• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
no snad nechá :sweat_smile: Poslední dobou i Jára spí dobře, jak se mu prořezal ten špičák a je i nějak hodný, ale to připisuju tomu, že jsme pořád venku na zahrádce, ono to zase přijde! Zítra jedu autem k prababi a Micha veze Jardu na kole, tak jsem zvědavá, už se moc těší! :sweat_smile:
23. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni dr napsala doporučení a normál jsem šla do polikliniky se objednat-pihu mám na rameni,přesně na dotek ramínka od podprdy :confounded: ale holt jsem posera tak jsem vše vzala najednou-pihu a zub a pak si budu lízat rány :grinning:

My dnes dopolko venku od 9-12h,spánek 12.30h až 15.30h,pak do školy pro Jiříka,a hurá ven na novo-od 16.30h do 18h vejšlap lesem a pak běhal u baráku do 20h,opékali jsme buřty tak aby prcek viděl ohýnek,no a usnul jako špalek :slight_smile: a já jdu taky :pensive:

Verčo přejeme ať už je Petík konečně fit!!!
23. dub 2010 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

terez,
vše nej Jiříkovi k svátku :wink:

veru,
jak je?????????

my jsme v Praze,včera hned Šimon vzal chodík celym nosem a pusou,my co Praha to uraz

:stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................ale za to spal celou noc v kuse,po 2 a půl letech,no neveřila jsem,jeste jsem se manži ptala,jestli s nim nebyl vzhuru náhodou :wink: ,tak budeme na zahrade a odpočinem si od DC :wink:

maki,bell,
co holčičky??????????????jsou hodné??????????
24. dub 2010 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt díky vyřídím :wink:
24. dub 2010 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...
už si chystáme bříška na Huníkov:slight_smile:.
Verčo,jak je Petíkovi?Snad konečně ATB zaberou...
Natt,tohle znám,Šíma neumí pořádně zvedat nohy a pořád někde padá..Užijte si relax na zahradě.
Terez..Jiříkům vše nej k svátku..:slight_smile:
24. dub 2010 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
taky přejeme všechno nejlepší k svátku! :sweat_smile:
24. dub 2010 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, mně už je to traůný, jak se to nedaří, i psát...
Včera večer jsme byli zase na pohotovosti, protože u večeře Petíkovi praskly pupínky v pusince a tekla mu z toho krev. A to už v poledne docela hezky jedl...
No co vám budu vyprávět - třetí pohotovost, třetí diagnoza - má aftozni stomatitidu neboli slintavku - celou pusu živou zvenku u zevnitř!!!!!
Na dnešek byla zatím nejhorší noc - pátá v řadě, ale byl vzhůru od 22:15 do 0:30 a pak zase každých 40 minut - ráno s ním vstal manžel, já už jsem nadoraz... :frowning2:
Ale vypadá to líp, tak snad už se začne lepšit, naštěstí ty ATB jsou i na toto!!!!!

Jiříkům vše nejlepší k svátku a všem hezký sluníčkový den... :slight_smile:
24. dub 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
veru,
neni to trapny,proto jsem se ptala,jestli nemá Petík afty nebo moučnivku...všichni si tu asi myslela,že jsem uplne blbá co tu píšu,ale ono se to blbe poznává,když jsou stále teploty a slintá,tak má nakonec neco podobného,znám to ze své zkušenosti,tak snad bude brzy v pořádku,ach jo,my to tenkrát meli taky u mámy a byli jsme s tim na Bulovce,chteli nám ho dát na kapačky,já to tenkrát odmítla,pil stříkačkou,nebo v hlubokym spánku,ale zvládli jsme,proto vim jak ti je,tak se drž a vy to zvládnete určitě
24. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt, děkuju, vypadá, že se lepší - dala jsem ho spát 11:45, spal chvíli, pak ho uspal Adam, po chvíli zase plakal, tak jsem ho vzala na sebe a tak spal půl hodiny, tak jse mho zkuisla dát do postýlky a už tam je skoro hodinku, takže fajn... Musí toho MOC a MOC dospat.
Je to fakt šílený, ale už zaeíná i pít líp, tak věřím, že to nejdramatičtější máme za sebou (aspoň tedy doufám...)
24. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
veru,
jj snad ju ty první dny jsou nejhorší,tak snad to bude nejlepší,on brečel,jak jsme mu to nutili,ale pít musel...................dávali jsme mu to lžičkou,jak to šlo.............to zvládnete,jde o nervy,ale neboj bude to o.k,me bolí jeden aft a je pak celá pusinka,ach jo,kdyby se jim dalo pomoci,hned jak budete o.k.,čekáme Vás....................... :wink:
24. dub 2010 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez, aha, no vidíš to. Ta piha vedle pusy ke mně tak nějak patří, tak si jí ještě na tu svatbu nechám a vyříznout si jí nechám v zimě... pokud teda nebudu těhotná, protože těhuli asi nemůžou píchnout tu umrtvovačku. Nevím, to bych se pak poptala. Jiříkovi přejeme taky všechno nej nej k svátku.

Prin, jak kluci zvládli cestu na kole?

Verčo, jak to tak čtu, tak je mi z toho úplně ouzko. Je mi Péti a tebe fakt moc líto. Vyžíráte si to se vším všudy. Hele, vůbec neříkej, že je to trapný, že zas něco a že zas pohotovst. Jsi perfektní mamika, která se stará. A jinak já jako dítě měla taky slintavku a chtěli mě vzít do nemocnice na kapačky kvůli jídlu a pití. No a mamka se vzepřela a prostě do mě cpala omáčky a polívky a zůstali jsme doma a zvládli to na jedničku. Řvala jsem u jídla, ale máma se nedala. Určitě to pro ní bylo taky krutý. Zvládnete to taky. Hlavně to pití, vodičku... myslím na vás.
24. dub 2010 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak my dali dneska Danečka od 10 do 16 hodin k tchýni a jeli do Fóra. Sehnala jsem tam krásné svatební botičky, takže už mám na sebe všechno krom prstýnku :grinning: Po 14 dnech jsem si dala i něco sladkýho, výbornou zmrzku a honey latté.
24. dub 2010 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj...
Verčo,to je trápení s nemocema..posílám hodně sil..a Petíkovi pohlazení.Manža měl taky jako dítě slintavku a říká,že nic horšího snad nezažil...
My se dneska nadlábli v Huníkově,sešli se v hojném počtu,popovídali..prostě příjemnej,pohodovej den...za chvíli půjdem příšerka malá spinkat a já mám volné pole působnosti,neb Martin je na noční.Asi budu koukat na další díly Zoufalých manželek na netu a pak na Jak jsem poznal vaši matku-kdo nezná,doporučuju.Je to dokonalej seriál,děsně se u toho směju,fakt super.
24. dub 2010 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Verco,drzim palce,at to zvladnete. :wink:
24. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Verčo, obě moje děti to taky měly. Ne tedy najednou. Bylo to fakt hrozný :frowning2: - oteklý dásně, že skoro nebyly vidět zoubky, puchýře po celý pusince, který praskaly a slintání. To nejhorší trvalo asi 3-4 dny a potom se to začalo zlepšovat. Mazala jsem to nějakou průsvitnou vodičkou z lékárny. Lékárnice měla tenkrát děsný průpovídky, když to měla připravit - prý co je s tím práce :confounded: . Držím palce, ať je to co nejrychleji za vámi !!!
24. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, tak jste si udělali hezký den, ju !?!? My se do Fóra chystáme příští víkend. Potřebuju dětem koupit sandále a říkala mi ségra, že v CCC mají docela výběr. Akurát jsem koukala na plánek toho obchoďáku a už teď mám strach, že tam zabloudíme :confused:
24. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda holky,
Veru myslím na vás, je to fakt hrozný, řekli ti z čeho to Petík vůbec má? snad už tomu bude brzy konec... a trapný to není vůbec, jsme tu od toho, abychom si radily a vyslechly se... :wink:
my zase nekakáme, Dája nemá ani nijak potřebu tlačit, vůbec nevím co s ním :unamused: :unamused:
tak všem co nejlepší večer, zítra vás dočtu papa
24. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holky, díky, já jsem na hadry, ale držíme se a věřím, že bude líp...
Díky za podporu, nemám síu reagovat.

Zdeni, ve Foru se neztratíte, po chvilce se zorientuješ. :wink:
24. dub 2010 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
Leni,
nakonec jsme změnily plán a já jsem jela autem ještě nakoupit a kluci jeli vlakem z Nebočad na hlavák a tam jsem je vyzvedla, no zážitek jak blázen :sweat_smile:

Verčo,
neboj, bude to ok., holt co naděláme, nejhorší je, když člověk ty děti vidí jak je jim zle, to by si to hned vyměnil! Ale za chvilku bude Péťa zase řádit a bude dobře! :wink:

Singid,
a říkala jsi to dr. ? Asi je to normální, já nevím, nějak nás to minulo, ale zdá se mi že vás to potkává často... :fearful:

Tak my se chystáme zase na zahrádku, už teď je tam hezky, tak vemu oběd sebou a bude to! :slight_smile:
25. dub 2010 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký den,

my dneska razíme do Zoo. Taťku máme nachcípanýho, tak vyrazím já, Daneček a moji rodiče.

Zdeni, já si ty svatební boty koupila právě v CCC, ale na dětské jsme zrovna včera nekoukali. Neboj, když zabloudíte, zas se někde vyklubete. A jsou tam takový informační tabule.
25. dub 2010 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holky, přeji vám hezkou neděli - u nás horší, noc nejhorší za celý týden, ale pořád věřím, že už se to začne pomalu lepšit... Jen to pití mě trochu děsí, začala jsem mu stříkat stříkačkou, aby se uplně nevysušil, tak snad to bude dobrý a už se pomalu rozpije... Mně se vždycky zdá, že už to je lepší a pak nastane totální propad...
Jsem dost vyřízená, už mě to bere hodně i psychicky, tak snad se to spraví co nejdřív...
25. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru snad to od vás nechytáme, do půlnoci docela dobrý, pak každou hodinu vzhůru :frowning2: :frowning2: už nevím jestli ho tlačí zuby, nebo břicho....bylo mi fakt do pláče, ale vzpomněla jsem si na vás a rychle se srovnala, vy musíte vydržet víc :frowning2: :frowning2:

prin dr. jsem to říkala, sahala mu do zadečku jestli nemá zúžený konečník, ale to je ok.... nedáváme dle její rady banány, rýži ani mrkev, hodně ovoce, prý i ovesné vločky, ale máme ovesnou kaši a to mu spíš ubližuje :unamused: bereme i lactulosu už má z toho půllitru docela upito a stejně nic, hovínko občas měkkčí, že ho vytlačí, ale teď např. už zase dva dny nic a před tím taky žádná sláva... ono to ale asi není až tak špatný, ale když to měl hodně tuhý z počátku tak si asi trochu natrhl prdelku a teď nechce tlačit.... zatím se nějak nekroutí, netlačí na prázdno, ale je to na bednu :frowning2: zítra jdu k dr. pro nějaký papíry, tak se na to znovu zeptám, taky mi to nepřijde normální :frowning2: :frowning2:
25. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ach jo,holky,mate trapeni....
U nas vse v pohode,kojime+prikrmujeme,mala vypada spokojene.Porad spinka,ani o ni nevim,vubec neplace. :slight_smile:
25. dub 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
maki,
to je teda zlatíčko závidim :wink:

veru,
ach jo,kdybys vedela,jak já ti rozumim,my snad slavili každou desítku,kterou vypil,tenkrát jsme do nej dostali jen pár lžiček bobika,sice jsem tu sklidila nekonečnou kritiku,ale me to bylo jedno,proste chtel jen studenýho bobika,a já byla ráda za každou lžičku,do ted nechápu proč zrovna to,když to nejí,ale co..........ani ti nebudu psát,jak dlouho to trvalo,moc na vás myslim,to zvládnete,taky jsem byla ráda,že mel nejaký to deko navíc,mel z čeho brát a jak jsem psala,pít jsme mu dávali v tom nejvetšim spánku,když zabral a nevedel o bolesti................sice to bylo nervu,ale taky jsme to zvládli.držte se

taky se musim pochlubit,konečně nemáme flašku :wink: ,já myslela,že ji budem mít snad do 6 let nebo co............proste jsem koupila nekapající hrníčky,flašky jsme dali Ellince a bylo to,první noc škemral,kdy že je Ella vrátí a kdy tam pojedem,ale žádnej hysterák,jak jsem si myslela,hned na to jsme jeli k máme a už si ani nevzpomene,dokonce,tam spal dve noci bez hnutí,no neveřila jsem se,nechlemtal,spinkal................tak jsem za to ráda :wink: :wink: :wink:

sin,
taky máte trápení,ach jo................

leni,
jak bylo v Zoo?????????????

jo byli jsme v Praze v Hummer mestečku,me se to líbilo,zas neco jiného.............. :wink: ,nejvíc Šimona nadchli koně...........me ty jejich dobové tance :grinning:
25. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojky...
Tak snad malé zlepšení teď k večeru - jinak celý den nejedl a nepil, takže jsme opět byli v nemocnici, aby ho zkoukli, jestli se neodvodňuje - jsem trapná, že to sama nedokážu posoudit, já vím...
Pak mě Petr vysadil u rodičů a jel s ním domů na celé odpolko. Já si odpočinula a on ho stříkačkou navodnil a ještě spolu hodinku spali - tedy Petík se 3x vzbudil, ale pospal si.
Přišla jsem a dal si ode mě 1,5 Activie. A na noc vypil 150 mlíka... tak že by už...???
Dr říkala ještě tak 3 dny - ty afty má brutální - kolem zoubků :frowning2:
Ale mám pocit, že je lepší a od uložení už spí hodinu a čtvrt...!!!

Slibuju, že přinesu jen dobré zprávy, jo??? :wink:
25. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Díky za přání vše jsem vyřídila Jiříkovi,přesněji ukázala a četla :wink:

My včera u tchýně na obědě,malej se tam vyspal v kočárku,a odpol jsem se od nich stavěly na hřišti v Malšovicích,pak jsem doma zasedila maliny+stromek co jsem vyfásla u tchýně.Švára se švagrovkou ze mě měli dost,když zaslechli že obden vařím :grinning:

Dnes jsme jely se sousedama vlakem do Krupky-zážitek,lidí až hrůza to jsem vůbec nepředpokládala a ani ti co řídili mašinu+jel s nima ředitel co nám povídal kde a jak sehnali mašinu co nás veze atd...s tím že se omlouval cestou tam i zpět že se mačkáme a není tam k hnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jízdenka stála 5kč!!A to byla i zpáteční :wink: prostě lidi vyrazili výletit!

Lanovkou to bylo OK,malej čučel drř´žel se mě,já se toho dost obávala aby nevyváděl a víc dělal scény ve vlaku,asi i tím vedrem a hlvně v tom vlaku jsem ho držela a seděl u mě a nemohl nikam...což na našeho nerváčka není :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Od lanovky jsme šli všichni pěšo zase dolů k vlaku,no a měli jsme to na celý den,malej usnul v krosně a byl v poho,tedy až na to že všude sbírá kde co a jak nemůže hned má nervíka!!!Oběd jsem měla ve skleničce a nahoře u lanovky v hospodě v poho ohřáli.

Přikládám foto ,prcek zrovna spinkal takže to vypadá že mám batoh a néé krosnu.

Přitáhly jsme domů na 18h ,naházela jsem je do vany,umyla nádobí,vyprala 2pračky teď pověsila a upekla koláč švestkový+závin lisotvý,jdu do sprchy a do pelechu nebo ráno neotevřu voko :grinning:

Verčo teda kde to Petík "chytil"??Přejeme ať je brzy fit a Ty jsi v pohodě!!!

Leni jj moje piha na rameni je taky se mnou už snad od dětství,ale trocha se i zvětšila tak raději dám pryč!
25. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru, ale no tak :wink: já jak se znám bych byla na pohotovosti každý den, to že nedovedeš určit, zda má dost vody, to se snad ani nedá, ne??? jsi bezva máma, která má starost... a to že začíná papat, no supeeeeeeer, to už je známka, že se to lepší, jen tak dál...

Natt já si pamatuju ještě z Děčína 1,že jsi psala,jak Šimonek nespí a pořád pláče, takže jste si to užili co? já to znám od sestřenky, její malej taky dlouho brečel a teď je z něj taková citlivka, pořád mami mami... jsou mu 2 a sestřenka už se modlí,aby šla do práce, aby si odpočinula.

Terez, jůůů já na Jiříka zapomněla, to kvůli máminým narozkám, tak dodatečně vše nej, doufám, že jste to oslavili:slight_smile:)) a takový výletění, to bych spala ještě zítra :grinning: :grinning: :grinning:

my večer při usínání opět hysterák :confounded: myslela jsem, že ho bolí zoubky nebo bříško, ale u mě v posteli zabere hned a postýlka je nějaká začarovaná :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale od 19:30spinká, tak snad.... :sweat_smile:
25. dub 2010 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
sin,
jj on řve od narození :angry: ............taky si ejste počkám na druhé........... :wink:

terez,
jak 5 kč,lístek?????????????jak to???????????jaktože nenese chlap :unamused:

jo a takto nám vytuhnul!!!!!!!!!!!!!!!!§§asi pořídíme houpačku do obýváku :grinning:
25. dub 2010 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a já a kamarádka :grinning: a auto co mít nikdy nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: -jen víčko na nádrž stálo víc jak moje auto :zipper_mouth: !!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. dub 2010 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, ani se mi sem nechce psát, jak jsme se měli fajn v ZOO a jak Daneček nadšeně šlapal 2 hodiny a oblezl každou prolejzačku... je mi líto, jak dětičky maroděj. Čtu to tady a je mi jich fakt líto.

Verčo, taky bych do té nemocnice radši jela, ať ho zkouknou, nejsi trapná. A s tou stříkačkou to je super... Je to blbý to srovnávat, ale my takhle zavodňovali kočku, když nám nechtěla pít. Tekutiny jsou prostě to nejnutnější. Ale věřím, že už máte tu kritickou dobu za sebou a bude to fakt jen lepší a budeš pro nás mít dobré zprávy.

Sin, švestky asi nezabíraj co? Tady už je asi přírodní metoda krátká. Já nevím, jak mu pomoct. Švestky, švestková šťáva... není nějaké projímadlo pro děti, asi ne co? On je Davča ještě moc malý pívo :frowning2: Poptej se doktorky. Jinak kdykoliv máme problémy s nekakáním nebo naopak průjmem, dávám pár dní probiotika. Držím Laktobacílky nebo dávám sirup Nutrolin B. Zkus se zeptat i na to.
25. dub 2010 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek