• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Holky ta změna času je peklo!!Malej mi řve v postýlce jak protrženej,ááchjooo!!!
28. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Mně malej neřve, ale odmítá spát, i s večeří se flákal, jako kdybych mu jí prostě dávala o hodinu dřív... ještě by s na ní klidně hoďku počkal. Ale pár dní se potrápíme a budeme zas srovnaný. Tak to bylo při každé změně času. No a já jsem čilá a ráno máme brzo vstávat, jedeme do ÚL k doktorovi. Tak to vidím, jak budem všichni poránu mrtvolný :grinning:
28. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki, je fakt, že v Tescu mají super hnusnou zeleninu a ovoce... jak pro prasátka :frowning2: a tohle pomelo je taky v prostředku takový hnusný, jako by bylo naložený v nějakým alkoholu, taky jsem snědla čtvrtku a fuuuuj....
Terez - nám dnes usínání trvalo od půl sedmý do 20 hod :frowning2: :frowning2: chudák se mlátil v postýlce, děs běs :confounded:
28. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holky :slight_smile:

Těhulky, drží pohromadě, tak jsem nic nepropásla...
My byly s mamkou a ségrou uklízet chalupu, je to barák jako blázen (pro 10 lidí) a zvládly jsme to clkeem v pohodě - i něco na zahradě.
Petr se staral o Petíka vzorně - pak si pro mě dojeli.

Tesco zelenina a ovoce jsou nepoživatelné - nevím, jeslti tam vůbec někdy dávají čerstvé!!!

Změnu času jsme ignorovali (narozdíl od předchozích let, kdy jsem si 2 - 4 dny nechala na hodinkách starý čas), prostě jsme najeli jako by nic a dodrželi časy a ono nám to prošlo - asi taky proto, že Petr to moc neřešil... :grinning:
28. bře 2010 ve 23:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,tak nám Janička usnula až ve 22 :rolling_eyes: .3li jsme teda koupat až v osm......ale uspávání to byl děs,halvně taky proto,že najednou začla hrozně řvát a brečet a nebyla k utišení než z ní vypadalo,že kaků,tak jsem letěli na záchod a fakt udělala hovno.............manža tomu řek,že jí snad muselo lechtat až v krku,že se do ní ani nemohlo vejít :grinning: .tak nevim,možná u babi asi nekakala a nechala si to až na doma.Pak už to se spaním šlo,ale stejně v deset :rolling_eyes: ..........Jsem zvědavá jak zejtra.

Singid,já ti ani nevim jak se Janička těší na ségru.Chvilku je nadšená,že budem mít doma mimi a chvilku nad stejnou otázkou,jestli se těší dlouho váhá :confused: .Každopádně jak už se jenom valim s kuhrám,tak si nejvíc z maminky pamatuje jen mimi au .......když jí vysvětluje,že mě všechno bolí,kvůli tomu jak tahám miminko v bříšku.tak mi aspoň udělá malá malá na bříško a voláme spolu na pupík :halooo miminko,halooo miminko si tam :grinning: :grinning: :grinning: to jí baví :grinning: :grinning: :grinning: a mimčo na ní fakt slyší neb se vždycky pohne a udělá k její radsoti nějakou pořádnou bouly :grinning: :grinning: :grinning: .

Jinak k tesco zelenině a ovoci.......no fuuuj :unamused: .Fakt jak pro prasata naházený ,vomačkaný,nahnilý :rolling_eyes: a ještě velmi omezený výběr.Já jsem si vždycky pochvalovala billu a kaufland,ale v kaufu se poslední dobou tak nějak horšej :unamused: ....no ale porád lepší než to tesco.
28. bře 2010 ve 23:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...
tak se zase po čase ozývám...Nějak není moc co psát.V pátek bylo ještě krásně,tak jsem se sešla s kamarádkou a vzaly jsme Šimonka na nábřeží na hřiště,pak na kolotoče a nakonec ještě na chvíli do Hefaista..byl nadšenej:slight_smile:.V sobotu jsme byli na obědě u tchána,pak jsme se odpolko váleli a večer jsme malýho nechali dědovi a šli po sto letech na večeři jen my dva.Bylo to fakt super,už jsme to moc potřebovali,být spolu jen sami dva.
Akorát Šíma dostal šílenou rýmu a kašle jak starej tuberák,tak jsem si ho dneska nechala doma.Vzala jsem si na dnešek dovolenou,že si to pořádně užiju,když bude manža v práci a nějak se to vyvrbilo jinak...Ale s takovým kašlem jsem ho do školky poslat nemohla.
29. bře 2010 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau vsem.U nas zmana casu probehla v pohode,jen vcera sel holt "pozdeji"spat.Dneska vstaval v 9 letniho-8 zimniho,takze zadna zmena.Jen vecer bude par dni dele saskovat,to mi neva.
29. bře 2010 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
No Daneček usnul v deset večer :slight_smile: A Tomáše skolila buď střevní chřipka nebo něco špatného snědl, řekněme, že měl hodně ošklivou noc a usnul až v 5 ráno. Já samozřejmě taky skoro nespala a ráno k doktorovi, nakonec mě tam vezl můj táta.
29. bře 2010 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
My taky neco spatnyho snedli.A vime co-obed na Kocande.Uz tam NIKDY nejdu!!!!Uz jsem to rikala jednou,po ty zpackany oslave dedovych 90.narozenin a od ty doby jsme tam nebyli,az dneska.Clovek by rekl,ze na gulasi a smazenym kvetaku nejde nic zkazit,ale to jsme se prepocitali.Kvetak zuhelnatelej,snedla jsem 2 nejlepsi kousky a stejne mi bylo zle.Gulas neprovarenej,byla tam citit jak paprika,tak mouka,no hnus.Potrebovali jsme se rychle najist a pak jsme jeli do Realu,Roman se cestou malem poblil,musel zastavit....Fakt humus,nechapu majitele,ze je schpnej takhle zabit peknou hospodu. :angry:
29. bře 2010 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Jéé to jsou zážitky!!!

Natt jdeš zítra do Běláska?Pokud jo napiš mi na skypa!
29. bře 2010 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda,
Maki tak to je hnus... je fakt, že my se tam kolikrát taky zklamali, ale teda s obsluhou :rolling_eyes: a jednou dostal manža kafe z nepřevařený vody (logr mu plaval na vrchu a pak skřípal mezi zuby :confounded: ) člověk by si řekl, že na tomhle se opravdu nedá nic zkazit... :confounded: no ono když člověk kouká na primě na Ano šéfe, jak kolikrát vaří a v čem... no fuj
29. bře 2010 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Je fakt že na Kocandě obsluha byla vždy trocha nadřazená...většinou ti chlapi!!Ale že zhoršili i to jídlo!I když už před lety mě fascinovala jejich kuchyň na vaření,chodila jsem ke známý co tam bydlela a oni měli otevřený dveře do chodby kterou procházeli lidé a některé pracovní náčiní na chodbě též|!!!

Posílám foto našeho blázínka,takhle chodí po baráku :grinning: a má z toho děsnou prču!!

Jo a budu mít nové brýlky!!To abych lépe viděla :grinning:
29. bře 2010 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to zas koukám, jak na Kocandě uvařili! Fakt tam kdysi vařili výýborně, ale je fakt, že to už je pár let. A je obrovská škoda, že kazej jméno restaurace, která byla fakt oblíbená.
29. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
pořád nekde couráme,v sobotu jsme byli na Sněžníku,v nedeli na Panské skále :wink: a dneska jsem musela s autem,ulítli mi zadní tlumiče,takže ach jo,me to auto zrujnuje :unamused: :unamused: :unamused: ,to je pořád neco,to bych už melo krásný fáro :angry: ............my zmena času v poho,což jsem se divila,akorát me se dneska nechtelo vstávat :frowning2: :frowning2: :frowning2:

bell,
pupík,teda parádní :wink: ,tak jak jste se rozhodli na jméne?????????tak aspo ty,když jsou holky tajnustkářky :grinning:

holky máte to za pár,to vydržíte :wink: :wink: :wink:
29. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj všem,
no já na Kocandě ještě nikdy nebyla, ale ani mě to nemrzí! Manžel tam chodit zásadně odmítá, protože vždycky když tam byl na jídlo, tak prý hnus, tak nevím, ale každopádně bych jídlo vrátila... :confused:

Bell,
no já to až tak moc za pár nemám, ale tak mě občas chytnou záda, že už se těším aby to bylo, ale mimi musí ještě chvilku vydržet! :slight_smile:

No já musím zítra na velký nákup, přijede mi mamča a ségra s dětma, jako že bude mít Jára narozeniny, tak se užijeme a děti se vyblbnou, se těším :sweat_smile: No byli jsme tam naposled na vánoce, nějak moc rychle to letí :slight_smile:
29. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tak přihazuju jednu aktuální fotku z procházky z minulého týdne...
29. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
My byli dneska na matrice,Romen se "priznal" ofiko k otcovstvi a uz jsme nahlasili i jmeno.Je to holt uz cerny na bilym... :grinning:
V Realu jsme koupili Maxikovi k narozkam paradni Lego Duplo,takovy stavebni stroje,to ho desne bere.Meli super slevu,ze 40 E na 24E. :wink:
29. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: !

Natt,no u nás už je to jistá Jaruška :grinning: .Jsem teď o víkendu byla načnutá,že teda budem diskutovat o jménu a z manži vypadlo,že už všem nahlásil Jarušku :grinning: ,že se i pacoši ptali.Takže budem mít Jarušku :grinning: a hotovka :grinning: .

Koukám Kocanda opět bodovala :unamused: .Kdysi to bejvala dobrá restauračka,ale kde jsou ty časy,že. :unamused: .

Maki,my takhle pořídili před vánocema v realu duplo velkou zoo ze 70 na 35 a manžovi lego technic-bagra na dálkový ovládání ze 150 na 70 éček.Kauf jako blázen,u nás by jsme se nedoplatili.Jak jsme to pak hledali na netu tak i před tou slevou to bylo levnější než u nás :rolling_eyes: .Oba byli šťastný jako blechy,každej si pod stromečkem hrál se svýma kostičkama :grinning: :grinning: :grinning: .My jsme tentokrát už duplo nekupovali neb si myslim,že už ho má hodně a pořídili jsme jí vysavač a lopatku se smetákem :grinning: a sadu nádobíčka,aby mohla hostit všechny ty svoje plyšáky a nás :grinning: (vařit kafe,čaj,nalejvat pífo a dávat papat :grinning: )to je teď u nás největší hit.No a ještě jsem jí k tomu koupila knížku s abecedou a s číslama..........joooo a sehnala jsem jí sako :grinning: neb teď ráda se mnou prohlíží katalogy s hadrama a saka jí nějak učarovaly a furt se chce na ně koukat :grinning: .Přemejšlim,že jí ty dárky rozložim asi i k svátku,co má v květnu.Řikala jsem že to nebudem přehánět,ale zasejc toho máme nějak moc,takže asi půl na půl něco teď neco v květnu :slight_smile: .

Holky,jinak teda začínám mít pocit,že s tim sexováním ke konci těhu na urychlení je to pěkná fáma :rolling_eyes: ,spíš mám pocit,že jsem čim dál víc v klidu :rolling_eyes: a já už bych to tak chtěla mít za sebouuuuu :fearful: .Už jsem oteklá jak pučmeloun :rolling_eyes: .
29. bře 2010 ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tererez,hledám tu fotku cos vložila a nenacházím :astonished: !Asi se ti to neuložilo.
29. bře 2010 ve 23:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak holky,musim napsat jak Janička byla o víkendu u babi :sweat_smile: .Dědek byl v práci tak na ní byla sama a protože měla obavy,aby jí spala,tak s ní v podstatě prochodila víkend venku :grinning: .Se divim,že to zválda.....babi myslim :grinning: .Nejlepší kousek se jim ovšem poved v neděli dopo.Dědek ráno odcházel do práce a jen plácnul,že se pak půjdou s bábou projet busem...jenže Jaňule nezná pojem pak :grinning: .takže babi se ráno v osm musela oblíknout a šli na ten bus :grinning: .Jééénže Janička chtěla do prvního co přijel,takže z Kamenický jeli do tesca :grinning: ,odtud péšo k nádraží,tam skočila do 2 ovšem směr Bynov :grinning: ,z Bynova zase zpátky,ovšem u nádraží začla vyvádět,že už nechce sedět a tak museli vystoupit.Babi už neměla drobáky a tak prostě šli k nemocnici pěšky :grinning: ,jééénže Janička nemohla minout hřiště U přístavu :grinning: ,takže babi muselaj etšě běhat kolem ní,aby nešplhala někde po vejškách.................no a pak zasejc nemohli odejít ze hřiště doku neodešlo i poslední dítko :grinning: .Domu přišli až skoro v jednu odpo :grinning: .Janička si jem zobla oběda a usnula .....takže účel to splnilo :grinning: ,ale babi s jejim kolenem a zádama by za to měla dostat metál :grinning: :grinning: :grinning: .
29. bře 2010 ve 23:46  • Odpověz  • To se mi líbí
bell,
tak babička je kádr :wink: :wink: ,to by zmohlo i me :grinning:

maki,
no tak šup šup,at to víme taky :wink:

prin,
tak Vám to taky pekne uteklo,koukám,že tu budou troje narozky skoro na ráz :wink: :wink: :wink:

nevim,jestli jsem to psala,ale už skoro mesíc jsme bez plín,a to uplne,no žádnej zázrak,ale na to,že jsem ho k ničemu nenutila,nebo nedávala na zadek,myslim dobrý na kluka :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!!!!!!!!!!!!!má nočník,vedle svojí postýlky,dojde si sám vyčurat,přeleze si k nám a spí dál,dneska ani nevim,kdy přelezl k nám,ale byl tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak aspon tak,potom skoro dvou ročnim řvaní,si to zasloužim
:wink:

jdeme nakoupit a do Běláska :wink:
30. bře 2010 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt,to je fakt šíma machr s těma plínkama.U nás zatim nic moc.Zrovna včera,jsem jí odpo dala jen kalhotky a řikám jí ať si na to myslí,že nemá žádnou plínku a řekne si včas.A docela dlouho dobrý,pak si řekla s kakáním,tak šla svlíkla si tepláčky a kalhotky hodila bobek maminka utřela a šli jsme.No a těsně před tim než jsme se šli na večer oblíknout,že půjdem dolu pro tátu,tak seděla na džípu a měla soustředěněj výraz.......no a to už mi bylo jasný,jen jsem stačila křiknout,jestli chce a už jsme měli dípa celýho mokrýho :grinning: ,z koleček kapalo a dělal se louže na zemi :grinning: .takže džíp šel pod sprchu a Janička taky :grinning: .takže zatim u nás jenom pokus omyl :grinning: :grinning: :grinning: .

Holký,tak se mi začíná ztrácet naděje na standartní miminko.Dneska mi Košařka udělala hrubý odhad...k dnešnímu dni 3,9kg ovšem s tim,že mám mimčo tak dlouhý nožičky,že už jí to ten její UZ neměří(fakt jí to tam pípalo,jakože už to nebere) :confused: .Podle stehení kostičky je tak na 41.tt až 42.tt :confused: ,ale jen co šlo změřit.Jinak hlavička a hrudníček odpovídá na ten 39.tt.Zatim si teda troufla říct,že kdybych rodila v termínu tak asi by mohlo miminko bejt tak 4,20-4,30kg,ale stopro mi to říct nemůže.Takže hyň sa ukáže.Každopádně počítám se 4kg ,záleží kdy to na mě přijde :confused: .

Maki, a co ty jaks pořídila?A co monitor? :slight_smile:
30. bře 2010 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Monitor v pohode,Sla sjem tam od Kosarky pesky a svizne,aby mimi nespalo,malem jsem vypustila dusi. :grinning: Vzali me hned,dokonce o trosicku driv,posedela jsem tam pul hodiny,mimi bylo v pohybu,takze dobry.Za tyden znovu. :wink:
30. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki,tak hurááá,možná jsme se strašili monitorem zbytečně :grinning: .A koukej už porodit,čoveče :grinning: zejtra už je 31. !Já bych teda taky hned chtěla,ale radši ještě počkám pár dní až budu mít záložní hlídání :slight_smile: .Ještě jsem se vtipně objednala ve čtvrtek ráno před monitorem ke kadeřnici neb pak se nikam několik měsíců nedostanu........tak snad mě to tam nechytne :grinning: .
30. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda,
tak já měla po ránu radost, neb jsem našla v plínce dva bobky... :grinning: nicméně, malej byl celej den protivnej až hrůza. Jak je ještě pořádně nevykakanej, tak nechtěl moc jíst a hlavně ani pít... flaška fuuuj, takže po lžičkách a šaškovala jsem u toho, aby to bral jako hru a něco vypil...ufff náročný to dneska bylo :confused: jinak už udělal dneska dva lezecí kroky, takže věřím, že brzy už fakt poleze :wink: :wink:
30. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja si to necham na Aprila! :grinning:
Zitra jdu na pedikuru a ve ctvrtek asi dopol skocim k holici taky a odpol bych mohla porodit.Bezva plan,ne? :grinning:
30. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki,jj plány dobrý :grinning: :grinning: :grinning: .Tak schválně,jestli pojedeš do porodky jen s fajnovejma nohama nebo i s extra účesem :grinning: ?!Jsem si zrovna vzpomněla jak jsem si u Janičky před odjezdem do porodky,ještě žehlila ofinku žehličkou na vlasy a krášlila ksicht :grinning: ...............a prdlačku mi to pomohlo :grinning: .Po porodu jsem vypadala jako kdybych třicet let dělala někde v kamenolomu,každej vlas jinym směrem a na obličeji podivnou vyrážku od tlačení při kontrakcích :grinning: ..no prostě krasavice :grinning: :grinning: :grinning: .

Singid,hele a bylas u dr.? Třeba mu rostou zoubky a místo průjmů má zácpy.Děti u zubů jsou protivný jak činže.janička neměla žádný problémy okolo,ale protivná byla(je :grinning: ) až hrůza :rolling_eyes: .Až když jí nějakej ten zub vylez tak najednou byla jak sluníčko.A gratuluju k prvnímu lezeníčku.My jsme teda nejdřív couvali :grinning: a já jsem jak blbec lezla po zemi po čtyrech,abych Jaňuli ukázala jak se to dělá dopředu :grinning: :grinning: :grinning: .Čoveče a taky jsem se dočetla,že se pozná podle lezení u dětí jaký maj matematický myšlení.Musej hezky pravidelně střídat ruce a nohy.Ona je spousta technik lezení.Děti si to občas zjednodušujou.Některý lezou jak vojáci z příkopu :sweat_smile: apod.Ovšem,jestli je to záruka,že dítě nikdy nepřinese pětku z matiky to už tam nepsali :grinning: :grinning: :grinning: .
30. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak plány fakt dobrý :grinning: já byla po porodu oteklá a stejně jak bell vyrážku v obličeji,na stehnech, rukách, ... no hrůza,.. nejlepší bylo, že vůbec nevěděli z čeho to mám a pořád tvrdili, že z vody... což je dost pochybný, protože jsem měsíc ležela dole na gyndě a žádná vyrážka :astonished:
Bell kdyby byl zub za každých pár dní protivnejch tak už jich má plnou pusu... :grinning: zuby fakt čekám každým dnem, taky mě už napadlo, jestli ta zácpa není k tomu... no uvidíme, u dr. jsme byli, bereme lactulosu 5ml každé ráno na lačno a je fakt, že bobky už jsou měkčí a Dája líp tlačí... tak snad :unamused:
a to lezení, já jednou viděla v telce pořad o dětech a fakt to někdy byly způsoby:slight_smile: manža prý lezl,že jakoby seděl, jednu nohu pod sebou a druhou se odrážel :grinning: a já taky nejdřív couvala, Dája zase umí zalézt nazpátek,vždycky se tak odplíží třeba pod stůl a juká na mě:slight_smile:))
31. bře 2010 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak se hlásím nevyspalá. Za noc jsem dala možná tak 1,5 hodiny. Daneček chytl od Tomáše nějakej střevní virus, co prej teď řádí. Blil jak amina do noci, pořád jsme převlíkali jeho i peřiny, no děs. Když přešlo zvracení, dostavil se totálně tekutej průjem, takže jsem ještě co 10 minut přebalovala. Teď dospává. On už v noci z toho všeho byl oslabenej, takže byl jak loutka.
31. bře 2010 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
No,po porodu asi krasavice nebudeme,i kdyz stihneme predtim kadernika.Dojimaji me ty filmovy zabery,jak zenska vyprdne mimino,pak se s nim hned na sale smajchlujou a ona u toho vypada jako manekyna.Namalovana,ucesana a bez vyrazky,samozrejme! :grinning: :grinning: Sin,Max lezl jako vojak ze zakopu,nez se naucil normalne.Prisunoval se jen jednou rukou,bylo to srandovni.
Leni,chudaci.Ja se zrovna chtela zeptat,kdy si muzeme dojet pro ten kocarek,ale vidim,ze ted nehrozi.Dejte se dohromady a pak mi dej vedet,ju? :frowning2: Drzim palecky.
31. bře 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek