• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Maki,už rodíš? :fearful:

Holky,tak jsem se teď večer nacpala hovězíma stejkama až k prasknutí :slight_smile: .Miminko si teď poslední měsíc řiká porád o maso :fearful: :grinning: :grinning: a tak musíme porád jezdit hypky pro stejky :confused: .Mám nějaký moc krvelačný chutě :sweat_smile: v kombibaci s mléčnýma výrobkama,takže když se neláduju masem,tak pro změnu drtim jeden jogurt za druhym :grinning: .Mimino mi teda dává zabrat,doufám že mi nevyskočí cholesterol :grinning: .
1. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
pělné chute :wink:

maki,
rodíš????????????fakt,kde jsi?????????? :wink:
1. dub 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, jojo pamatuju si jak jsem se v druhém trimestru nemohla nabažit špeku a čabajky a prostě všeho masitýho, co normálka nejím :grinning: pak jsem teda ke konci už moc nebaštila, nebylo místo :grinning: :sunglasses:
jinak manža má na starosti právě jen tohle výročí a moje narozeniny, svatbu máme na jeho narozky a vše ostatní mu připomínám včetně jeho rodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ale že zapomněl, z toho se věšet nebudu, včera to byla docela sranda... došlo mu to až v devět večer a prý to oslavíme o víkendu :grinning: :grinning: což beru, neb máme v plánu vyslat malého s tchýní na prochajdu, tak budeme mít chvilku pro sebe a asi prubneme tu novou hospůdku co je před Jyskem
2. dub 2010 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak Daneček je fit. Jen míň papá.

Makinko, zítra pojedeme na Starák, měli bychom tam být určitě v 16,00 hodin. Ještě ti písnu sms. Naši bydlí na Staroměstském nábřeží, je to hned první barák vlevo, když tam vjedeš... velká zahrada a barák.

Holky, třeba ještě nerodí, jen nemá čásek sem zajít :slight_smile:

Petrunko, díky za info ohledně školky.
2. dub 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau,ale klidek,nerodim a nejak to ano nevypada....Sakra prace.... :confounded: Vcera jsem celej den makala na zahrade,ostatne jako skoro kazdej den,jsem sedrena jako Stachanovec a prd platny.Ale sex nezabira,jsou to famy..... :grinning:
2. dub 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,obře,že juž Daneček fit :wink: .

Singid,no tak ještě že tak :grinning: a oslavíte to o víkendu :grinning: .Ale stejně bych se nenápadně za včasu připomínala :grinning: :grinning: :grinning: .U nás neni třeba připomínat zatím nic,ale nejsme spolu tak dlouho.......no ale první rande slavit ......teda neslavíme.Jsem to včera na nákupu řikala manžovi a chechtal se :grinning: ......no on ho ten smích přejde až přijde čas,že by někdy prošvih výročí svatby :grinning: :grinning: :grinning: .Jinak teda,mě už kočička asi trochu klesla níž neb poslední tejden se už zase můžu ládovat,co hrdlo ráčí :grinning: ,ještě nedávno jsem jedla tak na třikrát než se to tam postupně naskládalo :grinning: .Ježiš já už se tak těšim na porod :fearful: .Všechno zabalený,všechno připravený..........a mimču se v břiše nějak zalíbilo a nikam nespěchá :rolling_eyes: .
2. dub 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,no já doufám že to na mě přijde v pondělí :grinning: ..........ale zatim mám spíš dost pochybností :grinning: .Okna jsem mejt nechtěla neb jsem líná jak vandrák v létě,ale teď tu tak na ně koukám,že bych se do nich možná pustila,že by to třeba tou prací se mohlo nějak tento, že jo, rozhejbat :grinning:
2. dub 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, říká se, že okna pomáhají :slight_smile: Ale podle mě jsou to všechno fámy.

Já těhotná nejsem, rodit se nechystám a teď jsem okna domyla. Vůůůbec se mi asi 14 dní nechtělo a jak mi blejskla myšlenka, že "dneska by to šlo", tak jsem se na to vrhla. Teď se dopraly záclony, tak je jdu pověsit.
2. dub 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,taky jsem si řikala,že by to dneska šlo :grinning: .Ovšem jen jsem to dopsala tak jako na potvoru začli dělat řemeslnící okapy na naší straně a navíc se teda uráčili udělat dneska i okap k nám na balkonek.......takže to zse nejde neb mi tu dělaj za oknem bordel a jezděj sem tam s plošinou :grinning: .Sice na to měli skoro dva tejdny..........dneska to vypadá,že se strhnou,aby to všechno stihli :rolling_eyes: .No každopádně mám zase výmluvu proč to odložit.O fámě s oknama teda jsem slyšela taky.....tak třebas se k nim dostanu o víkendu :wink: .
2. dub 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, to už se na to vyprdni, třeba ti všechny ty okolnosti naznačujou, ať se na to vybodneš :grinning:
2. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme teda dopadli. Já jsem napekla ty mazance a jo Leni, dělám je z toho stejného těsta, jenom udělám z dávky dva! :wink: No druhý den jsme si dali oběd a já že si udělám další těsto, no tak mě bylo zle. Všichni odjeli plavat do bazénu, Michal vzal Jardu a pohoda, jenom já jsem strávila odpoledně s hlavou v záchodě a večer i Michal a on ještě v noci. No paráda :frowning2: Dneska už je nám líp, tak jsem ráno aspoň upekla dorta a musím ho ještě dodělat , ale to počká na večer!

Bell,
nejdřív by jsi měla rodit ty ne? Nebo čekáš do 8.4? :grinning:
2. dub 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
S oknama je to fama,ja dneska umyla 2 a prd...Tak jsem vytrela,poklidila dvur a stejne me bolej jen zada.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však se brzy dočkáte :wink: ,jo okna jsou fáma,já je aktivne myla taky v prosinci a nic,akorát rýma z toho,ani víno,které nepiju,schody,výtah nemáme,ani ten sex :stuck_out_tongue_closed_eyes: a k tomu všemu dření jsem jeste 3 dny přenášela :frowning2: ,tak snad si holky brzy řeknou!!!!!!!!!!!!už se těšim na fotečky :wink:
2. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

U mě okna zabraly u Jiříka :grinning: přes den umytí oken,večer se šlo posedět a druhý den večer se jelo rodit :wink: a to jsem si jěště udělala bramborovou kaši a řízek po 17h,páč jsem měla hlad a po 19h jsme jely směr ÚL :grinning:
A teda u obouch porodů tedy ta doba předporodní vlčí hlad!!Sestry nechápaly :grinning: já bych tam tak jedla a oni nic nedaly!! :angry: :grinning:

Včera jsme byly v botanický zahradě v Tepicích,úžasný to tam mají,dodám fota :wink:

Dnes u našich prababi a spol,ráno jsem vyzvedla maminu s nákupem,s tím že koupíme maso kuřecí v tom krámku na Prokopce-kuř.výrobky,nebylo kde parkovat,tak říkám jedeme na druhou stranu,tam vyzvednu moje nové brýlky a pod nožičkama to koupím a jedeme už za babi,hmm supr plán!!Po nákupu a zaplacení jedeme zpět na tuhle naší stranu Podmokly a mamina že se jí nezdá ta cena kuř.masa(platila jsem 751kč) no a tak jsme jely tady k tý pani,místo tam bylo,pani prodavačka ochotně převážila a spočítala s tím že nás OŠIDIL o 284kč!!!Mě málem jeblo,páč jsme tedy znovu jely na druhou stranu(to vše s dětma) tam tedy na mě hodil očko laškovně co jsem zapoměla a já že mám na něj výtku,tak čučel ale uznal a kč vrátil... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já totiž kdybych jela sama budu OK a přemýšlím počítám,ale už jsem věděla že děti jsou nevrlý,tak jsem to zaplatila a šla!!
Moje mamina jak je dost na nervy,tak brečela ,že ona nikdy v životě nikoho neošidila a že má důchod...atd..no nervy,do toho Jiřík tohle nemá rád (výlevy)tak byl vyřízenej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky rodičky držím palečky a těšíme se na nové přírůstky,nedělejte blbiny a odpočívejte :wink:

Já jsem tu chvilku sama tak píšu,jinak nestíhačka,denně plány a jsem mimo!!!
2. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlci hlad pred porodem znam,ja v sobotu vecer na hekarne sezrala 2 mega rizky,co mi Roman privez,abych mela silu na nedeli. :grinning:
Zitra davam odpcinkovej den,uz na tu praci prdim,nema to stejne efekt....
2. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ještě žijeme, máme tu tatínka, makáme a jsme dost venku.

Přeju Vám všem i s rodinkama krásné Velikonoce a nastávajícím maminám krásné porody!
2. dub 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Okna nezabírají - je to fáma - myla jsem 5 dní před porodem a NIC. U Adama jsem drhla houbičkou lino :grinning: A taky nic...
Tak ať to máte brzy za sebou ,jo???

Bell, no jo, je tam petík u mamky každý úterý a čtvrtek od 9:30 do té doby, než se vyspí. A co tam řezali nevím, ale zeptám se při nejbližší příležitosti... Oni jim v úterý hlavně dělali něco s komínem a mamka že prý tam nebudou dělat žádný bordel, takže NIC nezakryla a já dorazila zpráce, podaly jsme si dveře a s tátou jsem dvě hodiny šůrovala ten husnej prach ze suti :frowning2:
Tys mojí mamku poznala po hlase????? :grinning:

Holky, v DM mají od středy akci na dvojbalčení Pampersek - jestli jsem to už nepsala nebo někdo jiný... Jsou za 679,- a když se na to dají ty slevy, tak vyjdou fakt za super cenu - zejména menší velikosti. Já kupuju 5, tak už nic moc :grinning:
2. dub 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,Jaroušek má dneska narozeniny,že jo! :astonished: Tak všechno nejlepší,hodně štěstíčka a ještě víc zdravíčka :slight_smile: !
Mě to ani nenapadlo neb my jsme Janičce přesunuli narozky až po příjezdu z porodky.Teď se nám fakt nechce neb nevíme dne a ni hodiny a shánět dort,zvát příbuzný,navnadit Janičku,že se bude něco dít...a pak to na rychlo odvolat.Prostě až potom no :slight_smile: .

Jinak holky,tak teda okna jsem nemyla,ale řekla jsem si,že když je Jaňule u našich tak apoň poklidim .takže jsem třídila a uklízela hračky,co to byly snad úplně všude,srovnala hromady prádla do prádelníku,něco dalšího vyparala,dala jsem se do žehlení,pak jsem vyprala záclony a dala jsem do toho,že je konečně ustřihnu a předělám tak jak jsem měla původně v plánu a ještě malou výzdobu velikonoční jsem udělala a přeorganozovat pár krímů apod.....a naštěstí přišel manža dom,takže vyluxoval celej byt neb já nemůžu na záda z toho všeho :rolling_eyes: .Úplně mi ztuhlo prdelní svalstvo,takže chodim jak robot :grinning: .........ale krom tohodle válečnýho zranění se nic jinýho neděje :rolling_eyes: :grinning: ....chjo.....Maki, fakt už se budem jenom válet a čekat :grinning: :grinning: .Jooo a já jsem teda hladová jak vlk skorem porád :grinning: ,ale rodila jsem hladová a nic mi nescházelo :astonished: .V podstatě jsem jedla v pátek večer a v sobotu až snad nějakou sváču odpoledne v porodnici po porodu a i tak jsem jen zobla.Ale u mě je to fuk tělo má z čeho brát :grinning: :grinning: :grinning: .
2. dub 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,jj poznala jsem jí po hlase :grinning: .Já nevim proč,ale já si pamatuju hlasy a obličeje,jen jména moc né :grinning: .Taková ouchylka :sweat_smile: .Já si třeba všímám kolik lidí má podobnej hlas nebo nějaký vyjadřování určitejch slov. a tak no.Ani nevim proč.Občas někde někoho potkám třeba v krámě a už vim,kdo to je aniž bych ho nebo jí viděla jenom je slyšim z pozarohu a to i lidi,který jsem roky neviděla :sweat_smile: .......no prostě ouchylka :fearful:

Terez,teda mě už taky párkrát někde vzali na hůl.Naštěstí jen v malých částkách.Za to manža ten je jak kalkulačka dost často ho podezírám,že má nákup spočítanej dřív než kasa a všimne si fakt všeho a okamžitě to hlásí,že nám třebas někdo něco namarkoval dvakrát nebo bez slevy nebo tak :confused: .Nevimjak to dělá,když zároveň rovnáme věci do tašek a do košíku.Když jdu sama,tak si to maximálně zkontroluju zpětně,jestli vůbec :sweat_smile: .
2. dub 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
tak to jsem nejak prošvihla,taky přejeme Jarouškovi k jeho 2,narozeninám,hodne stestíčka,zdravíčka a lásky a hlavne zdravého sourozence :wink: :wink: :wink: :wink:
2. dub 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, dítě ráno totálně prosranděný.... ale už je zažehnáno.

Pavli, to je zvracení jen na pár hodin, pak přijde průjem, ale už je líp. Řádí to teď jak černá ruka. Hlavně, ať to nemá i Jaroušek. My jsme si to s Danečkem pěkně "užili".

Jo, já si před porodem jela koupit až do stojžeru na náměstí smaženej hermelín, brambory a tatarku. Nemohla jsem odolat, bylo to silnější než já... no a ani jsem to nestihla sníst a už jsem jela, takže taky vlčí hlad :slight_smile: No a tak jsem nic nejedla celý den porodu a pak mi po císaři nedali ještě asi necelé dva dny najíst. No vidíte a kolik kil mi zůstalo nahoře i po takovým tejrání :grinning:

Bell, teda ty jsi to ho stihla! Jsi šikovná :wink:
3. dub 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jarouskovi vse nej!!!
Verco,skoro kazdy utery od vasich Petulu taky slysim,kdyz jdu do poradny. :grinning:
Bell,furt nic.....
3. dub 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
přeju krásné Velikonoce a Jarouškovi vše nej k narozeninám.
3. dub 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
moc moc děkujeme za přání k narozeninám, jak se dostanu, tak hodím fotky :wink: Jsem teda fakt unavená a nechci být hnusná, ale už se těším, až budeme zase sami a bude klid :slight_smile:
Jinak je nám už dobře, bylo to na dva dny a snad už je pohoda. Jarda to nechytl, tak doufám že ani nechytne!
3. dub 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a krásné velikonoce všem!!! :sweat_smile:
3. dub 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,furt nic :rolling_eyes: .teď jsme přišli z dvouhodinový procházky,abych rozhejbala ty prdelní svaly :grinning: a cejtim se jako rybička........vůbec ždáný náznaky porodu :unamused: .

Leni,šikovná je Prin,že se dělala s mazancema a dortem,já mám jen záchvaty uklízení a záclony jsou teda zkrácený jako když chčije pes :grinning: ,ale apsoň mám dobrej pocit,že jsem k tomu dokopala :grinning: .

Jooo a taky přeju všem krásný Velikonoce :slight_smile: !
3. dub 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
Jarouškovi krásné narozeniny a všem hezké Velikonoce :grinning:
my byli dnes v té nové hospůdce Fabrika a docela dobrý, akorát si manža objednal steak Tatarských bojovníků s tím,že to bude kus masa s omáčkou :sunglasses: nicméně byl to tatarák :grinning: :grinning: :grinning: ale manža to zvládl, i když tu poslední topinku jedl s výrazem mr. Beana, když dostal v restauraci ten tatarský biftek :grinning: :grinning: :grinning: a tchyně vozila kočár... pak jsme ještě vběhli do DM a tam jsme narazili na Verču :grinning:
3. dub 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné a pohodové Velikonoce holky a dětičky :slight_smile:
3. dub 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
I my vam vsem prejeme hezke Velikonoce!!!! :slight_smile:
3. dub 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Bell, ty jsi borka fakt!!!!

Prin, Jarouškovi vše nejlepší - už druhé narozeninky, to je hezké a těším se na fotky.

My vám taky všem přejeme krásné Velikonoce...

Maki - doufám, že ho slyšíš povídat nebo se smát... :slight_smile:

Tak já jsem vyzrazena - v Dm jsme ale byli celá rodina, jenže jak jsem syslila ty plíny a ještě další věci, tak jsme museli mít dva vozíky :grinning:
Pak jsme ještě dali Kaufland a potom se jelo výletit na Vlčák - Petík tam naháněl kachny ap ejsany, moc si to užil, tatínek zíral do vody, co tam plave a já mezi nima koordinovala... chjo :grinning:
3. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek