• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Kamčo,to by byla sranda kdyby jsme se tam potkali taky :grinning:
10. dub 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, pravda, to jméno Ema se mi líbí, bavily jsme se o tom, viď?

Bell se zatím neozvala. Asi má co dělat.
10. dub 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo líbí! No ono rodit takového "cvalíčka" dá asi hodně zabrat, ale hlavně když budou obě v pořádku. Stejně je to zvláštní, tak jsem se nad tím dneska zamyslela a říkala jsem si, jak Maki ráno psala že jede do nemocnice atd...a najednou má během pár hodin holčičku a život vzhůru nohama ale je to krásný kotrmelec! :sweat_smile:
10. dub 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy,
teda tady se to rozrodilo :wink: , Maki, moc gratuluju k Emičce a Bell držím palečky :slight_smile:
10. dub 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaruška je na světě! Bell konečně napsala, její holčička má 4600g a 54cm. Opět netroškaří koukám :grinning:
10. dub 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super, taky moc velká gratulace a ty míry, ty bláho...ale má to za sebou! :sweat_smile:
10. dub 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, tak novorozenečkům hodně zdravíčka, štěstí, lásky a maminkám hodně sil :slight_smile: :wink: tatínkům teda taky :grinning:
10. dub 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem to tu chtěla vylepit (Jarušku), no a koukám, že jdu s křížkem po funuse :slight_smile:

Jo a koukám, že Maki už má taky mimčo? A holčičku...tak to musím hodně rychle dočíst aspoň stránku zpátky :fearful:

No a holčičkám krásný život a maminkám i ostatním členům rodiny velké gratulace!!!!
10. dub 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell - také moc gratulujem,holčičce přejem ke krásnému jménu i krásný život.Startovací míry má nádherné :slight_smile: ,tak jen tak dál.Gratulujem.
10. dub 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ještě jedna gratulace k Jarušce
10. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell gratuluju no a ty míry!! :grinning: :wink:

Hlavně oběma maminám a holčičkám hodně zdravíčka :slight_smile: přejou tety z koníčka :grinning: :wink:
10. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell super, ty jo, jsi fakt borec:slight_smile:)) tak holky, do života malým holčičkám jen to nejlepší :wink: :wink: :wink:
10. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,
omlouvám se, úplně jsem zapoměla pogratulovat Jiříkovi k narozeninám, takže vše nej a ať vám dělá jenom radost! A jkaé byli narozky? :slight_smile:
10. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem sice holkám přála hned zpětně po sms, ale i tady na koníkovi se přidávám ke gratulacím k holčičkám. Hlavně, aby byly zdravé a šťastné v tom svém krásném životě, který je teď čeká. Maminkám brzké zotavení po porodu a hodné prťousky :slight_smile:
10. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to mela taky díky leníkovi on-line i na tel-leni dekuju moc za info :wink:

Baron prášil byl nádhernej,už se těšim na Děti ráje :wink: :wink: :wink:

holky jeste jednou velké gratulace k holčičkám :wink: ..................Bell,teda klobouk dolu,až tu napíšeš víc,myslela jsem na Vás celej den!!!!!!!!!!!!!!!!tak aspon to máte všechny 4 za sebou!!!!!!!!!!!!!!!jestli pujdeš jeste do Julinky :grinning:
10. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
velká gratulace holkám i holčičkám letí i od nás. Celý den jsem nakukovala, kdy už.....Taky jsem zvědavá, až potom holky napíšou podrobnosti. Hlavně ať se dají brzy do kupy.
10. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin děkujeme:slight_smile: vyřídím :wink:

Jedna fotečka,Jiřík byl dortíkem nadšenej a hlavně chutnal!
10. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, i tobě gratulujeme k holčičce a přejeme všem hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky, radosti, miminkům posíláme pohlazeníčko! :slight_smile: Je to krásné, jsem z toho docela naměkko - že by to bylo i tím vínkem na počest Emičky a Jarušky??? :dizzy_face:
10. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Natt, není za co děkovat :wink:

Terez, tak to je paráda, že jsi měla takovej úspěch. Na fotce jsou vidět ty Jíříkovy rozzářené oči. Já včera bláznila, objednala jsem na netu formy na dort, zdobičku a našla recept na domácí marcipán a ke 2 rokům Danečkovi taky upeču.
11. dub 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Leni já našla supr recept taky na netu,ale jak říkám nebyl ten dort úplně 100% :wink: ale byl jedlý...dnes jěště přijdou gratulanti tak uvidím jak bude chutnat,kámoška nechala dort dělat a stál 600kč,jsou to pálky to raději dětem něco koupit....Ale k 10narozkám asi objednám + upeču :slight_smile:
11. dub 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://imamen.webnode.cz/products/dinosaurus-muj-prvni-dort/

Jukni na to Leni ,hlavně na ten popis korpusu,ten je výbornej!A napsanej po "lopatě" :wink:
11. dub 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty kráso,tak ten je,ale já bych to stejne tak v živote nevytvarovala :wink:
11. dub 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy me lámete,že bych se dala na pečení???????? :wink:
11. dub 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt no neboj že bych na poprvé udělala něco takového :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ráááda bych!!!
11. dub 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
tak jsem se mrkla na ten odkaz a ten dort dělám taky! Je takový mechový-mňam! Dělala jsem ho Jardovi už k roku, fakt holky doporučuju, moc dobrý :sweat_smile: Já jsem tam dala místo krému, protože nemusím máslový, tak šlehačky a do nich ještě na kousky čerstvé jahody -dobrota :sweat_smile: a náhodou jsi šikula!
11. dub 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin dík :wink:

Teď odpolko přišly moje 3sousedky s dětma a kámoška z Boletic taky s dcerou(dětí celkem 7) no bylo tu haloo :grinning: dort si chválily a holkám chutnal marcipán tak že chodily a ulamovaly :grinning:
Nádobí mám umytý,nyní děti a pak nožky na trnožky+mičudu a dám si voraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer,
omlouvám se ,že vám sem lezu,jsem od Makinky z +37....posílala nám foto Emičky,tak se podělíme......
11. dub 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, díky za foto...Emička je celá Maki, se mi zdá :sweat_smile:
11. dub 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem to chtela napsat,celá Maxík :wink:
11. dub 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
jak se maj holky,jsou spolu i na pokoji????????? :wink: co malé,jsou hodnoučké????????? :wink:
11. dub 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek