• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Díky,Leni,fakt jsi mě uklidnila... :slight_smile: :slight_smile: Já si snad ani nemyslela,že by to bylo něco hroznýho,ale nikdy se mi to nestalo..
22. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
terez,
jj vim jaká.jeste že se tam máte :wink: .to se hodí kadeřnice :wink:
22. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tak Dája zase dneska perlí, hysterák při oblékání, při jídle.... :rolling_eyes: ráno si "hryznul" do nějaký hračky asi, takže takovou tu uzdičku z horního rtu na dáseň má od krve :rolling_eyes: :rolling_eyes: zoubek se asi někam ztratil, nebo nevím, do pusy si nedá sáhnout, chjo, chuligán jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Veru - jsem ráda, že jsem tě pobavila :grinning: :grinning:
Petrunka - dovču závidím, naši byli loni na lodi v Hol. a moc si to pochvalovali
Terez - úplně tě vidím jak běžíš s hrncem:slight_smile:
Prin -ty děti jsou zlatíčka:slight_smile:) a Dája když vidí foťák, tak všeho nechá a už se po něm sápe, nebo se přestane smát a kouká přímo do objektivu:slight_smile:))
22. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
a ad kadeřnice, holky nedoporučily byste mi nějakou šikovnou? moje se odstěhovala do Petrovic a já už mám to háro dlouhý, chjjooooo a nechci jít někam jen tak, protože s tím nemám dobrý zkušenosti a vždy mě nějak zprzní :confounded:
22. dub 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Singid-kadeřnici ti asi každá doporučí tu svou..:slight_smile:..já chodím do salonu Elixír k p.Sobotkové.Jsem moc spokojenáDříc jsem vždycky pospíchala domů,abych ti ten "účes"nějak přetvořila,ale teď jdu pak klidně s kámoškama na kafe a nic neřeším..
22. dub 2010 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrunko díky za tip, koukla jsem na jejich stránky, ani jsem nevěděla, že tam nějaký salon je:slight_smile:))
22. dub 2010 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Přiznávám, že peču svojí první sekanou v životě, snad jsem to dobře uplácala :slight_smile:

Petrunko, neboj, jsi zdravá jako řípa. Teda aspoň doufám. Co oko?

Terez, dorazily mi formy na dort, čtverce, tři patra. Teda to je ooobr velký! Akorát musím zítra někde ve městě sehnat tác aspoň 40x40cm, abych ten dort měla na co postavit :slight_smile: Zatím budu péct jen to spodní patro, ať se rodina nezmlsá, víc pater až při slávě, třeba až bude mít Daneček 2. narozeniny.

Singid, taky si užíváme zubní peklo! :grinning: Já mám kadeřnici kamarádku na mateřský, kdybys chtěla, chodím s ní i s Danečkem. Jinak jsem byla taky moc spokojená v Elixíru na Teplický. Tam mě budou i líčit a česat na svatbu.
22. dub 2010 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrunko, to "teda aspoň doufám" nemělo souvislost s tím špiněním, to je URČO v pohodě. Spíš jestli tě netrápí něco jiného, třeba to oko :grinning:
22. dub 2010 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě taky ta moje kadeřnice česala na svatbu a te´d moji ségru na naturiťák.Moc se mi ot líbilo.Která tě,Leni bude česat?
Jinak oči docela dobrý,pořád to cítím,není to ještě ono,ale už vidím a vypadám celkem normálně-konečně.
V sobotu jdeme na velký rodinný oběd do Huníkova,to se zase nadlábnem.Už se těším.. :slight_smile: .A už abych začala o víkendu něco balit s sebou,protože pak jsem pondělí,úterý v práci a příjdu vždycky až večer.Já budu zase nervozní..to je vždycky,když někam jedem.Ještě,že je Martin takovej kliďas,bejt jako já,tak se pozabíjíme:slight_smile:
jo,Leni,za první sekanou se nestyď.Já ji zásadně kupuju mraženou.A vůbec skoro nevařím,u nás prostě vaří chlap a jde mu to výborně.Nemít jeho,nemohla bych tuhle práci dělat.Postará se o Šimonka,uvaří mu,vykoupe,dá spát..mezitím doma vyluxuje,umeje nádobí...prostě poklad :wink: :slight_smile:
22. dub 2010 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, moje první sekaná vypadala jako rozšláplý eee :grinning: :grinning: teď už je to lepší:slight_smile:))) chybama se člověk učí :grinning: :grinning: a jak říká můj muž, kdyžtak to sníme lžičkou:slight_smile:)
Petrunko, taky mám doma poklad, až na to vaření v tom se prostě vyžívám já, ale jinak manža taky dost pomáhá :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,
tak ať se povede, ale jestli jsi kupovala maso tady u řezníka, tak stopro :wink:
22. dub 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrunko, já se znám s Janou Tomáškovou, která to tam vede, ta mě bude líčit. No a po telefonu mluvila o svatebním účesu s nějakou Martinou, co jsem zaslechla.
22. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Juj, já to odeslala a chci ještě psát

Petrunko, tak to je fajn, že je oko lepší. Ten opthalmo septonex je zázrak co? Huníkov závidím!!! My tam byli naposledy v říjnu 2008 a od tý doby jen přemlouvám a furt nic. Tak my v sobotu jedeme aspoň do Fóra, Danečka si vezme tchýně. Nooo a ty máš chlapa fakt poklad. Ten můj mi minulý týden teda taky 2x uvařil, ale jinak je to jen a jen na mně, krmení Danečka taky. I když zas můžu třeba jednou za týden vypadnout na kafe s kámoškou a on se postará. Tak jsem byla zrovna v úterý a příští úterý už mám taky naplánovanou pizzerku s další kamarádkou.

Sekačka se povedla, dokonce udržela tvar, nacpala jsem do toho i vařený vajíčka a nakládaný okurky od babičky. Akorát jak se mi blbě peče na plynu, tak se zespoda chytla, ale jen trochu, tak jsme to sloupli a jedli, haha :grinning: Mně to přišlo míííírně bez chuti, ale jinak dobrý. Chlap si mlaskal. Tak to je hlavní.

Pavli a maso nebylo bohužel od našeho řezníka z Boletic. Ale je fakt, že ten má nejlepší.
22. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, gratuluju k sekačce :slight_smile:

Petrunko, já vysadila Proveru - injekci - nejdřív jsme špinila 2 měsíce a teď už dva měsíce ticho po pěšině - ale četla jsem si o tom na netu a zatím jsem v klidu...

Holky, tak ten kluk mi dává - v 17 h zase 39,3 :frowning2:
Celý den brečí, nejí, nespí, nepije, slintá jak stádo bernardýnů :frowning2:
Od uložení se budí každých 45 - 55 minut....

Kde je Huníkov???
22. dub 2010 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
veru,
ježiš a nemá afty nebo tu moučnivku?????????? :frowning2: ,je mi petíka líto,brouček,posílám brzké uzdravení a tobě sílu :wink:

Huníkov je podle mě jak se jede na Kamenici,asi holky myslej tu myslivnu,ale nevim,ale máma tam byla a taky si chválila :wink:
22. dub 2010 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni tak dej dorta na pelch,já ho tam taky dala :wink:

Verčo to není možná,chudák malej :frowning2:

Petrunko no Ty se máš :slight_smile: ,ale já jsem zase ráda když ten můj je v garáži,sic nemám chvilku pro sebe,ale zase klid hihi,páč je to prostě chlap!Tu se mu nelíbí to ,tu zase ono :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni na plech,né pelch ani pelech :grinning:
22. dub 2010 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno..
jo,Huníkov je tam,jak myslí Natt.,mají tam děsně velký porce a dobře vařej.
Doufám,že bude krásně,plánuju skoro celý den být se Šimonkem někde venku:slight_smile:
23. dub 2010 v 06:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,

dneska bude krásně. Jedu na vyšetření štítné žlázy, to potrvá chviličku a pak s Danečkem (dnes výjimečně v kočárku, bude toho hodně) obejdeme město, pokoupíme. Já už mám zamluvené spodní prádlo pod svatební šaty, tak ho dnes zaplatím, jupí.... no a odpo jedeme do Jílového s rodnými listy.

Terez, i plech je malej :grinning: Když to dám do trouby, tak zbývá asi 0,5 cm zprava i zleva :grinning:

Verčo, kdyby Péťa neměl plnou pusu zubů, tak bych řekla, že se mu k angíně přidaly ještě zuby. Chudinka.
23. dub 2010 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni to bude mega dort :grinning:

Byla jsem v pondělí s Kristíkem v ÚL na kontrole pupíku a v září nastupujeme ,pupík stáhnou,prý by ta kýla vylézala.Přitom asi udělají pindíka pokud to bude třeba....
Já sama v květnu jdu na trhání tý osmičky,už jsem objednaná+na odstranění pihy,no už jsem si řekla že se odhodlám!! :rolling_eyes:
23. dub 2010 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.infohelp.cz/cz/domenzdroj.php?file=myslivna_ceskakamenice.htm&lang=
Verco,vyborne varej a vetsi porce nevidel ani Roman a to po hospodach pracoval 13 let... :grinning:
23. dub 2010 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Maki, díky za info, to asi zkusíme... moji chlapci budou jistě nadšeni

Leni, já nějak přehlédla - kdy máte ten Velký den?

Hm, já bych taky šla hned ven, ale to si s Petíkem počkáme... :frowning2:

Já měla další velice náročnou noc - už čtvrtou v řadě.
Od uložení ve 20h se Petík budil každých 40 - 50 minut a to mu vydrželo do 4:30!!! Pak měl zase horečku, dostal Nurofen a spal celé 2 hodiny v kuse!
U snídaně zase řev - dostal jogurt z lednice, aby mu ochladil ten krček, ale on u toho ječí jako bych ho vraždila - ale pak to vždycky s takovou chutí snědl a pak zase ječel.
Já tedy nevím, proč mi to dělá, jsem úplně na hadry a to je teprve ráno...
V noci jsem několikrát převlíkala - Petíka a postýlku - poslintaný pyžámka a proslintaný polštář - on strašně slintá - už z toho má kolem pusinky takový ošklivý pupeny, takže budeme léčit ještě to...
Teď za poslední hodinu mi přijde, že se mu značně ulevilo, asi opadl ten otok nebo ce - dal si poměrně hladce a s chutí kuřecí vývar a i s ihezky hraje a nepláče...

Je to nářez, tatínek chodí z práce mezi 18. a 20. - ale o víkendu mi nařídil relax, tak se těším, až z toho na chvilku vypadnu...
23. dub 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak tác na dort jsem nesehnala, maj samý menší.

Terez, Daneček má taky pořád vystouplý pupík. Hele a tobě pihu odstraněj za teplého počasí a sluníčka? Prý se to dělá jen v zimě. Měla jsem jít v lednu na řezání pihy vedle pusy, ale samo, že jsem zapomněla.

Verčo, to chlapi budou nadšeni, protože tam vařej bezkonkurenčně nejlíp a nejvíc :grinning: Velký den máme 17.7.2010 a budeme se brát na zámku v Jílovém. Je mi líto Petíka, fakt to máte se vším všudy. Brouček malej. Tobě přeju, ať si o víkendu fakt odpočineš, máš zlatýho chlapa.
23. dub 2010 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já mám nečekanou pohodu, protože mi Jarda usnul už v 18.10 u krtečka. :slight_smile: Nějak na něj dolehla únava po tom co od úterý nespí odpoledne a ještě do toho to sluníčko :confused:

Leni,
tak to gratuluju, my se brali 16.6. :sweat_smile:

Veru,
snad bude líp, už přece musí být jenom líp :wink:
23. dub 2010 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru tak s Petíkem je to tedy nářez....já tě tedy nechci děsit, ale sestřenka to s malým měla podobný, i ten naběhlý krk, ale nakonec se z toho vyklubala mononukleoza...taky měl dlouho horečky, i pak po 14 dnech občas 38C a pak druhý den nic.... ale to zjistí jen u dr. z rozboru krve...já jen že mi to teď hodně připomíná Petík... jinak bych tipla taky na zuby, ale když už má všechny...kdybys potřebovala s něčím pomoct, tak dej vědět, zařídím, nakoupím :grinning:
jinak my jdeme zítra k našim, mamina má 51 narozeniny, tak taky peču dort, jen teda piškotový korpus, nahoru hodím ovoce a želatinu a bude, mňam mňam
23. dub 2010 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli, děkuji :slight_smile:
23. dub 2010 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,
není za co! :wink:
23. dub 2010 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli, ale je :grinning: hihi
23. dub 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak prosím :grinning:
dneska jsem fakt nějaká utahaná a malé kope jak blázen, asi to brzo zalomím :slight_smile:
23. dub 2010 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jestli tě mrně nechá :wink: Naše velké mrně bylo dneska donuceno spát ve městě v kočárku a dal 45 minut. Aspoň něco. To je u něj v kočárku mega velká doba.

Myslím na Verču, jak se perou s teplotama... zítra už by snad měla zabrat antibiotika.
23. dub 2010 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek