• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Tak dobrou!Kdyby neco,pisnu v noci,urcite budu courat,kdybych nepsala,tak spim :grinning: nebo rodim a sms poslu Lenikovi.Papa.
9. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se držte holky :wink:
9. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki a nezapomen napsat jméno :grinning:
9. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki ,Bell držte se!!Přeju rychlej a pohodovej porod oběma :slight_smile:
9. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky myslím na vás:slight_smile:
9. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,díky,já jdu do hajan..jsem si myslela jak se pořádně najim,když už ráno nebudu moct,ale nějak nemám chuť :confused: .Tak se snad aspoň trochu vychrupu.Zatim pa pa :slight_smile:
9. dub 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.V noci jsem spala jako mimino.Takze vyrazime smer porodka naprosto v pohode,snad to bude k necemu.Bell,me teda nikdo nerekl,ze mam prijet nalacno.Jim jogurt a piju kafe.A s sebou mam svacu a kokyna. :grinning:
10. dub 2010 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mám první zprávy, že se Makinka a Bell sešly na hekárně a kecaj tam spolu. V 8,30 do nich začali ládovat tablety na vyvolání... toť zatím vše. Můj odhad je, že ty svoje princezničky poroděj snad i spolu na sále :grinning:
10. dub 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
jé, to je napínavé...každopádně držím moc moc palečky! :sweat_smile:
10. dub 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé no to je hezký :wink:
10. dub 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem napnutá:-¨)))))
10. dub 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Maki, Bell, držím taky palečky, ať to máte rychle a bez komplikací za sebou! Vzájemná podpora je plus, super, že vám to tak hezky vyšlo. :grinning:
Ostatním ženám zdar a sílu! :wink:
10. dub 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebojte, hned jak se některá z nich ozve (i když nevím, jestli Bell mi bude psát), tak vám to sem poběžím sdělit. Zatím nic.
10. dub 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
od ráno jsem napnutá jak kšandy a čekám, jak Makinka :confused: a teď koukám, že rodí obě :grinning: .
Prin, třeba se tam také potkáme.... :slight_smile:
10. dub 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám další info. Makinka už má prý solidní kontrakce, tak se jí to už rýsuje. Bell má prý kontrakce taky, ale psala, že si u toho zatím stíhá číst :grinning:
10. dub 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůů!!Už to jede do finále :grinning:
10. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha, tak mi teď přišla sms od Bell: "No jen jsem to dopsala, tak jsem čtivo odložila :slight_smile:. Ale Maki zatim jasně vede s velkym náskokem."

To je sranda... teda pro nás tady, který nic nebolí. Já kvůli holkám asi spálím oběd :grinning:
10. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sms od Martinky: "Už brzy."
10. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda to je serioš na pokračování :grinning: :wink: úplně se mi to vrací jako bych na tý porodnici byla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
10. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, přesně, já to řešila celej oběd, můj chlap měl asi radost :grinning: Máme to jak porody live.
10. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jj to mu se přesně směju :grinning: ten můj taky řekl:Vy máte ale starosti...!!Já teda mám uvařeno bez úhony,jdu dělat chlebíčky a pak pro celou rodinu,páč oni auto nemají.
10. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, psala mi zatím jen Bell, že má kontrakce po 2 minutách a fakt si to "užívá" a potí se ... a psala i to, že Makinka to má už za sebou, holčička se prý jmenuje EMA a podle sestřičky, jestli si to prý dobře pamatuje, má 3280g a 49cm. Uvidíme, až napíše Marťa.
10. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, tak to je paráda - blahopřeji. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
supééééér, velký gratulacee, Maki to má skoro jako já časově, my porodili ve 14:15:slight_smile:))))))))))
Bell do toho do toho:slight_smile:))
10. dub 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluju!!! :slight_smile: Maki hezké jméno ,hezké míry! :slight_smile:

No a Bell zdržuje :grinning:
10. dub 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, moc gratulujeme!!! Dneska se venku honí čerti, tak snad nebudou i holčičky takový čertice! :grinning:
10. dub 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki - gratulujeme k Emičce a přejeme jí do života hoooodně zdraví,štěstí,pohodové rodiče a velkého bráchu ochranitele. :slight_smile: :wink:
10. dub 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady to je přímo od Martinky:

"Ema má mámu, máma má Emu! Ó, my se máme! :slight_smile: Ahoj, jsem Ema Porubská, váha 3 280 g, délka 49 cm. Narodila jsem se ve 13,20. Obě jsme v pořádku."

Bell zatím nic...
10. dub 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velká gratulace taky od nás! Krásné jméno co Leni? :grinning: Tak to šlo rychle super!!!
10. dub 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přidávám ke gratulacím..Ema je moc hezký jméno..
čekám na Bell...
10. dub 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek