• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Kocky,pridala jsem foto,byla jsem si nechat umelecky zvecnit pupek... :wink:
20. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, no nečetla jsem to, ale už jsme si dneska říkala, že na to asi juknu - přece jen 34 novinek... :grinning:
Upřímně - já sem už nějakou dobu fotky nedávám, protože mě nevabí je zmenšovat - takžře pokud si je to tady nezmenšuje samo nebo nejdou dávat odkazy na jiné umístění, tak prd... dávám to na FB.

SIngid, vy jste šikulky. ;)
My začali kašovat o hodně pzději - ono u nás to nebylo tak aktuální :slight_smile: Petík má z čeho žít...

Leni - dneska bude pejsek???

Natt, hele, když vám to taak sluší, tak si asi nějaký ten kočárek pořiď, ne? :wink: Je jaro... víš jak ?! :grinning:
20. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky uz se nemusi zmensovat. :wink:
20. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, Maki, teď jsem to dočetla a zkopčila jsem to zásadní o fotkách, abyste to nemusely hledat...

Fotoblogy
•Pribudli komentáre k albumom, fotkám, článkom a krátkym správam. V nastaveniach fotoblogu sa dá určit, kto má právo komentovať (hocikto / iba prihlásení / nikto)
•Počet fotiek v albumoch je neobmedzený (existuje iba limit na celý fotoblog spoločne: 250 MB)
•Veľkost fotiek, ktoré nahrávate už nie je obmedzená. Môžete nahrávať JPG súbory priamo z foťáku, bez zmenšovania. Ale ak si dáte námahu ich zmenšiť, nahrávanie bude, samozrejme, rýchlejšie.
•Pri nahrávaní fotiek možete vyberať viac fotiek naraz. Nemusíte každú fotku vyberať zvlášť. Stačí pri výbere držat Shift alebo CTRL a vyklikať, ktoré chcete pridať
•Pri nahrávaní fotiek je vidieť priebeh nahrávania, t.j. koľko už je nahraté a koľko ešte zostáva do konca
•Pribudlo veľmi pohodlné menenie poradia fotiek v albume. Po kliknutí na "Zmeň poradie fotiek" (v albume vpravo hore) sa fotky dajú myšou "chytiť a ťahať" na nové miesto. Nezabudnite nové usporiadanie uložiť.
•Pri fotoblogu vidieť, kto má fotoblog medzi obľúbenymi a tak vidieť, ako je daný fotoblog populárny
•Celý fotoblog si môžete nastaviť ako súkromný. V takom prípade prestanú byť všetky albumy, články a správy prístupné. Fotoblog ako aj Všetky albumy a články budú potom dostupné pod špeciálnou adresou, ktorú môžete poslať komu uznáte za vhodné.
20. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,to by bylo super s těma fotkama,tři alba bylo fakt zoufale málo :grinning: .

Holky,mě se nechce do práce ani u prvního mimi :grinning: .......teda né,že bych vyloženě nechtěla,ale rozhodně nechci na noční směny :rolling_eyes: .

Singid,hele..já teda jko nechci nějak tento.........,ale já bych s tim szenim s opěrou teda moc nespěchala.Dát sedět mimčo s oprou je dost rozšířenej mýtus,ovšem ke škodě dětskejch páteří :fearful: .Nám si Janička taky chtěla sedat v pěti měsícíh,ale já jsem jí nechala trápit ať si sedne jenom sama bez pomoci a bez opory a ona vskutku v šesti měsícíh seděla,ale sama na zemi bez opory a záda u toho měla jako pravítko a to ještě se naučila si sednout z lezení po čtyrech.V průměru si takhle děti sedaj tak v osmi měsících +- samo jak jim tělíčko dovolí a hlavně by to měl o bejt až ve chvíli,kdy má dítě naprosto zmáknutou techniku lezení :fearful: .tož tak.Nám se Janička začla se všim tak jako moc brzo hejbat,takže jsem se vyptávala dr. na všechno,co šlo aj mi půjčil svoji chytruo knížku a pár knížek jsem si ještě po různu pokopila.Nakonec jsem s ní cvičila babygymnastiku podle knížky,kde to bylo všechno moc hezky rozepsaný,co si můžem s dítětem dovolit a co v žádnym případě :slight_smile: .Jańule toitž byla od narození hroznej čilouš,tak jsem měla strach,aby jsme jí nějak neublížili nebo naopak nějak nebrzdili.
20. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýýý jooo,Maki,teda fakt na těch fotkách vypadáš super :wink: .A kolik sis jich proboha nechala udělat? :grinning: No, ale kdyby jsem taky dobře vypadala,tak bych tam klidně nechala majlant :grinning: .Ty moje dvě velrybozní těhu :grinning: :grinning: :grinning: ....myslim,že domácí fotky postačej :grinning: :grinning: :grinning: (jako ostrašující případ :grinning: :grinning: :grinning: ).

Holky,to je super s těma fotkama,mě právě taky neskutečně štvalo furt všechno zmenšovat :rolling_eyes: a vybírat po jednom a pak zase ukládat a nakonec se mi tři alby zaplnily skorem hned a bylo po srandě :rolling_eyes: ,takže jsem taky pak začla házet foto spíš na FB.
20. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
bell já to taky moc nepřeháním, Dája spíš v tom kočárku pololeží, ono je to asi na 5 poloh a má to na tu první, jen aby mohl jukat ven a jen neležel... navíc stejně většinou leží a chrní, to jen spíš když už se vracíme domů a nudí se :wink: jinak se taky bojím, on je poděs, pořád musí vidět co se kde šustne, takže ho doma ani nepodkládám polštářema (jak mi někdo ze starších radil...), protože mám strach že si ublíží... ono stačí když se doplazí k nějaký překážce a pak do ní neustále buší, jak se snaží hlavou prorazit :grinning:
20. bře 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak ode dneška máme doma jack russlí slečnu Máju a je naprosto dokonalá. Skvělá... jsem ocucaná, ožižlaná a okousaná. Skáče jak klokánek už teď, no prostě nemá chybu. A voníííí :slight_smile:
20. bře 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,slečna Mája :grinning: :grinning: :grinning: .Pejsanku moc závidim :dizzy_face: .Hoď pak pár fotek :slight_smile: .

Singid,no já vim,už mlčim :slight_smile: .To já vim,že starší generace mívá dobré rady s polštáři na hačání apod :rolling_eyes: .Čoveče,co my jsme si vytrpěli než si sama sedla neb v kočáře byla jak svítiplyn,že chce vidět ven,takže jak se nám probudila tak byl řev :rolling_eyes: :grinning: .Já si pamatuju jak jsme jeden čas dítě venku víc nosili než vozili :grinning: :grinning: :grinning: .Střídali jsme se s manžou,kdo jí ponese a kdo bude tlačit kočár :grinning: :grinning: :grinning: .Zlepšilo se to až právě,když začla sedět,to byla najednou jak pěna a jen zírala,takže jsme jeden čas zasejc měli klid a mohli jezdit v klidu s kočárem.Pak zase přišel čas,kdy začla ukazovat a chtěla se o to dělit a my máme kočárek,že seděla po směru jízdy,takže jsme zasejc museli furt zastavovat a vysvětlovat :grinning: :grinning: :grinning: no a pak zasejc řvala,že tam nechce sedět neb potřebovala bejt mobilní pro bližší průzkum všeho :grinning: :grinning: :grinning: .........no zaplaťpánbůh,že už jsme bez kočáru :grinning: .Teď už se jen na chodníku dohadujem,kterym směrem půjdem :grinning: :grinning: :grinning: .
20. bře 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell v pohodě :grinning: já jen nechci, aby to vypadalo, že jsem matka, která nechá shrbené dítě sedět v kočáře.... :sunglasses:

jinak my opět nekakáme už druhý den :frowning2: přijde mi, že tlačí, ale nejde mu to... rvu do něj švestky ve všech podobách... no nevím... ale zatím si hraje, je v pohodě, jen občas "zatlačí" a jede dál :wink: dávám mu k příkrmům pití, heřmánkový čaj... ufff :unamused: to je prostě sr..ní s tím sr...ním :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maki - fotky jsou fakt super :wink:
Leni - fotky fotky fotky.... :grinning:
20. bře 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,jenom tehle 8,udela vzdycky jednu barevnou,jednu v sepii a jednu cernobilou od kazdyho.Uz takhle jsem tam nechala 2400. :unamused: No ale aspon budu mit pamatku. :wink:
Ad sezeni-plne souhlasim s Bell,co to slo jsem ho drzela v kocaru v leze,pac jak jednou vykouknou,je to v tahu,chteji sedet,aby videli....Ja musela Maxe dat do sportaku uz po patym mesici,pac ta korbicka nic moc na dylku a dite bylo proste dlouhy,takze lezel ve sportaku.Kamaradka davela klukovi pod zada polstar,aby videl,pac jinak jecel.NO COMENT.. :confounded: Jinak sam zacal sedet az okolo 8 mesice.
Leni,gratuluju k coklite. :slight_smile:
20. bře 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dekuju za pochvalu fotek.... :wink:
20. bře 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
až mu budou tři tak uvidíme,dmeska jsem s nim byla zas od 2 do 5 vzhuru,mami jdu čurat,ami pití,mami lehnout na ruku,mami ke me a atd................a pak už jsem malinko na nervy a do toho miminko,kdybych vedela,že bude hodné,tak ju........ale jeste si počkám,až fakt bude spát celou noc :wink:

maki,
no krása..................me se líbí nejvíc č.5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

leni,
fotky??????????????honem???????????uka nám Máju........ :wink: :wink: ,vy už máte druhé mimi vid!!!!!!!!!!!!!!!
20. bře 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Fotky Maki jsem viděla!SUPR :wink:

Lení jéé šťěnátko to se hned s ní vyfoť :slight_smile: vybrali jste i hezký jméno!!

Já dnes s dětma na průzkumu jarních bot,no musím jěště v pondělí,páč jsme šly do DAICHMANA a sportisima,ale nic moc,v každým obchodě mám pro kluky sic zamluvené,ale nejsem 100% přesvědčená...
Pak jsme jeli popřát strejcovi k narozkám,domů,koupel a malej už spí,větší hučí a chce si hrát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo s Kristíkem to je taky veselý-už by jen chodil....ale v kočáru je holt když courám po městě,už taklhe jsem vyřízená se zádama,včera večer jsem byla u kámošky na masáži,hmm no krása,chodila bych denně :grinning: tak mi důrazně doporučuje cvičit,ale já se prostě neutrhnu!!Doma fakt radši sednu a dám kafe!
20. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, tak nejdřív musím faaakt moc pochválit fotky... hrozně ti to na nich sluší. To je přesně důkaz toho, že už nesmíš "remcat" o tom, kolik ti je nebo není, protože leckterá náctka by mohla závidět! :wink:

Holky, nevíte, jestli můžu vložit fotky psa? Nesmaže mi je zas admin, když si je hodím do fotoalba a není tam dítě? Nebo už to nebudou dělat, když je to tady tak nový? Jinak nám vyplivnul foťák a máme rozbitou nabíječku na baterie, takže hned pak vyfotím Máju... ale abych pravdu řekla, ve skutečnosti vypadá ještě líp, než na všech fotkách, co mi poslala majitelka. Je fakt nádherná a majijijinkatá!
20. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
no tak????????uka Máju :frowning2:
20. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.novinky.cz/krimi/195318-na-kontejneru-lezelo-mrtve-novorozene.html

to je normální p..................................,to by mi smazali,kdybych to sem nepsala,já to nechápu,je to normální???????????všude babyboxy a je tohle :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
20. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

K sezení se přídávám - Petík musel do sporťáku ve 3,5 měsících, neb byl obr Koloděj, ale ve sporťáku prostě ležel - dost dlouho. Čekala jsem,až se sám posadí a tomu to tedy trvalo - udělal to až v 9. měsíci.

Natt, já myslím, že toto není o Babyboxech, ale o lídech - pokud tomu dítěti někdo ublíží, tak to je takovej šmejd, že může stát vedle toho BB a stejně by ho tam nedal - ze strachu asi... Já u toho zase bulela, když to říkali v TV.

Leni, fotkyyyyyy!!!
20. bře 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šimon sedel bez opory v 5.měsích,ale to asi jen díky tomu,že jak nemel záklopku,tak musel být neustále ve výšené poloze a ted koukám do knížky,sám se posadil v kočárku 9.8.08,takže přesně v 7.měsích :wink: :wink: :wink: .........jo nebejt takových chytrých knížek,tak vim houby :unamused:
20. bře 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak néééééé..............mám tu 2.7.08 ses posadil v kočárku a 9.8.08 jsi si sám sednul ze zeme :wink: ,tak asi jo,když to tu tak je............ :zipper_mouth: ,no já ten kočár moc nepočítám,protože jak byl neustále vyvýšenej,tak se mu líp zvedalo,to je jasný :wink:
20. bře 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
jj to je fakt :angry:
20. bře 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
protože když se zeptám mámy,kdo z nás tří co umel dřív a kdy mel zuby a tak..........tak sice řekne,ale podle me si to nemuze pamatovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já jsem tu hrůzu jen tak přelítla na netu,lae neměla jsem odvahu to číst.......teď určo ne :unamused: .Na to prostě nemám slov :unamused: .

Natt,já si nic ani nikam nepíšu :grinning: ,mrknu na fotky a u těch se mi zobrazí,kdy byly focený :grinning: ,takže hned vim jaký bbylo datum.Janička třebas ve stejnym týdnu jak si sedla tak si hned i stoupla a další týden začla zkoušet chodit kolem ohrádky,ale prostě jsme s ní nic nedělali ať se s tim popere.Netahali jsem jí za ručičky,aby s náma chodila nebo tak něco neb to je vůbec nejleší recept na skoliozu.No a ona v osmi měsícíh už vcelku solidně přešla celej obejvák podél nábytku(obejvák měl asi 30m2 :sweat_smile: ),ale i tak jsme jí nechali.No a nakonec přesně v deseti měsících se prostě pustila a šla,ale fakt šla,žádný vravorání a padání nebo tak něco a hned na to začla i běhat,takže na jaře už se s ní dalo jít ven pěšo.Na narozkách už běhala po bytě jak tajfun a schovávala se různě do bunkrů a za dveře,aby mohla udělat kuk na všechny gratulanty,co přišly :grinning: :grinning: :grinning: .Bejvale kdyby jsems ní nechodila na plavání a na cvíčo,tak jsem neměla moc šancí ji nějak unavit :grinning: .No, ach jo.....to to uteklo :fearful: a už jí budou za chvilku dva roky :slight_smile: ........fakt začínám cejtit jak člověk rychle stárne,když na to dítě kouká jak rychle roste :slight_smile: .ještě,že budem mít další mimi na ňuchňání...teda aspoň na chvilku než nám zase rychle vyroste :grinning: .
20. bře 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak zkoušim jak fungýruje ta příloha :grinning: .Tady vkládám Janičku v osmi měsících :grinning: .
21. bře 2010 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
no tedááááá,Janička je pekná modelka,ted jak tak koukám,že nám profi fotky neudelali ani jednu nahatou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
já ho taky za nic netahala,nenutila chodit,taky nám začal pořádne až ve 13m :wink: .........jen brzo sedel,ale jak jsem psala,to bylo tim,že proste od mala musel být vývešenej,nedávala jsem mu polštář,ale v golfkách byl od 5m a mel to proste daný na tý první poloze,jak psala Singid :wink:
21. bře 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
ted koukám na čas...........v kolik jsi šla spát :fearful:
21. bře 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,my jsme taky museli dát Janičku dřív do sporťáku neb se nám taky nevešla do korby :grinning: ,takže ležela v kočáře na tom nenjižšim stupni v lehu :slight_smile: .No čoveče,já jsem včera nějak zapomněla na čas :fearful: ,nejleší bylo,že než jsem se ospršila a zalehla tak bylo něco kolem půl jedný a to jsem nějak byla moc čilá,tak jsem si ještě chvilku četla.No a jak mi spadla hlava,tak se začal soukat do postele manža,co ještě čučel na film :sweat_smile: a vzbudil mě.Pak v půldruhý začlo z pkojíčku mamí,mamí,maminko,tak jsem šla k Janičce ve dvě jsem se zase nasoukala do svýho pelechu a v půl třetí zase maminko a brečela jak želva a chtěla do obejváku na gauč,takže jsme tam seděli a najednou usnula,takže jsem musela jít pro manžu ať mi jí odnese do postele,když jí položil do postele,tak se vzbudila a mámo hají :frowning2: ....tak jsem si k ní lehla a pokaždý,když jsem se začla pomalu vykrádat tak otevřela jedno oko a mámo hají,mámo hají :rolling_eyes: .Nakonec jsem u ní vytuhla,ale po chvilce už mě vzbudilo jak jsem celá dřevěná z toho jak se tam mačkáme.Takže do pelechu jsem šla kolem půlčtvrtý ráno :astonished: .A v sedm ráno přišla Janička s hračkama v ruce a mámo,táto vstájej :fearful: .Naštěestí jsme si všichni tři lehli dneska po obýdku do velký postele a pěkně jsem po knedlíkách vytuhli na ho´dku a půl :grinning: :grinning: :grinning: .
21. bře 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
tak nejsem sama,kdo jeste ponocuje s dítkem...........taky jsme dneska meli pernou noc,ale já si nejak hejbla se zádama,takže se musel zapojit i tatínek,protože když už jsem si přesne nasla nejakou polohu,ve které,jako že usnu,tak přesně mamííííííí :angry: :angry: :angry: ...............ale za to jsem ráno vylezla se Šimonem já a tatka spal do půl 10 :fearful: :fearful: :fearful: .........ted zas bude týden doma,takže budu spinkat já :wink: :wink: :wink: ,ale me to stejnak nedá,tak vylezu,nebo me přijde vzbudit,ale jeden den tak do 10 bych si mohla dát :wink: :wink: :wink:
21. bře 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,no joo já jsem je ráno taky vyhnala a ještě chvilku se zahrabala do peřin :slight_smile: .Akorát Janička je hrozně hlučná,tak jsem je stejně z dálky porád slyšela :rolling_eyes: .Já jsem is zasejc včer nějak natáhla tříslo na pravý straně a to je bolest jako blázen,nemůžu si ani odkašlat bez bolesti :rolling_eyes: .Tak si tak řikám už ,abych rodila sakriš.Fakt ty poslední týdny jsou nejhorší,už mě bolí snad úplně všechno :sweat_smile: .A to si teď dělám pauzu v žehlení....neb já blbec jsem si na sebe ušila bič s tim,že vyperu a vyžehlim všechny věcičky až do velikosti 74 :fearful: .Abych to jako už měla roztříděný a připravený a abych věděla přesně co máme a kde to máme..........no myšlenka je to dobrá,ale už začínám štvát sama sbe s takovýma myšlenkama :rolling_eyes: :grinning: .
21. bře 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek