• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
no bell,
tak to jsi snad jediná z celého dc.........jí nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Závěrku jsem mela taky i :wink: ,byla neděle :unamused:

maki,
neboj malíře nestihnete :grinning:
6. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky,
dočítám, včera jsem nějak neměla náladu, trochu mi ji zkazil jeden příbuzný, takže hořký pocit po celý den... :angry: :angry:
Janince zpětně vše nej a miminka šup šup ven, ať nezlobí....
mě taky rodil Šedivý, středu má opravdu v nemocnic,i ale dopoledne má operace, pak rodí :grinning: :grinning:
zítra mažu s Dájou k dr. má vzadu na krku takový flek, měla jsem mastičku, ale spíš to rozdráždilo :confounded: navíc má na zádíčkách další dva stejný fleky a mám strach aby to nebyla lupenka, protože můj otčím ji má a vypadá to úplně stejně :cry: :cry: :cry:
jinak má manža dovču celý týden, tak si užíváme tatínka
mějte se zatím krásně:slight_smile:
6. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,no snad nás nebudou rodit mezi kýblema primalexu :grinning: ,maximálně nám po pár dnech řeknou ať si sbalíme svých pár švestek a jdem se válet i s miminama někam jinam :grinning: .

Natt,no já vim,že Žákovou každej nemusí,ale za něco ten primariát dostat musela.Nevim no,na mě byla vlastně docela příjemná a hlavně mi všechno,co dělala nebo co mi bude dělat řekla a vysvětlila,takže jsem u porodu netápala,co přijde teď a co potom :slight_smile: .Po porodu se na mě přišla několikrát podívat a konrolovala kolik jsem doatal zpět krve a ještě mě sama ukecávala ať nechám ještě malou na novorozeneckym dokud sama nebudu fit........ale neukecala :grinning: .Já mám právě radši,když se mnou doktor mluví a je mi dost nepříjemný,když se ve mě někdo hrabe, něco píše a nic mi neřekne :rolling_eyes: a nevysvětlí,to je děs.No uvidim,že jo no.Tak pevně doufám,že všichni,co tam roděj,že to uměj pořádně. :slight_smile: Třeba tentokrát budu chválit zase někoho jinýho :slight_smile: .
6. dub 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
jj jasne,to je dobře,že máš takovou zkušenost,já mám jinou :unamused: ,první slova do slova a do písmene po porodu,at tam zas s mín jak 50 kilama nelezu,tak to už šel manža mírně do kolen a já ji ujistila,že me tam dlouho neuvidí,ale to je jasný co dr,to jinej názor,jimá zkušenost :wink: :wink: ,mě pak zas vyhovoval Šedivej,kterej me dával do kupy,při obou operacích :wink: ,na otázku proč jsem na sále byla místo 10 min,hodinu a půl mi zřízenec řekl,že se rozčiloval,kdo me tak domr............,ale když Vás tu tak vidim,a uvidim čerstvá miminka,snad do toho pujdu jeste nekdy :wink: :wink: :wink: ,sice mám strach,u 1 jsem se tešila,jak řiká segra,ten pocit rodit je k nezaplacení a nedokážu si předstvit,že bych to nepodstoupila :wink: :wink: :wink: :wink: ,tak až mi tu povíte,jak to bylo rychlé,bude zas o obavu mín,ale nesmí se mi hold nikdo divit,já vim,jsou i horší případy !!!!!!!!!!!!takže jsem dopadla relativne dobře :wink: !!!!!!!!!!vy to zvládnete a bude to o.k.!!!!!!!!!!!!!!!!!!malíře nestihnete holky nebojte se :wink: :wink: :wink: ,ven mimi musí,to je jasné a že to bolí,to snad ví každý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak šup šup,at se pokocháme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a hlavně mi musíte říct,jestli tam je ještě Kotalice!!!!!!!!!porodní bába k nezaplacení :wink: :wink: :wink: :wink:

maki,
tak co????????????jak ti je????????
6. dub 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
singid,
jako pravej táta nebo ne?????????otčín píšeš,to by nemelo mít nic společného,já mám taky v rodine lupénku,táta ji mel,nevlastní segra taky a já jediná ne,tak jsem se taky bála každého fleku co mel šimon,mel seborelu uplne až na obličeji,byli jsme s tim i v nemocnici,já pořád stála v domení,že je to lupenka,nastestí ne :wink: :wink: ,stačí se podedil dispozici prcka po mamince a jeste tohle :unamused: !!!!!!!!!!!!!!tak držim pestičky,nemysli hned na nejhorší :wink: :wink: :wink:
6. dub 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,no já když dorodila a Žáková mě šila,tak jsem se ptala,jestli je všechno v pořádku,že by jsme chtěli aspoň tři děti :sweat_smile: a ona se smála a že je to dobrý ať se nestrachuju a že prej,jestli toho zrovna nemám dost :grinning: .No já teda nebyla v tu chvíli žádnej medvědobijec,jen jsem se ptala neb jsem měla obavy,že jo no :slight_smile: .A ona mi pak taky na to hned řekla,ale chtělo by to dolu tak aspoň dvacet-třicet kilo než zase přijdete :sweat_smile: .........já nevim,mě to nějak neurazilo neb měla pravdu,takže když jsem se dohrabala pod těch dvacet dolu,tak jsme do toho šli znova :grinning: .Tim spíš,že mě to ani od ní moc urazit nemohlo neb ona sama je jak kobyla :grinning: .

Singid,taky se přiklánim k Natt,že neni třeba hned myslet na nejhorší.Prckové maj snad asi milion různejch vyrážek,mnohdy z bůhví čeho.Pamatuju,když janička měla šestou nemoc,tak jsme si mysleli,že má potničky :grinning: .Pár dní před tim měla zvýšenou teplotu,ale vzhledem k tomu,že to je dítě,ktzerý prostě nemarodí,tak jsem jí jen dali panadol a vyčkávali.....a ona byla i přesto vcelku fit,jen chodila spinkat bez ramcání(byl jí přesně 1 rok) no a asi za tři dny na její narozky,kdyýž jsem jí oblíkala do svátečních šatiček koukám,že má podivnou červenorůžovou krupičku nas bříšku po chvilce i na zádičkách...takže se kolem ní slezlo rodinné konsilium :grinning: a po dlouhém bádání jsme to shrnuli na potničky neb se právě udělalo děsný vedro a chodila ven porád ještě dost nabalená.Jenže mi to hned v pondělí nedalo a jeli jsme s ní k dr.,kde se nás už jen zeptal na průběh a řek,že je to šestá nemoc,ale že jí už máme právě za sebou neb ta vyrážka už se zasejc ztrácela.Takže neměla 14 dní provádět žádný moc náročně pohybový výkony a to bylo vše.Prej kdyby jsem přišli hned,tak by nám stejně řek ať dáme ten panadol na teplotu a nic jinýho.
6. dub 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už se rodí??Maki Bell?? :slight_smile: :wink:
7. dub 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ne.V 11 jdu na CTG,pak dam vedet.
7. dub 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se radši neptám, jestli holky rodíte. On se vás ptá asi každej co?
7. dub 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

natt, já ten první porod měla tedy taky šílenej, ale hned jsem to (radši) zapomněla... ono je lepší se v tom jakoby nehrabat. Hoď to za hlavu a šup do miminka.

Tereeeeez, jsem tě vyhmátla na FB na stránkách Hit Rádia, tka jsem si tě přidala, jo??? ;)

Maki, doufám, že ti je líp než včera.

Náš nezmar vstával ZASE v půl šestý, já už to nedávám... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. dub 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky kočky,
tak jsme zpět od dr. je to prý nějaký dětský ekzém, má to prý hodně dětí, takže uff ufff, dostali jsme jinou mast a něco do koupele... tak snad to zabere.... :wink: a lupenku má opravdu můj otčím, tudíž dědit by se nemělo.... (i když máma se s ním znala ještě než jsem se narodila, tak možná..... :grinning: :grinning: :grinning: to si dělám srandu, neb jsem bio otci vypadla z oka :grinning: )

PS. a Kotalice ještě funguje:slight_smile:)))) měla jsem ji u porodu a super super
7. dub 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo jjj,já mám na Hitku totiž sestřenku :slight_smile: :slight_smile: ona je ukecaná tak moderuje :grinning: určo když uslyšíš,dost lidí říká že máme stejný hlas,ona má tedy lépe"posazený"já dost uječený :grinning: ale když se snažím hihi mluvím i příjemně-doufám :grinning: Verčo a jak je v práci?A Petík je v poho?Hlídací babči fungují?

Kristík má rýmu,lezou mu zuby,řve v noci a mlátí sebou v postýlce,chvílema je u nás v posteli a to jsem ho už tam nechctěla brát když tam dlouho nebyl!!A ráno spí jak dudek,včera i dnes jsem ho nechala spát a honem vezla Jiříka do školy,máme to autem 5-7min.

Já to Natt taky říkám-žádný přemýšlení co bylo :wink: druhý porod bude OK!!Já bych šla rodit hned!!
7. dub 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zkusím poslat foto:slight_smile:
7. dub 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé no hurá jde mi to :slight_smile: taklhe se naše děti baví!!Jiřík něco vymyslí a tohle mrně se toho chytí!!
7. dub 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, když je hezky, dáváte dětem ještě čepičky?
7. dub 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já dávám!!On je bez vlasů,tak prostě dávám...a nebo kšiltovku,on je naučenej i Jiřík,ten teda je naučenej i na tílko a zastrkává si triko do kalhot a musím ho na léto vždy přepracovat aby si to nezastrkoval že je vedro :grinning:
7. dub 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dávám šátek :wink:
7. dub 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Leni,já teda taky čepičku dávám,a to je Šíma už velkej..teda,ráno čepičku,odpoledne kšiltovku.Ono by se asi nic nestalo,kdyby ji neměl,ale,jak tak koukám,nosej je všechny děti ze školky.
Zítra dám auto do servisu (možná ho bude opravoat Terez manža:slight_smile:),tak doufám,že to stihnou během dne.Už jsem si tak zvykla,že se mi nechce v pátek jet do práce busem :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, budu muset pořídit nějakou slabší bavlněnou, máme jen takovou slabou pletenou čapku
7. dub 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. dub 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,pěknej koledník:slight_smile:
my máme takovou slabou jarní čepičku,ale odpoledne bych mu ji nedávala,když je víc,jak 10 stupňů.To pak má kšiltovku a je děsnej frajer :grinning:
7. dub 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
nejsou tam v pozadí Gajdůškovi??????? :wink: .................jj po ránu dávám šátek a odpoledne kšiltovku nebo klobouk mu ted mamka koupila :wink:
7. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme dopolko cyrazili na pískoviště - letos poprvé - a fakt tedy úspěch :slight_smile:

Čepičku taky dávám, jen jsem jí nakonec na to focení sundala, protože má kšilt a to se fakt nedá... :slight_smile:
7. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.Ozvy dneska v poradku,tekze cekame dal...Dalsi CTG pristi stredu.
Dneska jsem se dozvedela dalsi info o malovani:pokud neporodime do 19.4 pojede se nejspis do Teplic anebo do Litomeric :angry: .Se poseru,v Teplicich je to pry humus.Do Usti budou pry prednoste vozit akutni a problemovy porody,pac je tam neonatologie.Mam nervy,jeste resit,abychom vcas dojeli. :confounded: Vcera jsem zapomela napsat,ze podle UTZ ma holcicka 3440 g.+-250g.Doufam,ze spis -.Nerada bych rodila slonika...
Cepicku davame jen dopol,kdyz jeste neni teplo.Jinak bez,ale Maxule ma hrivu,takze proto... :slight_smile:
Dneska jsme dali obidek v Tunelu-jina liga,nez na Kocande,to vam povim! :wink:
7. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,já čepičku dávám.Sice už Janičce vlásky hezky zhoustly,ale stejně.Dneska už jsem byla načnutá,že vytáhnu pirátku,ale nakonec dostala ještě pletenou čapku-lehčí teda neni to zimní.A ještě minimálně celej duben jí čapky dávat budem nebo max tu pirátku.Jak kdy po ránu byl dokonce i přízemní mrazík.Ona furt lítá,tak nechci,aby jí nastydly dutiny, ikdyž je vcelku odolná.Já jí dávám na hlavu clej rok neb pak zasejc sluničko začne páleit do lebky,tak zasejc,aby se jí nemotala hlava..

Maki,čoveče nestraš.To už jsem mohla jet teda rodit do toho Podolí,když bych musela cestovat do Teplic nebo Liťáku,kam se mi teda absolutně nechce :confounded: .No budem doufat.Čoveče a to budeš mít taky vcelku mimi kusanec :slight_smile: a ještě pár dní,když to na tebe nepřijde :fearful: ,aby si se taky nedivila jak velký můžeš mít miminko :grinning: .Ono se řiká,že ty druhý děti jsou větší :slight_smile: .Já teda doufám,že u mě se to pravidlo nepotvrdí :fearful: ,stále ještě doufám,že by jsme mohli třeba na těch čtyřech kilíčkách max zůstat :slight_smile: .
7. dub 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
holky rodilky, tak to bych určo brala Liťák, tam je hezká nemocnice, zdá se mi i moderní (přístroje a tak), kdežto v Teplicích jsem loni byla navštívit kamarádku a teda myslím, že jsem se propadla tak o 30 let zpátky, úúúplně na mě šla hrůza...
7. dub 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my jsme byli dneska na zahradě. Michal udělal Jardovi konečně pořádné pískoviště, opekli jsme buřta a bylo dobře!
Co se týká čepiček, taky dávám pořád...teď teda hodně lehké, ale dávám a když je sluníčko a hodně pálí tak šiltovku, většinou, ale aby prostě něco měl, jak píše Bell!

Jinak já byla včera u dr. no nic moc! Dostala jsem další magne, což je v pohodě, ale pak nějaké další kapsle které se zavádí vnitřně. No neotvírám se, ale mám hodně zkrácený čípek a ještě je moc brzo, tak snad to nějak zvládnem. Musím ale fakt hodně odpočívat! :confused:

Jinak měla dr. na dveřích taky napsáno ohledně toho dubna že v porodnici se snad maluje a jestli jsem to dobře pochopila, tak každopádně pojedete rodit jinam, protože nebudou brát, asi 14 dní. Ale tím nechci strašit, bylo to tam dost blbě napsané a jelikož mě se to zas tak moc netýká, tak jsem tomu až takovou pozornost nevěnovala...
7. dub 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja teda pochopila,ze se saly malujou od 19.4.takze do toho data snad rodej,ne???A sestinedeli se maluje od 23.to by i vychazelo,5 dni po porodu a domu....
Bell,ty tam jdes zitra,vid?Zeptej se poradne jak to je...Ale oni ty sestry na CTG toho moc nevedej,chtelo by to se zeptat primo na sale.To jsou zmatky.
Roman se dneska byl zase optat,jak je to s tim poplatkem,jestli ho pripadne vratej,kdyby k porodu nesel.Rikal,ze to byl rozhovor jako s dementem,10 minut by to trvalo,nez to baba pochopila.Na otazku,jestli to vrati,odpovedela,ze snad jooo :confused: ,na otazku,jestli to pripadne muze zaplatit na vratnici,kdyby uz byla pokladna zavrena,tak rekla,ze taky snad joooo....No to se picnu.Nakonec to zaplatil s tim,ze kdyby k porodu nesel,tak ja si to musim nechat na porodnici potvrdit a pak si zazadat o vraceni.Aspon,ze se nejak domluvili...Ale je to sila.
Koukala jsem na stranky Litacky porodky,vypada to dobre.NaTeplicym webu preventivne nemaji ani jednu fotku...Asi vedej proc :grinning: .Ale co me prekvapilo,u obou porodnic delaji epidural zdarma a po celych 24 hodin,aspon to tak pisou.To bych brala.
7. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,tak fakt odpocivej!!!Poctive!I kdyz ja vim,ono se to rekne,s prckem za zadkem.... :unamused:
7. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky no 19 už snad budete obe doma i s miminkama :wink:

prin,
no to jo,opatruj sebe i mimíska :wink:
7. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek