Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
prin
10. dub 2010
Kamčo,to by byla sranda kdyby jsme se tam potkali taky 😃
lenik_25
10. dub 2010
Pavli, pravda, to jméno Ema se mi líbí, bavily jsme se o tom, viď?

Bell se zatím neozvala. Asi má co dělat.
prin
10. dub 2010
jojo líbí! No ono rodit takového "cvalíčka" dá asi hodně zabrat, ale hlavně když budou obě v pořádku. Stejně je to zvláštní, tak jsem se nad tím dneska zamyslela a říkala jsem si, jak Maki ráno psala že jede do nemocnice atd...a najednou má během pár hodin holčičku a život vzhůru nohama ale je to krásný kotrmelec! :-N
pbauerova
10. dub 2010
Ahoj ženy,
teda tady se to rozrodilo 😉 , Maki, moc gratuluju k Emičce a Bell držím palečky 🙂
lenik_25
10. dub 2010
Jaruška je na světě! Bell konečně napsala, její holčička má 4600g a 54cm. Opět netroškaří koukám 😃
prin
10. dub 2010
Tak super, taky moc velká gratulace a ty míry, ty bláho...ale má to za sebou! :-N
ryangiautor
10. dub 2010
Ahojky, tak novorozenečkům hodně zdravíčka, štěstí, lásky a maminkám hodně sil 🙂 😉 tatínkům teda taky 😃
larakroft
10. dub 2010
Ahoj, tak jsem to tu chtěla vylepit (Jarušku), no a koukám, že jdu s křížkem po funuse 🙂

Jo a koukám, že Maki už má taky mimčo? A holčičku...tak to musím hodně rychle dočíst aspoň stránku zpátky 😕

No a holčičkám krásný život a maminkám i ostatním členům rodiny velké gratulace!!!!
mila01
10. dub 2010
Bell - také moc gratulujem,holčičce přejem ke krásnému jménu i krásný život.Startovací míry má nádherné 🙂 ,tak jen tak dál.Gratulujem.
petrunka01
10. dub 2010
tak ještě jedna gratulace k Jarušce
terezam22
10. dub 2010
Bell gratuluju no a ty míry!! 😃 😉

Hlavně oběma maminám a holčičkám hodně zdravíčka 🙂 přejou tety z koníčka 😃 😉
singid
10. dub 2010
Bell super, ty jo, jsi fakt borec🙂)) tak holky, do života malým holčičkám jen to nejlepší 😉 😉 😉
prin
10. dub 2010
Terez,
omlouvám se, úplně jsem zapoměla pogratulovat Jiříkovi k narozeninám, takže vše nej a ať vám dělá jenom radost! A jkaé byli narozky? 🙂
lenik_25
10. dub 2010
Já jsem sice holkám přála hned zpětně po sms, ale i tady na koníkovi se přidávám ke gratulacím k holčičkám. Hlavně, aby byly zdravé a šťastné v tom svém krásném životě, který je teď čeká. Maminkám brzké zotavení po porodu a hodné prťousky 🙂
nattally
10. dub 2010
já to mela taky díky leníkovi on-line i na tel-leni dekuju moc za info 😉

Baron prášil byl nádhernej,už se těšim na Děti ráje 😉 😉 😉

holky jeste jednou velké gratulace k holčičkám 😉 ..................Bell,teda klobouk dolu,až tu napíšeš víc,myslela jsem na Vás celej den!!!!!!!!!!!!!!!!tak aspon to máte všechny 4 za sebou!!!!!!!!!!!!!!!jestli pujdeš jeste do Julinky 😃
zdenkaz
10. dub 2010
Ahojky,
velká gratulace holkám i holčičkám letí i od nás. Celý den jsem nakukovala, kdy už.....Taky jsem zvědavá, až potom holky napíšou podrobnosti. Hlavně ať se dají brzy do kupy.
terezam22
10. dub 2010
Prin děkujeme🙂 vyřídím 😉

Jedna fotečka,Jiřík byl dortíkem nadšenej a hlavně chutnal!
rybka013
10. dub 2010
Bell, i tobě gratulujeme k holčičce a přejeme všem hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky, radosti, miminkům posíláme pohlazeníčko! 🙂 Je to krásné, jsem z toho docela naměkko - že by to bylo i tím vínkem na počest Emičky a Jarušky??? x-)
lenik_25
11. dub 2010
Dobré ráno,

Natt, není za co děkovat 😉

Terez, tak to je paráda, že jsi měla takovej úspěch. Na fotce jsou vidět ty Jíříkovy rozzářené oči. Já včera bláznila, objednala jsem na netu formy na dort, zdobičku a našla recept na domácí marcipán a ke 2 rokům Danečkovi taky upeču.
terezam22
11. dub 2010
Dobré ránko 🙂

Leni já našla supr recept taky na netu,ale jak říkám nebyl ten dort úplně 100% 😉 ale byl jedlý...dnes jěště přijdou gratulanti tak uvidím jak bude chutnat,kámoška nechala dort dělat a stál 600kč,jsou to pálky to raději dětem něco koupit....Ale k 10narozkám asi objednám + upeču 🙂
terezam22
11. dub 2010
http://imamen.webnode.cz/products/dinosaurus-mu...

Jukni na to Leni ,hlavně na ten popis korpusu,ten je výbornej!A napsanej po "lopatě" 😉
nattally
11. dub 2010
ty kráso,tak ten je,ale já bych to stejne tak v živote nevytvarovala 😉
nattally
11. dub 2010
holky vy me lámete,že bych se dala na pečení???????? 😉
terezam22
11. dub 2010
Natt no neboj že bych na poprvé udělala něco takového :-p ale ráááda bych!!!
prin
11. dub 2010
terez,
tak jsem se mrkla na ten odkaz a ten dort dělám taky! Je takový mechový-mňam! Dělala jsem ho Jardovi už k roku, fakt holky doporučuju, moc dobrý :-N Já jsem tam dala místo krému, protože nemusím máslový, tak šlehačky a do nich ještě na kousky čerstvé jahody -dobrota :-N a náhodou jsi šikula!
terezam22
11. dub 2010
Prin dík 😉

Teď odpolko přišly moje 3sousedky s dětma a kámoška z Boletic taky s dcerou(dětí celkem 7) no bylo tu haloo 😃 dort si chválily a holkám chutnal marcipán tak že chodily a ulamovaly 😃
Nádobí mám umytý,nyní děti a pak nožky na trnožky+mičudu a dám si voraz :-p
rezik
11. dub 2010
Hezký večer,
omlouvám se ,že vám sem lezu,jsem od Makinky z +37....posílala nám foto Emičky,tak se podělíme......
prin
11. dub 2010
Jé, díky za foto...Emička je celá Maki, se mi zdá :-N
nattally
11. dub 2010
ted jsem to chtela napsat,celá Maxík 😉
nattally
11. dub 2010
Leni,
jak se maj holky,jsou spolu i na pokoji????????? 😉 co malé,jsou hodnoučké????????? 😉

Začni psát odpověď...

Odešli