• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky ,

Bell no krásný dvojčátka :grinning: hihi,jj k nerozeznání!

Holky jupíí včera Jiřík ukončil logopedii!!Hurá hurá hurá!! :slight_smile: R a Ř naskočilo jen ho musí pilovat......
16. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Bell, vítej - tedy holčičky jedna jak druhá, tak ať je Jaruška taky tak šikovná jako Janička :hearts:
16. dub 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, je krásně tak nikdo nepíše:slight_smile:)) a holky s holčičkama asi nestíhají :wink:
my máme doma super protivku, tak si to užíváme a to i v noci, na dnešek byl vzhůru ve 21, 00,02:30, 5 děs :angry: nevím co to s ním je... když leze, tak doleze ke mě a chce na ruku, nosit nosit nosit, ufffff
17. dub 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coz to ja stiham,pac holcicka je zlato,pres den teda na 100%.V noci je to horsi,ale to maji s Maxem 1:1,budu se a rusi navzajem,musim Maxuli naucit,aby neplakel,kdyz place ona.Pres den uz je to ready,ale kdyz ho vzbudi v noci,tak breci a chce me k sobe... :confounded: No,nejak si bude muset milacek zvyknout,ze uz neni stredobodem sam...Dneska a zitra je u babi,tak jsem mela odpocinkovy den."Jen" jsem uklidila.Ale musim rict,ze je to po te porodnici vitana zmena.Clovek dokonce "rad" utira prach a luxuje.... :grinning:
Mala byla poprve venku v kocarku,jen na dvore,nechci mezi lidi,zatim.Ukazala jsem ji jen pani sousedce. :wink:
17. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tohle mi přišlo mailem z Rákosníčka, možná by to některé z vás mohlo zajímat. My spíš nejedeme, protože jak jsem na to koukala, je to vhodnější pro starší děti:

Milé maminky,

ve středu 21.4. pořádá MC Rákosníček výlet do zábavného centra
BECKILANDU v Praze.(www.beckiland.cz). Doprava je zajištěna zájezdovým
autobusem, vyrážíme v 8:00 od MC Rákosníček a předpokládaný návrat bude
kolem 15:00 hod. Beckiland bude otevřen pro náš autobus + jedna menší
školka. Oběd, občerstvení se dá zakoupit na místě.

Cena - doprava 190,- Kč/osoba (je vypočítaná na 45 míst v autobuse, v
případě, že nás bude více-můžete mít dítě na klíně a cena se úměrně sníží)
vstup - 95,-Kč/osoba (na 10 dětí jsou 2 dospělý zdarma,což
rozpočítáme mezi všechny dospělé)

V případě zájmu se ozvěte nejpozději v úterý 20.4.

Krásný víkend a pěkné dny přeje
Lucie Hašková
mob.606 779 477
18. dub 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, gratuluji, že už nemusíte na logopedii. Jiřík je šikula!

Singid, asi zuby...

Makinko, kočárek dobrej, v pohodě? Doufám, že se v něm Emičce líbilo :slight_smile:

Jinak Daneček kašle už týden, pořád dáváme 2x denně mucosolvan. Ale tahle noc byla poprvé v klidu, kašlal až ráno.
18. dub 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,kocarek super.Ted mala lezi v korbicce,mam ji v obyvaku. :wink: A dneska frajeri v bodycku od tebe,jen skoda,ze na nem musi mit mikinku.Ale vyfotim ji,jak ji slusi. :slight_smile:
18. dub 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, asi ano, neb vždy se uklidnil u mě v posteli a na dnešek ani to ne.... :unamused: opět jsme byli vzhůru co 2 hodinky:frowning2: a teď vychrupoval přes hodinu.... sám v postýlce.... chjo, no ale aspoń jsem stihla umejt okna :wink:
18. dub 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Leni, to je pěkná akce z toho Rákosníčka, ale hlavně si neumím představit, jak mám Petíka v autobusde na klíně takovou dobu a dálku....!!!
Beckiland je moc fajn, ale asi fakt pro větší dětičky - koukalaj sme na to, když jsme byli v Praze na podzim.

Maki, Emička si přinesla pěkné počasíčko... :wink:

Singid, ty zuby jso uhrozný, viď? :frowning2: Tak ať je zase chvíli klid - my máme už dva měsice venku vše, co má být (16ks) a tak budeme snad mít nějaký ten pátek pohodu...
18. dub 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :grinning: ,tak u nás je relativně klid.relativně.Včera už jsem se nakrkla jaká je tu anarchie,takže Janička šupajdila chca nechca v osm do postele,Jaruška taky.V noci se malá vzbudila 3x a dokonce se nechala uspat i jinak než u prsa :slight_smile: .Teď po o jedna šla do pelechu druhá do kočárku na balkon a chrňte nando zlobivá :grinning: .Důchodci nám Jaičku pěkně rozmazlili,takže musíme zasejc pomalu najet na nějakej režim.chjo.Jaruška kupodivu je hodnější a spavější než v pordce,takže fakt většinu dne i noci spí ...........tak snad jí to chvilku vydrží :slight_smile: .Včéra už jsme vyrazili na prochajdu :dizzy_face: ,tak jsme si hezky podrnacali kočárek.Jájínka spala s otevřenou papulou jakjí dělal dobře čerstvej vzdoušek.No prostě je k sežrání to naše mrně :grinning: .Janička se furt snaží na ní nějak dostat,aby jí mohla pohladit a když přebaluju tak jí řiká Jájínko vyndáme hovínko :grinning: :grinning: :grinning: .
Holky,pokusim se vás dočíst,ale ale fakt to jen zkusím,ju :slight_smile: .Mějte se zatím všechny moc hezky a užívejte počáska :slight_smile: .
18. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
Leni,díky za tu akci od Rákosníčka.Sice nepojedeme s nima,ale určitě se tam vypravíme.To bude Šíma nadšenej....
Jinak jsem v práci(samo,když je venku tak hezky....).mám nejspíš zánět spojivek,oči rudý jak králík.To je fakt úžasný,být s tím 12 hodin u počítače...:frowning2:.no,ale je to už lepší,než včera,tak to snad zvládnu.
18. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a krásný den,
tak koukám že se ne nadarmo říká že druhé dítě je za odměnu :sweat_smile:

My jsme dneska byli asi od jedenácti na zahradě, super! Jarda ani nespal, zato v sedm usnul u pohádky :sweat_smile: Šoupli jsme mu tam klouzajdu, houpajdu, pískoviště a nějaké hračky a je klid, tak zítra bude sice taťka v práci, ale jestli bude hezky tak deme znova, co taky doma, že jo! :sweat_smile:

Holky, jak tady píšete o těch zoubkách, tak fakt je to za trest! Jára byl taky pár nocí protivný a včera koukám, vylezl mu konečně špičák, aspoň že člověk ví, z čeho to je!

Singid,
musíš to holt nějak přežít, ale snad to bude brzo v pohodě! Tak držím palce :wink:
18. dub 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, tak dnešní noc lepší a myslím, že se mu nahoře rýsuje jednička, tak snad, uff ufff
dnes jdu do kina na ženy v pokušení, už se těšíííííím:slight_smile:))
ad to druhé dítě, sestřenka má dvě děti, první super, druhý dlouho brečelo, snad až do roka a teď je to takový citlivý, úzkostňáček, prostě na ní pořád visí, a to chodí mezi děti, má staršího sourozence.... je z něj hotová, včera se kochala, jak máme hodný dítě :grinning: my asi to druhý snad mít nebudeme abychom si nezkazili chuť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den :slight_smile:

Makinko, tak to mě moc těší, že se ti všechno hodí. A všimla sis (i Bell), že je to bodýčko "rostoucí"? Nejdřív použijete jedny cvočky a až holčičky povyrostou, zapnete to na ty druhé cvočky... Už se těším na fotku.

Singid, kdyby sis radši sama odpočinula, když usne sám :wink:

Verčo, právě, jeli bychom, ale je to spíš pro starší děti. Tak musí Daneček papat víc polívčičky a pak tam pojdeme :grinning:

Bell, no vidíš, jak Jaruška krásně spí a to ses bála, že bude čertík jak Janička. A jasně, nějaký řád musí být, jde ti to na jedničku.

Petrunko a nemáš alergii? Pokud myslíš, že jsou to spojivky, tak si hupsni naproti do lékárny a kup si opthalmo septonex a kapej kapej.

Pavli, ve středu odpoledne dorazíme na zahrádku, když to všechno klapne. To se kluci vyřáděj. Akorát furt nechápu, kde to přesně je, tak mě budeš asi navigovat.

Koukám, že řešíte zoubky... tak nám už vykukujou pidi špičičky od horních špičáků a protivnost je teda extrémní! Včera se jen tak pro nic za nic válel vzteky po zemi v obýváku a odmítal s námi komunikovat. Běda, jak jsme na něj promluvili, ještě začal mlátit pěstičkama do země. Pomáhá nám baštit studenější jogurt.
19. dub 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Tak jsem v šoku - ráno jsme byli na prochajdě a na hřišti, doma pak začal plakat, tak jsem ho změřila - se mi zdál teplý - a on 39°C!!! Teď spí po Nurofenu, tak uvidím. Chjo... :frowning2:
19. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,Leni,ocenila jsem to okamzite.Jsi schopna nakupci!!!! :grinning:
Me se povedla vec nevidana-Max dneka usnul SAM!Sice mi 3x utekl z postele,ale uz je tam asi 15 minut ticho!!!3Xhura!!!! :grinning: A v noci taky dobry,sice brecela,ale ja ji vzala na kojeni do kuchyne a tak se Maxule nevzbudil.Sice jsem k ni behala pri kazdym zaknuceni,aby se nahodou nerozervala,ale jinak slavim uspech. :wink:
Verco.... :frowning2: :frowning2:
19. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
Zdravím vás zase po delší době všechny!
Jak je venku hezky, tak furt někde lítáme nebo něco děláme a "za váma" se ani nedostanu.
Takže na úvod jsem ráda, že obě čerstvé druhomaminy jsou v pořádku doma a co jsem stihla dočíst, zdárně fungují :slight_smile:
Veru, snad to nebude nic vážnýho!

My byli minulý úterý "na výletě" v Pze - nějaký drobnosti v Ikee a hlavní bod mělo být Národní muzeum. Naštěstí jsem den předem mrkla na net a zjistila, že mají ten den technologický volno :angry: Našla jsem náhradní program - dle netu vypadalo slibně Muzeum hl. města Phy. Že prý středověký dům pro děti, kuchyně, síň, komora, vše zařízené, osahávací, hrací... Prosím vás, nejezděte tam, pokud nemáte děti nejméně desetileté se zájmem o historii :sweat_smile:
Jo a v Ikee se mi povedla dobrá věc...krom pár blbin, co jsem měla na seznamu (třeba pracovní deska SPRÁVNÉHO rozměru klukům k psacímu stolu kupovanému před Vánoci :sweat_smile: ) si tam Zdenda přistrčil rozpěrný kříž k regálům Gorm. Takový tlustší dva dráty asi metr dlouhý slepený k sobě čárovým kódem. U kasy Ondra chtěl čůrat, tak s ním Z. běžel. Všecko vyskládám (mimo tý desky) na pás, paní to odpípá, odpípne tu desku a hlásí" ještě ten kříž, že?" ... já zrudnu a omlouvám se, že jsem ho přehlédla :sweat_smile: Na parkovišti zápasíme s tou deskou a naším autem (měla 150x75, mrcha, přecej kufr v kombi oktávii není TAK velkej), no vešla se, absolvovali jsme muzeum, cestu domů, na dvoře vykládáme..."Kam sis dal ten kříž, Zdeni?" "Já?Já tam rval tu desku...!" :sweat_smile:
No asi vám nemusím vyprávět, že jsem to ve vozíku zapomněla i podruhé. :angry:
V pátek mi Zdenda domaloval jídelnu, tak už jen dodělat balkón a teoreticky by se na ni mohli zavolat podlaháři. Bohužel pouze teoreticky, bude se čekat až zároveň s ložnicí.
V pátek jsme byli u známých a spali jsme tam i s dětma, v sobotu večer Zdenda kluky odvezl do Jihlavy a já mám až dnes do večera veget, tak jsem včera třídila zimní a už malé hadry, odpo jsem jela na fotovýlet a dnes brzy ráno znovu, teď zalezu do pelechu (vstávala jsem v 5 a 3h cárala v Modré po mokrých pastvinách), odpo jdu s kámoškama na kafíčko :dizzy_face:

Tak se tu zatím mějte, zase na vás juknu, jak to půjde :slight_smile:
19. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, to mu to vyskočilo nějak rychle, co? Chudinka malej, tak držím palce, ať horečku přeperete a není to nic delšího.

Maki, tak to já se chystám s Danečkem aspoň na chvíli ven, i když chrchlá. Mám sraz s kámoškou ve tři a tak jsem si řekla, že ho ve 14,45 vzbudim. A kdy si myslíš, že usnul? Až teď! Celou dobu si tam něco kdákal na plyšáky a skutek utek.
19. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
Verčo,tak snad to bude dobrý s Petíkem.
Singid...snad už zoubky vylezou a bude pokoj..na chvíli..Já jdu taky dneska do kina,tak se třeba uvidíme.
Šíma se byl ráno ve školce jen vyfotit a je doma.Má pro změnu rýmu a trochu kašle.Je to nekonečnej koloběh,asi se z toho zblázním,už se toho nemůže zbavit snad měsíc-školka no...
Já dneska byla na očním,mám to už o dost lepší,ale stejně mi dala antibiotikový kapky,snad rychle zaberou,protože v práci u počítače je to fakt náročný.Celý víkend jsem po hodině kapala opthalmo septonex a přežila jsem to..ale pořád to není dokonalý..
19. dub 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
Petrunko, tak jak se ti to líbilo?:slight_smile: mě moc, docela oddech:slight_smile:
jinak já myslela, že nás včera už opustila Helena Zeťová a dneska Dája zase začal naplno chraptět... vůbec nevím proč, držím ho v teple, vypadá v pohodě... nevím,jestli s tím mám zajít zase k dr. ten Sinecod nám asi moc nepomáhá (on je hlavně vlastně proti kašli, který Dája až tak nemá:frowning2:((( leda že by to bylo k těm zoubkům??? ale že by se to takhle vracelo???
Veru co Petík?
19. dub 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
Jo,singid,líbilo se mi to moc..super oddychovka.Tak,ať jste brzo fit...
19. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

Maki, já to pořád říkám, že jsi skvělá!!!

Leni, jooo ,polívčičku jooo :slight_smile:

Laro - tyjo, dobrý story, ty si to snad musíš vymýšlet - vlastně neo - to se jen tak nevymyslí :grinning:

Petrunko, tak ať jsou oči brzy OK :wink:

Dneska jsem potkala Singid - Davídek je tááák krááásneeejjj!!! :slight_smile:

Petík pořád horečka, tak jsem ho odpo raději vzala na pohotovost, neb zítra mám napilno od 9 do 17:30 (je totiř ped rada a rodičák) a bude u mamky, tak abych něco nezanedbala - zatím to nevypadá na angínu, které jsem se trochu bála, ale prý řádí pátá nemoc, tak možná toto - uvidíme...?
Horečku má pořád :frowning2:
19. dub 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: ,

No jasný před chvilkou jsem psala Maki,že by měla dostat medajli :slight_smile: .U nás zatim dobrý v podstatě zlobí jen tatínek s Janičkou ,se předháněj kdo udělá větší bordel,mi tak jako přijde, :rolling_eyes:.Jaruška dobrý dneska prospala uořady a nákupy ani nemrkla :slight_smile: .Jooo a přibrali jsme 200g :slight_smile:

Prin,nooo hele ještě si stejně moc nemaluju,že by z Jarušky byl nějakej extra spavec........Janička taky měla svá lepší období :grinning: ,hyń sa ukáže,zatim to aspoň vypadá,že nebude mít až tak vydatnej hlásek při řvaní...........nebo už jsme možná trochu otupěli :grinning: :grinning: :grinning: .

Laro,gorm drží vcelku solidně aj bez toho kříže..........my už ho kupujem asi tak rok......a myslíš,že si na něj někdy vzpomenem v Ikee? :rolling_eyes: Doma vždy,ale tam nikdy :grinning:

Tak já běžim do hajan.Všem marůdkům přeju rychlé vyzdravení a žádný bolení zubů :slight_smile: .

Jooo,Leni uložila jsem si tu fotku z porodky cos fotila a dala jí na FB a má úspěch :slight_smile: .
19. dub 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, sranda je, že jsem se nejvíc nasmála, když začalo sestřence kručet v břiše... :grinning: :grinning: předběhla mě s tím asi o minutu, já si pak už říkala, ať mluví, ať něco říkají :grinning: :grinning: :grinning:
jinak my dnes docala spali, ale to bylo asi tím, že malej když jsem odešla do kina chytil hysterák a pak z toho usnul, když se nedočkal maminky ale jen tatínka :frowning2:

Bell a Maki - šikovný maminky:slight_smile:)

Veru - díííííky:slight_smile:)))))))))))
20. dub 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
jak je pekne pořád nekde lítáme :wink: ,včera jsme byla na spalničkách-konečně,za mesíc na přeočkování na žloutenku,kdo by ji chtel dát bude v akci o 200 levnější :wink: :wink: :wink:

sing,
zoubky jsou mrchy,já to znám,ted nám lezou ty poslední a taky nespíme,my nikdy nespali při zubech,jj a hysterák při odcházení znám,ale musí si zvykat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,taky jsem te včera videla s kočárkem :wink: ,ale jela jsem v aute :wink: :wink:

veru,
tak co petík??????? :wink:

maki,bell,
jj šikulky mamky,já jsem nervoš,já už bych byla na mrtvici,kor ty maki,bez tatky
:wink: ,fakt klobouk dolu :wink:

laro,
:grinning: ,tak kdy bude ta knížka :grinning: ,tu si určo koupim :wink: :wink: :wink:

leni,
co vy?????už v poho???? :wink: ,co Mája vubec?? :wink:
20. dub 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem,

jak jsme na tom? Daneček chrchlá pořád, dneska je to 9. den. Noci jsou o trochu klidnější, to kašle tak 2x za noc tak minutu v kuse, před tím týdnem se dávil třeba 10 minut. Přes den vychrchlává a pořád dostává mucosolvan. Ale moc se mi nelíbí, že mucosolvan dáváme už tak dlouho. Přemýšlím, jestli má smysl ho brát zítra k doktorce nebo ještě počkat, když je to o malinko lepší. Jinak žádná teplota ani rýma.

Makinko a Bell, jste perfektní mámy, kéž by mi to pak taky takhle skvěle šlo. Už se těším na nové fotky vašich holčiček, tak blejskejte blejskejte :slight_smile: Bell, mám radost, že má fotka úspěch a že udělala radost.

Natt, Mája v pohodě, chodíme s ní ven tak 6x denně a doma udělá možná tak 1 loužičku a to v noci, protože přes noc s ní nikdo nikam nelítá. Ráno v 6 se střídáme s Tomášem. Pak chodím s Danečkem v 9,12 a 15 hodin a pak už se zase s Tomášem střídáme. Přiznám se, že už jsem asi 3x vyběhla s Májou za barák, když Daneček v poledne usnul a nechala jsem ho spícího doma 5 minut samotného. Ale venku jsem nervózní jak čert.
20. dub 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
taky nechávám šimona samotného,když jdu s košem nebo neco,ono to ani jinak nejde,ale jdu když je v tom nej spánku,aby se náhodou nevzbudil :wink:
20. dub 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, to já taky. Jsem jak na trní, ale když spí třeba tři hodiny, tak pes prostě nevydrží a už i kňučí. Minule jsem to změřila a fakt jsem byla doma za 5 minut. Mája vyběhla, vyčůrala se a běželi jsme nahoru.
20. dub 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ja Maxe taky musim nechat samotnyho,kdyz se tiopi,tak ho preci nebudu tahat do kotelny...Ale nachavala jsem otevreno na chodbu a on na me stejne vetsinou cekal.Jinak mame chuvicku v permanenci uz 2 roky...A jeste dlouho budeme. :grinning: ale ono je to na baraku jiny,nez v panelaku,ja bych tu rev slysela,kdyby neco.
Jinak metal,no...to je silny slovo,ale je fakt,ze ty jedny ruce obcas(casto :grinning: )chybej.Dneska jsem ale diky tomu objevila,ze se daji krmit oba najednou,teda jen kdyz mala pije z levyho prsa,pravou mam volnou na Maxe. :grinning:
20. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
já myslela,že tam dočtu a Max pije z pravýho :grinning:

u nás je taky chuvička zaplá neustále,po byte mám video a když jdem na horu na karty nebo neco tak berem normoš chuvičku,ale stejnak se střídáme,že jdem na ní poklepat,jestli funguje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek