• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahojda,
ty jo Maki každý den? já když si vzpomenu jak Dája pořád spal, takže mi řádně hýbali břichem, aby se vzbudil, monitor byl vždy na hodinu... :rolling_eyes: tak to držíme palce
23. bře 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my když je pěkně tak jsme pořád někde venku, asi jako všichni! Samo že musíme vzít motorku a dokonce ikdyž ji nemáme, tak jsme konečně přestali vozit kočárek...teda jenom vyjímečně ho vemu! No dneska jsme šly do Nebočad, dali si na minigolfu kapučínko, taťka pivko a drandili jsme spátky, krásný den! :slight_smile: Taky opět Jarda přestal přes oběd spávat, takže večer v sedm je tuhoň :sweat_smile:
Jinak já byla dneska na cukr, no jsem ráda že to mám za sebou! Místo devíti těhulek jsme byli jenom tři, tak nevím!
Taky jsme byli ve školce, byla velikonoční prodejní výstavka, tak jsme pár věcí nakoupili, podpořili školku no a pak nám ředitelka řekla, jestli si nechceme pohrát na jejich hřišti, no paráda. Byli jsme asi tři, tak se děti vyblbli no a 18.května půjdeme něco jako k zápisu do školky,ještě nám dá vědět do Cipíska, tak jsem zvědavá, ale říkali jsme si, že je to nějak rychle, že to uteklo, ach jo :sweat_smile:

Těhulky, vám se to krátí, normálně vám i závidím :grinning:

Maki,
tak jak je, taťka doma, venku krásně, to je pohoda co? :sweat_smile:

Jinak holky, fotky moc pěkné :sweat_smile:
23. bře 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,pohoda,tatka doma,to je hlavni.Cely odpol jsme makali na zahrade,Max vydatne pomahal.Musim makat,abych to vyprdla! :grinning: Nevim,jestli budu an to CTG chodit kazdej den,ale matne si pamatuju,ze tesne pred porodem Maxe jsem tam fakt jezdila kazdej den.Ted treba jetse ne,nevim.
Bell co,ty?Jak si pochodila?
23. bře 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,já tam byla taky tak 5minut a taky do mě nešťourala :grinning: .Tak jenom,že v moči jsem nic neměla,takže dobrý,streptokok taky neg,změřila břicho,honem UZ,že má hlavičku dole a srdičko bouchá a šup šup a byla jsem venku :grinning: .Napsala mi číslo na to CTG........ale taky ti nevim jak často to bude,Minule něco řikal po třech dnech a od termínu porodu už každej den..no a teď mi řekla po týdnu..... :confused: .......tak ti nevim.Já si pamtuju,že poprvé jsem tam fakt byl nějak s většim rozestupem a pak jsem tam byla asi 3x? já už nevim.5ekla ať si zavolám koncem týden na objednání,ale brnknu už zejtra,abych věděla jak si to mám zařídit s hlídáním.Jinak ke Košařce zase v úterý v 9,45.No fakt to byla dneska rychlovka....skoro v běhu jsem jí stačila říct o tom bolavym třísle a ddostalo se mi vysvětlení,který už jsem bez tak věděla,že je to tim jak se mi rozvolňuje pánev a holt jí mám zatíženou na pravo no.
23. bře 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme na tom stejne.Me rikala Vendul,at se objednam na utery,at nemusim zbytecne 2x do mesta.Schvalne mi dej zitra vedet,na kolikatou te objednali,jestli teda taky pujdes v utery,zkusim to objednat stejne,treba by nas vzali najednou a pokecame.Ja mam pocit,ze jsem fakt ke konci chodila kazdej den a to jsem neprenasela...No,nechame se prekvapit.Jinak Kosarku mam napsanou na 11,45,ale mam pry prijit kdykoliv po tom CTG,ze me tam nekam soupne. :wink:
23. bře 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Romcovi se fotky moc libily,dostala jsem pochvalu. :wink:
23. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,jo táák,já jsem teď dopsala IP :sweat_smile: .No to máš recht,že úterý bych taky brala.Ideální by bylo třeba na 10 to bych mohla stihnout.Ke Košařce bych bežela o něco dříva pak hned do nemocnice nebo tak nějak.(klíďo i obráceně jen bych brnkla Vendule,že přijdu třebas dýly,ono se tam z toho bez tak moc nestřílí a na řadu jde mamina,co prostě zrovna přišla a všichni krom mě choděj o dost dřív :sweat_smile: ).....ale to si můžem jen tak malovat,pak píchne sestra do diáře a bude to úplně jinak :grinning: .Mě by se taky hodilo zařizovat hlídání na jeden den a ne na dvakrát........třikrát.apod :rolling_eyes: .No hele,to aby ti Roman fotky nepochválil,když jsou fakt nádherný :slight_smile: ....teda určitě by uděla lepší .............ale jsou fakt super :slight_smile: .Já jsem sice na bříško patřičně pyšná a nosim si ho jak drahej šperk :grinning: ,ale nechat si fotit ty moje dvě(tři :grinning: )brady a sádelnatý ručičky a nožičky :grinning: :grinning: :grinning: .....to by musely bejt na fotkách vidět,krom břicha,tak maximálně oči,uši nebo tak něco,ale nic víc :grinning: :grinning: :grinning: .
23. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,já dost zvažuju,že bych zrušila spaní po o................sice jsem chtěla to udržet zuby nehty ještě aspoň půl roku,abych měla aspoň jednou za den jen jedno dítko na krku.........ale poslední dobou máme každej večer tyjátr kvůli spaní :rolling_eyes: .Dneska zase.......už jsem zkusila úplně všechno - pohádky,říkanky,zpívání,povídání si jakej jsme měli den a co budem dělat zítra,uýž i bohužel na zadek dostal,když se prostě drápala z postele za každou cenu,že tam nebude :frowning2: ............jenže začínám mít pocit,že jsem víc zmakaná z toho večerního uspávání než z toho že by nešla spát.Dřív stačilo jí večer zapívat nebo chvilku si povídat a byla tuhň........jé ty časy,kdy usnula za 10 minut :dizzy_face: .....ty už jsou prostě pryč asi na dobro.JInak na cukru dělali fory jakej tam maj hroznej návala a když jsem tam byla já,tak jsme tam byly taky 4 těhule :unamused: ......tak nevim,kde ten den byl zrovna ten nával. :fearful:

Holky,dneska jse se v tescu potkali s Terez :slight_smile: ,teda obě děti zrovna dělaly,že způsobně sedí v košíku a jsou hodný....teda krom toho,že Jaňule trochu dorážela na Kristíka a zkoušela,jestli se nechá zlákat k nějaký družbě :grinning: ,ale statečně se držel,i když mu Jaňule neustále nabízela kuřecí párky :grinning: :grinning: :grinning: .
23. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nespíme odpoledne a to na dobro,aspon přesně je v 7h tunoň,teda jeste uvidíme co s nim udelá ta hodina do předu,no doufám,že nic :unamused:

holky už srdíčko,myslim,že se chodí jednou tejdne,já to taky vždy spojila s návstevou u Košařky :wink: a pak jsem chodila ob den a po druhym termínu denne i o víkendu me tam hnali :unamused: !!!!!!!!!!!!!!!

bell,
no prosim te :grinning: ,Janička neukecala Kristíka ani na párek ju :grinning:
24. bře 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak pořád loužičky... už jí přetrhnu :grinning:

Holky těhulky, já taky chodila na monitor do 40tt 1x za týden a když jsem přenášela, tak obden.
24. bře 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,tak já jdu na monitor už zejtra v 11 :confused: ..Košařka mi řekla ať si tam koncem týdne zavolám.....já volala radši už dnes a setra mi řekla,že hned zítra neb zítra přesně začínám 39tt...ale spěchala,spěchala,tak jsem nestačila položit žádnej další dotaz,,takže se holt dozvim zejtra,kolikrát a kdy tam budu muset :rolling_eyes: .Tak to jsem si asi naběhla.......kdbych to takticky zdržovala a volala až v pondělí....tak by mi mě nejspíš asi zase sepsuli,že volám pozdě,ale vyšlo by mi to na úterek :confused: ,sakriš.No nic mamka mi přislíbila hlídání na zejtra,tak půjdu. :unamused: Čoveče já ti nevim,jestli tomonitorování nejni kontraproduktivní .........já tam s Janičkou chodila a chodila a den před porodem se jako nic nedělo......a druhej den jsem byla na půl otrvřená už při příjezud do porodky.......tak to mi řekni k čemu to teda je vlastně.To zase bude : maminky hejbejte břichama,ať vám děti nespí :rolling_eyes: .....člověk tam sám skoro usne,natož mimino :grinning: .
24. bře 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, já byla ráno na monitoru, vše ok, odešla jsem domů a za 4 hodiny jsem byla zpátky a rodila jsem.
24. bře 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
to je fakt já tam byla v sobotu ráno a nic a v noci jsem jela taky :wink:
24. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
tak já myslela, že monitor je na srdíčko dítěte, jestli je vše ok, že tam nepoznají porod??? mě teda říkali, že to měří i kontrakce, ale tvrdnutí břicha jsem měla jak blázen a nic to nezaznamenalo, až vlastně v porodnici... jo a taky mi jednou říkali, že mě asi pošlou do porodnice, aby to tam naměřili, že mají ten lepší přístroj?? :confused: :confused: jinak tedy musím říct, že na první jsem se těšila a ty ostatní už jsem odtrpěla... vzpomínám si, jak mě měřila taková mladá sestra na gyndě, když už mě propouštěli po tom měsíci... pálila mě žáha jak blázen, tak jsem jí poprosila, jestli by mi nedala něco na to pálení, že se jí tam jinak pozvracím... a ona s klidem, že až po monitoru, a protože to bylo asi velký stř..vo, tak mě natáčela 40 min a ještě blbě.. :angry: :angry: to jsem fakt byla nasr...á a celej den mě pak bolel žaludek a jícen... :unamused: takže holky nezávidím,ale držím palce
24. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haha, já tam měla super sestřičku, která mi každé monitorování (a že jsem tam byla hodněkrát) říkala, že musíme doma souložit :grinning:
24. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,koukám zážitky všechny dost podobný z monitorování :grinning: ,tak pak teda fakt k čemu to je?! :confused: .Mě s tim,abych budila mimčo teda pěkně sejřili :grinning: neb Janička byla docela divoch i v břiše a tak jsem byla ráda za každou volnou chvilku klidu a ona fakt jako na povel cestou do nemocnice usnula :rolling_eyes: :grinning: ,takže jsem byla neustále napomínaná.Ale taky jsem tam chytla takový střívko jedno,že mě napojila zmizela bůhví kam a řiká mi,že to nesmí svítit červeně.....jenže co mám jako dělat,když bude?! to už neřekla.Samo hned jak zmizela tak začlo svítit na monitoru červený světýlko,takže mě jen tak selskym rozumem napdalo posouvat si ten pás na břiše tak dlouho než to zasejc svítilo zeleně..........připadal jsem si tam jak blbec.Po půlhoď ce odněkud přišla,dostala jsem sepsuto,že mi spí dítě a že mi svítilo určitě červený světýlko a znova :rolling_eyes: ......joj to se tam zase znova moooc těším :rolling_eyes: :grinning: .
24. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell přesně :grinning: miminko spinká, šup šup, rapla za břuch a už s nim hejbala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to byl hnus fialovej, za dvacet minut, to samý, miminko spinká šup šup :grinning: :grinning: a ještě dobrá věta - dokud vás nenatočíme, tak nepůjdete domů (že by obdoba, budeš tu sedět, dokud to nesníš?? :grinning: )
24. bře 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid,jj to je přesně ončo :grinning: :grinning: :grinning: .
24. bře 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo,uz se na to tesim... :confounded: Ja tam zavolam zitra,zkusim se objednat na tu utery.Preci jen jsem o par dni min tehotna... :grinning:
24. bře 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já to teď tady trochu flákala, ale vše jsem poctivě dočetla... :wink:

Těhulky nám jdou do finále, to je super, budeme mít miminka :slight_smile: :hearts: - držím moc palce - já taky na monitor chodila 1x týdně v pterý a kombinovala jsem to s Košařkou :wink: A pak jsem šla nějak dvakrát a pak rodit - plánovaně 38+1.
Dnes to je přesně 17 měsiců. A klučík mi ťapká po Děčíně pěšky šťastněj jak bleška... :hearts:

Maki, jsem ti to říkala, že se mu budou líbít ty fotky :wink:

Leni, už máte nabitý baterky???
24. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Leni, všechno nejlepší k narozeninám, ať jsi zdravá a veselá a všichni kolem tebe taky. :wink: :wink: :wink:
25. bře 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
taky přeju všechno nej nej... :sweat_smile:
25. bře 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky, to je hezké uvítání na koníkovi... moc vám děkuji za gratulace :slight_smile: Tomáš si ze mě dělá srandu, že už jsem stará větev, ale já se tomu směju, protože 27... to je přece nááádhera :slight_smile:

Makinko, vůbec se nedivím, že ti ty fotky Romča pochválil, jsou úžasný :slight_smile:

My dneska razíme s Danečkem na preventivní kontrolu na kardio... jak mu spouštěl v roce ten monitor dechu. No tak štěně tu bude asi 2 hodiny poprvý samo. Jsem zvědavá, co vytvoří.
25. bře 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, fotky už mám. Teda naše baterie jsou ještě out, ale něco nafotila známá. Ale nevím, kam je hodit, páč tady mi je admin smaže, že na nich není dítě :frowning2:
25. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,dej je na Facebook. :wink: Jsme zvedavky!Prejeme ti hodne stesticka k narozkam!!!!! :wink: Krasnej vek,zavidim.... :grinning: Ba ne,ja jsem s tou 40.srovnana....
Pristi tyden se domluvime a prevzala bych si ty veci,ju?
25. bře 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, ty vogo, vždyď mám facebook :grinning: Jdu na to :grinning: A děkuji, Martinko. A určo se domluvíme na tom převzetí věcí.
25. bře 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jdu na CTG v utery v 11.Pekne mi to vyslo s Kosarkou. :wink: ,bude to navazovat.
25. bře 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni..taky vše nej k narozeninám.. :slight_smile:
Ať vám to dobře dopadne na kardiu..my taky chodíme se Šímou,půjdeme teda až v listopadu.Hlavně,že jsem měla zavolat v březnu,mají šílený objednací lhůty..
25. bře 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis ta je sladka!!!! :grinning:
25. bře 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek