• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Singid,Verčo,vám jsou Želenice koukám malý :grinning: :grinning: :grinning: .Vyhmátnete se ať jste v kterýkoliv části města :grinning: .Jooo Verčo,jsem se ani nechlubila ,že jsme si pořídili ještě jednoho x-landera :fearful: tentokrát tříkolku :grinning: .Je teda z druhý ruky z mimibazaru,ale paní ho měla jen pro rychlej převoz jednoho z dvojčat k doktoru,takže je fakt jako novej :slight_smile: a za velice solidní peníz.Tak jsem si tak na tebe vzpomněla jaks tu tříkolku vychvylovala..jako dobrý :grinning: ....ta naše x1 nám teda porád přijde lepčejší :sunglasses: .....ale tu tříkolku máme na doma a na balkon,takže se s ní bude líp manipulovat po bytě :slight_smile: .Máme totiž ve sklepě jetej kočárek,kterej sjme chtěli použít...........jenže když mi ho manža přines nahoru,tak mi naskočila žíla na čele v jakym byl stavu po těch přestavbách v baráku a nikdo(tchýně) neměl ani zájem jej nějak zakrývat a já neměla přehled kam a jak se po sklepě přesouvá.Takže máme xlandeříka na doma místo košíku neb ten má zasejc vachrlatý kolečka a já se potřebuju zrychleně přesouvat po bytě s miminem za Janičkou :grinning: .
3. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid,......teda jako steak Tatarských bojovníků :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Stačí dát jménu úsměvné názvy a lidi zbaští všechno :grinning: .Nám takhle vtipně psali jídelníček na jídla do práce,takže jsem si radši pokaždý volala do hodpody,co že nám to vlastně nabízej :grinning: .Manža zas jednou vyprávěl jak si sestra v práci objednala studentskej řízek a pak chudák zírala do talíře na obalenej junior :grinning: .
3. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
já jsem s kamarádkou v Praze,me přesunuli sice muzikál,ale Hanka šla:slight_smile:..............tak čekám až pro ni přijedem a bude vyprávet:slight_smile:,dneska jsem předala Šimonka babiččce a šli jsme nakupovat do Ikey,zítra jeste skočíme do outlet arény a pojedeme nejak odpolko domu :wink:

bell,
jj chápu,kočárek doma,je to nej,já taky mela i košík a kde co,ale kočárek se mi osvedčil nejvíc :wink: ,ukaž???????????

tak jak vám je tehulky??????????????
3. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,teeda ty se máš :wink: .To já se do Ikey nebo na nějaký hadrování zasejc dostanu po nějaký čas jen v doprovodu řvounka :grinning: .Pamatuju,že teda ze začátku s Janičkou to byla pohoda..když jsme ještě v devět večer brouzdali ikeou a ona spokojeně chrněla,ovšem po pár měsících už jsem museli mezi nábytkem s kočáerm běhat nebo ji nosit......to byly dobrodružný nákupy :grinning: .Tady vkládám fotku,co měla paní v inzerátu,my jsem ho prozitaim strčili do druhýho pokojíku k ostatnímkrámům a zejtra seundáme sporťák a nacvaknem korbičku,kterou si budem noist s mimčem sebou po schodech a dole jí zasejc nacvaknem na čtyřkolku :slight_smile: .
3. dub 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zensky.U nas vse pri starym,stale 2v1.
4. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdař bůh,no jooo u nás taky porád 2v1 :rolling_eyes: :sweat_smile: .Teď se chystám barvit vajca,ale teda vůbec se mi do toho nehce :fearful: .
4. dub 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem přidala fotečky...
Bell,
ty barvíš vajíčka jo? No já na to kašlu, fakt se mi nechce a tebe obdivuju, jsi frajerka!

No já jdu konečně odpočívat! Oslavu máme za sebou a jsem upřímě ráda, hrozně mě berou záda, tak du odpočívat... :sweat_smile:
4. dub 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nam ted odjela navsteva a ja taky musim na vejce....Taky se mi nechce.
4. dub 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na vejce kašlu...dneska jsem stejně v práci a zítra jedu hned ráno k mamce,takže není proč něco barvit...já tejně velikonoce nějak nemusím.Jediná výzdoba doma je květináček s travičkou a zapíchnutým papírovým zajíčkem,co dělal Šimonek ve školce.Jo,a taky malá pomlázka.. :slight_smile:
4. dub 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tady jsou nové fotky naší Máji, focené dnes http://www.facebook.com/home.php?ref=home#!/album.php?aid=2032401&id=1434012187
4. dub 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo vejce... holky, my měly včera s mamkou tradičně malovat voskem a barvit, děláme to každý rok. Ale bylo tak krásně, že jsme byly radši na zahradě a mamka to večer hodila do barvy i za mě. Tak to mám bez práce a budu jen rozdávat cizí :grinning: Dobrý, ne?
4. dub 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky barvila, a vypadají hrozně, že jsem se na to nevyprdla.... malýmu jsem koupila malinkou pomlázku a jinak nám na dveřích jen visí takový malý věneček... jinak to taky neřešíme :wink: vejce jsem barvila asi po 5 letech, taky to tak dopadlo, já mám vůbec dneska štěstí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já teda s vejcema dopadla jak sedláci u Chlumce :sweat_smile: .Dala jsem si vařit 20 vajec.jenže to trvalo dlouho..řikám si přece nebudu nevyužitá.Skočila jsem do prádelny pro takovou tu šatní tyč na kolečkách,že jí jako konečně umeju a pověsim nějaký hadry na to na ramínka(ještě po stěhování,co jsou v pytlích) a nějak jsem se do toho zabrala začla rovnou krámovat a věšet.......až pak na jednou VEJCE :fearful: ....no tak z 20 jich bylo neprasklech jen 10 :grinning: .Tak řikám manžovi,oblíkat jdem na procházku k vietnamcovi pro majonézu udělám z těch prasklejch pomazánku :sweat_smile: .No a když jsem se vrátili.........tak si řikám.a ještě si jich pár uvařim na to barvení.....jééénže jsem zasejc dávala jídlo Janičce a začla dělat tu pomazánku a najednou zasejc VEJCE :fearful: ....no tak jsem zasejc pár prasklejch přihodila do pomazánky :grinning: .Takže k tejhle noční hodině máme skore : kýbl vaječný pomazánky a pár obarvenejch ........pěkně blbě obarvenejch vajec :grinning: ,moc mi ty barvičky teda nechytly no,ále už na to prdim :grinning: :grinning: :grinning: .Ješt teď na ně nalepim obrázky kuřátek a dneska padla :grinning: .
4. dub 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,Mája je úžasná :grinning: ,úplně fotogenickej typ :grinning: .

Prin,čoveče,co přesně se ti na tom dortu zdá nepodařený,vždyť je skvělej :wink: .
4. dub 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell janičce vse nej :slight_smile: dneska jsme sli se psem okolo vase baraku :slight_smile: :grinning:
5. dub 2010 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné Velikonoční pondělí
Bell..Janičce vše nejlepší k narozeninám:....
5. dub 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné Velikonoce :wink:

bell,
i my přejem Janičce vše nej a sestřičku k tomu :wink: ,hodně štěstíčka,zdravíčka a lásky :wink:
5. dub 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné velikonoční ráno,
Leni,
Mája je moc krásná a je vidět že je spokojená a šťastná a vy taky! :slight_smile:

Bell,
všechno nejlepší k narozeninám a dneska by mohlo být to druhé mimi co říkáš? Ať se to dobře pamatuje :grinning: No dort byl moc dobrý, to jo, ale nějak nešel udělat ten marcipán aniž by popraskal, ale co se dá dělat! Ještě jsem mu na ten obrázek nahoru dala gumové bonbónky Pat a Mat a ty ho zajímaly nejvíc :grinning:

Tak kluci jsou na pomlázce a já du dělat nádivku, aspoň mám na to klid! Jarda mi řekl že pojede s tátou sám a máma bude doma, no tak jsem se nebránila :sweat_smile: ráno jsem od něj dostala pěkný výprask, chudád neví kam praštit, tak mě mydlil všude hlava nehlava :sweat_smile: Naučil se říkat hody hody doprovody pijem všechno kromě vody, fakt sranda s těma našima dětičkama :sweat_smile:
5. dub 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky svatek vsem a Janicce pusu k narozkam!
Ja barvila vejce ve slupkach z cerveny cibule,jsou paradni,nechala jsem je v tom pres noc a jsou krasne cervernohnedy.A je to bez prace.Uz tu byli kolednici,ale ti vetsinou brali cokoladovy,takze taky bude pomazanka. :grinning: Jinak u nas vstavacka v 6!!!Ze prej "ee",takze na nocnik,a ze prej "teli"-televizi.Takze jsem skoukla oteklou Dadu,udelala mu mliko,on se vycural a zacal zase mega zivat.Tak jsem mu narvala opet pyzamo a ze jdeme mliko vypit do loznice.Ale to uz vypadalo na vstavani,nastesti zabrala Vcelka Maja,zustal v klidu sedet a najednou prask a haji a znovu usnul,hury!My taky.Az nas vzbudil synovec s detma v 8,45 :wink: .Ja ty vejce jeste v kastrolu v tech slupkach.... :grinning: To byly fofry!A to jsem pak koukla na mobil a zjistila jsem,ze se k nam pred 8 dobejval na koledu muj kamarad,jenze se nedovolala a zvonek my nemame a pes na nej nejak kaslal,takze ani nevylezl z boudy. :grinning: Smula.... :grinning:
Kluci odjeli k babi na koledu,ja aspon v klidu hodim Frantovu zadni nohu na pekac a natrham koprivy na spenat. :grinning:
5. dub 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ja Maju videla live,je uzasna! :slight_smile:
5. dub 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,,děkujem za přáníčka k narozkám :slight_smile: .Ráno jsem doatlai s Janičkou vyšupáno od sousedů od tatínka a od tchána :grinning: .Janikča teda jako.řert a MIkuláš jí nechal chladnou,ale pomlázky si prohlížela podezíravě :grinning: .Nechal se,nechala ,ale měla takovej výraz : jako proč já,co jsem zase udělala :grinning: .Pak teda všem dala vajíčko a pochopila,že to asi nebylo za zlobení :grinning: .Pka jsme se nakýblovali k našim a napráskali jsme se řízkama :slight_smile: .Janičkujsem tam nechali na spinkání a na blbnutí a jeli jsme dom.Aspoň zejtra budu mít klid na vypravování ke Košařce.Jsme si teda řikali,že škoda,že jsme ty narozky neslavili už teď...........no ale kdo to moh čuchat,takže prostě až s mimčem :slight_smile: .JInak jsem v klidu,žádnej pord se dneska nejspíš nechystá :fearful: ,takže holt Jájínka si vyleze ven až v datum,který se jí bude líbit :grinning: .Joooo Maki,skočili jsme dneska s manžou zaplatiti ten poplatek za otce u porodu a na vrátnici visí cedulka,že od 23.března do odvolání je zákaz návštěv na oddělení šestinedělí :confused: .Tak jsem se na to radši vrátný ještě ptala a řikala,že to fakt platí,že snad kvůli nějakým chřipkám :rolling_eyes: .
5. dub 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milá Janičko, běžím ti popřát všechno nejlepší k narozeninám. Ať jsi stále tak usměvavá a veselá holčička a děláš rodičům a sestřičce samou radost :slight_smile:
5. dub 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, super barvení vajíček, docela jsem se ti zasmála :grinning: Že by už těhotenská skleróza, která mě postihla taky a nějak mě zapomněla opustit? :grinning:

Všem děkuju za pochvalu Máji :slight_smile:

A jaképak bylo naše Velikonoční pondělí? Daneček se ráno chopil pomlázky a nadšeně hodoval do vzduchu celou cestu k našim, ale jak mělo přijít bití ženskejch nebo jen viděl, že dostávají přes zadek, tak spustil totální hysterický nadělení. Pláč, pláč a pláč a bránil babičky, tetičky... jen když jsem dostávala já, tak se tomu děsně smál. Mno nevim, co si o tom myslet :grinning:

Pavli a jak náš Daneček nechce mluvit, tak jsem se po přečtení tvého příspěvku otočila na Tomáše a říkám mu, že Jaroušek dneska hodoval a básnil "Hody hody doprovody, pijem všechno kromě vody". Nejdřív se zarazil, pak se zeptal, kolik Jarouškovi je následně předložil Danečkovi učebnici sociologie, kterou zrovna louská a řekl mu "Danečku, začni číst!" :grinning:
5. dub 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlínko a dort super, nepodceňuj se! :wink:
5. dub 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell Janičce vše nej k narozeninám:slight_smile:

Leni jsem se TI vecpala na FB :grinning:

Mě čeká pečení dortu příští pátek,jsem zvědavá!A jsem zase nějak ve skluzu,nic mi nejde od ruky tak jak by mělo...
5. dub 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo,tak to je pekne na prd s tema navstevema...Tak nejak jsem pocitala s prisunem domaci chalky a hlavne,ze mi tam denne privezou Maxulku! :confused: To jsme teda vytocena!A taky jsem myslela,ze tam nebudu tahat hadriky pro malou na odchod ze spitalu a tak.To je teda cara pres rozpocet,sakra.... :confounded:
A s tim poplatkem....Mame listek na lednici,jeste nezaplacenej.Nevite nekdo,jak to je s tim,kdybych to zaplatila a Roman nakonec k porodu nesel,jestli mi to vrati?Nechi jim zbytecne cpat 3 kila,kdyz nevim,jestli to stihneme.A ble zase se bojim,ze to nezaplatime,pak to na me prijde v noci a nejaka kravka na porodce ho tam nepusti,pac to nebude mit zacalovany.Ze by byla otevrena pokladne i v noci,to si iluze nedelam....To je system na hovno,v tomhle state..... :confounded:
Bell,v kolik jdes zitra ke Kosarce?
5. dub 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Max ma uz druhej den prujem a nevime z ceho.Tipuju zuby,pac mu jinac vubec nic neni.
5. dub 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, třeba vám ten zákaz návštěv stihnou zrušit. Jinak já si myslím, že je teď kvůli tomu střevnímu sajrajtu, co řádí. Nic jinýho mě nenapadá.

Maki, ty peníze by ti pak měli vrátit... to by byl docela podfuk, kdyby ne :confused:
5. dub 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm,no jo,prujmy,to je fakt,ze by Maxule taky za mnou nemohl,dokud se toho nezbavi... :confounded:
5. dub 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
a co Daneček, četl? :sweat_smile: A neboj, jak začne trošku mluvit, tak pak to pude rychle...hele, Jarda nezavře pusu, tak buď ráda a užívej si "klidu" :grinning: Jo a když mě "řezal" Michal, taky Jarda brečel, asi bránil maminku :sweat_smile:

Maki,
taky myslím že kvůli tomu co řádí ve vzduchu máte průjem. Jarda to teda naštěstí nechytl-zatím-ale taky mě nic jiného nenapadá!
A nedá se to zaplatit kdyžtak až porodíš? To by snad problém být neměl si myslím! Nebo by ti nějaké potvrzení mohla kdyžtak vydat i sestra ne? Já teda doufám že to tak nějak bude, protože taky nevím jestli Michal bude nebo ne!! :confused:
5. dub 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek