• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Leni,koukám noc plná "vášní" :confounded: .Tak se dejte rychle dohromady :slight_smile: !

Maki,porody ve filmu,mě teda dojímaj taky :grinning: :grinning: :grinning: .

Prin,hele až půjdte v tom květnu k zápisu do školky,jo,budeš si sebou brát už nějaký vyplněný lejstro nebo budeš všechno vyplňovat až tam?Já dneska volala tady do školky a paní v tel.mi to ho moc neřekla neb prej není vedoucí,ale že určitě majpapíry na vyplnění na místě.Já jen,že na netu je lestro k zápisu ke stažení,tak přemejšlim zda bejt připravená nebo to nechat koňovi a vyplnit až tam přímo.
31. bře 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..........
Bell..já jsem si loni přihlášku do školky stáhla a vyplnila doma.Ve školce to jenom prolítli a nechala jsem ji tam.Pak mi dali ještě papír pro doktorku a bylo to.
Leni,tak doufám,že brzo budete fit.Střevní viroza je pěkně hnusná....to známe z nedávný doby.
31. bře 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem tři fotky do alba..jeden zakuklenec a fotky s brejlema mojí ségry..
31. bře 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, snad to půjde koncem týdne nebo pak budeme na velikonoční pondělí u našich na Staráku. A určo tam pojedeme i v sobotu nebo v neděli barvit vajíčka. Teď v následujících 3 dnech bych tě sem ani nezvala. Mohli byste to chytnout a to by bylo blbý pro Maxe a pak pro tebe před porodem :frowning2:
31. bře 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pteunko,díky.Já to tak taky asi udělám.Akorát dneska ten dokument nějak nemůžu na stránkách města najít,sakra.Už jsem ho jednou pročítala a blbec neuložila a teď ho nemůžu najít nebo jsem slepá nebo nevim.Něco jsem teda našla na portálu školství,ale nejde to otevřít :confused: .Jinak brejle dobrý :grinning: :grinning: :grinning: .
31. bře 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
já jdu i do Březin na zápis :wink: ,jo a pekná váha,ale zvládla jsi jedno,zvládneš druhý :wink:.třeba to bude za tu námahu Julinka :wink:

leni,
psala jsem ti sms :wink: ,at jste hlavne brzy fit

:wink:

maki,
jo to jsem taky zvedavá,už čekám kaýdym dnem,kdy sem nekdo písne,že to máte za sebou :wink:
31. bře 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Těhule stále pokupě - to nás, holky, napínáte. Ale plány s holičem jso usuper, to by mohlo aspoň u Maki zabrat :wink:

Singid, tak snad už budete OK - držíme palečky.

Bell, to zase bude kusanec!!! Mně Košařka taky ve 36.tt už nemohla Petíka změřit podle stehenní kosti - odpovídal něco kolem 42tt :grinning: Ale ty už to máš v malíčku - nebo tedy trochu vedle, že?! :wink:

Holky, jak se dozvíte termíny zápisu do školky?
Já už do té "naší" mailovala a paní ředitelka psala, že stačí, když přijdeme k zápisu za rok, že se to jako nemusí rezervovat předem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Poslala mi podmínky přijetí, tak snad se tam nějak napasujem.
31. bře 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
co já vím,jsou všude 18.5. :wink:
31. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,no si taky řikám,když šlo porodit Janičku.......ale stejně jsem na to zvědavá :slight_smile: atřeba nebude až tak velká......si teda porád jako řikám :grinning: .Jinak na stránkách města je už leták,že zápisy jsou všude stejně 18.5. 13-18h.My jdem protože Janičce to vychází tak blbě,že 3roky jí budou na začátku dubna a další zápis zasejc až v květnu,takže jdem už teď.Bylo by dobrý kdyby nám ji na ty 3 měsíce přiští rok vzali aspoň na pár hodin a pak od září už na stálo..............ale to si můžu malovat.............no uvidíme,jestli nás vezmou.

Natt,a vy jdete do více školek? :confused: .......já nevim no,my to asi prubnem jenom tady v Březinách.Přeci jen praktičnost zatim vítězí.Bylo by to fajn,že by pro ní moh doběhnout kdokoliv kdo by měl zrovna čas.Jára,babi,děda nebo i třeba známá,co tady maj pekárnu,Janička jí řiká teto a taky nějak se tu všichni znaj...i sousedku by jsme mohli poslat kdyby něco.Ale budem teda doufat,že nás tu vezmou.Je sice fakt,že za rok už druhá kočička bude trochu mobilní a budem mít spaní jenom po o.................no prostě se uvidí :slight_smile: .
31. bře 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,ale já chci Jarušku :slight_smile: ,to manža se nějak nemoh rozmyslet :slight_smile: .Takže Julinku máme schovanou pro případnou další holčičku :grinning: .
31. bře 2010 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,

tak marodům držíme palce, ne že bych záviděla, ale lepší a rychlejší kakání bychom teď trochu potřebovali :grinning: ta laktuloza nic moc nezabírá, tedy aspoň podle mě, už to tedy není tak tvrdý, ale že by se mladej přetrhl jak by tlačil... to zase neeee...

jinak už jsme trochu mobilní, Dája je mrštnej jak otvírák na konzervy :grinning: co chce, tak pro to si už pomalu doleze, doválí, případně se natáhne jak šňůra jen aby na to dosáhl :grinning:
zkoušíme malého naučit na postýlku,... ve 2 ráno řádí asi nějaký virus neb vždy skončí u mě v posteli... on řve i jinak, ale v ty 2 už jsem tak kantáre, že ho chci uspat u sebe a usnu taky :confounded: musím být tvrdší :wink:

a dneska máme s manžou 7 let výročí od prvního rande... :sunglasses: bohužel ticho po pěšině, tak jsem myslela, že bude překvápko... a bylo, jde dnes s kolegou na dvě chytrý do hospody, takže já asi utřu nos a bude... jsem statečná, ale přeci jen mě to trochu mrzí :cry:
1. dub 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak u nás už je dobře, je to fakt jednodenní střevní viróza. V noci měl horečku, ale jedna dávka nurofenu pomohla a je fit.

Natt, hrozně se omlouvám, nějak jsem toho měla hodně ve chvíli, kdy mi ta sms přišla a pak jsem na ní zapomněla. Jenže bohužel ti stejně nemůžu pomoct, jelikož v Dezce nejsem dva roky a fakt nevím, jak to udělat. Zkus se tam jít zeptat osobně, ale jelikož Dezka je provizní prodejce a lístky kupuje od prodejců na internetu, tak to asi nepůjde :frowning2: Ale NEVÍM.

Těhulky, doufám, že si necháte dělat aspoň melír, ať jedete rodit s alobalem na hlavě :grinning: :grinning: :grinning:

Singid, chlapovi jak se nepřipomeneš, máš smůlu, takže asi budeš muset něco říct :frowning2:

Aspoň pro pobavení... dneska v noci se mi zdálo, že jsem nakupovala v Samce v Boleticích s Dádou Patrasovou :grinning:
1. dub 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
jj já chtela jen info,dekuju :wink: ,jestli nevíš,jak to je :wink: ,pěkný sny,me se minule zdálo o Soukupovi,že nakupujem po Foru :grinning: ,Tomáš prej jak jsem na to přišla :grinning:
1. dub 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, neděkuj, ono totiž opravdu není za co. Je mi líto.
1. dub 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.Od 4 hodin nespim,ale nic se nedeje,jen proste nemuzu spat.V7 jsem to vzdala a jela nakoupit do Kaufu a pak k holici.Takze jsem ostrihana na kluka,pro pohodli vse! :wink:
V Kauflandu maji nadherny orchideje v kvetinaci,Phalaneopsys za pouhych 150 a Dendrobium za 200,ale fakt nadherny.Hned jsem si jednu dendrobku poridila. :wink:
Leni,to je fajn,ze je lip.Dej vedet,kdy pojedete na Starak.Staci napsat sms.Diky.
1. dub 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
co to čtu,už se snažíte o druhé??????? :wink: ,no nedá se nic delat,zajdu tam a zeptám se :wink:
1. dub 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, napíšu, snad mi to moje skleróza dovolí :slight_smile:
1. dub 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já nějak nestíhám, prtože tu už máme od včerejška mamču, ségru a její dvě děti no a teď šly s manželelm všichni na prochajdu a já peču mazance :sweat_smile:

Bell,
no já mám přihlášku podanou už od poloviny loňského roku a dostala jsem ji v Cipísku jak chodíme u nás. Normálně jsme to tam zanesly a teď máme přijít jako k zápisu, tak uvidíme, ale určo do školky půjde, teda jestli bude bez plín, což předpokládám že určo bude :sweat_smile:
1. dub 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, pečeš z toho těsta jako jsem si od tebe brala recept? Tak ať se podaří, mňam.

Já volala dneska do školky a prý máme toho 18.5. taky přijít k zápisu, pak nám prý pošlou rozhodnutí, od kdy a jestli chodit na ty 4 dny v měsíci. To bych ráda od ledna 2011.
1. dub 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, jo, to určo už budou kluci bez plín :slight_smile: A Daneček se nám snad rozmluví. U toho zápisu prý nic vykládat nemusí, kdyžtak si prý popovídají se mnou. Haha, třeba budu za Danečka ukazovat barvičky a napodobovat zvuky zvířátek :grinning:
1. dub 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy me lamete s tou skolkou,docela me predstava 4 dnu bez Maxe na krku laka....Puvodne jsem to chtela nechat az na pristi rok,ale mooozna,ze k zapisu skocime uz ted.... :wink:
1. dub 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, 4 dny v měsíci se určitě hoděj a navíc si bude zvykat na kolektiv dětí, až tam pak ve třech letech nastoupí na všechny dny. Tak to vidím teda já.
1. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
jj já jdu i do Březin,protože bych tam chtela jít bydlet zpet,ale uvidíme,proto dva zápisy,pro sichr :wink: ..........jj taky mě láká tech 5 dní v mesíci,nebo co já vin,denne do 12h,abys nepčišla o mateřskou :wink: :wink: ,at si zvyká,nebot já to vidim na peknej tyátr,až ho tam ve třech letech šoupnu a takhle už by byl zvyklej :wink:
1. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy, vy jsteto školkování rozjely, holky :grinning:
Koukám, že jen my a Davídek nepůjdem letos k zápisu ... :slight_smile:
1. dub 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jak to teda je, aby dítě mohlo od 2,5 let chodit do školky a my nepřišly o mateřskou? Já myslela, že jediná možnost je na 4 dny v měsíci. Nebo 5? Nebo jak píše Nattally denně do 12 hodin?
1. dub 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,co vím,tak dítě do tří let může chodit 5 dní v měsíci,abys nepřišla o rodičák.Dítě nad tři roky(pokud má mamka rodičák na 4 roky) může jít denně na 4 hodiny 8-12hod.
1. dub 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ,holky, normálně usnula po obědě...a najednou slyším,jak se zavřely dveře.To šel Martin pro malýho do školky.Ani mě nebudil,tak je hodnej.Takže užívám trochy svobody.Jdu kouknout na další díl jak jsme poznal vaši matku na internetu..:slight_smile:
1. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak s alobalem na hlavě mě nikam nevezli :grinning: .Ráno jsem dala Janičku k našim ......kupodivu jsme se vypravili v klidu :astonished: ,takže jsem přišla do kadeřnictví i o něco dřív :astonished: a to mě se teda nestává,že bych někam přišla dřív :grinning: .Melírky mám,o něco málo kratší vlasy taky.Pak jsem jela na monitor a taky skoro dobrý no :fearful: akorát první zápis sestra odtrhla,že to jí žádnej dr. nepodepíše a začli jsme znova :fearful: ,naštěstí teda to odtrhla asi po 10 minutách,takže mě ani moc netrápila :grinning: .A dneska jsem tam byla ouplně sama.Žádná mamina přede mnou,žádná se mnou ani žádná po mě :astonished: .Prej je nějaký období,že maminy dost přenášej a už se jim i začínaj na ten monitor omlouvat,že nepřijdou apod. :fearful: Se jim ani moc nedivim,když pak musej chodit obden a už to trvá dýl ......sestra teda kroutila očima ....ale fakt se těm maminám nedivim :grinning: .
Koukám u zápisů bude letos hojná účast :grinning: :grinning: :grinning: .Já taky doufám,že už budem zavčasu bez plín.Akorát by mě taky zajímalo,co chtěj mámit za moudra z dětí u zápisu :grinning: :grinning: :grinning: ,jiný to je teď a jiný to bude za půl roku za rok,že jo no.Janička teda s náma už skorem plynule hovoří na téma,který ona chce :grinning: ,ale porád máme ten problém,že na veřejnosti se rozpovídá jenom po skromnu.Před cizíma se jí moc nechce,akorát dneska ráno vyprávěla pošťačce,že jede s panenkou k babičce :grinning: ..No to taky,holky,musim se pochlubit,že Janička konečně přišla na chuť panenkám :slight_smile: .Už nespí jenom s kleštěma a hasákem teď už má v posteli miminko,mrkací panenku(po mě ze sklepa :grinning: ),Elma,pejska,draka,hrocha,chobotnici,mojí ovečku na spaní........a mě než usne :grinning: ,Dá se říct,že je nám tam dost těsno v tej její posteli,já sotva dejchám když u ní ležim :grinning: :grinning: :grinning: .
1. dub 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, ale mohly bychom tam ty naše chlapce vzít, třeba by něco předvedli:slight_smile:)))))))
1. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid,tak něco by tam kluci mohli předvíst :grinning: :grinning: :grinning: .Koneckonců teď jsou hitem miniškolky pro děti od 1 roku :wink: .Jo hele a co se týče toho výročí..já bych teda doporučovala zaměřit se jenom na svatbu,narozeniny,svátky :fearful: ........chtít po chlapovi,aby slavil první rande :fearful: :grinning: na to bych radši moc nespolíhala :grinning:.Aj u výročí svatby je lepší se aspoň nenápadně včas připomenout :grinning: :grinning: :grinning: .

Jooo Verčo,tys měla Petíka v úterý u mamky,že jo?! Já jen,že když jsem šla ke Košařce tak slyšim z okna z vedlejšího baráku dítě......ovšem nějak jsem nemohla dešifrovat,jestli se směje nebo brečí :fearful: ,ale slyšela jsem tvojí mamku jak na něj řiká řízy,řízy..řízy,řízy :grinning: :grinning: :grinning: Tak ti nevim.......co řezali :grinning: :grinning: :grinning: .
1. dub 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek