• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Maki no jasný a bude se to stupňovat podle mého :slight_smile: :wink:
14. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Makinko, tak jestli jí dal pusinku sám od sebe, bude to dobrý. Chce to prostě věnovat hodně pozornosti a lásky i Maxíkovi. Máš se co ohánět, co? Až se Daneček uzdraví, tak přijedeme na pomoc. Zabavíme Maxe nebo pomazlíme Emičku.
15. dub 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde v DC sehnat cenově přijatelnou pláštěnku?děkuju
15. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...
my pláštěnku kupovali v mateřince a předtím ve Stellince.Obě stály okolo stovky.
Maki,Bell,koho jste vlastně měly u porodu?Myslím samo doktora...:slight_smile:
15. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
pláštěnku jsem loni kupovala tady v Boleticích, v té rohové drogerii u zastávky. Mají je i za výlohou. Je to myslím od Violy a je na ní žirafka. Doufám tedy, že se nepletu a jsi z Boletic :wink: :slight_smile:
15. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenkaz - asi se tam vypravim, uz by byla doporucena jednou. A my se zname? Ty jsi taky z Boletic?
15. dub 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdenkaz,
nepleteš se, fakt je tam mají, loni jsem ji tam kupovala taky, ale o chlup levnější je mají ve městě v Jordance, v té hračkárně! :wink:
15. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste jeden dotazek, nevite nahodou kde zjistit jak tu do DC jezdi parni vlak nebo aspon kdy byl v DC k videni. Ptala jsem se na drahach a tam at se obratim na soukrome subjetky.
15. dub 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinko, ta je prostě krásná! To člověka umí navnadit! :wink:
15. dub 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ohromná gratulace!!!!
15. dub 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mami 29 - jo jo jsem z Boletic a bydlím s Lenčou v paneláku :slight_smile: Osobně se neznáme, ale potkávám Tě a vídám Tě z okna :slight_smile: A sem na diskuzi chodím už delší dobu, ale moc nepřispívám (jenom čtu), protože jsem lenoch na psaní :grinning:
Pavli - já tam tu pláštěnku taky právě loni kupovala, akurát už měli poslední - červenou, ale i tak je náš chlapík fešák :wink:
15. dub 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
:sweat_smile: :sweat_smile:

zdeni,
:grinning:
15. dub 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
malá je hezounká a je dobře,že je hodnoučká :wink:
15. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martino, vypadáš výborně - to je fakt paráda... Maličká je kočička sladká :hearts: a určitě vám dělá radost.
Opravdu to je velmi inspirativní... :pensive:
15. dub 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki je úžasná a Tobě dost podobná!!! :slight_smile: Fakt máte krásný děťátka :wink:
15. dub 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný den, vypadá to, že bude hezky...

Verčo, že by? :wink:
16. dub 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. dub 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinko, jak stíháš?
16. dub 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravííííím ve spolek :grinning: ,tak jen v rychlosti :slight_smile: .Včéra to ještě byla hrůza,ale dneska už je to lepčejší,dokonce se ten náš malej nenažrábek v noci vzbudila jen 2x(což samo bude určo jen na dnes :grinning: ).Janikča dole ještě trhá s tátou zuby,ale dneska to už zakápne a bere si dovču :slight_smile: .Hned jak to půjde stáhnu fotky a trochu se rozepíšu :grinning: .Jinak holky obě jsou úžasný,ničeho nelituju.Janička porád běhá všude za jaruškou a chce jí hladit anim oc nezlobí,dokonce aj mě vzala namilost neb v porodnici se mnou nechctěla moc mluvit.Ale hned doma se přitulila a je to dobrý :slight_smile: .

Maki,jak to s váma vypadá? :slight_smile: Já na tebe myslim kudy chodim neb manža by mi tu fakt chyběl.Nevim jak bych to zvládala.
16. dub 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,těším se na fotky..já už jsem natěšená na miminko,mohlo by to brzo vyjít,to bych byla nadšená :slight_smile:
Myslím na vás holky,musí to být záhul..
16. dub 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Bell,
vítám tě doma, ono je to asi o tom zaběhnout nějaký režim a pak to bude v "pohodě" teda aspoň doufám, už kvůli sobě :sweat_smile:
16. dub 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bel,
zrovna jsem chtela psát kde jste :wink: ,tak to je dobře,že jsi tak šikovná,však to všechny zvládnete :wink: :wink: :wink:
16. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem jenom v rychlosti něco stáhla,nenažráek spinká :grinning: .
Na jednej fotce je janička na druhej Jaruška...schválně najdětě pět rozdílů :grinning: .Máme skorem pocit,že máme dvojčata jen dva roky od sebe :grinning: :
16. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,musimpotvrdit,že v porodce to bylo fakt lepší.Respektive se tam prostřídaly úplně jiný party sestere než ,co jsem zažila u Janičky.Žádná buzerace ohledně vážení před a po kojení.Samo jsme měli vážit,ale když jsme nevážili tak to bylo jedno a hlavně nám bylo řečeno,že ty první dny než se rozběhne laktace stačí psát si čárky i jenom za přiložení k prsu i kdyby ho mimčo mělo jenom olíznout.Takže jsme měli klid a oboum se nám v klidu rozjelo mlíčko.A když bylo třeba dokrmovat,aby jsme se aspoň na chvíli prospali,tak jenom na naší žádost a ještě nám je přikrmily u nás na pokoji ze stříkačky nebo z kádinky a řekli nám,co jim dávaj a kolik,prostě paráda.NNevim,jestli to bylo tim,že jsme druhorodičky.......bůhví,ale kdyby se takhle chovali i k prvorodičkám,tak by spoustě maminek ušetřili hromadu trápení.Neřikám,že je to tam teď naprosto dokonalý,ale určo lepší. :slight_smile: .Až na tocelodeníí řvaní po chodbách..........prostě furt to tam bylo jak někde v kravíně :rolling_eyes: ,viď maki.Dětem to ani zas tak moc nevadilo,ale člověk se prostě nevyspal.Sestry na sbe hulákaly jako kdyby byly nahluchlý a to i v noci a porád všechny třískaly dveřma.............to nám teda fakt vadilo.O nějakym klepání než vtrhly do pokoje jak vichřice.o tom ani nemluvimAle jinak opravdu to bylo lepší :slight_smile: .Dokonce se i naučily brát si děti na očkování a UZ kyčliček bez toho,aby jsme tam musely stát s dětma v ruce frontu jak na banány :grinning: .Jinak nás rodil Gyndl........sice mlaďoch,ale jinak sympaťák.Odrodil nás bez problémů a snažil se bejt příjemnej jak to jen šlo. :slight_smile:
16. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
jééééé prdelky,já ani nepoznám,která je která :grinning:
16. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo na pravo je Jaruška podle křesla :wink:
16. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, vítej doma :slight_smile: Je toho hodně, co? Já si pamatuju, jak jsem za chlapa doma byla šťastná i u prvního dítěte, takže si to u druhýho umím jasně představit. Jsem ráda, že to Janička vzala tak statečně a doma už se s tebou pomazlila. Je to pro ty prcky změna, ale jednou budou hrozně rádi za sourozence a parťáky. Tak se drž a hodně štěstí.
16. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, Ema je sluníčko co? závidím :wink:
Bell vítej doma, je super, že se vše podařilo, v porodnici to řvaní a třískání dveřma pamatuju, byl to děs, když už nebrečelo mimčo tak řvaly sestry:frowning2: Gindl je dobrej, chodil mi na vizity celý týden co jsem byla v porodce, takže ok :grinning: a Janičce snad přízeň k Jarušce vydrží :dizzy_face: mějte se krásně a držím palce
16. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,Bell ma pravdu,bylo to lepsi.I se lip citim ohledne kojeni,s Maxem byl problem skoro od zacatku,ted mliko mam.Jen mam zase problem s Maxem.... :grinning: Zarli a moc me nenecha v klidu kojit.Je hukot bez tatky a pomocny ruky.tA to mam jeste navareno a Maxe aspon venci odpol bracha,je marod.Stejne se moc nezastavim.Nejvetsi pakec je s uspavanim,ale ne Emule,ale Maxe.Porad vstava,kdyz mala zabreci,kdyz kojim,zdrha z postele a velice rychle pochopil,ze pri kojeni muze delat vei,co nesmi.Muceni kocoura,vytahovani provazku z zaluzii,zdrhani na chodbu a tak dale...Taky place,kdyz bereci mala nejak vic.Asi s ni drzi basu.Ale zarleni snad odpada,uz je to lepsi,nez vcera,to skoro orval kazdy kojeni nebo po me aspon lezl.To je desny.Zitra si ho vezmou tchynaci,snad aspon poradne uklidim.Takze vic prace mam s Maxem,Ema je zlato a kdyz ji netrapi brisko,tak porad bud jen spi nebo ji,jinak neplace.Aloha,jdu zehlit.... :wink:
Jo a mam pocit,ze jak jsou ty mimina vytrenovany na kraval ze spitalu,tak je to vlastne docela dobre...Aspon se nemusi doma po spickach.Coz by se s Maxem stejne nedalo.... :grinning:
16. dub 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek