• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Maki,
jak píšeš, s prckem za zadkem to fakt moc nejde a ještě s tím naším šídlem...no ale nějak to jít musí :confused:

Jinak, já se omluvám za zmatky, ale fakt děs, nikdo nic neví! Fakt se raděi holky zeptejte jak to je. Já jsem se dívala i na stránky, ale je tam prd, což mě překvapilo, ale pamatuju se, že pod tím papírem byla podepsaná Žáková, tak jí napsat email a zeptat se i na ty poplatky a hotovo, to by možná bylo nejlepší! Na stránkách myslím email byl!
7. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi to tak udelam,pockame,co vyzvi zitra Bell a kdyztak tam zavolam. :wink:
7. dub 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nedávám samozřejme nejakej šátek,ale pirátku :wink: ,já se obcas vyjadřuju jak magor,už jsem taky všechny upozornila,kdybych jen ukazovala a nemohla si vzpomenou,jak se co jmenuje,at se nediví-mateřská demence nebo co :grinning: :grinning: :grinning: a to dneska kluci bylo opet vláčkem v Benešově a pak na hřišti a ztratili kšiltovku,ale malej opet přibehl s tou detskou jízdenkou :wink: :wink: :wink: ,tak jsem kšiltovku oželela :wink: :wink:
7. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,já se na to malování ptala u sepisování porodpisu a bylo mi řečeno,že se maluje od 20.4.což znamená,že roděj do 19.4. jak to budou dělat s maminama,co nebudou zralý k odchodu domů to nevim,ale jestli se na šestindělí maluje od 23.4. tak to maj spočítaný přesně na rodičky rodící 19.4.........mi tak teda logicky vychází.A porod,.asistentka řikala,že akutní případy odroděj i při tom malování....neprozradila jak teda,ale měla namysly porody,který už nikam nedovezou :grinning: .Každopáně se zejtra pokusim z někoho vytáhnout nějaký další info :slight_smile: .I o tom poplatku.My ho teda zaplatili na vrátnici :grinning: a dostali ručně psanou účtenku,tak doufám,že v tom nemaj bordel a nedali jsem vrátný prachy na sváču :grinning: :grinning: :grinning: .

Prin, a koukej honem odpočívat.Jaroušek to nějak zkousne :wink: .Já už vymejšlim všelijkaou zábavu,u který můžu sedět a Janička lítá.I kolo,kolo se naučila dělat sama a nepotřebuje se točit i se mnou :sweat_smile: .Hlavně jí zaměstnávám akcema tipu,přines mi noviny,podej ovládáček,odnes to do koše,postav mi něco hezkýho z kostiček...apod :grinning: .Ona je šťastná,že je šikulka a já mám vzácné chvilky klidu :grinning: .

Natt,pirátka je vlastně taky šátek,to neřeš,my ti rozumíme :grinning: .Prostě něco na hlavu určo :slight_smile: dáváme všechny.
7. dub 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele,Bell,tak pojedeme na posledni chvili a budeme mit aspon zazitek...."Paninko,my to tu jen premazneme a muzete si tlacit dal...." :grinning: Oni jako prvni malujou ambulanci a pak luzkovou gyndu,takze asi akutni porody by rodili uz na cisty gynde,myslim....Ze by nas soupli mezi Primalex na rozmalovanej sal,to snad ne.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: I kdyz tady je mozny vsechno....
Me se na dnesek zdalo,naprosto jasne,ze rodim cisarem.Nevim proc,ale bylo to uplne realny. :confounded:
Jinak ja ted venku povetsinou sedim na dvore v kresle a foukam Maxovi bublinky z bublifuku a on je chyta.Desne ho to bavi a ja muzu drepet na prdeli.Jeste tak zvladnu houpacku a vodit trikolku.Astatni aktivity jsou na Romanovi,az odjede,tak se zabiju.Ale mozna pri litani po zahrade nahoru a dolu zase porodim....Treba bych to mohla dneska zkusit,ze jo..... :grinning:
Ted dopol taky jedme vlackem do Benesova,to bude radosti! :slight_smile:
8. dub 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Daneček má zácpu, teda kadí, ale je to jak kameny a řve u toho jak tur. Ach jo :frowning2:

Singid, suprová porodnice je prý ještě v Jablonci. Moderní, skvělej přístup, všechny pokoje jak nadstandard.

Verčo, hezké fotky, Péťovi se to očividně líbilo. A co to má za šrám na nosánku? Někde noroval? :grinning:

Natt, jj, jsou to Gajdovi.

Makinko, Bell, do 19.4. budete mít na 99,9% odrozeno, nebojte.

Prin, tak to fakt hodně odpočívej, polehávej i při hraní s malym, jak ti říkala doktorka. Je to určitě těžký, ale pro mimi všechno. Drž se.
8. dub 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tedy ty vize porodu do pixly Primalexu - to je maso :grinning: :grinning: :grinning: Holky, nebojte, myslím, že 10. budete mít takový fedry, že to půjde jako po másle...
¨
Maki, o čem jiným by se ti mělo zdát - ale tedy císaře snad nééé...

Prin, musiš to nějak udělat a šetřit se - já vím, je to těžký.

Leni, díky, jo Peťan je na písku happy maximálně. Byli jsme pak i odpolko a to měl písek až v plíně - to už tak způsobně neseděl, ale lezl do pískoviště a la had a pak zaryl pusinu do písku, no masakr... :grinning: Ale to už jsem mu taky dala jiný oblečení - naštěstí - to nechám už na písek trvale.
Boural předevčírem ráno - on totiž pořád vstává brzy a pak je mátožnej a chtěl skořit na gauč a netrefil se :grinning: - takže to má odřený o lino!!!! No vypadalo to hrůzně, ale už to je docela dobrý... Je to janek. Co mě ještě čeká???

Dneska se vzbudil ve 4:57!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sháním vnitřní rozměry BabyBoxu...!!! :grinning:
8. dub 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, mám na tebe prosbu, mrkni prosím na spolužáky a jako kojící maminka odpověz Hance Moučkové. Má nějakej problém s tchýní, která jí nutí dávat nutrilon, i když všechno klape :frowning2:

Haha, vnitřní rozměry babyboxu ... jsou 100x60x50 cm :grinning: ty mě bavíš :grinning: No mně by taky piclo. Já byla teda v 5,45 se psem venkju a pak jsme vstávali až v 8,00, tak se mi to kecá... já bych se být tebou šla picnout :grinning:
8. dub 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,bell
kdy máte druhé termíny?????????????????

maki,
tak vláčkem,chceš urychlit porod vid????????
:wink:
8. dub 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
co blázníš tak brzy venku??????? :wink: :wink:
8. dub 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, no jo, štěně si nevybírá a hlavně když vydrží šikulka celou noc bez čůrání, tak proč bych to pro ní neudělala. Ale měla jsem být o pět vteřin rychlejší. Vyčůrala se ve výtahu, když už jsme byli skoro venku :grinning:
8. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky,
tak my byli dnes v UL na kardiu, vše ok, akorát za půl roku opět na kontrolu... bylo tam těhulí až hrůza a prý že se děti nerodí:slight_smile:))))))
těhulky, držím palce, ať brzy porodíte:slight_smile:)
8. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, my máme to samý, dnes vyjímečně vstával v 6:30, jinak už tak od 5:30-6:00 straší každý den :confounded: a to v noci ještě tak mezi 01:00-3:00 nespí a blbne v posteli.... :pensive:
8. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam,ze zlatek maxik,spi celou noc,maximalne 1x se vzbudi na mliko a chrape prumerne do 8.To teda vstavat v 5 by me zabilo..... :confounded:
Ja druhej termin nemam,sedi mi termin podle MS s terminem podle UTZ na den.Podle pohybu nevim,pac jsem si to nepamatovala.
Jinak vylet vlakem dobry,ale evidentne se mu masiny libej vic zvenku.Ovsem dostat ho v Bendaku z nadrazi byl nadlidskej vykon.....Rval jako tur a nechtel jit.Az jsme dosli na krizovatku,tak se teprve zklidnil,pac jel okolo traktor a videl na Ploucce gaga. :grinning:
8. dub 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
:grinning:

jo tak Šimon šaškuje ted psolední dobou jako Váš singid :unamused: :unamused: :unamused: ,vstáváme v půl 7-7..............no když do me celou noc kope,chce pití a atd,tak toho mám ráno dost :angry: :angry: :angry: ,on snad bude šaškovat do 10 let nebo co
8. dub 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když to tak čtu, tak díky bohu za moje spící dítě, co si dá šlofíka od osmi do sedmi a pak tři hoďky po o.
8. dub 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak,holky v rychlosti jaký mám dneska zážitky a pak vás dočtu :slight_smile: .

Tááákže jsem jela na monitor a tam byl dnes duchaplnej gyndař(nějakej Klaban),kterek sám od sebe mi řek,že mi změří dítě a proberem to neb si v průkazce přečet kolik vážilo první dítě a jakou mám prognozu teď.Takže měřil,měřil....radši dvakrát a pak na mě vybalil 4,58kg k dnešnímu dni :fearful: .......samozřejmě +- může bejt klidně menší,ale taky i větší a hned mi začal nabízet možnost vyvolání porodu.Napsal mi to do papíru do průkazky s tim ať se jedu domu poradit s manželem.Pak jsem šla do pokladny se zeptat na ten poplatek.Maki :grinning: už jseš tam pěkně profláknutá :grinning: .spustila jsem na pokladní jakym způsobem se vrací poplatek za otce u porodu,kterej nakonec u porodu neni a ona mi řekla,že mi v porodnici musej napsat nějaký potvrzení na základě,kterýho mi to vyplatěj v pokladně zpět a pak mi řiká a nejste náhodou paní Sušerová?! :grinning: :grinning: :grinning: .....tak jí řikám,že nejsem,ale že přesně tý by se to mohlo stát :grinning: :grinning: :grinning: ..Pak jsem šla nahoru do porodky se zeptat na malování.Vylezla jakás takás PA a řekla,že sice 19.4. odroděj poslední maminy,ale že je je pak už odvážej,že se prostě od 20. maluje :confused: a řekla to dvakrát.............což teda i tak stejně nevim,jestli to opravdu myslela vážně a taky řikala,že né jenom Teplice,Liťák,ale že taky Most,Chomutov,Česká Lípa,Rumburk a mimo jiné Ústí,ale že tam jen ty vážnější případy :rolling_eyes: ,prostě kde bude volno :angry: .Jo a návštěvy na šestinedělí už jsou zase dovolený,po svátkách to odvolali.Tak já nevim,jestli jí věřri neb ten gyndař,co mi nabídnul ten vyvolávanej porod mi řek ať přijdu klidně i o víkendu rovnou do porodnice nejpozdějš do 8 ráno anejlíp nalačno,za tzo ta PA mi zasejc řekla,že musim nejdřív na gyndu,kde mi daj papír k vyvolání porodu a kde nmě vyšetřej apka teprve k nim a ž eo víkendu tam na gyndě nikdo neni,takže asi až v pondělí......... :rolling_eyes: .No rozhovor na úrovni.No a tak sjem o tom celý odpolko uvažovala a zatim jsme se s manžou dohodli,že teda ještrě počkáme,jestli se mi to do zejtra nerozjede,že by jsem prostě v sobotu ráno vzali tašku a jeli,pro sichr teda si zejtra na tu gyndu do nemocnice ještě jednou zavolám a eventuelně bych si tam pro nějakej papír o ktermy ta PA mluvila vzala.Tož tak. :confused:
8. dub 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj Bell,jak ja ti zavidim.Nevahej,aspon porodis tady a nebudes se trapit,kdy to prijde.A jestli mas mimi takhle velky,tak neni vubec co resit.Ty woe,Chomutov,Most...takovej cikanov,ja se fakt poseru.Pardon,ze jsem tak sprosta,ale musim....Holky,ja tam nechci!!!!!!!!!!
To je super,ze jsem slavna aspon v pokladne :grinning: .Holt si asi pamatovala,ze z ni Roman udelal drobatko debilku.Teda respektive ona ji ze sebe udelala sama.Ale koukam,ze v celym baraku to maji tak nejak s komunikaci podivny....Asi jim to malovani vlezlo na mozek....
8. dub 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
Bell já bych taky neváhala, mimi bude jen růst a růst, takže čím dříve tím lépe ne? já měla taky vyvolávaný porod a i když nemám srovnání, tak si nestěžuji... jo a Klaban byl můj ošetřující lékař na gyndě a fakt to až "žere", mě hospitalizoval na dva dny kvůli ledvinám, jela jsem dokonce sanitou do UL na vyšetření, takže opravdu nic nezanedbá... tak držíme palce :grinning:
8. dub 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja tam pokazdy narazila na Zaverku,jinej ta nebyl.Holky,ja mam normalne chut jit zitra prosit primarku taky o vyvolani....
8. dub 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
jo tak to bych neváhala.............. :wink: ,pořádne to promyslete :wink: i když 12 je hezké datum,to mám synovce,ale zas 10,to by byly holky hezky 5,10 :wink: ..........jj Klaban,já napoprvé myslela,že je to zřízenec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

maki,
myslíš,že by ti ho vyvolali???????? :wink: ,když jo,aspon budete spolu na pokoji :wink: :wink: :wink:
8. dub 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, taky bych do toho šla, budeš to mít už po TP, mimi je velký, za chvíli tam malujou, není co řešit...

Maki, zkus to! Klidně si i vymysli, že manža jede pryč dřív.
8. dub 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevim,myslim,ze se Zakova bude hodne cukat.Driv jim viselo na netu,ze to na pozadani delaji,ale uz to tam neni. :unamused:
8. dub 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za pokus nic nedáš. Určitě bych nevolala, ale šla bych osobně.
8. dub 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,
Bell,
Klaban mě rodil a kdybych si mohla vybrat, tak bych ho brala zase. Druhý den ráno přišel a ptal se jestli malému už ten otok na hlavičce zmizel a ikdyž tam mají hafo rodiček, tak mě to moc potěšilo, je to fajn doktor, je s ním sranda a na mě působil klidně! :slight_smile:
Jo a šla bych taky na vyvolání, drž se :wink:

Maki,
ty ale máš termín až v pondělí, ne? To bych asi ještě počkala, ale samo že záleží na tobe! :slight_smile:
8. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,v pondeli.Ale kdyby se to povedlo ted o vikendu,tak by u toho mohl byt i Roman....Jeste si to rozmyslim.
8. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
to už zase tatka v po mizi?????????? :unamused:
8. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dík,já jsem te´d už nějaká přesvědčená na tuty,že zejtra tam volám a v sobotu na to vlítnem.Teˇˇd mám chvílema i pocit,že se z toho jak myslim na to vyvolání snad rozrodim sama :sweat_smile: .vždycky jak na to pomyslim tak hned na mě přijde poslík :sweat_smile: .Jinak mě ten Klaban přišel takovej hodně iniciativní.......což teda je jeho velký plus a mile mě to překvapilo.Taky toho dost namluvil,aby mi to všechno vysvětlil,což zrovna já vcelku oceňuju.Řikal,že o víkendu rodí on a nějakej Gyndl..nebo Kyndl nebo tak nějak.Takže kdyby mě rodil on,tak bych byla ráda neb byl v obraze.Taky jsem se ptala kdy je tam Žáková.tak prej,jestli jsem s ní taková kamrádka,že bych se s ní mohla domluvit :sweat_smile: ,ale že příští týden má stejně dovču......tak jsem řekla,že na tom vlastně tak netrvám,že se jenom tak ptám kdyby náhodou :sweat_smile: .Akorát mám ještě trocho smíšený pocity z toho vyvolávání...........dyž já jsem zrovna takovej typ,že mám ráda věci,který jsou naprosto přirozený.......ale zase čekat,jestli nechce kočka trhnout rodinnej rekord ve velikosti..to se mi fakt nechce už kvůli ní,aby tu cestu ven neměla moc těžkou :slight_smile: .....a taky to malování :rolling_eyes: .

Maki,podle mě bys to zkusit mohla,když to tak vezmeš suma sumárum,tak holčičce do těch čty řkil moc nechybí a to ještě podle úpředpotopního UZ u Košařky. :fearful: Klaban řikal,že na vyvolání se doporučujou děti 4 kila a vejš.Já jsem docela čučelal,že v nemocnic ten jejich UZ je vcelku nového vydání a i rozlišení dobrý,když to srovnám s tim u Košařky....tak je to vcelku nesrovnatelný :grinning: .
8. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,no oni ti maldí doktoři dost klamou tělem :grinning: .Já když poznala svýho manžu,tak se hned neprozradil,jen že dělá ve zdravotnictví a já na to,jestli ndělá náhodou zřízenec(neb měl zrovna velmi,velmi krátký účes a vypadal jak bachař :grinning: )a on na to,že je vlastně zřízenej porád :grinning: :grinning: :grinning: .Až pozdějš se přiznal,že je něčeho doktor a pak ještě pozdějš,že je zubař ..asi měl pocit,že zubaře nemá nikdo rád :grinning: :grinning: :grinning: .
8. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
tak to budem držet palečky :wink: -Gyndl je taky mladoch-slovák :wink: :wink: .................... :wink: ,me vyvolávali taky,to nebolí,jen se čeká :wink: ,třeba se to rozjede samo,což by blo fakt nejlepší a třeba v noci pojedeš,jak jsi psala,že to bylo u Janičky,to bylo taky rychlé nebo ne, a druhé deti,prej jdou líp,tak jsem zvedavá co tu pak napíšete :wink:
8. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek