• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ja se tam zitra stavim,az pujdu na monitor.
Maxule spal 3 hodiny,takze az tak v pohode asi nebude...
5. dub 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,děkuju ještě za další přáníčka :slight_smile: .

Leni,on se Daneček rozkecá neboj :grinning: a jak píše Prin,pak už pusu nezavře :grinning: .U nás je v kurzu pší,pší,jen se lééje,kam koniky pojedéééme,pojedéééme na luuka ........ :grinning: a pak kolo,kolo mýnský za čtyly výnský :grinning: :grinning: :grinning: a to jenom proto,že furt Janička po mě chce,abych jí to zpívala a já na níc spustila ať si to kouká zpívat porád do kolečka sama ,tak to zkouší :grinning: opice jedna a my se tomu chechtáme :grinning: .Každopádně upřímnost dětí nezná mezí,takže klidně řekne dědkovi,že dělá hanbu :grinning: ,když vyhuluje na balkoně a tak no :grinning: .Jen počkej,co vám Daneček všechno řekne :grinning: :grinning: :grinning: .

Maki,no my jsme se na to s manžou taky tvářili kysele :confounded: ,je to do odvolání...tak budem doufat,že to odvolaj,co nejdřív.Kámoška,co rodila v prosinci řikala,že taky měli zákaz a tak vozili miminka v postýlkách ukazovat do chodby jak je tam ta prosklená stěna s dveřma.Já jsem taky zvědavá jak by vypadalo,kdyby za mnou přišli a Janičkou a ona by nemohla jít k mamince dělat ňuchninky :frowning2: .Mě teda taky přijde,že žádný chřipky neřáděj...no nevim no.Jen vim,co čtu tady,že teda je nějaká ta posrakakávací.A s tim poplatkem nevim,čoveče,ale zrovna jsem si řikali,že kdyby z nějakýho důvodu to Jára nestih nebo něco,tak to z nich klidně vymlátim :sweat_smile: ,tři stovky jsou tři stovky.Každopádně mi to přijde taky divný,když zrovna tady u nás v DC v nemocnic maj dobrej systém,že tě ošetří nebo hospitalizujou a pak ti vystaví fakturu,kterou můžeš zaplatit hned v pokladně nebo převodem z účtu do 14 dnů.........tak proč tohle máme platit dopředu? :fearful: Ale jak řikáš......bude tam nějaký tele a nepustí ho tam a bylo by.Možná,že nám by to ještě prošlo kdyby se tam vnutil jako doktor..........ale bůhví :rolling_eyes: .Jo a dneska ve svátek jsme to platili na vrátnici.Jsem si bláhově myslela,že když je to nemocnice kam se chodí ať je pátek nebo svátek,že pokladny běžej nonstop a ono prdlačku.Stáli jsme u zamčenejch dveří k pokladnám.Platí se na vrtátnici.Paní tam růčo vypisuje účtenky :rolling_eyes: njn.Tak snad tam je i v noci na tej vrátnici,takže kdyby něco,tak si na to vzpomeňte,že hned u vjezdu ať se nemusíte někde s nějakou sestrou dohadovat až v porodce.
5. dub 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a ke Košařce jdu na 9,45 :slight_smile: .
5. dub 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,já mám těhotesnkou sklerozu taky už tak nějak nepřetržitě od čekání Janičky :grinning: a nejevim známky,že by se to nějak lepšilo :grinning: :grinning: :grinning: spíš naopak :grinning: .
5. dub 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlínko, no jo, ale když jsem byla bita já, tak se Daneček smál, plakal u ostatních :grinning:

Jo holky, já vím, že se moje dítko rozkecá a budu toho mít ještě plný kecky. Ale on jak se zatím nedorozumí, tak se u všeho vzteká, asi že mu nerozumíme. Já rozumím, ale odmítám mu to dávat najevo, pak už by se fakt neměl proč snažit :slight_smile:
5. dub 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, Daneček už toho řekl, ale jen 1x a basta fidly. Třeba už i zpíval "kovo kovo", ale prostě se na to vyprdnul a teď je to jen "de, de", jako "dej, dej" :grinning:

Holky, strašně bych vám přála, aby ten zákaz návštěv zrušili, protože si sama neumím představit, jak bych koukala na Danečka přes sklo a ani bych mu nemohla dát pusu. Já bez něj dýl než jeden den a jednu noc asi nevydržim.
5. dub 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
To Max se rozkecal az hruza.Vcera byl pokadenej a Roman rika,"no to je sila!"a on "to je sila!" :grinning: Pak rika porad "kámo,"Gogo"-Hugo,kocour :grinning: A mimi je "didi" :grinning: Vubec m nahrazuje d,takze ja jsem "dáda" :grinning:
5. dub 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daneček zase "d" nahrazuje "k". Takže když se ho zeptám, jak se jmenuje a on má náladu mi odpovědět, tak říká, že je "Káka" :grinning:
5. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
... Káka = Dáda
5. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Holky,s tim mluvenim..to je stejný jako se zubama a s chozenim :grinning: ,však oni se rozkecaj všichni :grinning: .U nás byl velkej skok v 18 měsících to najednou začla opakovat fakt snad úplně všechno.No apak ve 20 měs. najednou si začla telefonovat s babičkou.Teda babi musí trochu v telefonu dešifrovat,ale jak vezmu telefon do ruky,tak se dožaduje hovoru :sweat_smile: .A řekla bych,že pokaždý,když přijde Jaňule od našich tak mlvuví líp a líp.Já jí totiž rozumim,že jo,ale naši to po ní dřív moc nemohli dešifrovat a ona měla vzteka,takže se v podstatě rozkecala,aby s nima mohla mluvit a je taky fakt,že oní na ni maj víc času a hodně si s ní čtou,tim myslim fakt třeba celej den..Takže sice nám jí rozmazlujou a drtěj mě se spanim a sladkostma,ale to mluvení jim musim připsat k dobru.Zrovna dneska taky.Janička si hned běžela pro svoje knížky,co má u babi po mě a já si jen povzdechla jak pěkný knížky se dřív dělaly.Velký naprosto srozumitelný obrázky od Lady nebo Zmatlíkový k tomu říkanka nebo pohádka s normálníma klasickejma textama.Na obrázcích je všechno naprosto srozumitelný pro malý dítě.Teď je takovejch knížek,plný regály a já si prostě v khihkupectví nemůžu vbyrat neb ty kresby tam jsou neskutečně nablblý a mystifikační a navíc mi přijde,že snad každej kdo má do prdele díru píše něco pro děti a nemá to hlavu ani patu.Takže jsem sice Janičce už pár knížek koupila,ale po dlooooouhym přebírání.Vesměs má tady doma bezva knížky po manžovi a po mě u našich.
5. dub 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je to fakt,Šimon teda mluví,mluvil brzo,ale zase nechodil a zuby desny,takže přesne každé dítko,se to dřív nebo pozdeji naučí :wink: .............obcas si řikám,že to je desný,segra řiká,že malej mluví líp než její holka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jeste před týdnem byl jogurt s kulikama a ted je to už s kuličkama :wink: .............

holky,tak to je des,s tema návstevama,no já bych snad ani před to sklo nešla,videt ho tam,jak na nás mává :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,ale snad to brzy pomine a všichni uvidíme všechny :wink: :wink: :wink:

bell,
no šup šup,jeste to stihneš :wink:
5. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A k tomu nharazování písmenek.....to je mi teda záhada :grinning: neb třebas Janička vynechává R a najednou řekne zcela srozumitelně REKLAMA :grinning: .nebo vynechává Č,ale umí říct kočička nebo čiči(když chce).a to dělá i se spoustou jinejch písmenek,ale nemůžu říct,že je v tom nějaký pravidlo.......asi mě možná jenom zkouší :grinning: .Stejně tak vyslovuje zvláštně svoje jméno Jananka.Občas se jí povede Janinka,ale my jí řikámJaničko,ale asi jí tam vadí to č zasejc nebo já nevim,Stejně tak neřikala dlouho S a najednou dává důraz na S mámou,S tátou.........no záhada,ale ten dětskej žargon budem asi pilovat ještě dlouho :sweat_smile: .Jooo a taky strašně dlouho řikala klouazčce báda......... :confused: bůhví proč a předevčírem najednou z ní vypadlo klouzačka :confused: i s tim jejim č co nechce řikat.....no prostě opice :slight_smile: .
5. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,to už nestihnu :grinning: ,teď tu odpočívám a ani poslíčky mě nevyrušujou :grinning:
5. dub 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,taky knizky hodne vybiramu nas vitezi prehistoricky vydani "Polamal se mravenecek" z antikvariatu.A u tchanovcu ma mraky knizek po Romanovi a jeho brachovi,ty jsou fajn,hodne Lada a tak..Nedavno jsme dostali obrazkovou knizku zviratek.Bych se posrala,modrej zajic,ruzovej slon,oranzovej pes...No sla o dum dal. :confounded:
5. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
konečně jsem videla Máju :wink: ,je fakt překrásná :wink:

bell,
jo já nemela ten den ani jednoho poslíka :wink: ,zato skoro před tim skoro mesíc ju :wink:

ted jsem nakoukla do knížky u nás byla třeba mandarinka-ĎABA :grinning: ,dinosaurus-DINOSUS a atd :grinning:
5. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Vidím, že jste si Velikonoce všichni řádně užili a miminka se nechtěla nechat vyplatit, tak ještě jsou u maminek... :grinning:

Jak vás dočítám, tak zkusím reagovat, na co si pamatuju.

Leni, jak jsi napsala, že Daneček nahrazuje hodně tím K a pak jsi psala, že říká, jak se jmenuje, tak jsem myslela, že tím K nahrazuje ve slově Daneček - to jsem se nasmála :slight_smile: Jsou tááák roztomilí :slight_smile:
Máje je super!!!

Bell, jééé, tříkolka - tos měla říct, já jí měla jako novou a šla do světa za hubičku - dala jsem to na MMB a za 40 minut byl pryč :wink:
Dneska s Maki od našich Petíka neuslyšíte - ne že bych jim řekla, ať mají zavřená okna, ale nejdu do práce, neb jsou maturitní písemky z Čj, tak mají 2. a 3. ročníky volníčko a s nima i já.
Jo a vajíčkový story fakt super!!!!

Petík měl taky malou pomlázku a šli s bráchou a tatínkem na koledu - byl v pohodě a snad i tetu vyplatil, jinak s tím mával jak s mávátkem.

U nás to mluvení tedy taky nic moc - on třeba uplně krásně řekl AUTO - ale jen jednou - asi má pocit, že to už řekl, tak nemusí.
Říká krásně tati, teto, mami, babi, není, kýve hlavičkou, když něco chce a pak občas něco dalšího - no, uvidíme, jak na tom bude...
Já si s tím hlavu už nedělám.
Mamky bratranec do 3 let nemluvil a pak jako dospělý až do svých 77 let dělal ředitele Fyzikálního ústavu Akademie věd, přednášel po světě vněkolika jazycích, tak snad to s tím mluvením v útlém věku až tak nesouvisí.

NO a s knížkama se jednoznačně přidávám, u nás vedou ty po mně a ségře a pár,co mám po Adamovi. Ty nové jsou fakt docela hnus - ne jako všechny, ale je toho hafo a šlověk musí fakt vybírat. Já nové nekupuju, jen leporel po nás máme asi 50, ale občas něco dostaneme - a taky už jsem recyklovala neboli poslala dál...

Natt, IKEAAAAA......... :hearts: :hearts: :hearts: závidím :slight_smile:
6. dub 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den, tak krásně zvládám venčení hafíka i s Danečkem. Hodím na něj bundu, čepičku, boty (na Danečka, ne na psa, hihi :grinning: ) a jdeme ven aspoň na pár minut (je tam dneska kosa). Daneček (pro Verču Kaneček :grinning: ) se směje, jak se Mája venčí a je to prima. Konečně můžem ven!!!

Verčo, my budem taky shánět tříkolku, no vidíš. Daneček taky řekl AUTO 2x, už někdy v roce. A pak se na to vykvajznul. A vau, to jsi mě povzbudila, třeba budu mít nakonec prezidenta nebo ředitele Fyzikálního ústavu Akademie věd.

Dětské knížky... kapitola sama pro sebe...je jich miliarda, ale najít nějakou, kde nejí modrej pes nebo žlutá kočka, fialový prasátko atd. je umění.
6. dub 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak jsem ráda, že jsem tě pobavila s Kanečkem :grinning: a povzbudila s Akademií věk.
Tříkolka - byla řeč o KOČÁRKU :grinning: - takovou as izatím nesháníš, ne??? :wink:
Věřím, že s pejskem se perfektně chodí na prochajd,y Petan pejsky miluje a lítá za nimi, škádlí je a směje se nahlas jak blázen - mám to i na YouTube :wink: - tak si to hezky užívejte, docela se to počásko probralo...
6. dub 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo,
jestli to čteš Vendulce vše nej k dnešnímu svátku :wink:
6. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, já ty překlepy... :astonished:

Bell, zapomněla jsem taky popřát Janičce všechno nejlepší k jejím 2. narozeninkám :slight_smile:
6. dub 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, no tak tu fakt nesháním, haha a to jsem se ještě zamýšlela, proč by ses zbavovala tříkolky, když máš Petříka :grinning: Čekám, až se Daňula vzbudí a razíme na prochajdu s Májou. Ta už tady netrpělivě očekává odchod z baráku, řádí jak černá ruka a nedá mi pokoj :grinning:
6. dub 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak dneska do mě Košařka jukla :grinning: a že prej se nic neděje,že se nic nechystá :rolling_eyes: .Njn,prej prostě až to uzraje tak to upadne :grinning: ať holt ještě vydržim :grinning: .A že prej paradoxně ty větší děti si i dávaj na čas :fearful: .Tak jsem pak jela do města zaparkovala a tři hoďky šmajdala po krámech :sunglasses: .....že by se to třeba mohlo rozhejbat třeba....ovšem jedinej výsledek je,že mám nový tričko,Janička kraťásky s tuničkou na léto,nějaký zlevněný šminky a bolavý nohy :grinning: .Tak jsem si aspoň na cestu dom koupila tuňákovou pizzu a k tomu ještě tuňákovej salát :dizzy_face: .Doma jsem to vybalila a napráskla se co se domě vešlo :grinning: .Manža přiběh celej natěšenej z práce se slovy TAK CO?...........tak niác řikám nai se nic nechystá.Tak si ještě dělal srandu,že ideální na porod by byl čtvrtek odpo :grinning: ,že by jsem to stihli po práci a v pondělí nebo v úterý by si pro nás přijel a zůstal s náma doma aspoň těch 14dní..........no namaloval mi to hezky :grinning: .....tož to jsem na to zvědavá :grinning: .

Verčo,tu tříkolku taky paní dávala na MMB ráno asi v půl desátý a já už jí v 10 psala ,že jí závazně objednávám :grinning: ,ještě ten den jsem poslala platbu a po víkendu už jsme jí tu měly :grinning: .Dneska zrovna jsem jí zasejc prohlížela a nemá ani sjetý čumprlíky na kolečkách,takže s ní fakt moc nenajezdili :slight_smile: .Ovšem mě na ní zaujalo,že je červená..že jo no....tys měla tušim tu grafitovou,viď?A děkujem za přáníčko.

Jooo a Vendulce taky všechno nejlepší k svátku :slight_smile: .Jsem ani nepsala,že jsem na Danču s Vendulkou mávala z auta,minulej tejden,u kaufu.Zrovna někam drandili na motorce :grinning: s pejskem na prochajdu.
6. dub 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,rodíš? :fearful: Jestli,ne e tak co jsi vyzjistila v nemocnici,věděl tam někdo jak dlouho ten zákaz návštěv chtěj nechat?
6. dub 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nerodim.Taky do me jukla a rikala,ze jsem sice porad stejne pootevrena,ale hlavicka jeste neni sestoupla a na porod to nevidi..Byla jsem objdenana na 10,45 a na radu jsem sla ve 12,15 a to jsem jeste jednu pani predbehla,pac jsem Vendule rikala,ze mam byt ve 12 na monitoru. :angry: Monitor blbej,Zaverkovi se to nelibilo,chtel,abych prijela jeste jednou vecer,ale ukecala jsem ho,ze prijedu zitra dopol.Je fakt,ze dneska mi neni vubec dobre...Holka tam vyvadi jako silena a ja mam takovy hnusny pocity odspodu....
Ani na ten zakaz jsem se nezeptala,jak jsem byla rozhozena.
6. dub 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, vidíš a to se mi v sobotu zdálo, že máš břicho fakt proklatě nízko....
6. dub 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky???????? :grinning:

no vidíte a mě se zdálo,když jsem videla makinku naposledy,že máš jeste břicho dost na hoře :wink: ,ale me taky nekleslo :unamused: ,proste praskla voda a to jsem se modlila celé tehu,at nejdu rodit třeba potom,co zaberu a neni noc,to se spí :grinning: no a taky jo,hráli jsme karty do půl 12 se sousedama,já zalehla ve 12 a v půl 1 jsme už zas vstávali,no parádička :grinning: :grinning:
6. dub 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky zítra dobrý den ne tam náhodou Šedivej?????????? :wink:
6. dub 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,koukám super den.Tak držim palce a´t tě aspoň moc dlouho netrápěj zejtra na monitoru :slight_smile: .

Natt,no bejvalo,že ve středu rodí Šedivej :grinning: .Myslíš,že jako máme jít běhat do schodů,aby jsme ho zejtra chytli?! :grinning: :grinning: :grinning: Čoveče a já bych ráda zasejc Žákovou..........já vim je to baba od rány,ale mě nějak vyhovovala :sweat_smile: .Ovšem jakou partu chytnem u porodu to bůhví :confused: .
6. dub 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vim,jakou partu chytneme Bell,partu maliru se staflema a se stetkama.... :grinning:
Sakra,ja bych sedivyho rada....
6. dub 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně rodil Šedivý, ve středu. To je tam celý den. Ve čtvrtek ale myslím Závěrka, kterej je taky suprovej.
6. dub 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek