• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Jo a abych se nenudila,tak jsem rano zjistila,ze opet netece voda. :grinning: pry ve 3 to pusti.Ovsem co je vetsi pruser,ze nam zase tejden potece humus.... :angry:
20. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky :slight_smile:

Maminky jsou úžasné - Maki uplně tě vidím, jako t o krmíš obouruč - tedy ruč a prs :grinning: :wink:

Leni, já takhle nechávala na 3 mi samotnýho Adama - ale v postýlce nebo v lehátku, když byl miminečko - takyj sem lítala se psem... ale nenáviděla jsem to!!!

Chůvička u nás jede jen při spaní - ta naše reaguje na hlas - myslím ale ten kus, co mají rodiče, takže na ní nemuísme ťukat, neb ona tak jako pípá - nejdřív mě to štvalo, ale už jsem to pochopila a dost to oceňuji :slight_smile:

Singid, tak hezky spinkat dneska zase, jo? :wink:

My dneska náročný den - Petík byl u našich až do večera, neb byl rodičák.
Má pořád kolem 38, tak spoléhám, že se zítra osype a bude to ta šestá... :confounded:
20. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Natt tak to jste měli zastavit:slight_smile:))))))
Maki tak to je brutus s tou vodou, aby toho nebylo málo co????
Lenik - ty jo odvaha, já jsem vybobkovaná, i když jdu vytírat ven chodbu, tak pootevřený dveře, zajištěný,aby se nezabouchly....:slight_smile:)) a jednou jsem šla nakupovat, malej spal v autě, tak jen rychlovka, nechala jsem puštěný blinkry, no a byla jsem tak vytrslá, že jsem půlku věcí nekoupila, jen abych už byla venku:slight_smile:
a chůvu máme blbou, vyzkouším jestli funguje, funguje, ale občas vidím, jak se na balkoně otřásá kočár a malej vzhůru a řve, a chůva nic.... teď už je to ale lepší,neb Dája objevil chůvu jako novou hračku, takže po ní po probuzení chmátne a tím jí aktivuje:slight_smile:)))))
20. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
samo,taky nám reaguje na hlas,ale my se jdem přesto přesvedčit :wink:
20. dub 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sing,
ale koukala jsi na me,ale při zátečí a tech vecí okolo,já nestíhám jeste zdravit a netroubim,bojim,se vzbudim dítko :zipper_mouth:
20. dub 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,však vy jste taky super maminky ,všechny, a kdyby jsme měly každá pět dětí,tak by jsme porád všechny byly super :slight_smile: .Jsme o tom zrovna s Maki v porodce mluvily jak maj všechny naše děti štěstí,že jejich maminky řeší každej zoubek,každý hovínko,každý zakašlání :slight_smile: .......... .Je spousta dětí,který takový štěstí bohužel nemaj :frowning2: .
Jinak teda se nějak nemůžu dokopat vytvořit fotoalbum tady na MK,tak dávám odkaz na FB :slight_smile: na fotečky : http://www.facebook.com/profile.php?id=100000433962732#!/album.php?aid=13559&id=100000433962732
20. dub 2010 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a my chůvičku nemáme.......prostě mám uši jak radary :grinning: .Nevim jak,ale slyšim obě holky,i když se jen ve spánku přetáčej..a to aj Jaňuli vedle v pokojíčku :grinning: :grinning: :grinning: asi tik z práce z nočních(jak se vyspat a zároveň nic neprošvihnout :grinning:) .Teda teď jsme si už konečně pořídili na Jarušku monitor dechu,takže přeci jen v noci spim o něco klidnějš a přes den si víc troufnu se vzdálit neb máme dvě podložky,jednu nainstalovanou v kočárku a jednu v postýlce a jen přehazujem tu monitorovací krabičku.Jsme si zrovna řikali,že brekot uslyšíme,ale nedejchání ne.Jooo Maki,už jsem se i konečně naučila ten monitor včas vypínat dřív než vzbudí celej barák :grinning: :grinning: :grinning: .
20. dub 2010 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, super, Jaruška je fakt Janička č. 2:slight_smile:)))))))
no a já se svým sluchem.....:-/ to spíš manža, je takový radar i z obýváku do ložnice přes zaplou telku... vždycky řekne "heká" a já nic :confounded: prostě ho neslyším:-/

Natt jo tak to já stejně nevidím:frowning2: a křiklounek stejně řval jak tur.-))) manža kdysi jezdil s busem a přes to sklo na mě jednou mával div se nevybourali a pak jsem dostala vynadáno, že se za něj stydím či co, když jsem nemávala zpět... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
z toho vyplývá - hluchá, slepá, no a na mateřský asi i blbá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
jj jak je to možnný,vaše holky jsou fakt stejný :wink: ,monitor jsem zapomela vypnout asi tisíckrát :grinning:

sing,
ale prosim te :wink: ,blbá určitě nejsi :wink:
21. dub 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

já jsem hotovka, Dan má totální záchvaty vzteku, asi kvůli těm trojkám, co se nemilosrdně prodíraj. Ale už mě s..e, fakt že jo! Mám toho plný kecky a uvažuju, jestli tohle prožít znova... síla! Se vším vztekle tříská, je na mě hnusnej, facuje kolem sebe :angry:

Bell, krásný fotky! :slight_smile: Máš na Jarušku krásnou tu barevnou zavinovačku.

Monitor dechu jsme měli a jsem za něj ráda. Chůvičky jsme taky pořídili, ale po prvních třech nocech šli do háje, protože mi to hlásilo každýho psa na sídlišti, co zaštěkal a navíc jsem chytala jiné děti a ne Danečka. Nemělo to význam. Pak jsme měli chůvičky u našich, když spal Daneček v baráku a my byli na zahradě. Jenže stačilo, aby se jen převalil v postýlce na bok a už nám to na zahradě blikalo. Takže to byl neustálej maraton, pořád jsme běhali do baráku a dítě přitom spalo. Doma chůvy nepotřebujem, tam slyším i přes zeď snad každý převalení.
21. dub 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno všem,
Leni,
ale když je zlato, tak bys druhé brala hned, že jo :slight_smile: Vždyť víš že to přejde a teď to holt musíš nějak přežít, ale bude to zase brzo v pohodě, uvidíš! A le chápu to, Jarda když je protivka, tak mám nervy na pochodu :wink:

Bell,
krásné fotky a malá je fakt kopie Janičky! :sweat_smile:

Maki,
jak válčíš? A co voda, už de? Ty vado, já úplně zapoměla na ten kyblík, měla jsi mi to připomět, mám ho doma a mohlas ho zkusit, klidně ještě půjčím jestli chceš :wink: A co tvrdý chleba? Ještě bereš?Jak ti to bude vyhovovat písni a dovezu! :wink:
21. dub 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, my to taky kontrolujeme - ale já měla na mysli ten kus, co máme u sebe my, že reaguje na hlasy i zvuky, takže nemám strach, že se vybil nebo vypnul..

Monitor dechu jsem taky používala - 7 měsiců a děkuji za něj tomu, kdo ho vymyslel, aspoň jsem mohla klidně spát. O vyndavání Petíka a nevypnutí monitoru... ani nemluvím :grinning:

Bell, takže Jůlinka by mohla doplnit trojčátka, ne??? Ten váš taťka tedy umí - jak přes kopírák. :wink:

Leni, neboj, ono ho to brzy přejde - a ty se zase budeš těšit na dalšího vzteklounka... Vždyť ot je tak krásný (tedy SKORO pořád :grinning:)
21. dub 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, přesně. Když je hodnej a večer mě před spaním pusinkuje, tak to bych hned rodila :grinning:

Maki, taky mám tašku tvrdýho chleba.
21. dub 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
hlásím,že oči už josu daleko lepší,ale stále ne stopro..kapu kapky a doufám,že to brzo bude úplně dobrý.Ale chytla jsem rýmu od malýho,asi,aby toho nebylo málo.Šíma zatím do školky nechodí,má sice "jen "rýmu a kašel,ale radši ho necháme doma,aby nechrchlal na ostatní.
Leni..měla bys vidět,co máme doma my za vzteklouna.Dokonce si dupne nožičkou,pořád na nás křičí "ale já chci"..a pod.J to s ním te´d docela náročný.Já spíš doufám,že s případným mimčem by se trochu zklidnil..no,uvidíme.Už tu svoji umíněnost zkoušel i u našich,když tam o víkendu spal... :frowning2:
21. dub 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Daneček to zkouší jen na nás doma, víc na mě. U kohokoliv jinýho si to zatím nedovolí. Jinak Péťo, hlavně, že jsou oči lepší. :wink:
21. dub 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
klídek,malej zrovna dostal na zadek,protože me už taky na s.................,všechno řikám desetkrát a přesne jak psala Petrunka,ječí na me,neudelám,nechci,seber to ty,udelej to ty................a to jsem s nim dneska byla vzhuru ve 2,3,4,v půl 6 a v půl 8 vstával,ani nevim,kdy šel Tomáš do práce,jak jsem asi vytuhla :unamused:
21. dub 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, taky dobrý! Můj prťous usnul, takže uf.
21. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska spánek závidim :wink: ,taky pujde v půl 7 :wink:
21. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,
taky dneska nespíme, tak to bude v pohodě večer :wink:
Včera spal dvě hoďky do 14.30 a večer šel až v devět, takže do spaní nenutím a je klid :slight_smile:
21. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Včera jsem viděla Bell s rodinkou:slight_smile: a hned na to Rybku,jsem jí ani bez malýho nepoznala :wink:

U mě zase řádí nestíhačka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,nemůžu se tenhle týden nastartovat....
21. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
jj taky ho nenutim,to budu mít radši klid večer a vim,že do 7 je tuhon :wink: ,ale já padám dneska na hubu............on proste dneska taky odmlouvá,vzteká se :angry: :angry: :angry: .............ak já už taky nevim,co to zase zkouší :angry:
21. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás pořád horečka...
21. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
natt,
přesně tak a já si aspoň večer uklidím a trochu si odpočinu :wink:

verčo,
:frowning2: snad to brzo přejde!

Kdyby aspoň venku bylo hezky, člověk se namlsal pěkného počasí a teď toto :confused:
21. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, no doufám - je to od pondělka...
Hezky néééé - to už bych se fakt zbláznilaaa!!!
21. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dneska paráda, sotva jsem na psala jak pude Jarda brzo spát, tak si dal na sedačku motorku, sedl na ni a jezdil, samo že spadl na stůl a z toho řvaní usnul, tak nevím, ale hlavně že se mu nic nestalo, kdyžtak ho brzo vzbudím a bude to ok. Já se fakt picnu! To jsou šoky :confused:
21. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,a to ještě Šíma zkouší druhou variantu,neslyší-nevím,jestli je tak zabranej do hry,nebo neslyší schválně...no,někdy je to fakt těžký se udržet a neřvat na něj v jednom kuse..Zlatá školka...sice jsem si ho díky rýmě víc užila,ale on tu školku,děti,pohyb potřebuje.Ve školce si to zatím nedovoluje,je prý docela hodnej.
Veru,doufám,že už to skončí,ty horečky.Je to na nic,když jsou prťata nemocný.. :frowning2:
21. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, Daneček je taky často "neslyšící" :slight_smile: Hlavně když se mnou venčí Máju a zdrhá a já na něj volám, ať stojí.

Verčo, myslím na vás, ať je Péťa do víkendu fit. :wink:
21. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.Chleba bereme.Kyblik bereme.... :grinning:
Voda tece,ale zase je rezava,takze mame barely koupeny vody na vareni a deti jsou spinavy. :grinning: Vlastne vsichni jsme spinavy. :grinning:
Jinak dneska jsem byli v poradne a nic moc,jen 10 deka.Takze to vypada,ze na tom budeme uplne stejne,jako pro Maxovi-mam kojit,co to jde a pak nabidnout dokrm.Aby mi nezhubla,jako tenkrat Maxik.Takze jsem ted dala po 10 minutach z obou prsou-samozrejme usinala a pak do sebe vylozene chrstla 30 Nutrilonu strikackou.Tchyne jen koukala,ze takhle maly mimino umi tak rychle pit.Takze je to jasny,hlad po kojeni ma...Ach jo,kojna,ze me nebude.
21. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy to nevíte, jak to mají chlapečkové (a muži) s tím slyšením??? :grinning: Tak to si přečtěte knížku Proč muži nepslouchají a ženy neumějí číst v mapách - je to fakt super počtení, pobavíte se a taky se o NICH něco dozvíte. Opravdu mě to obohatilo a v některých situacích si už nemyslím, že to dělají schválně nebo, že jsou to ... tooo. ... no víte co... :grinning: :sunglasses:

Maki, to je mi líto s tím kojením, ale prostě jestli to tak je, tak zase bude líp spinkat v noci než kojené děti. Zkrátka si na tom najdi nějaké pozitivum, ať tě to moc neštve.

Prin, ty bláho, to trénoval do cirkusu, ne?

Petrunko, to tedy je pravda, že ve školce jsou jiní.

Díky za palečky, teď je mu líp, tak ho nechám doma s bráškou a vyrážím na rychlonákup.
21. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,tuhle knížku jsem si už párkrát chtěla přečíst.ALe v okolí ji nikdo nemá a v knihovně na ni vždycky zapomenu.... :grinning:
21. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek