• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ja se uz predem rozhodla,ze se nervovat nebudu.Stacilo mi s Maxem,vypadala a citila jsem se jako zombie.Vynervovana a nevyspala.Hlavne si to ted nemuzu dovolit,musim se venovat i Maxovi a ne ve volny chvili padnout do postele.Neda se nic delat,dokud mliko bude,flasku ji nedam,budu krmit strikackou nebo kadinkou,at si zkusi vytahnout,co to pujde...
21. dub 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki máš pravdu, já se snažila kojit co šlo a přesně jak říkáš, zombie hadr, nevyspalá, vynervovaná, že není mlíko.... srovnalo se to, až když jsem se smířila,že holt kdyžtak bude UM :frowning2:
21. dub 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,
no nevím co nacvičoval, každopádně jsem ho za hoďku budila, najedl se a šly jsme ven, za dvacet minut zase domů, protože začalo pršet a když jsme přišli, tak zas přestalo, no aprílové počasí, fakt že jo!

Maki,
to je mi líto, ale než abys byla nervózní troska, tak radši jak říkáš! :wink: Kamarádka to měla stejně jako ty, prvního na UM a druhého teď teda kojí, ale bojuje s tím jak to de. Už jí dr. říkala ať přikrmuje, malý furt brečí i v noci, ale nějak to nevzdala a teď jsem jí sice dýl neviděla, ale myslím že kojí pořád, tak hlavu vzhůru, třeba se to srovná a když ne, tak co, taky vyroste, jako Max! :sweat_smile:
Jakmile budu mít doma auto, tak ti dám vědět a hodím ti to domů, akorát teď Michal je furt v práci a jezdí autem, ale uvidím, nějak se to vymyslí :wink:
21. dub 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prave,clovek je vzhuru skoro celou noc a kde pak brat silu na Maxe....Kdyz je jedno dite,je to jiny,nez kdyz jsou dve a vic....
21. dub 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu nechala Petíka Adamovi - měl zrovna světlou chvilku s nízkou teplotou - a šla jsem pro ovoce a mléčné výrobky do Hypru - tedy drahý to bylo, ale hezky jsem se provětrala - je to fakt utrpení být doma celé dny!!!
Petík se mi zdá horký, za chvíli ho přebalím a změřím. ... vidím to zítra na dr :frowning2:

Maki však jo - žádý násilí držím palce.

Prin, to je kaskadér :grinning: - mě ten déšť chytil cestou na zastávku - ha ha ha - mám to asi dva metry a na nich jako zmoknu??? :grinning: Apríl no!!
21. dub 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, já za vaším panelákem natahovala slídu a je to, co by kamenem dohodil :wink:
S Petikem je mi to líto, ale je úžasnej, a jaký má vlasy:slight_smile:)) jako princátko :grinning: a úžasně mrká na holky,ukazovala jsem to manžovi a ten z toho byl na větvi :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, určo bych k doktorce zašla.

Makinko, žádnej stres, přesně jak píšeš, nenervovat se. Obě víme, jak to naši kluci zvládli na nutroši, tak by to kdyžtak zvládla i Emička.
21. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
i já bych sla,muze mít zánet kdekoliv,tam to zjistí hned z krve z prstíku :wink:

maki,
jj ty si určo poradíš :wink:
21. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a chleba mám zas taky :wink:
21. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki klid,zvládneš to :wink: třeba se to jěště srovná a kojení se rozjede...ale je fakt že já byla dost grogy s kojení po hodině,ve dne v noci!Tak že žádný stres hlavně ať jste všichni zdravý!!!
21. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo to už trvá pár dní Petíkovi viď!!Ať je brzy fit chlapík!Zítra písni co u dr....
21. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aniž bych to tu četla, tak jsme po 19. hodině jeli na pohotovost - on zase plakal a já už to nedávala, tak jsem nechtěla čekat do zítra, byla jsem si skoro jistá - a taky JO - má angínu jak prase :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Dala mu i Fenistil kapičky, protože má tak oteklé mandle, že nemá žádný otvor do krku - to je tedy maso, on taky skoro nejí a nepije, strašně slintá - chjoooo!!! A samozřejmě ATB. Takže jsem to nasadila o 18h dřív, než kdybych s ním šla zítra k dr, tak bude o to dřív v pořádku.

Singid, tys mrkala na manžu jako Petík na tebe??? :grinning: :grinning: On tak dneska mrkal i na pohotovosti, byly z něj dr i sestřička unešené - musím říct, že na to, jak to má ošklivý, tak je relativně DOST dobrej... Tak snad mu bude brzy líp.
21. dub 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,10 deka je paráda :slight_smile: .Dr,by tě určo chválila za každej gram.Ale už jsme o tom mlvuili,když to půjde tak to půjde a když ne,tak si děti nezasloužej vystreslou mamku :slight_smile: .Čoveče a nemáme nějakej hormonální přelom?! :rolling_eyes: Já si tak libovala jak nám to všechno jde a od včerejšího rána se nám to nenápadně ser....Včera v pět ráno nám poprvé Jaňule spustila hysterák neb jí vzbudila Jaruška vyváděním u přebalování a samo už jsme nikdo nešel spát.teda krom Jarušky,která se nechala uhoupat až tak někdy v 7 :rolling_eyes: a hned na to následovala noc hrůzy na dnešek.Večer obě usnuly v 8,jénže najednou se Jaruška vzbudila a ne a ne usnout a usnula až v 11 a já blbec jsem si nešla lehnout.Do pelechu jsem zalezla až v půl jedný v noci a po pár minutách přiběhla Jaňule,já vyskočila jak blesk neb musim furt hlídat Jarušku,aby se na ní nesápala a nechtěla jí hladit.No a ´Jaňule hysterák,že nebude spát a ž chce na gauč a chce jíst......no prostě do půl třetí do rána střídavě usínala a zase budila :rolling_eyes: ,pak už mě musel vystřídat manža neb se pro změnu vzbudila Jaruška :rolling_eyes: a ta taky nemohla usnout,naštěstí aspoň neřvala.Takže ve 4 ráno jsem vystřídala manžu v uspávání Janičky........hrůza do postele jsem dohrabala v půl pátý ráno úplně zbitá jak pes a zdálo se mi,že jsem nasr...,že mě hnali do práce na noční i s Jaruškou v autosedačce :grinning: .No a v šest zase Jaruška na kojení a do 7 neusnula a když jsem si konečně lehla,tak vstala Janička :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .No a my museli vstávat taky,protože jsem dneska jela vyřizovat cosi do Ústí do práce a ona se těšila na výlet,takže ani odložit se to nedalo a abych se nenudila a nechtěla se třeba ráno nějak moc zdlouhavě vypravovat,tak vzbudila Jarušku tim,že jí rvala hračky do kočárku.No Tak jsme s manžou oba s šílenejma kruhama pod očima naložili obě holky do auta a vyrazili na výlet.No a ve foru jsem si dla zaručeně bezkofeinový kapučíno.....takže Jaruška od 3 až do půl devátý večer nechtěla usnout.......................tak ted jako nevim,jestli jsou nějaký skvrny na slunci nebo,jestli Jarušce nekoštuje mlíko,že je tak přebdělá a jestli Jaňuli začíná docházet,že to miminko už si necháme,že tu nejni jenom na návštěvě :grinning: .......nebo asi všechno naráz :rolling_eyes: :grinning: .
21. dub 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, v tom tvém popisu je přes mírné zoufalství cítit tolik lásky - je tot moc pěkný :hearts: :hearts: :hearts: - opravdu tě obdivuju, zvládáš to hezky...
Máš takový zdravý nadhled - a tedy s tím capuccinem bych byla taky naprdnutá - já si nesměla dávat latté u známých ono tedy bylo výborné a pdajně strašně slaboučké, já si ho tam dvakrát dala okolo 16. h a Petík byl vždycky v noci od 1 do 4 vzhůru - no že by to bylo větráním??? Vždycky po tom Latté - v době, kdy jinak spal krásně...

Nás asi čeká další šílená noc - od 20h, co šel spát, už byl 4x vzhůru... :frowning2:

Tak dobrou všem...
21. dub 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bellty jo to budou asi fakt skvrny na slunci, Dája na dnešek od 19-23h co hodinku vzhůru, pak jsem si šla lehnout a protože manža má alergii a teď mu vrcholí, tak spím sama a on v obýváku (pořád frká a kašle, smrká a chrápe.-). tak jsem si šla lehnout s tím, že Dáju do postele brát nebudu, aby si zase nezvykal zpátky z postýlky, no ve 2h jsem se vzbudila a Dája u pasu :sweat_smile: já prostě nenávidím noční vstávání a před těhu jsem byla hroznej spavec, prostě jak jsem neměla 12h spánku tak se mnou nebyla řeč....šestinedělí byl očistec, už jsem si i docela zvykla, ale i tak jsem občas v noci hnusná (dle manžela) nebo náměsíčná :confused: ani jedno si nepamatuju :rolling_eyes: takže Dáju jsem si přestěhovala nějak mimovolně a pak jsem z toho byla tak vedle, že jsem pořádně nezabrala, on taky ne, tak jsme se až do rána krásně navzájem budili :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Veru: Petík je borec, marodnej a ještě takhle pomrkává :grinning: :grinning: je skvělej, já to včera zkoušela na manžu, načež se mi dostalo odpovědi, že je zbitej jak pes, ať si to nechám na jindy.... :confounded: takže zase smůla
22. dub 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
at se dá Petík brzy do pořádku,posílám pohlazení :wink: ,až bude Petík zdrvaje,chci taky videt jak krásne mrká,když to sing zkouší i na manžu :wink: :wink: :wink:

jo holky asi jo,protože dnešn noc,opet katastrofická,já už ho asi zabiju nebo co................on bude snad knučet a řvát do 18 nebo co,já už fakt nevim,fakt jako holky,znova píšu,klobouk dolu,protože jsem nervák,fakt bych to nezvládla,jste šikulky a bell,super,že manža pomáhá :wink:

sing,
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jéééžííííši, co se to zase děje, já teda nemůžu říct nic, Jarda spal pěkně, ale co tu popisujete, nic moc, ale snad to bylo jenom dneska :wink:

Bell,
ještě že máš chlapa doma co?

http://n-joy.cz/video/jara-jede-vlakem/55kwt0w0b0wbknoo
22. dub 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj....
Verčo,ATB snad rychle zaberou a Petík bude ok.
My pořád rýmujeme všichni,ale už je to lepší,v pondělí pomaže Šíma do školky,ale jen na tři dny.Ve středu večer vyrážíme na dovolenou-huraaaaaa:slight_smile:
22. dub 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jj přidávám se k nočnímu probuzení!!Kolem 1h se vzbudil a prudil,dostal mlíko a po delší době usnul,nyní se teprve probouzí,to je co říct!!

Verčo Petíkovi přejeme brzké uzdravení!!

Petrunko a kam pak razíte na dovču?

Natt Ty a nervák?Taková mírumilovná :grinning:
22. dub 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
jj to by jsi se divila :sweat_smile:

jo holky kdo má Dolce Gusto-prej je ledový čaj,nezkoušeli jste nekdo?????????
http://email.seznam.cz/framesetScreen?sessionId=&url=%2FfolderScreen%3FsessionId%3D%26welcome%3D1

prin,
už jsme to zkoukli 3 krát :wink: :wink: .............ten je roztomilej,maminka bude odpočívat,brouček :wink: :wink: :wink:
22. dub 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky :slight_smile:

já dnešní noc snad ani nekomentuju - stačí, když napíšu, že 6x???? :frowning2:
Jsem úplně odvařená.
Petík teď ráno 38,4 - tak snad to je dnes poslední den...

Singid - tyjo, tys mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning: - jsem se tu nahlas smála :wink:

Prin, Jaroušek je šikulín, jak hezky povídá - a má to srovnaný, že máma bude odpočívat - to je super!

Petrunko, do toho Holandska? Tak tam hezky buď za tulipaní a koukej si přivézt nějakýho malýho tulipánka, jo?

Natt, upřímně ti musím přiznat, že už dlouhé týdny si říkám, že ti písnu a zajdem si k vám pohrát, pokud stále platí pozvání. Takže až bude Petík fit, tak to můžem zrealizovat - a on zamrká, to ti garantuju -tím totiž nešetří :grinning: :wink:
22. dub 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem

Verčooo, chudák, tak nakonec angína! Je mi Péti i tebe líto. Tak hlavně, že se na to přišlo a konečně léčíte konkrétní věc. Jaká byla noc? Jak mu je? Jo a to mrkání natoč a hoď odkaz, když se pořád ne a ne sejít...

Bell, vau, tak to byla noc! Doufám, že ta na dnešek už byla lepší a dohnala jsi to. Hele, ve Fóru v Meinlu si dávám bezkofeinový latté a je fakt bez kofeinu, páč kdyby tam byl, tak se třesu jak ratlík a chce se mi zvracet. Jestli oni ti to nezvorali a nedali ti kofeinové kapučíno.

Singid, tak to jsme dva spavci, ani přítel nechápe, že mi nějakých ubohých 8 hodin vůbec nestačí :grinning: Musím i teď mít minimálně 10 hodin přes noc, jinak padnu v poledne za vlast s Danečkem. Jsem na tohle hrozná. Asi jsem to podědila, moje mamka je na tom stejně.

Petrunko, kam jedete na dovču? Jéje, tys to určitě psala, co? Ale mně se podezřele dlouho drží ta těhotenská demence.

Razíme s hafuškou ven...
22. dub 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, tak než jsem odeslala příspěvek, tak už jsi napsala, jaká byla noc... tak repete pro mě nemusíš :grinning: Neboj, ATB zaberou do 48 hodin.

Petrunko, aha, tulipánová dovolená...
22. dub 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo...tulipánová dovolená...už se fakt těším..určitě se chystáme do Amsterodamu,chceme se projet na kanálu lodí.Ségra už nám připravuje plán,kam všude se máme jít podívat.Mám trochu obavy z tí cesty,ale snad to nějak zvládnem.Jo,kdybych si přivezlamalýho tulipánka,bylo by to super...ale nesmím se na to moc upínat,není moc pravděpodobný,že bych měla takový štěstí dvakrát.
22. dub 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za pochvalu, no jo, někdy má takové chvilky že se to dá natočit a nebere mi to z ruky! Zatím se chová k mimi hezky, maže mi bříško, dává pusinky a furt říká že tam mám miminko...je to roztomilé :sweat_smile: ale jak píše Bell, aby to nedopadlo tak, že jak zjistí že mimi budeme mít napořád, tak to bude změna...no uvidíme, zatím je to v pohodě! :slight_smile:
No nic, já du dovařit a pudu s Jardou na zahrádku, co doma když neprší :wink:

Verčo,
snad to už budete mít brzo za sebou! :slight_smile:
22. dub 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě že mám sousedky:slight_smile: došel mi plyn při vaření :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak hned jsem donesla hrnec polívky k sousedce,Natt k Martině(kadeřnice) :slight_smile: byla s námi v Bělásku...
22. dub 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,ty máš taky dobrý historky..:slight_smile:..štěstí,že máš dobrou sousedku....
holky,mám problém..před víc,jak 14 dny jsem dobrala prášky a teď slaboulince krvácím.Teda nedá se tomu snad ani říkat špinění,jen se občas objeví trošičku krve.Bolesti nemám a není to ani každý den a nestupňuje se to.Nevím,jestli to není jen tím,že jsem měla do sebe cpát hormony a necpu a tělo se s tím vyrovnává,taky jsem nastydlá....k doktorovi se mi nechce a vlastně ani nějak nemám kdy.Čistě teoreticky bych mohla být i těhotná,ale jen hrozně krátce.U Šimonka jsem tayk zkraje špinila,ale to bylo později,když už bylo těhu potvrzený..
22. dub 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
ted jsem ti to chtela naspat,že je možný,že jsi tehule a hned na začátku se to stává,že malinko krvácíš,ne každýmu,ale já to mela taky :wink: ,tak neboj,muze to být i práškama,k dr zaskoč,když te bude neco bolet,nebo to nepřestane,projistotu,ale pokud jsi opravdu malinko a mimi se zavrtává,nenechala bych se prohlížet :wink: a z bytečně do sebe nechat štourat :wink:

veru,
jasne jste klido očekáváni :wink:
22. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,jasně,pokud by se něco dělo,zajdu tam..teď je to fakt malinko,spíš stopy krve,než špinění a žádný bolesti..
22. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, nic to není. Já jsem to po vysazení antikoncepce měla taky asi dva měsíce.
22. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek