• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Jéé ta je krásná :slight_smile:
11. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,
no holčička vid???????????????? :grinning:
11. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt jo právě :grinning: holčinka chjoo chcííí taky :wink:
11. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě vám okopčím co psala. Maki....
Zenusky, Maki mi poslala fotecku male Emy ....nadherna spici pusinka je to! Prekasna!!!! Taky psala, ze je hodnoucka, ze se rozkojuji....porod jako u Maxe, slo to rychle, akorat placenta zustala vevnitr, takze Maki musela pod celkovou narkozu .........

Koukám,že říkáte holčička :grinning: já chci klučíka :grinning:
11. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééé tak aspon,že je v pořádku,jj to se stává s tou placentou :unamused: ........................já nechci další :zipper_mouth: ,teda zatim........tak jen do toho,at to doženete za me :wink: :wink: :wink:

a co bell??????????,,ví nekdo neco??????????? :wink:
11. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...když už tu je řeč o holčičkách....oficiálně se připojuji ke snažilkám.Dobrala jsem prášky a za pár dní se můžem začít snažit.Že by tentokrát holčička....?
11. dub 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
tak super,jen do toho :wink: ,snad se brzy zadaří :wink: :wink: :wink: ,jak to šlo u Šimonka hned?????????
11. dub 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nat,.u Šímy to bylo na první pokus..:slight_smile:
11. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to bude rychlost :wink: :wink:
11. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen se snažte holky,třeba Vás pak dohonim,zatim to dohonte za me :wink:
11. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
hlásim se po delši době.
A chtěla jsem se zeptat, zda nemáte zkušenosti s ČSSZ v Děčíně, po jak dlouhé době posílají nemocenskou.Čekáme na ní jak na smylovaní.
12. dub 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko :slight_smile: :slight_smile: jůůů!!
12. dub 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my byli celý víkend na chalupě a tentokrát jsme ani nezapla notebook... a o hodně jsem přišla :slight_smile:

Maki a Emičce a Bell s Jaruškou přeji hodně zdraví, síly, lásky a raodsti celým jejich rodinám...:hearts: :hearts: :hearts:
To je úžasný, jak jim to krásně vyšlo. Když byly v nejlepším, tak my šlapali na TOkáň...

Terez, Jiříkovi dodatečně všechno nejlepší.

Petrunko, tobě hodně štěstí a brzký úspěch.

Laro, jak se máte???
12. dub 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Terez, díky moc za odkaz na korpus. To je super.

Pavli, prosím tě, můžeš mi dát recept na nějaký dobrý krém, kterým se dobře zdobí zdobičkou? Ty jsi taková pekařka!

Rezik, jé, díky moc za fotku Emičky. Já se za Martinkou a Bell chci stavit zítra, když tam teda ještě budou. Možná je zítra ráno už pustí. A téda souhlas, Emička má rysy jako Martinka, zkrátka jí nezapřou :grinning: Je krásná.

Natt, já jim nepíšu pořád, takže nevím, ale včera jsem si písla s Martinkou kvůli návštěvě, tak se tam dveře s rodinou včera asi netrhly. Jen psala, že jsou všechny 4 ok.
12. dub 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíte, to ani nevím, že Maki musela pod narkozu, tak hlavně, že je ok. A moc bych jí přála, aby se rozkojila, když byla tak smutná, že to u Maxína nešlo :slight_smile:

Petrunko, tak přeju hodně štěstí! Ať vám to vyjde! :wink: Tak já tady na sebe teda veřejně prásknu, že my se už snažíme od ledna...
12. dub 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, hezké fotky! Míla je celý tatínek.
12. dub 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj leni, to je hlavne povahově, mít doma 2 štíry je docela záhul.
12. dub 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věřím, já mám doma jednoho štíra :grinning:
12. dub 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem zase já :grinning: :grinning: :grinning:

Abych nezapomněla... loni tady spousta z vás toužila po tom jarmarku v Zubrnicích. Tak letos bude 8.-9. května.
12. dub 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky.
Mně z těch tandemových porodů on line šel málem mráz po zádech... :slight_smile: :slight_smile:
Natt,jo,kdyby to šlo rychle i tentokrát,vůbec bych se nezlobila,ale moc tomu nevěřím..takový štěstí dvakrát po sobě...
Leni,tak Tobě přeju co nejdřív úspěch.Mohly bychom se taky třeba potkat v porodnici... :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
jj to neřikám,že jim píšeš,pořád,jen jsem se zeptala,jestli neco nevíš nového :wink: ,tak holky moc pozdravuj,už se těšim i na fotečku Jarušky a co holky řeknou k porodum :wink: :wink: :wink:

teda???????tady bude miminek,jeste me na konec zvykláte nebo co :grinning:
12. dub 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli loni na pouti v Oseku a paráda :wink: :wink: ,Šimon má tu krásnou dobovou fotku :wink: :wink:
12. dub 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a kam razíte na dovču???????????
12. dub 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt.my jen do toho Holandska za 14 dnů,pak nic jinýho neplánujem.Jen Šíma pojede na pár dní se švagrovcema v květnu do Pece a pak v srpnu asi na týden ještě s dědou.Naplánovali jsme to takhle,právě kvůli případnýmu těhu.Je totiž u mě docela pravděpodobnost,že budu opět na rizikovém..
12. dub 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
jo táákkkkk,pořídíte si mimi mazi tulipánama :grinning: ,nádhera :wink: :wink: :wink:
12. dub 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mezi tulipánama a s příšerkou za zády... :grinning: :grinning: :grinning: .Se Šímou to bylo taky tak,vysadila jsem prášky a 14 dní poté jsme jeli na svatební cestu do Španělska.Vrátila jsem se těhu.ale nakonec jsem zjistila,že už jsem těhotná i odjížděla,fakt na první pokus.
12. dub 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
:grinning: ............

tak my si dnes se Šímou udělali květáček s bramburkama a okurkový salát s rajčatama,do toho tu vyhráváme písničky,jako pec nám spadla a atd............ :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ve středu si dám opet voraz,Šimona bude poprvé uspávat segra sama,maminka jde na travesti show :wink: :wink: :wink: ,už se těšíímmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!jo vypínám tel,at si poraděj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt.tak to si to užij...
nám doma tyhle písničky taky dost hrajou,zná je ze školky a chce je pořád pouštět :grinning:
12. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek