Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
terezam22
14. dub 2010
Maki no jasný a bude se to stupňovat podle mého 🙂 😉
lenik_25
15. dub 2010
Dobré ráno,

Makinko, tak jestli jí dal pusinku sám od sebe, bude to dobrý. Chce to prostě věnovat hodně pozornosti a lásky i Maxíkovi. Máš se co ohánět, co? Až se Daneček uzdraví, tak přijedeme na pomoc. Zabavíme Maxe nebo pomazlíme Emičku.
mami29
15. dub 2010
Holky kde v DC sehnat cenově přijatelnou pláštěnku?děkuju
petrunka01
15. dub 2010
ahoj...
my pláštěnku kupovali v mateřince a předtím ve Stellince.Obě stály okolo stovky.
Maki,Bell,koho jste vlastně měly u porodu?Myslím samo doktora...🙂
zdenkaz
15. dub 2010
Ahojky,
pláštěnku jsem loni kupovala tady v Boleticích, v té rohové drogerii u zastávky. Mají je i za výlohou. Je to myslím od Violy a je na ní žirafka. Doufám tedy, že se nepletu a jsi z Boletic 😉 🙂
mami29
15. dub 2010
zdenkaz - asi se tam vypravim, uz by byla doporucena jednou. A my se zname? Ty jsi taky z Boletic?
prin
15. dub 2010
Ahoj holky,
zdenkaz,
nepleteš se, fakt je tam mají, loni jsem ji tam kupovala taky, ale o chlup levnější je mají ve městě v Jordance, v té hračkárně! 😉
mami29
15. dub 2010
Jeste jeden dotazek, nevite nahodou kde zjistit jak tu do DC jezdi parni vlak nebo aspon kdy byl v DC k videni. Ptala jsem se na drahach a tam at se obratim na soukrome subjetky.
lenik_25
15. dub 2010
Martinko, ta je prostě krásná! To člověka umí navnadit! 😉
miranda77
15. dub 2010
Ohromná gratulace!!!!
zdenkaz
15. dub 2010
Mami 29 - jo jo jsem z Boletic a bydlím s Lenčou v paneláku 🙂 Osobně se neznáme, ale potkávám Tě a vídám Tě z okna 🙂 A sem na diskuzi chodím už delší dobu, ale moc nepřispívám (jenom čtu), protože jsem lenoch na psaní 😃
Pavli - já tam tu pláštěnku taky právě loni kupovala, akurát už měli poslední - červenou, ale i tak je náš chlapík fešák 😉
prin
15. dub 2010
maki,
:-N :-N

zdeni,
😃
nattally
15. dub 2010
maki,
malá je hezounká a je dobře,že je hodnoučká 😉
verca111
15. dub 2010
Martino, vypadáš výborně - to je fakt paráda... Maličká je kočička sladká ♥ a určitě vám dělá radost.
Opravdu to je velmi inspirativní... |-|
terezam22
15. dub 2010
Maki je úžasná a Tobě dost podobná!!! 🙂 Fakt máte krásný děťátka 😉
lenik_25
16. dub 2010
Pěkný den, vypadá to, že bude hezky...

Verčo, že by? 😉
makinka.1
16. dub 2010
🙂 diky
lenik_25
16. dub 2010
Martinko, jak stíháš?
bellatrix13
16. dub 2010
Zdravííííím ve spolek 😃 ,tak jen v rychlosti 🙂 .Včéra to ještě byla hrůza,ale dneska už je to lepčejší,dokonce se ten náš malej nenažrábek v noci vzbudila jen 2x(což samo bude určo jen na dnes 😃 ).Janikča dole ještě trhá s tátou zuby,ale dneska to už zakápne a bere si dovču 🙂 .Hned jak to půjde stáhnu fotky a trochu se rozepíšu 😃 .Jinak holky obě jsou úžasný,ničeho nelituju.Janička porád běhá všude za jaruškou a chce jí hladit anim oc nezlobí,dokonce aj mě vzala namilost neb v porodnici se mnou nechctěla moc mluvit.Ale hned doma se přitulila a je to dobrý 🙂 .

Maki,jak to s váma vypadá? 🙂 Já na tebe myslim kudy chodim neb manža by mi tu fakt chyběl.Nevim jak bych to zvládala.
petrunka01
16. dub 2010
Bell,těším se na fotky..já už jsem natěšená na miminko,mohlo by to brzo vyjít,to bych byla nadšená 🙂
Myslím na vás holky,musí to být záhul..
prin
16. dub 2010
Ahoj holky,
Bell,
vítám tě doma, ono je to asi o tom zaběhnout nějaký režim a pak to bude v "pohodě" teda aspoň doufám, už kvůli sobě :-N
nattally
16. dub 2010
bel,
zrovna jsem chtela psát kde jste 😉 ,tak to je dobře,že jsi tak šikovná,však to všechny zvládnete 😉 😉 😉
bellatrix13
16. dub 2010
Tak jsem jenom v rychlosti něco stáhla,nenažráek spinká 😃 .
Na jednej fotce je janička na druhej Jaruška...schválně najdětě pět rozdílů 😃 .Máme skorem pocit,že máme dvojčata jen dva roky od sebe 😃 :
bellatrix13
16. dub 2010
Holky,musimpotvrdit,že v porodce to bylo fakt lepší.Respektive se tam prostřídaly úplně jiný party sestere než ,co jsem zažila u Janičky.Žádná buzerace ohledně vážení před a po kojení.Samo jsme měli vážit,ale když jsme nevážili tak to bylo jedno a hlavně nám bylo řečeno,že ty první dny než se rozběhne laktace stačí psát si čárky i jenom za přiložení k prsu i kdyby ho mimčo mělo jenom olíznout.Takže jsme měli klid a oboum se nám v klidu rozjelo mlíčko.A když bylo třeba dokrmovat,aby jsme se aspoň na chvíli prospali,tak jenom na naší žádost a ještě nám je přikrmily u nás na pokoji ze stříkačky nebo z kádinky a řekli nám,co jim dávaj a kolik,prostě paráda.NNevim,jestli to bylo tim,že jsme druhorodičky.......bůhví,ale kdyby se takhle chovali i k prvorodičkám,tak by spoustě maminek ušetřili hromadu trápení.Neřikám,že je to tam teď naprosto dokonalý,ale určo lepší. 🙂 .Až na tocelodeníí řvaní po chodbách..........prostě furt to tam bylo jak někde v kravíně 8-( ,viď maki.Dětem to ani zas tak moc nevadilo,ale člověk se prostě nevyspal.Sestry na sbe hulákaly jako kdyby byly nahluchlý a to i v noci a porád všechny třískaly dveřma.............to nám teda fakt vadilo.O nějakym klepání než vtrhly do pokoje jak vichřice.o tom ani nemluvimAle jinak opravdu to bylo lepší 🙂 .Dokonce se i naučily brát si děti na očkování a UZ kyčliček bez toho,aby jsme tam musely stát s dětma v ruce frontu jak na banány 😃 .Jinak nás rodil Gyndl........sice mlaďoch,ale jinak sympaťák.Odrodil nás bez problémů a snažil se bejt příjemnej jak to jen šlo. 🙂
nattally
16. dub 2010
bell,
jééééé prdelky,já ani nepoznám,která je která 😃
nattally
16. dub 2010
jo na pravo je Jaruška podle křesla 😉
lenik_25
16. dub 2010
Bell, vítej doma 🙂 Je toho hodně, co? Já si pamatuju, jak jsem za chlapa doma byla šťastná i u prvního dítěte, takže si to u druhýho umím jasně představit. Jsem ráda, že to Janička vzala tak statečně a doma už se s tebou pomazlila. Je to pro ty prcky změna, ale jednou budou hrozně rádi za sourozence a parťáky. Tak se drž a hodně štěstí.
singid
16. dub 2010
Maki, Ema je sluníčko co? závidím 😉
Bell vítej doma, je super, že se vše podařilo, v porodnici to řvaní a třískání dveřma pamatuju, byl to děs, když už nebrečelo mimčo tak řvaly sestry😞 Gindl je dobrej, chodil mi na vizity celý týden co jsem byla v porodce, takže ok 😃 a Janičce snad přízeň k Jarušce vydrží x-) mějte se krásně a držím palce
makinka.1
16. dub 2010
No,Bell ma pravdu,bylo to lepsi.I se lip citim ohledne kojeni,s Maxem byl problem skoro od zacatku,ted mliko mam.Jen mam zase problem s Maxem.... 😃 Zarli a moc me nenecha v klidu kojit.Je hukot bez tatky a pomocny ruky.tA to mam jeste navareno a Maxe aspon venci odpol bracha,je marod.Stejne se moc nezastavim.Nejvetsi pakec je s uspavanim,ale ne Emule,ale Maxe.Porad vstava,kdyz mala zabreci,kdyz kojim,zdrha z postele a velice rychle pochopil,ze pri kojeni muze delat vei,co nesmi.Muceni kocoura,vytahovani provazku z zaluzii,zdrhani na chodbu a tak dale...Taky place,kdyz bereci mala nejak vic.Asi s ni drzi basu.Ale zarleni snad odpada,uz je to lepsi,nez vcera,to skoro orval kazdy kojeni nebo po me aspon lezl.To je desny.Zitra si ho vezmou tchynaci,snad aspon poradne uklidim.Takze vic prace mam s Maxem,Ema je zlato a kdyz ji netrapi brisko,tak porad bud jen spi nebo ji,jinak neplace.Aloha,jdu zehlit.... 😉
Jo a mam pocit,ze jak jsou ty mimina vytrenovany na kraval ze spitalu,tak je to vlastne docela dobre...Aspon se nemusi doma po spickach.Coz by se s Maxem stejne nedalo.... 😃

Začni psát odpověď...

Odešli