• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Tak tady je máme...
13. dub 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky si moc pochvalovaly přístup u porodu i přístup na novorozeneckém. Prý je to mnohem lepší a když už by třeba děti sestry přikrmovaly, tak pouze na žádost maminky a přímo na pokoji. Nikdo se tam nedohaduje jak kojit nebo nekojit, prostě Martinka i Janča jsou spokojené. Všem moc děkuji za gratulace a pozdravy. Jo a bonznu na ně, že popíjej pivo... samozřejmě nealko :slight_smile: Vypadá moc dobře, jak si maminky dávají z plechovek do nosu :grinning:
13. dub 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid, chudáku, taková tchýně! :angry:
13. dub 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,všichni vypadaj moc spokojene :wink: ,jo pivečko???????? :grinning: a makinka co to má za košilku?????? :wink: :wink: ,tak konečne vidíme i Jarušku :wink: :wink: ,jsou to krásné miminka :wink: :wink: ,holky jdou zítra domu???????? :wink: :wink: :wink:

sin,
tak to by řekla tchýne jednou :angry:
13. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
tak super,že Daneček tak dopadl :wink: ,jistota,je jistota a kdy jdete?????????,my ted v dubnu určo na kontrolu :wink: ,jeste musim juknout kdy :wink: ................jinak já když pokaškává dávám sirup Mucosin s medem,je super,moc nestojí,kdyžtak ho zkus :wink:
13. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůů, a jak holky (všechny) vypadají dobře, já tenkrát dalších 14 dní div nelezla kanálem :grinning: a Jaruška je celá Janička:slight_smile:))) tak jen tak dál holky, jo a pivko jsem taky popíjela, vypadala jsem jak alkoholik, uřvaná s pivem v ruce:slight_smile:)))))))))))))))))))))))
13. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé :sweat_smile:
13. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé, maminky i miminka jsou překrásnééé!!! :hearts: Leni, perfektně jsi to vyfotila!!!!

Singid, já potíže se ZPMA neměla při umělku, neb jsem chodila do CAR, kde měli smlouvu jen s VZP, takže jsem na ten rok přešla do VZP a pak se i s Petíkem zase vrátila. A poukázky mi taky dali - kámoška mě přivedla jako novou koientku a Petíka taky a měly jsme každá poukázky :wink: - to byla nějaká akce klient přivede klienta...
To mě mrzí, že Davídek spadnul, ale ono se to prostě stává - Petíka jsem zatím uhlídala, ale co předvedl o víkendu na chalupě, ještě teď mi je blbě...!!! Takže hlídáme dál a dál...
13. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
co ten zázračnej kelímek,už byl v akci??????? :wink: ,napíšeš až bude?????????z toho Orifleimu,nebo co jste tot ut tenkrát řešili :wink: :wink: a jak je Danečkovi???????? :wink:
14. dub 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli u dr. neb Dája vypadá jak po celonočním flámu, hlas jak Helena Zeťová :grinning: dostali jsme Sinecod a mám hlídat, jestli nezačne "kokrhat", tak snad to bude ok....
Veru, já právě byla hrozně pyšná, že jsem ho zatím taky uhlídala, neb všechny moje kamarádky už mají toto za sebou... no ale fakt to byla vteřina a hlavně má nedomyšlenost, že už je zdatnější, než jsem předpokládala.... :frowning2: v noci se mi pak zdálo, že se dusí, že jsem hrozná matka, nejdřív spadne a pak mu nemůžu pomoct :astonished: :astonished: už mi z toho asi hrabe :sweat_smile:
a my když jsme se snažili o Dáju, tak jsme kvůli tomu jezdili do pražského Pronatalu, že tam oproti Teplicím berou všechny pojišťovny, akorát neřekli, že např. imunolog (externí, co dojížděl) se ZPMA smlouvu nemá, takže za odběr krve a následný test 690,- a za to že mi řekl výsledky dalších 350,- :confounded: byl ještě tak ochotnej, že to poj. proplácí, tak mi dal paragon, no poj. neproplácí neb to nebyl akutní zákrok :unamused:
Leni a do Daneček, lepší?
14. dub 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Natt, možná půjdou domů dneska. A na alergo máme jít po dobrání ribomunylu, to bude v květnu. Ale jestli ho nepřejde ten kašel, tak už příští týden. Dáváme teď mucosolvan, tak to nechci kombinovat s dalším lékem víš, tak ještě počkáme. Mucosolvan nám vždycky zabral. Zatím je na tom pořád stejně. Chrchlá, vychrchlává a v noci se několikrát dáví kašlem. K tomu kelímku... já jsem oriflame přestala dělat, protože jsem sí samozřejmě nutně sama pořád něco pořizovala a akorát bych prodělávala. Zkus Prin, ta myslím oriflame ještě dělá. Hrozně se ti omlouvám, že jsem ti neřekla dřív, že už to nedělám.

Singid, viď? Já jsem taky hned konstatovala, že Bell má holčičky přes kopírák :slight_smile: Jo a Daneček je taky jak Zeťová :grinning: Dobrý přirovnání :grinning: Sinecod nám nepomohl, nám víc vyhovují kapičky Tussin. Ale dávám je na noc na zklidnění, přes den potřebuju, aby vykašlával. Přeju Dájovi brzké uzdravení :slight_smile:

Verčo, ooo, to je pocta :wink:
14. dub 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Singid - to tedy zírám, to mi přijde pěkná blbost, že to takhle v té Praze nepropláceli - oni fakt už neví, jak by lidem zpžíjemnili život...!!!
My chtěli d oTP z více důvodů - jednak jeden dr z TP ordinoval 1x týdně v ordinaci mojí gyndr takže jsem nemusela pokažeé jezdit do TP, Když jsme byli v TP na 8. hodinu, tak já byla v 10 v práci a Petr kolem 11. taky. A nechtělo se mi po ET jezdit s embryjkem takovou dállku, přece jen ty Teplice jsou za humny. Hradila jsem si JEN nadstandardy - ICSI, léky - doplatek a ještě něco + mražení embryjek. Takže nás to vyšlo cash na 20 tisíc - přesto že se jednalo o pokus tzv plně hrazený pojišťovnou. No tak nevím... Petík za to samozřejmě stálje to byznys jako prase.

Doufám, že se chlapečkové brzy zbaví hlasu Helenky Zeťové a budou zase fit :slight_smile:

Leni, klídek :grinning:
14. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Leni fota jsou vydařený :wink: všem oběma čtyřem to sluší,no hotový seriálový hvězdy :slight_smile:

AŤ se dají kluci brzy dohromady!!Ten kašel je hnus!!

Singid co ten Tvůj chlap dělá po ránu u popelnic? :grinning: Včera i dnes?!Vždy ráno tak na 7.35h,jezdím s Jiříkem do školy tak jsem ho zblejskla.

Verčo manželův bratranec "nacpal"taky 50tis.do děcka,no mají ho,(jí si vzal jako matku s malou holčičkou kterou vychoval od dvou let)ale milostpani se po nějaké době zamilovala do mladšího partnera a jsou od sebe...jj na tohle jsou dobrý chlapi,někde si....a pak přijdou domů jako že nic,za to mi ženský se dokonale zblbneme..

S tím padáním,no malej taky občas řachne,ale víc dostane řachnuto...v sobotu ho nabral dveřma můj chlap do hlavy,měl tam modřinu,dnes u sousedky její kluk ho vzal po hlavě sklenkou,opět modrošedá vystouplá modřina na čele :frowning2: to jsem se jen otočila že mu podám pití,tomu se zkrátka nedá vyhnout.
14. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, nahlásila jsem se ti na FB ale nepřipsala, že jsem to já..... :wink: :wink:

Veru, no právě, ten imunolog mě objednal, ráno v 8 mi nabrali krev, byli jsme pak obj. na 10 hod na konzultaci a dr. si to přihasil až v 11:30:frowning2: a teprve tam se mě zeptal jestli vím, že moje poj. s ním nemá smlouvu.... :frowning2: :frowning2: ještě, že jsme měli peníze u sebe... pan dr. všeobecně léčil tak podivně,na znamylekar.cz si na něj moc a moc stěžují a na mě teda taky moc věrohodně nepůsobil (podruhé jsme byli obj. na 15:30 a dr. nás vzal až po 17hod, protože opět dorazil pozdě, já v 8 týdnu blbě mi bylo... no manžu jsem musela krotit, byl bílej vzteky, aby toho dr. nepraštil :sweat_smile: )

Terez :grinning: hledá co by se nám domů hodilo :grinning: :grinning: :grinning: on čeká na bus nebo na kolegu, tak tam pokoutně kouří:slight_smile:))))) a ty úrazy, já když byly Dájovi asi tak 3 měs. tak jsem ho držela na ruce!! a jak sebou škubnul, tak se bouchnul o tiskárnu,přímo o roh, vybírali jsme tenkrát u PC foto na vánoce... takže i když to dítě držíš, tak se tomu prostě občas nedá vyhnout....
14. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,jsme doma!!!!Dejte mi cas,podam info. :wink: Roman za 2 hodiny jee,tak to budu mit trochu narocnejsi.Leni,fota se povedla! :wink:
14. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
super......... :wink: ,pak napiš :wink:

sing,
jakej imunolog??????????
14. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, no přesně - Petr asi před 3dny nesl Petíka z vany, ten vždykcy strašně blbne - no a praštil se hlavou o zeĎ - ale tedy rána jak z děla ... a na chalupě ho kamarádky praštila dveřma, když chtěl utéct a ona zavřít a nějak špatně si to vypočítala...

Simgid, to jsou mi tedy praktiky... ale člověk zatne zuby a čeká... a čeká...!!

Maki, vítej doma a přejeme hodně sil - ty jsi úžasná, zvládneš to...!!!
14. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak se tu mejte zítra Vás dočtu,jedem spát k segře,večer razim na Střelák :wink:

dneska jsme si byli pochovat Elinku :wink: ,kamarádky miminko,no teda holky klobouk dolu,jelikož je Ella uřvaná,tak na to bych jeste nemela,já nervák určo ne,tak pevné nervy a hodné detičky :wink: :wink: :wink:
14. dub 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki zdravíme Tebe a Emičku :slight_smile:

Moje dítě vstávalo "zadkem" napřed,nejenže nespal po dvouhodinové dopolední chůzi tak jak má,aspoň do 14.30h...ale jěště byl totál protivný,umanul si rvát autíčko ze skříňky a měl nerva,že to nejde!!Vzbudil se po hodince spánku!!!
A já z prochajdy servaná jak blb,bych natáhla hřbet..
14. dub 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,vítej doma...určitě to zvládneš,jsi silná ženská..:slight_smile:
14. dub 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinko, vítej doma a přidávám se k holkám. Určo to zvládneš, jsi máma jednička! :wink:
14. dub 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki držím palec, ale jak píšou holky, bude to ok:slight_smile:

Natt - je to alergolog imunolog, tzn. že když má žena přehnaný reakce na mužovy buňky, tak to řeší on:slight_smile:)

Terez, to znám, z prochajdy servaná jak blázen, kočár rvu na kopce jak blbá, jen aby byl malej na čerstvým a klidným vzduchu a malej se pak vzbudí dole u vchodu :grinning: jo a ještě mě napadlo k těm popelnicím :grinning: :grinning: manža teď 2x vyhazoval odpadky, v tom čase jak uvádíš, tak jsi měla asi štěstí, že jste se tam potkali:slight_smile:)))))))))))
14. dub 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
taky se přidávám a vítám tě doma, taky zdravíme Emičku a určo nám dej vědět jak je... :sweat_smile:
14. dub 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, koukám, nějaký fajn den :unamused: Jarda mi už každý den nespává a když jo, tak pak de až po osmé večer, což mě štve, jelikož na to jsem zvyklá nebyla, ale dobře. Dneska nechtěl, protože tu byla babička a ve tři mi usnul u televize, tak ho du budit, to zas večer bude paráda a to mám nějaké nervní období, no snad to bude ok. , co se dá taky dělat že jo! Tak držím palečky všem :wink:
14. dub 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Daneček dneska ráno vstával na sebe dost brzo, tj. v 7. A po o neusnul ani na minutu, takže zas budeme mít odpoledního protivku, až na něj dolehne únava. Do sedmi do večera má ale útrum, navíc přijedou naši.
14. dub 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Sája je protivnej ať spí nebo ne :confounded: včera i dnes...tak nevím, ale zase na dnešek hezky usnul i spinkal, dokonce ve své postýlce:slight_smile:
14. dub 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky. :slight_smile: Ema zatim spi furt :wink: .Bude to to samy,na kojeni budit,jako Maxuli.Jinak Max nejdriv brecel,kdyz jsem Emu vzala k prsu,ale ted se chodi koukat.Dokonce ji sam od sebe dal pusu na hlavicku. :slight_smile: Tata nam uz odjel,ale asi nebudu stihat smutnit.
14. dub 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak samozrejme vsem dekuju za podporu a gratulaace.Tata nam uz odjel,ale asi nebudu stihat smutnit. :slight_smile:
14. dub 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
tak super že kojíš, to je paráda a gratuluju :wink: Chtěla jsem se tě zeptat jestli nežárlí, ale jak píšeš tak naopak :sweat_smile:
Bell pustili taky?
14. dub 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo.taky.
Max sice nezarli,ze by byl nejak zlej,ale chce to,co ma mala.Takze mazlinky a houpy a tak.... :slight_smile:
14. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek