• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Holky ahoj, však jsem psala, že nemůžeme fotit, páč máme vybité baterky ve foťáku a nabíječka nefunguje :frowning2: Doufám, že můj budoucí manžel koupí nabíječku hned zítra, ať nám Mája nestihne vyrůst :grinning:
21. bře 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
no to teda a mobilem??????????,,,, :wink:
21. bře 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak tohle vám musim ukázat :grinning: :grinning: :grinning: .Vkládám fotku naší Jaňule jak šla dneksa večer udělat kaků :grinning: :grinning: :grinning: .SEděla za záchodě nudila se,tak vzala letáky obi,co ležely na kraji vany,prohlídla sije,udělal hovno skoro jak dospělej chlap a volala,že hotovo :grinning: :grinning: :grinning: .My jsme se s manžou mohli potrhat smíchy :grinning: :grinning: :grinning: .
21. bře 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

My dnes zase byli na prochajdě - no není to úžasné, když je takhle pěkně?
Z Petíka je hotový turista.

Jinak se hlásím do klubu ponocovačů - bych si dala facku, když pak ráno koukám jako sůva z nudlí :D
21. bře 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
tak to jsi me pobavila hned po ránu :grinning:

veru,
Petík je fešák a jak si to pekně štráduje :wink: :wink:

zrovna tady vyhrožuju Šimonovi,jestli nevypije lék na imunitu,že nejde ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt a jakej lék?

Bell, tak to jsem se taky pobavila, je šikovná :grinning:

Verčo, krásné fotky, Péťa už je tááák velikej, to snad není možný :slight_smile:

Já lítám, drbu loužičky a uklízím hovínka a učím štěně na psí záchod.
22. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell :grinning:
Teeda,to je dneska pekne uz od rana.Necham ho dokoukat Sezam street,sjedmeme na nakup a pujdeme na prochajdu.Zitra nam prijede tatka!Hura! :grinning:
22. bře 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
no Rybonumil,ale my máme ty sáčky,tak dělá fory,jako každé pondělí :wink:
22. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rybomunil :grinning:
22. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já už jsem si řikala,kde všichni jste...Lenik se ňuchňá a Májou :grinning: ,Maki balí tašku neb chce rodit ve středu nebo ve čtvrtek :grinning: .......My jsme Janičku o víkendu poslali se procházet s bábou a jen balkonovali :grinning: .Jsme si ten náš novej balkonek zatim ještě nestačili užít,takže jsme se vyhřejvali a kochali,konečně zametli a sundali vánoční světýlka :grinning: :grinning: :grinning: .No a za odměnu jsme asi trochu nastydli neb producýrovat se venku jen v krátkym tričku nic moc :grinning: .Jaňule navlečená a my jen jak na motýli :grinning: .A asi fakt přišlo jaro neb Jára :grinning: ,vytáh z garáže motorku a začal jí oprašovat a připravovat na technickou,tak se v ní spokojeně pohrabal......ale jestli se neprojede hned tak za pár dní bude mít dvojnásobný otec jiné starosti :sunglasses: :grinning: .
22. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,Janička mi nějak špatně rozuměla a teď furt řiká Petíkovi Pindik :grinning: :grinning: :grinning: a nenechá si to vymluvit :grinning: :grinning: :grinning: .Takže holt Pindik dělá ťapi ťapi :grinning: :grinning: :grinning: .
22. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, jojo, ňuchňám... teď mám čas napsat, protože mi tady spí v pelíšku a Daneček si hraje s autem. Před chvílí se tady tahali o pískací kostičku a Daneček řval smíchy. Musíme ale dávat obrovský pozor, on je takový neopatrný. Ale jde to. První den jsem se bála víc.

Natt, tak já pytlíky hned odmítla, protože vím, že by mi dělal fóry. Radši drtím tabletky. A neberete to nějak zvláštně? Já mám rozpis, že vždycky 1.,2.,3.,4. v měsíci. :confused:
22. bře 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, to to tedy má ten náš kluk přezdívku :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, to je krásně, už se těším, až se Petík vyspinká a půjdeme ven!!! :hearts:
22. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No joo,holký,já taky čekám,že Jańule každou chvíli otevře víka a vyrazíme vyvenčit se :grinning: .Teď jdu ovšem vyhrabat odněkud nějakou jarní bundu,sakriš :grinning: .

Verčo,.......no jo,když já jsem jí řikala že si to plete a ona o to víc hulákala Pindik :grinning: ...asi se jí to slovo nějak moc zalíbilo :grinning: .
22. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
každé pondělí :wink:
22. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau vsem,hezky den.Jojo,nejradeji bych to vyprdla tenhle tyden,to by bylo idealni.Jsem zvedava,co povi zitra Kosarka. :wink:
22. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
no máš to pekne napánované,to je fakt :wink: ,no když bude ten sex, :wink: ,jak Vám bylo razeno,tak myslim,že pujdeš,já znova studovala tehotenskou knížku fakt to CS jsem mela jeste ve 40tt (2) :fearful: ............tak už aby,jsem zvedavá na Růžovky jméno!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, já měla CS 2 asi ve 37tt a týden jsem přenášela, ale přála bych ti to teď. A co ta vanička a monitor?
22. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky,
tak my byli taky na prochajdě (teda já, Dája chrupal v kočáru...) objevil síťku proti hmyzu co je našitá pod boudou, nedal pokoj dokud to neurval a pak usnul :wink:
děti mě pobavily, jsou fakt úžasný :grinning: :grinning: :grinning:
Natt ty máš těhu knížku? mě ji zabavily v porodnici a už nevrátily.... a měla jsem k tomu nabalený i nějaký zprávy, co jsem za těhu nasbírala (nosila jsem to pohromadě, kdyby se mě na něco dr. ptali,...) a ty zabavily taky... ještě, že si to všechno skenuju do pc... jinak já ležela měsíc v nemocnici, abych dřív neporodila, a týden po propuštění mi řekli, že by bylo dobrý, kdybych už porodila, kvůli ledvinám :astonished: tak si vyberte, jinak CS mám pocit, že jsem měla až do porodu mezi 1-2 :sweat_smile:
22. bře 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,zitra prijede Romca,tak se ti ozveme. :wink:
Jinak s Maxem jsem sla do porodky na vyvolani s CS 1,po celem dnu ladovani tablet jsem se dostala na 2 :grinning: Ale druhej den uz to slo jako po masle....
22. bře 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
singid,
já si ji okopčila :wink: ,když jsem neporodila,ani druhej termín,tak jsem si aspon ofotila tehu prukazku,abych jednou,jestli nejaké bude,mohla porovnávat :wink:
22. bře 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo holky,mě taky průkazku zabavili :grinning: v porodce.Ale i bez kopírování si pamatuju na poslední prohlídku u Košařky 4 dny před porodem CS 4-5 a odhad 3,6 kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Takže do porodnice jsem dorazila už napůl otevřená a Žáková mi řekla,že vlastně rodim ani o tom nevim :grinning: a vypadlo ze mě dítě 4,65kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Jinčí údaje si pamatovat snad ani nemusim neb tohle mi na zapamatování postačí na celej život :grinning: .Ovšem zrovna jsem s manžou si řikali,že si ani jeden nepamatujem,že bych v prvnim těhu tak skruhrala jako teď :unamused: .Já mám poslední tejden už tak dvakrát za den poslíčky a fakt mě bolí ouplně všechno.U Janičky jsem prostě do posledního dne makala jak šroub,skoro na nic si nestěžovala.......nebo teda stěžovala,ale nějak jsem to líp snášela.....a ještě jsem si dělala srandu,že kdyby manža nemoh hned z práce,takže si tam eventuelně dojedu sama autem apod. :fearful: .Za to teď......... :confused: jsem jak důchodkyně.Ovšem taky už máme Janičku že jo no :slight_smile: .

Maki ,taky jsem zvědavá,co mi řekne zejtra Košařka.......tchánovci zejtra odlítaj na tu dovču,prababička na hlídání pejska zatim nedorazila a nějak se jí nedá dovolat :fearful: a jěště k tomu zejtra začínaj řemeslníci na celym baráku vyměňovat okapy.Takže potřebuju ještě na chvilku stáhnout pipku a vyděržať :grinning: :grinning: :grinning: .
22. bře 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Dnes na rok a půlroční prohlídce ,Kristík váží 9kg :slight_smile: :sweat_smile:
Focení v Běláskovi-ale moc se neusmívá,zkrátka jen nevěřícně kouká,páč fotil chlap....
Drží se mě všude jako klíšťě-u dr jsem ho ani nepoložila na pult,řval jako tur!!NA váze vydržel silou vůle,dr ho sotva prohlídla,položit se musel silou....no hysterie největší!!
22. bře 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,to je tou peci o Janicku.Ono se to nezda,ale cloveka to v tomhle stavu proste vycerpava.Ja s Maxem v brise makala na zahrade cely jaro,jeste den pred porodem jsem sazela kytky.Dneska mam problem se ohnout,abych si zavazala botu,bez krupnuti v zadech...No a taky nemladneme.Ty to jeste ve svym veku necitis,ale ja uz obcas jo,co si budeme povidat....
Jinak,ze prukajdy po porodu nevracej mi rikala tenkrat sestricka na monitoru,kdyz videla,ze tam mam nastrkany fotky.Ze at si to vyndam,jinak o to prijdu.
Tobe tchanovci odjizdeji na dovcu a me tchyne onemocnela-to se teda ted docela hooodne nehodi.Ma nejaky zanet v kloubech na rukach,nesmi nic delat,hlavne zapesti musi setrit.Kazdy den musi na injekci,bere nejaky silny leky....Se picnu,jestli neporodim ted,kdyz tu bude R. a budu pak odkazana na ni s hlidanim Maxe....No,kdyz bude nejhur a ona nebude na ty ruce moct,tak holt pujde Maxule k Radce.Tam je taky docela zvyklej.Akorat abych pak Radu koupila nejakej megadarek,kdyz busde mit na krku 2 dracata.
22. bře 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
taky pestré......to jsou starosti :unamused: a brácha????? :wink:
22. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,Maki,máš recht,přeci jen mít malý dítě je jak dělat nějakej sport závodně :sweat_smile: a i podle toho je člověk zmakanej :fearful: .KOukám taky se ti to trochem sr...s hlídáním,tak držim všechny palce ať to na tebe přijde,co nejdřív :slight_smile: Tchýně něco pronesla,že teda když tak bude prababička. :confused: .....no já nevim....je jí 84,spíš mám starost,i když je babka fit a v pohodě,aby jsme nakonec neměli starosti ještě s ní :confused: .No každopádně jsem zaúkolovala mojí mamku,že holt musí bejt připravená,akorát že ona nemůže moc na koleno a je trochem chabrus se zádama,takže se jí nechce moc s Janičkou na prochajdy,že je na ní moc divoká(a ona je divičejší ještě víc,když se venku neunavý :fearful:) a dědek chodí ještě do práce.takže holt asi až budu v porodce a tchánovci by ještě nebyli doma, tak půjde z ruky do ruky podle toho,kdo na ní bude mít čas a energii.Hlavní je,aby Jára moh jet se mnou do porodky a bejt se mnou u porodu a pak holt to bude muset nějak vymyslet nebo to zapíchnout v práci nebo tak nějak.No prostě se uvidí :slight_smile: .

Terez,já si pamatuju,že Jaňule na 18-ti měsíční taky vyváděla :rolling_eyes: .Vždycky ,když jsem byli to tej doby u dr. tak byla hodná a chválil jí,ale na tejhletej prohlídce to byl děs.Poprvé řvala při očkování.........no nevim,prostě jí to asi nesedlo.
22. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Max se na 18-ti mesicni prohlidce nechtel vazit,taky jecel.Nakonec se nechal premluvit a vazila ho na ty normalni vaze.Ale taky to bylo divoky.Pak uz od ty doby byl zase hodnej,i na ockovani...
Natt,muj bratr ma obcas problem postarat se sam o sebe.... :grinning: No ne,ze by ho nepohlidal,nesel s nim ven,nebo tak neco,ale abych ho s nim nechala 4,5 dni,to by me vezli z porodky rovnou na psycharnu.... :grinning:
22. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, jasně, ozvi se a domluvíme to. Hlavně v klidu :slight_smile:
23. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na proradne jsem se nedozvedela prakticky nic,pac uz do me nestourala.delohu mam jeste vysoko a od pristiho tydne zaciname monitorovat.Ach jo,kazdej den do spitalu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, každej den?
23. bře 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek