, který se natahne a hraje uspávací melodii, zkusím mu to pouštět už teď :wink: Od kdy vlastně prcek vevnitř tak může vnímat zvuky zvenku? Jo a sobě jsem koupila takové těhutepláky, sice viditelné bříško ještě nemám, ani jsem nic nepřibrala, ale kalhoty a tepláky, co jsem dřív nosila už jsou v pase takové nepohodlné.

Jo a k těm vazům. Já poznala, jak se během těhotenství uvolňují vazy už v 1. trimestru. Mám totiž operované koleno a mám špatný křížový vaz a jednou takhle ve 4 hodniny ráno se vám obracím v posteli a vyskočilo mi koleno, no hrůza. Mě kdysi párkrát koleno vyskočilo při špatném pohybu, ale vždycky naskočilo zpátky a teď ne. Já nemohla na to koleno vůbec stoupnout, ani ho pokrčit, tak manžel někde splašil berle, zajeli jsme na ortopedii a tam mi to doktor nahodil zpátky a právě mě upozorňoval, že za to může ten křížový vaz, který se stejně jako ostatní vazy v těhotenství uvolňují, no tak jsem zvědavá až naberu kila, jak to to koleno přežije :frowning2:
17. bře 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
jstli ti muzu poradit..............jána žáhu vyzkoušela,od mlika,který jinak nepozřu,po kostky zázvoru až jsem objevila Gaviscom..........bez nej jsem neudelala ani ránu :wink: :wink: i když jsem rodila,sestry behali a sháneli tabletu na žáhu,sehnali šikulky,ale nepomohla,manža bezel pro lék :grinning:

holky,jj já takhle shánela kru v listopadu,sice na me koukali jak blbce,ale sehnala jsem :wink: :wink:

maki,
:frowning2: ,tak aspon tak,tak to by me rmslo taky :wink: ,ale kdo by v tom našem vraku neco hledal že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

leni,
taky jsem zrovna myslela dneska na pejska :wink: :wink:

taky jsme byli venku s motorkou,nemohla jsem ho dostat domu,at už je krásne :wink: :wink:

veru,
tak to je mazec,ta oprava :angry: :angry:
17. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...
Já byla dneska na školení v Praze.Kluci jeli se mnou a docela si to užili,byli v Národním muzeu.Prý i malýmu se to líbilo,byla nadšenej.Hrál si na archeologa a oprašvat smetáčkem nějaký kosti,či co,měli tam spoustu videonahrávek k různým tématům.Dost jsem jim záviděla,že jsem nemohla s nima... :grinning:
17. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,my se dneska s manžou bavili :grinning: ,když jsme koupali Jaňuli.Ona si tam tak dřepěla ve sprcháči(máme s hluboukou vaničkou) ve vodičce a nevšímala si nás.Na sedátko si dala draka a hrocha a měla tam dva kelímky a lopatičku a najednou povídá ná draku,kafe..a tady malý pífo(pivo)...hrrchu tady na pífo.Papala drak na papala :grinning: :grinning: :grinning: .Tak je tam v klidu krmila a napájela kafem a pivem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .My jsme se tam potichu chechtali jak blázni,ale nechtěli jsme jí z tý hry vyrušit :grinning: :grinning: :grinning: .No to je přesně vidět,co se popíjí u babiček a dědečků neb u nás doma pivo nikdo nepije a kafe jen velmi zřídka,u nás se spíš jen čajuje :grinning: .
17. bře 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo..no jo taky jsem jen po očku zaregostrovala na FB nějaké stížnosti na momnetální bezfoťákovost :sweat_smile: .tak ať ti ho daj dohromady..........a pokud možno né za moc draho.

Maki,tak Ferdu maravence tam teda fakt nemám :grinning: :grinning: :grinning: jen takovej froté potah v barvě....modré nebo spíš v bramborové šedi.
17. bře 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sportovko,hele já jsem docela v klidu odpajdala celý těhu s ichiasem :fearful: .Už jsem na to trpěla trochu dřív,ale jen občas.no a ve čtvrtym měsící se mi to pěkně rozjelo,byla jsem skoro zralá na berličku.Těhotenský hormony to krásně přiživily.Na rehábku mi s tim nic nechtěli dělat,že radši až slehnu....no a taky se mi rozvolnila stydká spona,takže při chůzi pěkěn křupu :grinning: (to jsem měla i v prvnim těhu).teď v poslednim trimestru mě šíleně bolej kyčle a nakonec se mi minulej týden ozvalao i koleno zničený z atletiky :grinning: :grinning: :grinning: .Ale předpokládám,že po porodu už budu zase fit jako u Janičky.......oni holt ty hormony udělaj svý :grinning: :grinning: :grinning: .Ale co by člověk všechno nevydržel,když chce mít děti,že :grinning: :grinning: :grinning: .
17. bře 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tak tu máme nový design :wink:
Už jsem se v tom i zorientovala.

My dneska vyrazili na procházku pod zámek, Petík uťapal asi 1,5km, tak má vééélkou pochvalu.
Potkali jsme mamču Maki - holky, tak takhle bych taky chtěla vypadat.
A zrovna si nesla fotky do Oskara - no krásný... jak říkám, tak bych chtěla vypadat :slight_smile: Je to prostě kočka a to těhotenství jí sluší!!!!
19. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek,už mě ty jejich omluvy,že přechází na novou verzi začaly znervozňovat :grinning: ..teď koukám,koukám jak to tu máme nový..hmmm... :grinning: :grinning: :grinning: .

Verčo,to je Petík pěknej turista :slight_smile: .Janička nám v roce a čtvrt taky nachodila na horách kilometrů........a te´d najednou chytá manýry,že když jdem na nějakou o trošku delší prochajdu,tak se vlezle dožaduje,aby jí tatínek chvilkama nosil :grinning: ,ovšem máme podezření,že jenom proto,že má lepší výhled :grinning: .
Doufám,že Maki hned hodí fotky do placu :slight_smile: taky jsem zvědavá :wink: !
19. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee,Verco dekuju za poklonu. :wink: :slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,jestli sis dala práci se čtením novinek.........dá se teď přidávat víc fofalb než do teď? :fearful:
19. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jéééééé konečně,už me to stvalo :unamused:

maki,
tak to samé mi psala Tereza na skype :wink: ,co psala Verča sem,že bychtela vypadat jako ty :wink: :wink: ,tak uka fotečky????????? :wink:

my dneska byli celej den v Benešově,povozili jsme si miminko,a jak nám to seklo????????Šimon byl hondej a nadšenej,že muze vozit kočárek :wink: :wink: :wink: ,ale odpoledne mi začalo být blbe,doma už 39 horečka,tak už jsme v 6 zalehli,protože ho nemám kam dát a ted už jsem se dvakrát spotila,tak snad ráno bude líp,musí,co je krásne,neudržim ho doma,furt chce ven s motorkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
jestli jsem to dobře pochopila,tak určitě.už jsem to i zkoušela,ted,ale zatim jsem fotečky nepřidala,víc jsem nečetla,jen o tech fotkách :wink:
19. bře 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky!!
jůůů, konečně v novém:slight_smile:))
my co je krásně, tak pořád lítáme venku, Dája už dokáže sedět s oporou, takže mu vždy zvýším v kočárku podložku a čučí ven, je úžasnej, jak ho všechno zajímá :grinning: :grinning: auta nejvíc, to bude mít asi po tatínkovi:slight_smile:
jinak se musím pochlubit, že už místo obídku papáme zeleninku a zapíjíme trochou čajíku, takže kójo neeee a odpo papáme kašičku (včera celý talíř) s přesnídávkou (Veru teď frčí švestková z DM :wink: ) a kójo taky neee až večer před spinkáním :sunglasses: tak snad to takhle půjde dobře i dál
20. bře 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

No tak si teda musím zvyknout...nooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jojo jak říkám vypadat ve 40jako Maki a jěště těhu!!Fak t jí to sekne a je rozkvetlá,ale hihi Maki nepřeju Ti ty dny kdy budeš úplně zvadlá :stuck_out_tongue_closed_eyes: páč to bude zápřah.....

Holky v muzeu je výstava dřevěných loutek je to moc pěkný!Doporučuju jít s dětma!Já už taky byla s oběma :wink:

Kristík teď sedí v židličce a míchá tou nejvetší vařečkou v misce míčky a tlemí se jak blázen,Jiřík mu pomáhá no prča! :grinning:
20. bře 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
nějak si na to novou verzi nemůžu zvyknout,ale to příjde časem.. :grinning:
Na výstavě v muzeu jsme byli,ale zase tolik to Šímu nebralo.Zato pak v Národním se vyblbnul pořádně.
Teda,řeknu vám,že mě ty pracovní víkendy zabijou..jsem tu celý dny,malýho skoro nevidím..chjo..takže bu´d jinou práci,nebo mimčo.. :grinning:
20. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko jojo proto si to nyní užívám....u Jiříka jsem chtěla do práce,ale nyní mě to nebere!!!
20. bře 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek