Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
makinka.1
9. dub 2010
Tak dobrou!Kdyby neco,pisnu v noci,urcite budu courat,kdybych nepsala,tak spim 😃 nebo rodim a sms poslu Lenikovi.Papa.
nattally
9. dub 2010
tak se držte holky 😉
nattally
9. dub 2010
maki a nezapomen napsat jméno 😃
terezam22
9. dub 2010
Maki ,Bell držte se!!Přeju rychlej a pohodovej porod oběma 🙂
singid
9. dub 2010
holky myslím na vás🙂
bellatrix13
9. dub 2010
Holky,díky,já jdu do hajan..jsem si myslela jak se pořádně najim,když už ráno nebudu moct,ale nějak nemám chuť =-) .Tak se snad aspoň trochu vychrupu.Zatim pa pa 🙂
makinka.1
10. dub 2010
Cau zeny.V noci jsem spala jako mimino.Takze vyrazime smer porodka naprosto v pohode,snad to bude k necemu.Bell,me teda nikdo nerekl,ze mam prijet nalacno.Jim jogurt a piju kafe.A s sebou mam svacu a kokyna. 😃
lenik_25
10. dub 2010
Ahojky, tak mám první zprávy, že se Makinka a Bell sešly na hekárně a kecaj tam spolu. V 8,30 do nich začali ládovat tablety na vyvolání... toť zatím vše. Můj odhad je, že ty svoje princezničky poroděj snad i spolu na sále 😃
prin
10. dub 2010
Dobré ráno,
jé, to je napínavé...každopádně držím moc moc palečky! :-N
terezam22
10. dub 2010
Jéé no to je hezký 😉
singid
10. dub 2010
taky jsem napnutá:-¨)))))
rybka013
10. dub 2010
Ahoj holky, Maki, Bell, držím taky palečky, ať to máte rychle a bez komplikací za sebou! Vzájemná podpora je plus, super, že vám to tak hezky vyšlo. 😃
Ostatním ženám zdar a sílu! 😉
lenik_25
10. dub 2010
Nebojte, hned jak se některá z nich ozve (i když nevím, jestli Bell mi bude psát), tak vám to sem poběžím sdělit. Zatím nic.
dckami
10. dub 2010
ahoj kočky,
od ráno jsem napnutá jak kšandy a čekám, jak Makinka =-) a teď koukám, že rodí obě 😃 .
Prin, třeba se tam také potkáme.... 🙂
lenik_25
10. dub 2010
Tak mám další info. Makinka už má prý solidní kontrakce, tak se jí to už rýsuje. Bell má prý kontrakce taky, ale psala, že si u toho zatím stíhá číst 😃
terezam22
10. dub 2010
Jůů!!Už to jede do finále 😃
lenik_25
10. dub 2010
haha, tak mi teď přišla sms od Bell: "No jen jsem to dopsala, tak jsem čtivo odložila 🙂. Ale Maki zatim jasně vede s velkym náskokem."

To je sranda... teda pro nás tady, který nic nebolí. Já kvůli holkám asi spálím oběd 😃
lenik_25
10. dub 2010
Sms od Martinky: "Už brzy."
terezam22
10. dub 2010
Téda to je serioš na pokračování 😃 😉 úplně se mi to vrací jako bych na tý porodnici byla :-p 🙂
lenik_25
10. dub 2010
Terez, přesně, já to řešila celej oběd, můj chlap měl asi radost 😃 Máme to jak porody live.
terezam22
10. dub 2010
Leni jj to mu se přesně směju 😃 ten můj taky řekl:Vy máte ale starosti...!!Já teda mám uvařeno bez úhony,jdu dělat chlebíčky a pak pro celou rodinu,páč oni auto nemají.
lenik_25
10. dub 2010
Tak holky, psala mi zatím jen Bell, že má kontrakce po 2 minutách a fakt si to "užívá" a potí se ... a psala i to, že Makinka to má už za sebou, holčička se prý jmenuje EMA a podle sestřičky, jestli si to prý dobře pamatuje, má 3280g a 49cm. Uvidíme, až napíše Marťa.
dckami
10. dub 2010
jééé, tak to je paráda - blahopřeji. :-N :-N :-N
singid
10. dub 2010
supééééér, velký gratulacee, Maki to má skoro jako já časově, my porodili ve 14:15🙂))))))))))
Bell do toho do toho:-)))
terezam22
10. dub 2010
Gratuluju!!! 🙂 Maki hezké jméno ,hezké míry! 🙂

No a Bell zdržuje 😃
rybka013
10. dub 2010
Maki, moc gratulujeme!!! Dneska se venku honí čerti, tak snad nebudou i holčičky takový čertice! 😃
mila01
10. dub 2010
Maki - gratulujeme k Emičce a přejeme jí do života hoooodně zdraví,štěstí,pohodové rodiče a velkého bráchu ochranitele. 🙂 😉
lenik_25
10. dub 2010
Tak tady to je přímo od Martinky:

"Ema má mámu, máma má Emu! Ó, my se máme! 🙂 Ahoj, jsem Ema Porubská, váha 3 280 g, délka 49 cm. Narodila jsem se ve 13,20. Obě jsme v pořádku."

Bell zatím nic...
prin
10. dub 2010
Velká gratulace taky od nás! Krásné jméno co Leni? 😃 Tak to šlo rychle super!!!
petrunka01
10. dub 2010
Taky se přidávám ke gratulacím..Ema je moc hezký jméno..
čekám na Bell...

Začni psát odpověď...

Odešli