• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Prin, díky moc :slight_smile: Gratuluji moc Jarouškovi k lezení, teď už se za ním naběháš :grinning: Jak víš, u nás metoda vyřvání pomohla hned na začátku, takže já osobně proti ní nic nemám. Je možné, že kdybys to neudělala, tak budeš takhle brečet každý večer, protože by si vás pořád přivolával. Bude dobře :slight_smile:

Mílo. Takové názory, co jsi to za matku... no to už jsem taky slyšela. Od svojí babičky. Měla něco proti tomu houskování na začátku, ale on mi jinak neusínal. Byl tak spokojený. Tak mě to taky tehdy mrzelo, že ze mě dělá špatnou matku. Navíc to bylo období, kdy jsem coby prvorodička sama nevěděla, jestli to dělám nebo nedělám dobře. Dneska vím, že ano. Prostě když je dítě spokojené, není to přeci špatně :grinning: Hodinu na ruce houpat tak velké dítko bych ale asi nevydržela. Já sotva unesu Danečka s jeho cca 7 kg.

Skin, díky za typy. No slipy a ponožky se mi kupovat nechce, potřebuju vymyslet nějaký větší dárek. Řekli jsme si, že si dáme jen jeden, popřípadě jednu malou blbůstku. Tu blbůstku už mám, ale ten velkej mě pořád nenapadá. Ten zastřihávač je super. Jenže já mám chlapa bez vlasů, hihi :grinning: :grinning: :grinning: Ale nedávno mi řekl, že dva největší dárky už letos oba máme - Danečka a nový byt. Má pravdu.
27. lis 2008 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavlínko, stejně je to zvláštní, většinou si na to "nespaní" stěžují právě maminky, které mají osmiměsíční děti. Že by to fakt bylo nějaké kritické období? :unamused:
27. lis 2008 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,ale to houskování přímo doporučovali v porodce:slight_smile:Ale Šíma ho prostě nesnášel :angry: Dodneška nemůže mít přikryté ručičky-ani v noci.Hned je vytahuje.Ale on vůbec nesnáší být zabalen a nabalen-takže moc neoblíkám a v noci neustále vstávám a přikrývám :slight_smile:
Já si na "osmiměsíční nespaní" nevzpomínám.U nás byl problém někdy asi v 16ti měsících,to vyžadoval naši přítomnost až do úplného usnutí.Po pár dnech toho bylo dost(usínal i víc,než hodinu),takže jsem taky nasadila metodu vyřvání a zabralo to :wink:
27. lis 2008 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tak otom osmiměsíčním vyřvání nevím, ale doufám že to je jenom dočasně :wink:
27. lis 2008 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj vsem.
Tak dneska se mi zdala voda v bazenu krapet teplejsi. :wink:
Prin,tak vy uz lezete,gratuluju! :grinning: S tim vyrvanim,ja osobne bych to asi taky udelala,kdyby nic jinyho nezabiralo.Co se da delat.A hodinovy houpani bych byla schopna praktikovat jen kdyby mu neco bylo,jinak fakt ne.Kdyz parkrat nemohl usnout a plakal,tak jsem se na nej chodila divat a on vedel,ze jsem blizko a vzdycky to nakonec nejak dopadlo... :wink: Nejdyl snad hodinu,co si pamatuju.Jen po tom ockovani to bylo blby.Ach jo,zase pristi tyden.
27. lis 2008 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
lenik_25 - muj chlap to nema na vlasy :grinning: Ale na upravu neeho jineho. Nemam rada zarostle :wink: No jo jenze slipy a ponozky me stali 500kc. Byla jsem je kupovat v Andrie. On jine nenosi. Ja taky nikdy nic nevim co koupit :frowning2: A letos jsem chtela nejakou mikinu znackovou ale delaji ted desnou modu. Chci mu sehnat nejakou na zip a bez kapuce, nejlepe cernou ale nikde nic neni :confounded:
27. lis 2008 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dneska usnul ukazkove,jeste s flaskou v opuse uz drimal,oci v sloup-vypada jako mrtvolka,takhle usina. :grinning:
Natt,mame zlutou zidlicku. :wink:
27. lis 2008 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to ti moc zavidim. Me dneska mala vyvadela uz od 14hod.az jsem ji musela pred 17h.zase oblect a jit aspon na chvilku ven aby usla. Jenze prijeli jsme domu a zase rvala :frowning2: Tak jsem ji vykoupala nakrmila a hrala si s ni ale byla zase hned mrzuta a ani spat nechtela. Jezdila jsem s ni po baraku v kocaru a stejne nic. Pak v autosedacce a usnula ale ted nevim jak ji vyndat. Uz v ni chrni hodinu a ja nechci aby si zvykala na takove blbiny :unamused: No to jsem to dneska dopracovala
27. lis 2008 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Maxino kdyz sporadne zabere,tak ho ani vyndavani ze sedacky nevzbudi.Neboj, Skin,taky jsme tahhle jednou blbli,kdyz uz jsem nevedela co,tak jsme ho v sedacce ukolibala,ale to bylo odpol a hodka mu stacila.
27. lis 2008 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky, já se dneska dala do pečení už mám hotové podvodnice a zkusila jsem ořechy tak uvidím jak to dopadne :confused:
A přidala jsem fotky do alba :wink:
Jinak když mluvíte o tom usínání tak Vendulka strašila včera do půl dvanácté :unamused:, ovšem dneska usnula skoro bez problémů :slight_smile:
Maki tak že by se blýskalo na lepší časy s tou vodou??
JO a příští týden jdeme také na očkování´, doufám že to bude jako ty dvě předtím bez reakce. Tak já ještě nakouknu.
27. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.Danco,ja doufam,ze jo,Maxino byl minule z te vody uplne ledovej,divila jsem se,ze nemel rymu.Na ocko jdeme v utery...
Holky,kdo jdete na rozveceni vanocniho stromu?Muzeme se sejit a dat si grog,co vy na to? :wink:
Chystala jsem se vyrazit na nakup hracek pro Maxina,chtela jsem do toho Pompa,ale nahodou se mi dostal do ruky jejich katalog,byl pribaleny v Mamince.Tak jsem zkusme hodila par hracek do vyhledavace a vygooglila jsem,ze treba tady http://www.babyveci.cz/index.php je to o dost levnejsi.Libil se mi treba mluvici pekjsek,v katalogu za 999 kc,na netu za 810 kc!!!Rozdil skoro 2 kila na jedny hracce!Takze jsem udelala objednavku a jeste jsem si usetrila cestu do narvany hrackarny! :grinning:
28. lis 2008 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Dneska je nějaká tma...

Petrunko, já vím, některá miminka to houskování přímo nesnáší. Daneček ho miloval. Ale teď taky nerad spí s přikrytýma ručičkama, má je vedle hlavy, brouček :slight_smile:

Makinko, přesně jak píšeš. Třeba po očkování, když mu nebylo dobře, jsem ho uspávala na ruce, jak mi ho bylo líto. To bych u něj taky byla. Super, že byla konečně teplejší voda. Zrovna včera jsem to řešila s kamarádkou. Byla s doporučením od lékařky zrušit další lekce, protože mrňous už vynechal tři za sebou, pořád je nachlazený. No a do té studené vody by houž vůbec nemohla brát. Budou chodit asi na jaře. Vy už jdete příští týden na očko jo? My jdeme kolem 17.12. Vycházelo nám to na vánoce, ale to jsem se s dr. domlluvila, že né.

Skin, andrie je super prádlo. Hihi, zrovna ho mám na sobě :grinning:

Dančo, já už mám taky jeden druh a dneska budu asi dělat druhý. Chtěla bych zkusit marokánky. Pokud jste měli předchozí dvě očkování bez reakce, tak budete mít určitě v pohodě i to třetí :wink:
28. lis 2008 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Dančo, pěkné fotky. Vendulka je prostě krásná :slight_smile:
28. lis 2008 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo,vubec se netesim zase bude mit horecku.
Romcovi kupuju pradlo taky Andrie,jiny nechce,ty boxerky drzi tvar i po vyprani.Musim tam zajit,dokud neco maji.Taky potrebuju koupit adventni svicen.Nikdy jsme ho nemeli,tak letos snad,ale to bych se musela vykopat dneska a ono se mi nechce... :grinning:
Jo a cukrovi jsem potupne objednala,umatlam opet jen nepeceny.Jsem strasna,ale dokud z toho Maxino nema rozum,tak na to kaslu.Neco koupim,dostaneme od svagrovy a doufam,ze babicka coby cerstva duchodkyne letos prekvapi a napece konecne taky nejaky cukrovicko.Jeste jsem od ni nemela,pac to bojkotovala... :grinning:
28. lis 2008 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki, my na ty horečky taky trpíme a já jsem z toho vždycky nešťastná, je mi ho líto. Ale musíme si opakovat, že je to jen o dvou dnech a budou zase usměvaví. Taky uvažuju, jestli se vykopu, ale asi se nevykopu :grinning: Svícen si asi vyrobím o víkendu u našich na zahradě, ale to bych zas potřebovala to polystyrenové kolečko někde koupit DNESKA :grinning:
U babičky jsem si objednala její úžasné pracny a u mamky rohlíčky a košíčky :slight_smile:
28. lis 2008 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jsme na tom uplne stejne.Ja mam vazaci drat,pred tydnem koupeny,chvoji tu je metraky a svicky taky najdu.Jen nemam to blby kolecko! :grinning: Leda ho neudelat kulatej,ze jo...
28. lis 2008 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
No já vlastně nemám ani ty čtyři svíce :unamused:
28. lis 2008 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
leni,to koupíš v Boleticích v papírnictví! Jinak mám umytou část oken a začnu pomalu péct :wink:

hezký den :slight_smile:
28. lis 2008 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme nakonec s Leni sly nakoupit ty veci na svicen a mame vsechno a paradne jsme se s detma prosli. :grinning: Ted jsem se dozvedela,ze v Jordance maji v hrackarne zitra posledni den 20% slevy,tak kdo nemate nakoupeno,tak vyrazte! :wink:
28. lis 2008 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojky, letmo jsem vas docetla...

Kdyz nemate to kolecko ne venec - da se to udelat z vazaciho dratu a novin.. Pak se tam hezky pridela i to chvoji.
Obdivuju vas, ze uz pecete, ja se jeste ani nerozhodla, jestli budu pect...
Ale budu delat certiky - v patek. To jo.

Maki, diky za tim pa Jordanku ;)
28. lis 2008 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Verco,vidis,to je dobrej napad s tim koleckem.Ale uz jsme koupily s Leni slamovy za 25 korun,ale udelam si podle tvyho napadu venec na dvere.Diky! :wink:
28. lis 2008 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Maxino byl unavenej z vyletu,ze uz spi,hned po jidle vytuhnul.Na prochazce chrnel jen chvili,pak musel koukat kde se co deje. :grinning:
28. lis 2008 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki, ja jsem totiz vloni taky nemela to kolecko, takze jsem improvizovala :sunglasses:
29. lis 2008 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky,

jaké máte plány na dnešek?? My asi odpočinkový, včera jsem upekla linecké cukroví takže už mám 3druhy :slight_smile: asi ještě 3 budu péct.
29. lis 2008 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj všem,
tak my se dneska chystáme na strom do Děčína a včera nám kamarád říkal, že rozsvěcení je v 17hodin a program už od 14hod. tak když nebude pršet, tak se půjdeme mrknout!
29. lis 2008 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Prin já myslela, že to rosvícení je až zítra??? :fearful: Tak teď nevím :confused: No zkusím to nějak zjistit :wink:
29. lis 2008 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím všechny, dneska je ňáká tma, co? Daneček spal až do devíti a v 11 to znovu zakápnul a spí ještě teď. Takže po "o" žádný spánek nehrozí. Tak asi po jídle rovnou vyrazíme na rodinnou oslavu. Teta, sestřenka i moje mamka slaví narozeniny. Letos to ještě jde, ale příští rok to budou u nás v rodině samé kulatiny. Začíná to 4. lednem a končí 1. prosincem. Nenapadá vás, co strejdovi k padesátinám? (rybář, pivař, podnikatel)

Verčo, to s tím kolečkem je bezva nápad. Slyším to poprvé a je to bezva! My jsme si včera s Makinkou napsaly, že se teda vykopeme navzájem, jak jsme nechtěly vylézt a nakonec jsme ťapkaly po městě od 13::00 do 16:00. Já jsem domů dorazila až po šesté, protože jsem se ještě stavovala u rodičů.

Makinko, tak jsem zaprasila kolem Labe kočárek, že jsem ho musela u našich na dvoře drbat kartáčem :grinning: Kolečka jsou jako nová :grinning: Pak si pro nás přijel Tomáš a odvezl si nás autem domů. Zlatej quinny, že se nám už vecpe do auta.

Dančo, teda ty pečeš jako divá. Já jsem pořád u toho jednoho cukroví. Zítra nebo pozítří bych ráda udělala ty marokánky a pak už budu jen čekat, protože zbytek je nepečené cukroví a to ještě dělat nemůžu, aby to vydrželo - budu dělat vosí hnízda /klasika/, kuličky raffaello a švestky naložené v rumu obalené v čokoládě.

Prin, vždyť to rozsvěcení stromu je až zítra :slight_smile: Nebo je nějaká jina akce?
29. lis 2008 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak já nevím.Michal říkal že dneska, asi nějaký informační šum :sweat_smile:
29. lis 2008 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek