• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Makinko, určitě to s Žákovou zkus, když jí řekneš o Romanovi a že ho tam chceš, tak se s ní určo domluvíš. Jinak je to moje ošetřující gyndařka a je supééér! Za to Klabana moc nemusím, moc přemoudřelej na můj vkus. :grinning:

Jinak, budeme mít holčičku!!! A vůbec nevíme jmééénoooo!!! :grinning: :grinning: :grinning: Protože jsme to vůbec nečekali. Ale ještě je čas.
Tak se holky rodilky držte, myslím na vás. :wink:
8. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to řikám,co zkušenost to názor :wink: ,me vyhovoval i ten arab,nebo kdo to je a od každýho slyšim že neni dobrej,ten jedinej me nechtel pustit domu,primářka,at mažu a samo,jsem tam druhej den byla zpet :frowning2:
8. dub 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,no mě ten arab přišel ze začátku vcelku fajn.Ovšem nevim,kde byl zakopanej pes v tom,že mi den před odchodem z porodky dělal UZ dělohy s tim,že je to dobrý a šupajdila jsem dom.No a pak mi očistky nekončily a nekončily ...po třech tejdnech už to vypadalo,že budu mít klid anajednou se to rozjelo znova.no tak jsem jeěště trpělivě vyčkávala.no a na konci šestinedělí jsem volala Košařce,jestli je možný,že bych už mohla hned dosta menzes a že prej to možný je..........tak jsem ještě vyčkávala a pak jsem jí volala zasejc a to u ž mi řekla ať přijdu.Hned mě objednala do nemocnice a druhej den jsem šla na revizi dělohy neb mi tam zůstal kousek placenty,kterej ne a ne se sám dostat ven.Byla to teda záležitost na půl dne a šla jsem dom...........ale proč to neviděl,to bůhví neb za normálních okolností mamky posílaj na revizi hned ,dokud jsou ještě na šestinedělí :fearful: .
8. dub 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, já si včera večer vzpomněla, že má Žáková asi dovču, tenhle týden, ale možná se pletu. :wink:
9. dub 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mam v poledne schuzku s primarkou.Moc se po telefonu netvarila,ze malujou a ze jede dneska na dovolenou.No,nakonec svolila,ze se rozhodne podle nalezu.Drzte mi palce.
9. dub 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
tak super,držíme pestičky,at máte už dnes nebo zítra miminko :wink:
9. dub 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,dneska uz to asi neklapne,kdyz me prijmou,tak nejdriv asi zitra.
9. dub 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíme,kdyby to začli vyvolávat dnes,což klido muzou........tak at to máte brzy za sebou kdyby už jsi nepřišla a čekám na zprávičku,až sem nekdo z holek písne jak jste to zvládli :wink: :wink: :wink: :wink:
9. dub 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den,

vau, to byly sny. Asi po tom, co tady včera těhulky řešily porody. Představte si, že jsem si povídala na vyšetřovně s Žákovou, pak mě uspali a když jsem se vzbudila, řekli mi, že mi udělali císaře a mám holčičku 3,40 kg a dali jí za mě rovnou jméno Anežka :grinning: No a já ani nevěděla, že jsem byla těhotná a přesně vím, že jsem si v tom snu říkala "Ahá, tak ten špek bylo těhotný břicho" :grinning: No šílený! Jo a taky jsem v tom snu myslela na to, že mám nakonec mimčo dřív než Bell i Makinka, takže mám co dělat, co? :grinning:

A teď skutečnost... Klaban mi nevyhovuje, byl na mě hnusnej a zvyšoval hlas, až jsem se mu tam uprostřed kontrakcí rozbrečela. Pak ho hned vystřídal Šedivý, páč Klaban asi pochopil, že my dva si do noty nekápneme. Nicméně za dva dny jsem v porodce snídala a on se na mě culil a byl hrozně milej. Beru to tak, že i doktoři mají své dny. Farhat, ten arab, je podle mě super. Nevím jak u porodu, ale byl jedinej, kdo mi po císaři nechal vzít krev a přišel na to, proč jim tam omdlívám a nasadil železo. Díky mu za to.
9. dub 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko ahoj :slight_smile:

Makinko, moc ti držím palce, abyste se s primářkou domluvily, je teda dobrá, že tě takhle přijala a prohlídne tě a aspoň to chce řešit. Moc bych ti to přála už kvůli Romanovi. Tak dej vědět :wink:
9. dub 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,držim palce :wink: .Když tak si vem sebou ráno větší svačinu,kdyby jsem ti jí moc záviděla :grinning: .Já to dneska obvolala a mám přijít zejtra ráno v 7 do porodky :slight_smile: .O víkendu rodí Gyndl a gynekologickou část má ten Klaban.Takže by jsme nejspíš viděly oba,podle toho jakej budou mít fofr :sweat_smile: .
9. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,teda supr sny :grinning: :grinning: :grinning: .To máš teda fakt ,co dělat,abys to sihla dřív než my :grinning: :grinning: :grinning: .Hele ,já sim yslim,že z těch doktorů nebude nikdo vyloženě špatnej nebo naprosto dokonalej.Myslimm,že to uměj všici,ovšem měli by se naučit bejt v kondici při každý směně.Pro ně je to rutina,ale pro ty maminky ne,páč my denně děti nerodíme,že. :slight_smile:
9. dub 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, :slight_smile:

Bell,Maki držím palečky abyste už miminečka držely v náručí :slight_smile:

Holky já dnes dozdobila Jiříkovi dort,pak vložím fotky,zítra oslava-babičky a rodina a v něděli sousedi a kámoška s dětma,já už to začla půlit páč když je pak hodně lidí je doma blbinec!!!
9. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si vychutnala na ambulanci Hamiltona a pry to vypada,ze dneska rodim :grinning: !Kdyz ne,tak nastup v 7 rano na sale.CS mam 6 z 10,pripravena jsem pry pekne,od uterka se to docela rozjelo.Koukala jsem jako blazen!Primarka mila a jemna,ja jsem vyklidnena,takze super. :wink: Kdybych se nahodou neozvala po netu,tak pisnu Leni na mobil,ju?
9. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, Jiříkovi vše nej! :slight_smile:

Makinko, bolí co? Já ho měla taky. Ty jo, holky, mě úplně běhá mráz po zádech, to je vzrůšo! Vy nakonec porodíte spolu na těch dvou lehátkách na sále :grinning: Moc bych vám přála pohodové porody, ať je máte rychle za sebou, taťky u toho a prostě všechno dokonalý! Pošlete sms jo, těším se :slight_smile: Makinko, počítám s tím, pak to sem hned písnu, teda když to nebude ve tři ráno, jinak hlásim hned jak vstanu. Jůůů, miminka budou!!!
9. dub 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo Hamilton hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale držim všechny palce, ať to máte rychle za sebou:slight_smile:
9. dub 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, :grinning: no vidiš huráááá :grinning: ,takže ráno :wink: ! Radši si teda vezmu taky sváču,kdyby si už měla odrodíno a já neměla komu ujídat :grinning: :grinning: :grinning: .Hamilton je paráda........taky mi u Janičky lezly oči z důlku :grinning: :grinning: :grinning: ,ale zabralo to skorem hned :grinning: :grinning: :grinning: .Hele a já jsem to řikala,že Žáková nejni žádná saň :slight_smile: ,akorát možná když jí maminky nebo personál moc odmlouvá tak je nejspíš ráznější :grinning: .

Jooo a Jiříkovi taky všechno nej nej nej k narozkám! :slight_smile:
9. dub 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba už Martinka rodí :slight_smile: Přála bych jí to. Každopádně se tam holky stopro potkáte a pokecáte a ukážete si miminka :slight_smile: Takhle jsme se tam sešly s Dančou a Vendulkou a bylo to moc fajn.
9. dub 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak já měla hamiltona ráno v 7 a kolem 8-9 hod už jsem se necítila, ve 13 hodin kontrakce po 8 minutách a pak jsme jeli.
9. dub 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nerodim,spim!Te :grinning: d jsem si dala s Maxuli slofika.Bolesti mam nepravidelny,ale uz jsou teda vyzivnejsi.Tak se to pocitam po verernim sexu a horky vane rozjede poradne :grinning: .Ted jdu sazet kytky,jeste jsem byla cestou ze spitalu pro macesky.
Jinac Hamilton se dal v poho prezit,holt zenska ruka je neco jinyho,nez lopata chlapa.Zrovna mi u toho povidla,jak by bylo dobry vecer zasexit,takze jsme se i smaly....
Jirikovi vse nej! :slight_smile:
9. dub 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
no paráda :wink:

to se tam fakt sejdete :wink:

a já jedu ráno na muzikál,tak mi Leni taky písni ju-dekuju :wink: :wink: ,vrátim se až v 8 večer :wink:
9. dub 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tý jo ,já jsem nervozní :grinning: ,ale tak nějak hezky :slight_smile: .Před chvilkou jsme dali Janičku vedle k tchánovcům,aby jsme ráno mohli v klidu vstát a jet.Dokonce jsem aj slzu zatlačila,když mi Janička dávala pusinku než odešla..když jsem si tak pomyslela,že jí uvidim nejdřív zejtra,ale to spíš je s otazníkem,možná až v neděli a to ještě jenom tak na chvilku,ale inak to nende.Takže teď jdu vyžehlit cejchy a ještě znova přeluxovat byt,že jo no,abych na ráno byla trochem rozhejbaná :grinning: .

Jinak teda Maki,počítám,že u mě na Hamiltona zejtra taky dojde,aby jsem se tam netrápila zbytečně dlouho,ovšem já holt budu muset vytrpět tu lopatu :grinning: :grinning: :grinning: .Poslíky teda ke mě choděj každou chvíli.......ále nevím nevím,nevidim to,že bych měla štígro a rozrodila se do rána sama.To ti vcelku dost závidm,že to máš na nejlpeší cestě :wink: .
9. dub 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to nejak rozchodila a posliky sice citim,ale zadna velka sila to neni.To spis v ty posteli,jak jsem lezela s Maxem odpoledne jsem to vnimala vic.Ted jsme Maxuli taky odeslali k babi,akorat odjel.Nervni ani nejsem,ja se spis uklidnila,ze mam jistotu,ze me zitra vezmou a budu rodit tady a ne nejkde v prdelakovicich a hlavne s Romcou.Teda snad me nebudou ladovat tema praskama vic jak 3 dni... :wink:
9. dub 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
téééda, držím moc moc palečky ať všechno dobře dopadne! Tak mi přijde že jsme se bavili nedávno o tom že budeme rodit první dítě a šup, už se rodí druhé kolo... :sweat_smile:
9. dub 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusím dát foto dortíku co jsem splácala Jiříkovi(snad mi to nesmažou..),on ho uvidí až zítra :wink: není úplně super ale hlavně aby byl jedlý :slight_smile:
9. dub 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
hezký,tápala jsem,co mi dort připomíná,že by dinosaurus???????ale nechci te urazit,tak nevím :wink:
9. dub 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak obe vaše holčičky budou 10 :wink: ,to je hezké,jak to vyšlo,tak šup šup už jedte :wink: :wink: :wink: :wink:
9. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt no měl to být původně hihi,nyní je to jako že želva :grinning:
9. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj,želva teda vypadá jinak,já vidim dinosaura :wink:
9. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je vidět že moje představivost odešla z mým dětstvím :grinning: :grinning:
9. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek